![]() |
Cytat:
|
Poza tym, na nowych kartach widnieje numer identyfikacyjny.
Czy ma on jakieś znaczenie to już mnie nie pytajcie... |
Cytat:
Dobre pytanie, dlaczego akurat dwa lata. Cytat:
Cytat:
|
A tymczasem na Legii zniesiono karty kibica...
|
Oj tam, oj tam, KK bardzo dobra rzecz ;) Ciekawe ile kurew się nachapało kasy dzięki wprowadzeniu KK i ich produkcji. Ciekawe czy ktoś odpowie (nie no żartuję, wiadomo, że nie) za wprowadzanie tak durnych pomysłów jak m.in. KK. To jest fajowe, że ludzie mają pracę, podejmują złe decyzje i żadne konsekwencje ich za o nie spotykają.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No pewnie będzie jakaś opłata manipulacyjna (z tego co tam wyczytałem to 5 zł, a kk kosztuje 15 zł.), u nas zresztą też tak swego czasu było na starym stadionie (2 zł. do biletu bodajże). http://legia.com/aktualnosci/legia-z...y-kibica-45612 . Ogólnie to zniesienie kk u nich to jest bardziej dla ludzi co chce się ich wyciągnąć na stadion, tak wywnioskowałem.
Mi się za to bardzo podoba ten program lojalnościowy gdy dostajesz punkty za bycie na meczu, zawsze to jakaś motywacja dla ludzi co np. się wahają czy iść dziś czy nie iść. |
Przecież cały czas nam wmawiano, że KK jest obowiązkowa aby wejść na mecz a teraz Legia ją zniosła. Jak się to ma do przepisów Ekstraklasy i ustaw ? Orientuje się ktos o co biega i dlaczego takie różne podejściaq do tej samej sprawy ?
|
Cytat:
|
Cytat:
W praktyce to niewiele zmienia, bo przez internet bez KK i tak nie można kupować. A osobiście można kupować tylko dla siebie. |
Cytat:
Serio? Ja myślałem, że robią zdjęcie tylko przy pierwszej wizycie, kolejne wizyty to podanie imienia i nazwiska oraz PESEL i kupujesz bilet, bez ponownego robienia zdjęcia. Przynajmniej tak rozumiem tekst który jest na ich stronie ;) |
A nie jest też tak na Lechii Gdańsk?
Teraz kupiłem bilet na mecz z Wisłą przez Internet. Zrobiłem zdjęcie kamerką, wypełniłem dane i poszło. Byłem już na meczu Lechii kiedyś, nie wyrobiłem sobie karty kibica i kupiłem bilet w kasie. Jednak pani kasjerka poinformowała mnie, że to jest jednorazowa możliwość zakupu bez kart kibica. Ale jak widać coś się musiało zmienić, ponieważ teraz bez problemu kupiłem bilet przez neta i już mam go wydrukowany:) Więc nie wiem o co chodzi z tą Legią :) |
Przecież te KK to można sobie w @@@@ wsadzić. Tak jak pisze Gwiaździsty, od początku była gadka, że KK są obowiązkowe. Ile już lat te karty piepszone są, 4 lata jeśli dobrze liczę. A jakoś na Śląsku KK były (chyba już nie są?) nieobowiązkowe jeszcze bodajże w tamtym sezonie. Czy nawet dajmy na to, że od dwóch lat są na Śląsku obowiązkowe. Dodajmy do tego teraz Legię. I jak to się ma do .......enia, które już trwa 4 lata, że posiadanie KK to obowiązek?
Jedni frajerzy to uchwalili, inni wprowadzili a jeszcze inni frajerzy - co jest w tej układance najsmutniejsze bo to frajerzy nasi, klubowi - egzekwowali ten chory i kłamliwy przepis o posiadaniu KK. Każdy na tym zarobił i ludzi mają w dupie - typowe myślenie jak u polityków. Najpierw ciągną hajs i walą w kulki a na koniec żale, że frekwencja spada i zdziwienie dlaczegóż tak się dzieje. |
Na Legii bez kk jak kupujesz drugi raz to nie musisz od nowa robić zdjęcia.
http://legia.com/bilet-bez-karty-kibica-110 Tak jak pisałem to jest bardziej ukłon w stronę nowych osób, żeby łatwiej ich było zachęcić do przyjścia na mecz. Co do stałych bywalców (albo w miarę stałych) to cóż ...kolejny raz chyba można tu przytoczyć historyjkę o rabinie, icku i kozie. |
Cytat:
|
Ja ostatnio jak wyrabiałem ponownie to bez zdjęcia bo mieli w bazie. Tak samo znajomi. Wogóle troszki to irytujące, że znowu trzeba wyrabiać. Chore.
|
Dobra panowie koniec pier.... Chociaż Stilica nie podpisali to łamiemy strajk i kupujemy karnety. Jeszcze 3 tysiaki brakuje do ilości z jesieni. Trzeba się sprężyć, bo kto ma ratować klub jak nie my kibole?
Ruszać wyrabiać karty, kupować karnety -> nie narzekać :) |
Posiada ktos informacje ile na chwile obecna klub sprzedał karnetów??
|
Cytat:
EDIT: Dzisiaj poszło już 100 karnetów, dlatego fajnie by było, jakby tak dynamika rosła z każdym dniem. :) |
Cytat:
|
Mam wielką prośbę o wrzucenie screena planu krzesełek sektora D21.
Niestety pomimo zalogowania do systemu sprzedaży nie mogę kupić karnetu, a tym samym zobaczyć szczegółowego planu sektorów... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pewnie telefonika sporo dostała Cytat:
|
Cytat:
|
Mamy wraz z żoną karnet od zawsze.Dlaczego jeżeli jedno zachoruje ,na karnet nie moge zabrac syna lub corki ?
|
Cytat:
Masz rację, mój błąd ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W końcu coś rusza ws. poprawy zakupu karnetów.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._z_pilkarzami/ |
Jak na razie to strona z biletami nie działa...
|
jaka to jest żenada, chce kupić ten pieprzony bilet na piątek i oczywiście u nas jak co rundę jest jeden wielki problem
|
Zainteresowanie praktycznie zerowe, a strona i tak wisi od kilkunastu godzin.
.......ona kompromitacja :/ |
Od wczoraj od godziny 10 rano próbuję kupić karnet, strona nie działa. A co ciekawe na FB, co chwilę reklamują sprzedaż karnetów. Kompromitacja.
|
Cytat:
Cytat:
A czemu nie karnet? Nick zobowiązuje! Dobrze, że mecz jest o 20:30 i ludzie będą mogli przyjechać wcześniej wyrobić KK, bo gdyby mecz był o 18 to byłaby rzeź |
|
Cytat:
A bezwzględnym obowiązkiem klubu jest im to umożliwić na wszystkie dostępne sposoby. Tym bardziej klub, który podobno potrzebuje pieniędzy. I najpierw bierzmy się za ludzi pracujących w klubie a potem wymagajmy coś od kibiców. Pytajmy władze klubu kiedy koniec z Kartą Kibica , a nie opowiadajmy jak nowy prezes Gaszyński, ze płącenie za nie 10 zł to nic wielkiego. Myślełęm, że takiego pier....a w klubie już nie będzie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl