Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

crazykaro 23.09.2009 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 796212)
Ja widze, ze gramy 4 - 4 - 2, Lobodzinski i Kirm sie wymieniaja na prawym skrzydle i z przodu.

A kto jest tym drugim napastnikiem bo nie widze

tommiyacht 23.09.2009 15:51

Kirmowi podskoczyła piłka w ostatniej chwili, na powtórkach zobaczcie. Z resztą murawa nie grzeszy równością, cały czas piłka skacze. Martwi znowu skutecznosc. Powinno juz byc z 5.

szprotson 23.09.2009 15:52

najlepsze jest to ze graja wysokie wrzutki na Cwielonga a ten z głowki strzela jak przestraszona dziewczynka. Jedyne co moze to te swoje wślizgo strzały. Przejeb*** mamy prze atak.
Będziemy teraz straszyc, ale nieskutecznoscia


Boguski, Guła na boisko!

han_solo 23.09.2009 15:52

A ja takie dwie rzeczy zauważyłem.
1)Cebanu gra bardzo pewnie. Lepsza gra nogami niż u Pawełka. No i ta interwencja przy chyba jedynym strzale Zamościa.
2)Komentator. Nie wiem jak się gość nazywa ale generalnie bardziej się podniecał jak Hetman wyszedł z własnej połowy niz jak my trafiliśmy bramkę. Wiem, ja też czasem lubię jak faworyt polegnie(oczywiście nie nasza Wisełka) ale bez przesady, komentator powinien zachować trochę obiektywizmu. Właśnie stwierdził że w 1 połowie nie było widać różnicy klas...

Ambicji naszych nie komentuje bo już za dużo zostało powiedziane.

Marszałek 23.09.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 796211)
Ćwielong drugi mecz i drugi gol.
Kto wie, może doda mu to trochę pewności siebie i chłopak się rozkręci?
.

I jeszcze Majewski go powoła, w sumie niezły bilans ma Cwielong.


A tak bez ironii. Pierwsza połowa żałosna. Graja to co zwykle tylko z większą nonszalancją. Na tle Hetmana wyglądać lepiej to nie sztuka.

HEDu 23.09.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 796197)
:shock:
Napisałeś sobie ten tekst jeszcze przed relacją?
:lol:
Hetman próbuje od czasu do czasu szybkiej kontry i na nic więcej an razie go nie stać

raczej oglądam mecz to widze, bynajmniej pierwsze 20 minut i kontry to była ładna gra Hetmana.

aNouc 23.09.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 796217)

Boguski, Guła na boisko!


Nie ma ich nawet na ławce.. chyba że to jakaś ironia ;)

WIĘCEJ SZYBKOŚCI, DYNAMIKI!!!

FajQ 23.09.2009 15:54

Tak na gorąco:
Boisko jest fatalne i widać jak piłka skacze po każdym podaniu dlatego ciężko grać szybką piłkę choć nasi próbują coś klepać.Podobają mi się wrzutki Diaza o dziwo bardzo dokładne.Jirsak też całkiem fajnie gra i wali rogale.Szkoda że Kirm jeszcze się nie przełamał ale strzeli dziś :) zauważyłem że przy strzale w poprzeczkę piłka strasznie podskoczyły dlatego tak ją podniosło.

skeba 23.09.2009 15:56

Cytat:

Szkoda Kirma, znów słupek.
Jaka szkoda, ten zawodnik miał już w Wiśle 6-7 setek i żadnej nei wykorzystał. To już przestaje być śmieszne. Koleś nie potrafi strzelić na pustaka. Parodia. Gramy jak równy z równem. Skorża miał nas przygotować na ligę mistrzów, a nie możemy strzelić bramki przez 40 minut drużynie z końca II Ligi - żenua.
Gramy praktycznie pierwszym składem.

Pan Jotka 23.09.2009 15:56

Kirm przejął chyba nie tylko nr koszulki po Marku Zieńczuku, ale także irytującą nieskuteczność. Poza tym nieźle gra Jirsak, i Alvarez. Łobodziński swój stały (czytaj: chujowy) poziom.Mauro gra jak zwykle do tylu a Jop udawadnia , że w Rosji byl raczej podobny do bohatera bajki pt."Wilk i Zając"---czyli Wilka.

MCX 23.09.2009 15:57

Miła niespodzianka do przerwy:

Piast Kobylin 1-0 Cracovia

:D

DevilMayCry 23.09.2009 15:58

a ja pochwalę Cantoro :P zapadła mi szczególonie 1 akcja.Kirm leży po faulu poprawia getry, podczas gdy Cantoro próbuje rozegrać szybko piłkę.Kirm widząc to dalej poprawia getry zamiast wstać , lub się przesunąć.na szczęście Cantoro szybko przesunął piłkę , i dzięki temu jest 1:0. do tego trzeba pochwalić Jirsaka,Ćwielonga i ... o dziwo Piotrka Brożka.Mam nadzieję,że po przerwie dołożymy jeszcze ze 2-3.

dynek.pl 23.09.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 796192)
Lobodzinski zdecydowanie najlepszy pilkarz, jak do tej pory. Widac, ze forma idzie do gory.

Bo to pilkarz 2-ligowy jest.

pirat.z.karaibow 23.09.2009 16:00

W 35 wyłączyłem. Szczerze, to poziom tego meczu jest o wiele niższy niż poziom mojej gry z kumplami.

goly78 23.09.2009 16:00

Ja .......e wiekszych MALKONTENTÓW chyba niema na zadnym forum ......................
****a nic wam nie pasuje . Od gry piłkarzy , przez jakosć dopingu na budowie stadionu skończywszy .
Ilu z was malkontenci pamięta czasy choćby odpadniecia z PP własnie z Hetmanem ?

skeba 23.09.2009 16:03

A czemu mamy nei narzekać. Ta drużyna dostaje od drużyn z III Ligi (II reformowanej 3;0), my nie możemy strzelić jej bramki przez 40 minut. Mamy być zadowoleni ?
Nawet juniorami powinniśmy ich pyknąc, a grają reprezentaci krajów (Kirm, Diaz, Lobodzinski)

szprotson 23.09.2009 16:03

jak sie nazywa ten od najlepszych kibicow w Polsce?

Arturo Qr2nów 23.09.2009 16:04

Co się rzuciło w oczy po pierwszej połowie, to... w sumie lipa. Do 35min. żenująca gra biorąc pod uwagę rywala. Górne piłki od obrońców :shock: - z takim rywalem, a co najlepsze piłki niedokładne. Zamiast grać sobie po ziemi, wychodzić na pozycję, podryblować, to my gramy wrzutki. Oprócz jednej akcji Łobo żadnych indywidualnych.

Nie żebym płakał, wiadomo nie ma co się przemęczać itd. Jednak z takim rywalem (chłopakami po 17 - 19 lat) powinniśmy sobie urządzić trening na zgranie oraz trening strzelecki.

amauri1990 23.09.2009 16:04

Zamiast pieprzyć głupoty o formie grajków, pakować się w autobusy i tramwaje i przyjeżdżać na halę na Reymonta!

Wszyscy na halę!

JAR0 23.09.2009 16:06

:shock:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 796235)
jak sie nazywa ten od najlepszych kibicow w Polsce?

Właśnie miałem o to samo pytać

goly78 23.09.2009 16:06

Skeba oczywiscie ze macie narzekac ...macie bo jesteście malkontenci. Poprostu żle sie czujecie jak nie narzekacie .

DevilMayCry 23.09.2009 16:07

Dokładnie.Przestańcie biadolić.Oglądam ten mecz w pracy.Ciśniemy Hetman aż miło,gdyby nie ich bramkarz to powinno być 3-4:1. Tak dla malkontentów ,wyniki do przerwy innych 1 ligowców: Okocimski :Arka 1:1, Dolcan : Śląsk 1:0, GKS Tychy : Jagiellonia 0:0, Piast Kobylin : Cracovia 1:0 , Olimpia : Odra 1:1 :/

HEDu 23.09.2009 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goly78 (Post 796232)
Ja .......e wiekszych MALKONTENTÓW chyba niema na zadnym forum ......................
****a nic wam nie pasuje . Od gry piłkarzy , przez jakosć dopingu na budowie stadionu skończywszy .
Ilu z was malkontenci pamięta czasy choćby odpadniecia z PP własnie z Hetmanem ?

jasne gramy swietnie, cudnie, strzelilismy juz 5 bramek dawnemu 3 ligowcowi z dolnej połówki tabeli, akcje sie zazębiają, przeciwnik nie ma nic do powiedzenia... po co okłamywac rzeczywistosc

goly78 23.09.2009 16:09

ja tak napisałem ?

lucekj 23.09.2009 16:12

jak na moje oko to z meczu na mecz gramy wieksze dno niz z Levadia...

straszne to co sie porobilo, totalny chaos, totalna niemoc, nawet z kopciuszkiem, chlopcami z zamoscia ktorzy tylko biegaja

Wydaje mi sie ze Dynamo Tbilisi, ktore odprawilo z kwitem druzyne Kasperczaka wbilaby nam na dzien dzisiejszy 3 bramy z zamknietymi oczami


Myslalem, ze Jop bedzie dobrym uzupelnieniem, ale myslilem sie, kręcą go nastolatkowie amatorzy ehhhhhhhhh

DNO DNO i jeszcze raz DNO

edit:

alez jestem MALKONTENT, przeciez wygrywamy a mi nic nie pasuje :]
wygrywamy.... ledwo 1:0 z Hetmanem Z.

Pan Jotka 23.09.2009 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goly78 (Post 796232)
Ja .......e wiekszych MALKONTENTÓW chyba niema na zadnym forum ......................
****a nic wam nie pasuje . Od gry piłkarzy , przez jakosć dopingu na budowie stadionu skończywszy .
Ilu z was malkontenci pamięta czasy choćby odpadniecia z PP własnie z Hetmanem ?

Ja pamietam. I pamietam także sprzedanie meczu Legii w 1993... i co z tego? Od tamtej pory my zdobylismy prawie wszstko co sie dalo w Polsce, a Hetman spadl az do 3eciej ligi. Nie podoba mi sie minimalizm i przechodzenie kolo gry kilku zawodnikow i kwestionuje ich przydatnośc do gry w Wiśle. Jop, Łobodziński, Cantoro out!

Marszałek 23.09.2009 16:14

Jop:)ładnie go chłopiec z Zamościa objechał.

Szkoda,że Pawełek nie gra,bo mimo wszytko widać,że łapie formę i każdy mecz jest ważny aby go w tym utwierdzić. Poza tym taki mecz jest świetny do przećwiczenia elementów gry, nowych rozwiązań. Ale nie u nas,wiadomo.

Utrzymać wynik!

ksych 23.09.2009 16:17

http://i34.tinypic.com/u3fvn.png
http://i38.tinypic.com/2ywu450.png http://i38.tinypic.com/29wn3n7.png
Hetman Zamość - Wisła Kraków
704x416 | Xvid | TVP Sport L!VE


0:1 Cwielong

PS. Jop może podać sobie ręki z Kumbevem :)

hazdrubal 23.09.2009 16:25

Oooo... ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z relacji tego meczu. Wisła ma 93 lata :|

crazykaro 23.09.2009 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 796246)
Wydaje mi sie ze Dynamo Tbilisi, ktore odprawilo z kwitem druzyne Kasperczaka wbilaby nam na dzien dzisiejszy 3 bramy z zamknietymi oczami.

Czyli nic się nie zmieniło od czsów Kasperczaka. Wtedy tez straciliśmy 3 bramki.... a może 4... nie pamiętam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl