![]() |
Cytat:
|
Cytat:
wow serio? To przeciez brzmi jak żart. Najciekawsza dyscyplina olimpijska, moze jeszcze zjazd mezczyzn sie moze z tym rownac, i nie bedzie nigdzie do ogladania w normalnej tv? ... edit... taa teraz przeczytalem , w eurosporcie dopiero polfinaly i final bedzie na zywo.. super.. |
Mnie na przykład hokej najmniej interesuje na Igrzyskach:-)
To że większość z was ma gdzieś inne sporty zimowe to nie znaczy że nikt sie nimi nie interesuje:> |
Cytat:
|
Ogromne brawa dla Adama!
Ja osobiście już dość dawno uznałam, że jego kariera się skończyła i już nie ma szans na dobre wyniki,tak więc jego coraz lepsze starty przed Igrzyskami przyjmowałam z rosnącym niedowierzaniem. A wczorajszy wyczyn to po prostu klasa sama w sobie. On naprawdę jest wybitnym sportowcem o ogromnie mocnej psychice i odporności na presję. Jeśli jest w formie po prostu skacze rewelacyjnie, a "głowa" go nie zawiedzie. Wczoraj było to widać w bardzo dobry sposób, bo jak się okazało oprócz Ammana (kolejny gigant) żaden z faworytów nie skoczył na miarę możliwości, a Morgenrstern w ogóle wymiękł ... Dla mnie jednak, trochę pomijanym ojcem wczorajszego sukcesu (nota bene - pomijanym może też dlatego, że jest skromnym człowiekiem i nie pcha się przed kamery) jest Lepistoe - to przecież w ogromnej mierze dzięki niemu Małysz zlostał tak dobrze przygotowany oraz trafił idealnie z formą na zawody ... Jak w tym kontekście przypomnę sobie Leo i ostatnie mistrzostwa ... |
O której Sikora dzisiaj??
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a jak jest z transmisja meczow hokeja? na C+ bedzie cos?
|
c+ nie pokazuje w ogole olimpiady
|
Ceremonia wręczenia medali
Kod:
http://hotfile.com/dl/28549165/574127c/AG_medale_skoki_k95.zip.html |
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/ni...wony-terminarz może się Wam przydać
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niestety, śnieżyca w zasadzie przesądziła o wyniku.
Bycie biathlonistą wymaga jednak naprawdę dużej determinacji patrząc na wagę czynnika przypadkowości / loterii w tej dyscyplinie. |
zgadzam sie, najlepsi trafili na taka sniezyce ;/
no coz sa kolejne wystepy :) |
To była ulewa,cóż nawet gdyby były warunki super nie można było się spodziewać jakiejś mega dyspozycji Tomka,może jeszcze powalczy :)
|
Mogę się mylić, ale o jakikolwiek medal Tomasza Sikory będzie ciężko.... Śnieżyca zrobiła swoje, ale widać, że biegowo nie jest dobrze, bo jeżeli Bjoerndalen ma 4 pudła i jest wyżej to samo mówi za siebie. Niemniej jednak trzymam nadal kciuki.
|
Bjoerndalen i jego kolega z kadry Berger to akurat mistrzowie w biegu zawsze wiec to o niczym nie świadczy. Patrząc na czas wbiegnieca na strzelnice Tomka to można gdybac niby że jakby nie było pudeł to medal conajmniej brązowy byłby..ale to tylko gdybanie-trzeba czekac na kolejne występy i liczyc że będzie lepiej.
|
Cytat:
Jak dla mnie Tomek nieźle się zaprezentował i ma szanse powalczyć o medale. Jak dla mnie to parodia Igrzysk...:( |
Ale powiedzcie, czy warto wysyłać na IO takiego Szczurka? Zajął 65 miejsce na 70-kilku zawodników, a za jego pobyt i wyszkolenie płacimy my wszyscy z podatków? a gadanie o jakimś olimpijskim przetarciu mnie nie przekonuje, bo facet już od jakiegoś czasu się pokazuje w Pucharze Świata i na Mistrzostwach też startował...
|
Idąc tym tokiem rozumowania, należałoby zakazać biegać tym co zajmują miejsca poza 40 i dać pieniądze z ich szkolenia na biedne dzieci ;) Popatrz na to z innej strony strony, to drugi najlepszy Polak w tej dyscyplinie, czemu nie dać mu szansy? :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Szczurek nie był 65, był 85 wyprzedzając jedynie 2 rywali - Australijczyka i Grenlandczyka.
Nie skomentuję tego. |
Zgadza się. Jak ktoś musi sobie po kimś pojeździć to jeździjcie po Szczurku.
Tomek do momentu ulewy był drugi na punkcie kontrolnym (na 32 zawodników) i tracił 0,5 sekundy i przyspieszał.... trudno. Będzie lepiej. |
Na poprzedniej olimpiadzie nasi alpejczycy przegrali m.in. z Brazylijczykiem (wiadomo, w Rio mają świetne trasy alpejskie) - więc wyczyny Szczurka mnie nie dziwią.
Wczoraj skusiłem się na łyżwiarstwo szybkie - wygrała rewelacyjna Czeszka. Nasze Panie tradycyjnie - ostatnia i 5 od końca. Nazwisko Złotkowska niestety nie pomogło:-D Za to saneczkarz był w połowie stawki, na 40 startujących (bodaj 23). |
Z lekkim opóźnieniem ale:
Wyczyn Małysza naprawdę niesamowity! Cały sezon bryndza a w najważniejszym momencie...SUPER, wielka klasa zawodnika i trenera. Sikora miał dużo pecha ale i tak po czasach biegu sądząc to nie jest najlepiej. Ja nie wiem jaki jest sens wysyłać zawodnika jak z góry wiadomo że nie ma szans nawet na miejsce w dwudziestce... Pomijam Szczurka i panczenistów, akurat ich nie oglądałem ale patrząc na miejsca w PŚ to nie ma się co dziwić. Natomiast oglądałem wypowiedzi naszych pozostałych skoczków i uważam że wszystkich powyżej 20 lat to się powinno wywalić z kadry. Taki Stoch, niby talent ale od ilu to już lat. I po 27 miejscu (i to przy limitach zawodników z poszczególnych krajów) mówi że skok był dobry, tylko za bardzo poszedł do przodu...A poza tym to pogoda go wydudkała. Na to ja nie mam słów Niech skaczą 17 latkowie, którzy zaczynali po zwycięstwie Małysza w TCS. |
Dzisiaj starty Justyny Kowalczyk, Maćka Jodki no i oczywiście Mateusza Ligockiego.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl