![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
część zaległości ma być wypłacona 15 maja http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-slowa/3580py
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
To na co czekają ? :rotfl: |
Cytat:
|
Rozumiem że kasa pęka w szwach z powodu powietrza które rozsadza ową kase?
:lol: |
Cytat:
Cytat:
|
A to przecież musiało jeszcze przejść przez korektę...
#CałaPolskaCzytaDziennikarzom |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl