Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Sobol - dziekujemy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9071)

R33 05.07.2013 15:43

7 532,65 pln

JacobCFC 06.07.2013 10:36

W Strefie Kibola za wrzucenie do puchy chłopaki dają kalendarz, więc może to zachęci tych, którzy jeszcze nie dali nic.
Swoją drogą okrągłe vlepki rozchodzą się błyskawicznie, więc szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł, żeby sprzedawać je 1-2zł drożej i tą nadwyżkę dorzucić do składki.

WISŁAZWE 07.07.2013 11:06

Najwyżej dostanę bana za dublowanie, ale trudno :)



UWAGA! UWAGA!

Podbijam temat!

Przypomnę numer konta na które należy wpłacać pieniądze na oprawę m.in dla Radka Sobolewskiego. Każdy widział jakie są efekty pracy chłopaków z UW. Każdy widzi, ile czasu poświęcają dla robienia takich opraw, należy się więc im podziękowanie nie tylko w postaci ''lajków'' na FB ale przede wszystkim podziękowanie w postaci wpłat na konto, aby mogli wykorzystać swoje pomysły w rzeczywistości. Chyba każdemu z nas zależy na godnym pożegnaniu Radka a także na oprawach na innych meczach!

Każdy wpłaca, liczą się nawet minimalne wpłaty 5 czy 10 złotych - w myśl zasady GROSZ DO GROSZA A BĘDZIE KOKOSZA:)

Stan konta:

7 532,65 zł,

NR. KONTA: 5319 1010 4821 1695 3247 440 003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków



Pokażmy prawdziwą siłę!

19sebawro06 07.07.2013 14:01

mobilizować się. niech każdy wpłaci chociaż 5 zł a uzbiera się niezła suma

heoij 07.07.2013 20:13

Bardzo dobry tekst na SKWK:

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-jutra.html

Znasz kibiców Wisły którzy nie zaglądają tutaj ani na SKWK ?

Prześlij im link powyżej a zawsze jest szansa, że kwota się powiększy a Ty się do tego przyczynisz :-)

WISŁAZWE 08.07.2013 11:46

Cel osiągnięty!

Dziś do 12:30 udało się zebrać 10 166,55 złotych!


Nie ma mowy o końcu zbierania funduszy! Wyznaczony został kolejny pułap do pokonania tym razem do środy na koncie ma być kwota 15 tys złotych!

Pokazaliście, że potraficie się zmobilizować, także do dzieła i wpłacać nawet najdrobniejsze kwoty! Liczy się nawet wpłata 5 czy 10 złotych!


DLA SOBOLA!


NR. KONTA: 5319 1010 4821 1695 3247 440 003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

heoij 10.07.2013 14:38

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...37001165_n.jpg

ArturBarlinek 10.07.2013 21:35

plakat ciekawy

WISŁAZWE 12.07.2013 09:53

Słabo, Panowie słabo!

Stan konta: 12 599,83 PLN


Jest już po 10-tym, każdy już wypłatę dostał więc kilka złotych można wpłacić! Zmobilizujmy się bo mecz już za tydzień!

Liczy się każda wpłata - pamiętajcie! 5 złotych czy 10 nieważne! Każdy wpłaca ile może!



NR. KONTA: 5319 1010 4821 1695 3247 440 003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

R33 23.07.2013 17:56

Podsumowanie zbiórki:
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...ol-wplaty.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl