Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

Romuald 17.07.2012 08:05

To teraz na meczu będzie średnia z 20 tysięcy... w tej rundzie nie będzie wymówek ,ze ktoś nie pójdzie na mecz bo mało polaków gra ,nie pójdzie na mecz bo gra w Wiśle Małecki który obraża kibiców,nie pójdzie na mecz bo bilety drogie.... ale znając życie z powodu braku sprzedaży internetowej kilka tysięcy nie będzie przychodzić na mecze:lol:

koniak 17.07.2012 08:57

Na Ukrainie frekwencja w 1 kolejce dwukrotnie wyższa niż rok temu. Ciekawe na jak długo i czy u nas też jest takie zainteresowanie po ojro ;)

Arkas 17.07.2012 10:07

Bardzo dobrze ze na młynie nie są najtańsze bilety, ponieważ ludzie którzy kierowali się tylko i wyłącznie ceną pójdą na narożniki i może będzie mniej przypadkowych ludzi.
Co do ogólnych cen, to moim zdaniem ok, 85 zł na przedłużenie karnetu na C to chyba nie jest dużo, niejeden z Was podczas jednego wieczoru na rynku wyda więcej niż na karnet z którego będzie korzystał przez całą rundę.

Serafa 17.07.2012 12:55

Wejdę na stadion kupując w kasie bilet bez karty kibica w sezonie 2012/2013?

volasTSW 17.07.2012 13:49

nie kupisz nawet biletu bez KK nie mowiac o wejsciu na mecz..musisz wyrobic karte, bez tego ani rusz

bellic88 17.07.2012 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1263537)
1.tak zróbmy jeszcze sektor mniejszości seksualnych i feministek.

2. I bardzo dobrze :D Ktoś jest kibicem, to mu marketingu nie potrzeba ;)

Matko co za myślenie. To po co nam stadion na 33 tys? Znajdzie 33 tysie "prawdziwych" kibiców w Krk którym nie potrzeba marketingu? Chyba nie. I cokolwiek nie napiszesz to marketing jest potrzebny a przy tak dużym przedsięwzięciu już napewno. Chociażby po to żeby właśnie zachęcić do bycia kibicem bo może niektórzy o tym nie myśleli a jak przyjdą i zobaczą jak jest to zaczną chodzić i być "prawdziwymi" kibicami. Przecież każdy jakoś zaczynał swoją przygodę z kibicowaniem.

Co do twojej wypowiedzi na temat innych rodzajów sektorów to pominę to zasłoną milczenia...

Elendil 17.07.2012 23:01

Żeby zapełnić stadion, to nie milion plakatów i akcji, a gra taka jak za Kasperczaka przyniesie efekt. Ludzie chcą zobaczyć dobry futbol, są w stanie zapłacić kilka razy więcej za bilet, byle by grali tak, jak gra się na zachód od Polski. Bo jeśli mają oglądać kopaninę, to po prostu wybiorą kino, aqua park czy cokolwiek ciekawszego.

tofik 18.07.2012 08:04

Nie bedzie gry nie będzie frekwencji, nawet gdyby bilety miały kosztować dychę na każdy sektor.
Sorry, ale tak to już jest i trzeba z tym żyć :)

Drozd 18.07.2012 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1263672)
Żeby zapełnić stadion, to nie milion plakatów i akcji, a gra taka jak za Kasperczaka przyniesie efekt. Ludzie chcą zobaczyć dobry futbol, są w stanie zapłacić kilka razy więcej za bilet, byle by grali tak, jak gra się na zachód od Polski. Bo jeśli mają oglądać kopaninę, to po prostu wybiorą kino, aqua park czy cokolwiek ciekawszego.

Albo zwyczajnie wolą się nie denerwować, choćby zamiast wizyty na meczu mieli dłubać w nosie. Niestety nie tak łatwo nauczyć grać w piłkę zwłaszcza kiedy samemu się nie potrafi.

Ceny są znośne, gdyby takie były w tamtym roku to pewnie średnia byłaby wyższa, niestety po ostatniej kompromitacji to i tak za dużo żeby ludzi przyciągnąć.

Kamcio019 18.07.2012 11:06

Karnet
 
Mam pytanie czy jak nie posiadałem Karnetu na wiosne to bede mógł kupić w tym miesiącu karnet czy musze czekać do wolnej sprzedaży ?

piter116 18.07.2012 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1263718)
Mam pytanie czy jak nie posiadałem Karnetu na wiosne to bede mógł kupić w tym miesiącu karnet czy musze czekać do wolnej sprzedaży ?

Musisz czekać do wolnej sprzedaży.

gzesiekb 18.07.2012 12:24

Witam mam takie pytanko ,posiadalem karnet na wiosne 2012 i chce kupic karnet na ten sezon tylko w innym sektorze czy muszę czekac do wolnej sprzedaży czy moge juz go teraz kupic

gzesiekb 18.07.2012 12:31

r
 
Witam mam takie pytanko posiadalem karnet na wiosne i chce kupic na obecny sezon tylko na inny sektor czy musze czekac do wolnej sprzedazy czy kupie go teraz

fialo 18.07.2012 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1263724)
Musisz czekać do wolnej sprzedaży.

W praktyce pod koniec tego okresu rezerwacji na mniej chodliwe sektory też sprzedają bez wznowienia, kolega miał kiedyś taką sytuację. Ale bezpieczniej poczekać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gzesiekb
Witam mam takie pytanko ,posiadalem karnet na wiosne 2012 i chce kupic karnet na ten sezon tylko w innym sektorze czy muszę czekac do wolnej sprzedaży czy moge juz go teraz kupic

Możesz teraz kupić na bank.

R33 18.07.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gzesiekb (Post 1263741)
Witam mam takie pytanko posiadalem karnet na wiosne i chce kupic na obecny sezon tylko na inny sektor czy musze czekac do wolnej sprzedazy czy kupie go teraz

Możesz na 100%, nawet na oficjlalnej w infie o karnetach jest to napisane:
Cytat:

- już od pierwszego dnia sprzedaży będzie można zarówno zakupić karnet na dotychczasowe miejsce, jak i wybrać swoje nowe miejsce na stadionie

zielak14 19.07.2012 07:58

siemka. mam taki problem. Kupuje karnet na tą rundę, pierwszy raz w życiu ( mieszkam 400km od Krakowa). Czy przy zakupie tego karnetu, w przypadku gdy chcę kupić karnet ulgowy (dla studentów) wystarczy KSERO legitymacji studenckiej czy musi być oryginał? Chcę po karnet wysłać koleżankę...

Charlie 19.07.2012 10:22

Przy zakupie pojedyncznych biletów wystarcza ksero, więc przy karnecie pewnie też. Na wszelki wypadek możesz napisać im maila z zapytaniem.

Poul1983 19.07.2012 10:46

Ceny są bardzo dobre!!! można by powiedzieć NARESZCIE, ale mniejsza z tym ja sie po raz milionowy pytam

CO ZE SPRZEDAŻĄ PRZEZ INTERNET!!!*

przepraszam za duże litery ale już mnie w.... bierze ;/

Arkas 19.07.2012 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 1263841)
siemka. mam taki problem. Kupuje karnet na tą rundę, pierwszy raz w życiu ( mieszkam 400km od Krakowa). Czy przy zakupie tego karnetu, w przypadku gdy chcę kupić karnet ulgowy (dla studentów) wystarczy KSERO legitymacji studenckiej czy musi być oryginał? Chcę po karnet wysłać koleżankę...

Też miałem taki problem, napisałem do działu marketingu odpisali że musi być oryginał, ale w kasie przyjęli ksero. Ot, to cała Wisła :D

frg 19.07.2012 12:40

Po tym jak pasy spadły to juz chyba 2 lub 3 zespoły (włącznie z nami) nie mają sprzedazy przez internet.

WSTYD!!!

michael 19.07.2012 15:39

Tak z ciekawości tylko zapytam, czy był ktoś już po karnet? Kolejeczki jakiekolwiek były? ;]

markowywislak 19.07.2012 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1263879)
Też miałem taki problem, napisałem do działu marketingu odpisali że musi być oryginał, ale w kasie przyjęli ksero. Ot, to cała Wisła :D

Ot,to cała Wisła:D?
błaźnie oto cały marketing i zarządzanie Wisły a nie cała Wisła bo część Wisły to my kibice którzy będą chodzić na mecze niezależnie gdy gramy w Ekstraklasie czy w I lidze, niezależnie czy karnet kosztuje 300zł czy 60ZŁ!!

Wogóle jacy z was kibice jak zastanawiacie sie czy 80 zł na 7 meczów Wisły to za dużo czy za mało.......a mać,jak na wóde wydajecie po 40zł to nie szkoda,czy np na Kino 30zł. Ale wydać 80 zł na 7 meczów Wisły to już szkoda....

Żal mi takich kibiców.

cinekw 19.07.2012 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1263931)
Tak z ciekawości tylko zapytam, czy był ktoś już po karnet? Kolejeczki jakiekolwiek były? ;]

Ja byłem i kolejek żadnych, 3 okienka dostępne, ale to jest oczywiste, że kolejek nie będzie...

Arkas 20.07.2012 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1263939)
Ot,to cała Wisła:D?
błaźnie oto cały marketing i zarządzanie Wisły a nie cała Wisła bo część Wisły to my kibice którzy będą chodzić na mecze niezależnie gdy gramy w Ekstraklasie czy w I lidze, niezależnie czy karnet kosztuje 300zł czy 60ZŁ!!

Żal mi takich kibiców.

Chłopcze, błaźnisz ty. To była ironia, trochę wyczucia, ale to trzeba było chodzić do szkoły a nie na wagary w czasie roku szkolnego. Na myśli miałem Wisłę jako marketing, że piszą jedno, a inaczej można załatwić sprawę.
Co do chodzenia na Wisłę, wyobraź sobie że niezależnie czy graliśmy u nas, na Hutniku czy Sosnowcu zawsze jeżdżę na karnecie. Ochłoń.

R33 20.07.2012 15:58

Dziś byłem po karnet, 1 okienko było bodajże otwarte. Przede mną ktoś był, ale nie wiem czy po karnet (pewnie tak). Tak to pustki.

michael 20.07.2012 17:51

Też byłe dziś zaraz po otwarciu, z 10 osób było.
Myślę, że do startu ligi szału nie będzie z ilością karnetów, ale jakby Wisła zaczęła dobrze ligę, co jest możliwe bo naprawdę mamy potencjał to może ludzie ruszą do kas ;)
Bo pewnie będzie jakaś druga tura karnetów ;]

Marcin_fan 20.07.2012 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1264114)
Też byłe dziś zaraz po otwarciu, z 10 osób było.

Bo pewnie będzie jakaś druga tura karnetów ;]

... i pewnie też trzecia..

Mario Nh 20.07.2012 22:21

Klub nic nie robi w celu pozyskania nowych kibiców, klientów. O internetowej sprzedaży ju z nikt nawet nie wspomina. Poza atrakcyjnymi cenami bez zmian.
W sumie to i dobrze, będą chodzić Ci co zawsze, Czyli 12 tysięcy kibiców na mecz z takim Bełchatowem.

cinekw 21.07.2012 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1264165)

Dziwne, że ktoś z klubu nie wstydził się wrzucić filmiku z taką jakością.

R33 21.07.2012 12:28

K.rwa, przez przypadek mi się post usunął. :D

maniak4 23.07.2012 10:56

Panowie mam zapytanie mianowicie.Posiadam Karnet z poprzedniej rundy I chcę go przdłużyć (Sektor C).Lecz rozbija się oto że chcę zakupić karnet ulgowy i mam tutaj ból głowy ponieważ chu... wyrzucili mnie ze szkoły 1 tydzień przed zakończeniem roku szkolnego za wagary było tych godzin nie wiele koło 65 a status mówi ze jak ktoś ma 60 to baj baj dobra ale nie w tym rzecz najgorsze jest to że zabrali mi legitymacje i ja nie wiem czy zniżka na ulgowy karnet obowiązuje młodzież ucząca się (*czyli trzeba okazać legitymację przy zakupie która dostane we wrześniu) i dzieci do 18 roku życia.Jak myślicie czy pani w okienku będzie tak Łaskawa Dla Wiślaka i sprzeda ulgowy karnet czy nie wiem ze napiszecie ze co to dopłacić 40zł ale ja dla mnie jak mam 17 lat to uzbierac to 85 to był wyczyn i ja nie narzekałem ze drogie karnety :) I Jeszcze jedno pytanie czy gdy mi się uda kupić ten ulgowy karnet to podczas wejścia na mecz a będa to dwa mecze bez legitymacji się żaden dupek w żółtej kamizelce nie przyczepi ze nie moge wejść bo ma ulgowy a nie mam legitymacji co wy o tym sądzicie.?

michu-k 23.07.2012 11:03

Mając 17 lat i będąc wyrzuconym ze szkoły, w pierwszej kolejności powinieneś się ogarnąć i zabrać za życie. Dopiero potem myśleć o przyjemnościach.

Nie mając legitymacji nie otrzymasz ulgowego karnetu.

R33 23.07.2012 11:04

Ja jak miałem 18 lat (rocznikowo 19) to kazała mi pokazać legitkę przy zakupie nie miałem to musiałem dopłacić.

Możesz zawsze dopłacić 15 zł. ;) Po prostu zapisz się do SKWK, zapłacisz 20 zł. za rundę i karnet będzie kosztował Cię 80 zł. oprócz tego będziesz miał inne zniżki, a SKWK zyska kolejną osobę w swoich szeregach oraz problem czepienia się na 2 pierwszych meczach zniknie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1264416)
Mając 17 lat i będąc wyrzuconym ze szkoły, w pierwszej kolejności powinieneś się ogarnąć i zabrać za życie. Dopiero potem myśleć o przyjemnościach.

Ha ha, uwielbiam takie pouczenia nauczycieli, od gościa który zapewne świętszy nie był... a tak w ogóle to napisał, że został wyrzucony za wagary i na jesień idzie do innej szkoły...

maniak4 23.07.2012 11:16

Tak dokładnie już mam papiery w innej szkole.I od września tam idę a wpadłem na inny pomysł ale to musze zadzwonić do strefy mianowicie wybiorę jakis papierek ksero z nowej szkoły ze jestem ich uczniem moze coś takiego przejdzie.

I Jeszcze jedno zapytanie czy karta skwk jest wyrabiana na miejscu ponieważ ja mieszkam 50km od Krakowa.

thomasson 23.07.2012 11:47

A ja pamiętam jak kolega co nie ma jeszcze 18-tki podał KK i babka w kasie powiedziała że nie chce już od niego legitymacji bo tak czy owak osobie niepełnoletniej automatycznie nabija się bilet ulgowy. Ale to było przy kupnie pojedynczego biletu więc nie wiem jak to wygląda przy karnetach...

LanceTS 23.07.2012 12:01

Wyrobienie karty SKWK razem z wypełnieniem wniosku trwa moze 3min i dostajesz ją od razu.

maniak4 23.07.2012 12:14

Więc na Dniach pojadę do krk wyrobię Kartę Skwk i kupię KArnet Dzięki za Pomoc.

R33 23.07.2012 22:45

Wyrabia się w ,,Strefie Kiboli" (nie mylić ze Strefą Kibica ;) ). Otwarta jest poniedziałek-piątek: 15:00 - 19:00 i w soboty: 10:00 - 14:00. Mieści się w Starej Hali Wisły (tam w holu, na pewno znajdziesz po prostu wchodzisz, idziesz schodami na górę i po prawej). Tu masz linki jakby co (bez tej ,,|" pomiędzy ,,SK" i ,,WK"):

http://SK|WK.pl/skwk/5-wazne-skwk/1990-wielkie-zapisy-do-stowarzyszenia-kibicow-wisly-krakow.html
http://SK|WK.pl/images/dokumenty/deklaracja_czlonkowska_skwk.pdf - deklaracje są oczywiście wydrukowane na miejscu, wrzucam, żebyś wiedział co potrzeba do zapisów
http://strefakiboli.pl/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 1264422)
A ja pamiętam jak kolega co nie ma jeszcze 18-tki podał KK i babka w kasie powiedziała że nie chce już od niego legitymacji bo tak czy owak osobie niepełnoletniej automatycznie nabija się bilet ulgowy. Ale to było przy kupnie pojedynczego biletu więc nie wiem jak to wygląda przy karnetach...

Tak tyle, że też czasem na bramkach sprawdzają po wejściu, a nie wiadomo czy tam będą tacy pobłażliwi (znając naszych Stewardów to wątpie), choć pewnie przez te 2 mecze udałoby mu się coś tam powiedzieć, że zapomniał czy coś.

piotrek1325 24.07.2012 07:58

powiedział by weź mnie nie w....iaj i by sobie dziady odpuściły dalsze dyskusje :D

maniak4 24.07.2012 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1264516)
Wyrabia się w ,,Strefie Kiboli" (nie mylić ze Strefą Kibica ;) ). Otwarta jest poniedziałek-piątek: 15:00 - 19:00 i w soboty: 10:00 - 14:00. Mieści się w Starej Hali Wisły (tam w holu, na pewno znajdziesz po prostu wchodzisz, idziesz schodami na górę i po prawej). Tu masz linki jakby co (bez tej ,,|" pomiędzy ,,SK" i ,,WK"):

http://SK|WK.pl/skwk/5-wazne-skwk/1990-wielkie-zapisy-do-stowarzyszenia-kibicow-wisly-krakow.html
http://SK|WK.pl/images/dokumenty/deklaracja_czlonkowska_skwk.pdf - deklaracje są oczywiście wydrukowane na miejscu, wrzucam, żebyś wiedział co potrzeba do zapisów
http://strefakiboli.pl/.

Wiem Gdzie jest SK Gdyż Nie raz byłem na meczu na hali :)
Dzięki Wielkie za Pomoc bo całkowicie mi wyleciało z głowy że Można ta kartę wyrobić a przy okazji wspomogę stowarzyszenie a nie dam zarobić tym co kasę później nie wiadomo na co wydają :)

Jeszcze byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał co powinienem miec przy wyrabianiu tej karty SKWK jakis dowód tożsamości czy coś tego typu???Ponieważ mi linki nie działają :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl