![]() |
Blat Wywiad -Poszła piła w pole karne, wysokie dośrodkowanie. Brożek wyskoczył do główki z bramkarzem KGS'u. Ten go przepchnął masą, Paweł odbił się od niego opadając na prawą nogę, a następnie podparł się lewą. W momencie kontaktu z murawą lewej nogi na wysokości kolana wygięła się nienaturalnie na zewnątrz a Paweł się zwijał leżąc na murawie.
|
Panie Boże prosze... błagam żeby z Pawłem wszystko było ok błagam...
|
Cytat:
|
No to jesteśmy w dupie.
A jak się okaże że to zerwanie wiązadeł to będziemy jeszcze w większej. ****a, co za pech. Mamy po meczu? mamy po sezonie. O miejscu pucharowym tez będzie można zapomnieć. Paweł TRZYMAJ SIĘ! |
Może po prostu nadwyreżył kolano... może wiązadła zdołały się uchronić... skąd wiecie nie kraczcie...
|
Boisko w Bełchatowie jest jakieś zaczarowane! Na tym samym boisku Garguła zerwal. Wygladało makakrycznie, jak z gumy. Aż mi się Eduardo przypomniał. Brożek gdy go znosili był załamany. Ludzie módlcie się! Wiara czyni cuda!
|
Cytat:
|
Wyglądało to doprawdy masakrycznie. Wielka szkoda dla reprezentacji.
Jest już info na ten temat: http://www2.90minut.pl/news/87/news8...la-Brozka.html |
Po pierwsze nie ma jeszcze diagnozy więc może to być tylko naciągnięcie a po wtóre zawsze można doszukiwać się pozytywów. Nikt nie kupi kontuzjowanego gracza :-/
|
Wiary nie traćmy, MY JESTEŚMY WISŁA!
|
pewnie był załamany bo coś usłyszał że trachło
|
Na Brożku Wisła się nie kończy mamy przecież jeszcze paru innych napastników. Co z tego że Paweł jest najlepszy, w końcu inni też muszą kiedyś coś strzelić. I na dobre i na złe
|
Cytat:
|
Na boisku nieraz takie wypadki się zdarzają. Sam nie raz tak upadłem i było spoko więc ne płaczcie tak.
|
Tak czy siak znów marnujemy swoje szanse. Powinniśmy spokojnie prowadzić 2-0 po akcjach Ćwielongach i Sobola.
|
Jest dobrze mówią że Garguła tylko tylne więzadła zerwał. Nie wiem co to znaczy ale to chyba lepiej niż przednie, albo oba..!! Z tego co mówił Mirek Szymkowiak to brzmiało jakby to lepiej było że zerwał tylko tylne a nie przednie.
|
To Garguła ma tylko tylne zerwane??
|
Beto. Masz największą szansę w życiu. Strzel !
|
Miejmy nadzieje że to tylko przeprost .
Beto za Pawła . |
http://i44.tinypic.com/9uvlp4.png http://i39.tinypic.com/307uc8g.png GKS Bełchatów - Wisła Kraków Xvid | 528x304 | Canal+ Sport L!VE http://www.ekstraklasa.org/i/tv/cplus.gif Kontuzja Brożka Kod:
http://www.mediafire.com/?jyddmymt5zd |
Cytat:
|
Wstępna diagnoza w sprawie Pawła - uszkodzone wiązadła przednie, może być gorzej, ale i znacznie lepiej. Więcej dowiemy się po badaniach
|
Wstepna diagnoza to zerwane wiezadlo przednie.
|
http://www.youtube.com/watch?v=wghSKrw_azM
Wrzuciłem to szybko |
Szkoda sytuacji Ćwielonga, a szczególnie Sobolewskiego :/ Facet nie pierwszy raz pokazuje, że w czasie oddania strzału zamyka oczy :/ Zmarnował za dużo sytuacji sam na sam, chyba nikomu nie muszę przypominać meczu z Tottenhamem.
|
Jak przednie 6 miesięcy, tylne 8.... Są jeszcze dwa poboczne. Garguła też "dzięki" Sapeli.... Niech coś dziś strzelą, to może przynajmniej uwierzą, że bez Pawła też można wygrać.
|
Paweł usiadł na ławce rezerwowych!!! Tzn.,że może nie jest tak źle
|
Beto większej setki nie będziesz miał, wystarczyło nogę dołożyć
|
gramy 50 razy lepiej niz z Poloniami, ba, dawno nie widzialem tak dobrej gry Wisły (spora w tym zasługa kompletnie bezproduktywnego GKSu), i kurde nie mozemy strzelic, powinno juz byc 5-0 dla nas !!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl