![]() |
Ja powiem inaczej. Graliśmy totalny piach do momentu wejścia Sikorskiego i Boguskiego.
Jaki koń jest każdy widzi - ale przynajmniej robią trochę wiatru swoimi dynamicznymi wejściami i stwarzają zagrożenie pod bramką przeciwnika. Wcześniej to był totalny bezład i kopanina. W dodatku poza samym początkiem żadnych dobrych okazji bramkowych. Bardzo się cieszę z 3 punktów, w szczególności dlatego, że udało się je zdobyć z takimi tuzami jak Jovanovic i Chavez w składzie. Przez szacunek nie dopiszę do tej listy Sobola. |
Cytat:
Nie jątrzmy sami naszych własnych ran, i tak boli jak się słucha takiego Mielcarskiego. Pozdrawiam |
Szczerze, ten cały Mielcarski to jest chyba najbardziej wkurzającym komentatorem jakiego kiedykolwiek słyszałem. Co mecz słyszę jego utyskiwania na to, że sędzia odgwizduje faule czy daje kartki. I w kółko to samo, może do niego nie dociera, że niektórzy wolą oglądać grę w piłkę na murawie a nie walkę wręcz. Dobra - ok, można o tym wspomnieć raz, ale kuźwa rozwodzić się nad tym przez conajmniej 5 minut czasu ekranowego, podczas gdy trwa mecz jest wkurzające. W dodatku to rozdrabnianie się nad niektórymi pierdołami całymi minutami, te monologi podczas, gdy piłka jest w grze i dzieje się już zupełnie coś innego. Już nawet nie chodzi o to, że na siłę próbuje Wiśle często wbić śrubę, żeby udowodnić, że jest obiektywny - tylko o tą papkę, która wychodzi z jego ust i zakłóca odbiór meczu. Banał za banałem w dodatku dzielenie włosa na czworo. Gadanie oczywistych rzeczy w kółko jak zdarta płyta. Masakryczny jest.
1000 razy bardziej wolę usłyszeć Szymkowiaka czy Andrzeja Iwana w tle - oni przynajmniej mają czasem coś ciekawego do powiedzenia i pozwalają się skupić na meczu. |
Cytat:
po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje . To czy przełożą w kolejnych spotkaniach "sportową złość " na kolejne zwycięstwo - czas pokaże . Górnik na pewno jest do zjedzenia . No i mamy z nimi dużo rachunków do wyrównania . ostatnie 3 ( jak nie 4 ) mecze z nimi to nasze 0 punktów . cieszy mnie wygrana , gra była jaka była , ale w tej rundzie nie możemy liczyc na nic więcej . Jeśli zakończymy rundę w pierwszej 5 to będzie niewątpliwy... sukces Kulawika . Jakby to komicznie nie brzmiało . |
s1mone no dokładnie... i płakał nad tym golem Ruchu z pierwszej połowy a i tak widać było, że był spalony. Jeden biedny Mielcarski z drugim idiotą pseudo komentatorem widzieli co chcieli widzieć czyli prawidłową bramkę... I cały mecz takiego pieprzenia a na koniec w lidze + powiedzieli, że był spalony.
|
A tak w ogóle - mamy 6 punktów straty do 2 miejsca!:D:D
Nie dodam nic więcej, bo mnie wolfy z TheChrissem zaraz zjedzą:D jazda, jazda:D |
Cytat:
Wygrana cieszy. Nieprzeciętnie. Bez niej byłby dramat, aż nie che mi się myśleć. Dwa spotkania do końca kolejki zobaczymy jak będziemy stać na półmetku. Meliksona bym się nie czepiał. Równie dobrze można wysnuć tezę iż martwi się w związku z wydarzeniami w swojej ojczyźnie - jeszcze chłopa nam do wojska powołają. BTW tak na zdrowy rozsadek - jeśli miałby zaklepany transfer zimą to chyba by się cieszył? Kominiek, nie uważasz? Lukasz. |
Cytat:
Taki Chavez dowiadywał się o szyderze z trybun od ... weszlo . Ciekawe ile zrozumiał taki Jaliens z Meliksonem . Wątpię że o wiele więcej , skoro nawet w szatni obcokrajowcy o tym nie rozmawiali ( jak można wnioskować od Osmana ). /OT |
Może. Nie ma to większego znaczenia. Dziś świętujemy wygraną a zwycięzców się nie rozlicza.
Trzy punkty są najważniejsze, dwa ważne mecze przed nami - oby podtrzymali passę bez porażki. Lukasz. |
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
|
Sikorski zaliczyl asyste i to na plus jakikowliek ,ale na Boga niech sie chlopak nauczy biegać ,bo o wlasne nogi tez sie mozna zabic
genralnie drugie zwyciestwo ,niby fajnie,ale jakos tak chyba na przekor temu wszystkiemu dookola mecz z Gornikiem moze byc ciekawy ,bo mozna odrobic szybko straty i piac sie gore tabeli,czego bym nie przeczuwał. |
do analu + weźcie coś zróbcie z tym grzesiem niech on już nie komentuje meczów Wisły bo najwidoczniej ma uraz do Naszego klubu. Z poważaniem abonent cyfry L.O.
|
Cytat:
Jak można szanować obcokrajowca, który przez kilkanaście miesięcy nie nauczył się języka polskiego? Oprócz Quioto i Frederiksena, pozostali kończą minimum trzecią rundę u nas, a więc mieli dość czasu. Jak można mówić o dobrej atmosferze w drużynie w takiej sytuacji? Żurawski dwa lata temu na ten temat dobrze powiedział, ale przez Basałaja został ukarany - za mówienie prawdy. W kulminacyjnym momencie 64% zawodników było obcokrajowcami (jeśli przyjąć, że kadra liczy dwudziestu pięciu). A to, że piłkarze nie tworzą jednego zespołu widać od bardzo dawna. |
Chris- błagam, przepowiadaj wyniki do końca sezonu. Przy takim typowaniu będziemy mistrzami... Chyba czas zamówić canal + ponownie... B/O
|
Cytat:
|
Cytat:
O jakąś merytoryczną wypowiedź tego gościa naprawdę trudno, o coś ciekawego tym bardziej. Nigdy nie rozumiałem zachwytu na facetem, ściągnął Petrescu- ok, ale jakoś do mnie nigdy nie przemawiał. Taki Wieszczycki zjada Grzesia na śniadanie, choć łysej pały nie trawię jednak otwarcie trzeba to sobie powiedzieć. A podniecenie w kabince że sędzia skrzywdził śmierdzieli, ale oddał w ostatniej minucie, że będzie ciekawie, żenada. Zresztą Gargułą który oprócz bramek, kompromitował się wczoraj cały czas uznawany za gwiazdę, Jaliens za najlepszego zawodnika rundy... Hahaha Jaliens i Garguła jesteście legendami... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Widzę, że niektórzy dopiero wczoraj przekonali się, że Mielcarski od porzucenia Wisły, trzyma zadrę w sercu i stara się jej dogryzać na każdym kroku. Ja byłem przygotowany na taki komentarz, więc Mielcarski w moich oczach nic nie stracił, a tylko utrzymał status quo. I tak wolałbym go w roli dyrektora, aniżeli łysą parówę. Mielcar miał przynajmniej wizję, jakieś plany jak powinien wyglądać profesjonalny klub, a Bednarz ma tylko łysą glacę.
|
Cytat:
Niewątpliwie naszym zawodnikiem na ligę mistrzów jest Melikson .... ale czy on wczoraj uczestniczył w akcjach bramkowych ? .... wypsztykał się w pierwszych 20 minutach a w drugiej połowie nawet z wolnego dośrodkować nie potrafił na poziomie niższym niż 3 piętro .... |
Podsumowując ten mecz to można powiedzieć że z nieba te pkt nam spadły, dość że Ruchowi sędzia bramki nie uznał to wiele nie brakło by mecz miał swój finał jak w Kielcach.
I chyba można w tym meczu podziękować Sikorskiemu że oddał tą piłkę do Garguły, mimo że za to co zrobil idąc praktycznie tylko na bramkarza (mając na plecach rywala) powinien zostać cofnięty do młodej. No Garguła po wczorajszym meczu to chyba będzie ze 2 miesiące z głową w chmurach dumnie truchtał po boisku żując gumę, wszak strzelił w jednym meczu więcej bramek niż przez całe 3 lata poytu w Wiśle (pierwszą strzelił Legii w Warszawie) |
Cytat:
Ale tak serio to sobie chyba jaja robisz... bez Meliksona, bez nowych-sensownych kopaczy w jego miejsce? Daj nam Boże jeszcze ze 4 pkt w ostatnich kolejkach to będzie dość spokojna zima. Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że może nam jakimś cudem kapnąć nawet 6pkt, ale może... i zero (tfutfutfu) |
Bez Meliksona. Hahaha. Ja to od momentu jego przyjścia do Wisły słyszę, że odchodzi. Nie stresujcie się na zapas. Jak odejdzie, to odejdzie, jak nie to nie.
|
Cytat:
Cytat:
Dopiszemy jeszcze jakieś teorie spiskowe? Melikson się żegna, bo za szybko ''uciekł'', po drugiej bramce cieszą się tylko Polacy nikt więcej. Za to przy pierwszej bramce cieszy się Melikson, Jaliens, Jovanović - to jak przy pierwszej bramce jeszcze się nie żegna a przy drugiej już tak? Moim zdaniem na siłę doszukujecie się jakiegoś problemu na siłę. |
Maor sie wkruwił nie bez powodu. Guła strzelił 2 bramki i ma teraz najwięcej punktów w Fantasy Lidze z całej Wisły.
Ten Gargulec, orbit i inne, statystycznie na papierze jest najlepszym naszym piłkarzem. Po za tym, ostanio Maor niby powiedział ze w Wiśle nie ma z kim grać,wiec tymbardziej musiało mu być głupio ze ogórek strzelił gola, ogórek asystował a on sam, hebrajski wirtuoz pięty skończył na zero. A dlaczego nie cieszy sie Chavez?Bo on jak zwykle, nie wie o co chodzi. |
a propo komentarza Mielcarskiego , to jeszcze bardziej antywislacki jest imho Kazek
|
Ja Kazia Węgrzyna lubię, też często stara się być na siłę obiektywny, ale przynajmniej nie wali smutów i nie zatruwa (przynajmniej mi) odbioru meczu. Czasem też rzuci dobrą anegdotę :)
|
Cytat:
Jeszcze do Chaveza ta łatka przylgnie jak jeden punkt do Vettela ;) |
Cytat:
Lukasz. ;-) |
A ja dalej nie mogę w to uwierzyć, że udało się wygrać mecz bez bułgarskiego super snajpera...;)
|
Cytat:
Kto przetrzymywał piłkę w 89 min. na środku boiska a następnie uruchomił Gargułe, który się poślizgnął ??? Widać po 20 minutach przestałeś oglądać mecz ??? A co do Mielcara - facet grał w taki własnie sposób - przepychał się łokciami, często faulował, zakończył tak, że wycięto go konkretnie i potem już się nie podniósł... Facet od rozstania z Wisłą zawsze komentując był nastawiony Antywiślacko - niezaleznie czy graliśmy OK czy fatalnie. Podobnie jak człowiek o twarzy górnika przodkowego - Kazek, też regularnie jeździ po Wiśle, aczkolwiek czasami zdarza mu się rzucić pozytywnego. Z kolei Mielcar w WIśle - myślę, że byłby właściwym gościem na właściwym miejscu w przeciwieństwie do Jacka B. |
Brak Małeckiego i Ilieva powoduje że wszyscy skupiają się na Meliksonie.Podobnie było w 10/11 tylko tam Kirm był bardzo ruchliwy i jakoś zdobywał te bramki. A tak wiedzą że przecież ani Garguła ani Chrapek ani nikt inny nie ma takich umiejętności jak Izraelczyk
|
Piłka nożna to banalnie prosta gra. Co tydzień pokazuje to Barca, nasze "gwiazdy" próbują ewidentnie kopiować katalończyków. Słyszę gromki śmiech, ale to widać po sposobie w jaki grają melikson z gargułą (co by nie mówić to nasze najjaśniejsze gwiazdy). Na dzień dzisiejszy konsekwencji wystarcza na jakieś 5 do 7 minut, ale i tak w naszej ekstralidze to powinno wystarczyć żeby coś ugrać. Problem w tym że w misternej siateczce podań nie można zaliczyć skuchy już w drugim podaniu :-) no i celne podanie na odległość większą niż 3-4 metry nie powinno graniczyć z cudem.
Co do meczu to dla mnie najlepszy na boisku był Starzyński, który wciąga nosem naszych "młodych" jeśli chodzi o przegląd pola, celność i jakość podań i dośrodkowań. |
Materiałem na ciekawego piłkarza jest niewątpliwie Chrapek, ma naprawdę wysokie umiejętności - powiedzcie mi tylko, dlaczego On jest tak przeraźliwie wolny? Pytam osoby oglądające w przeszłości jego występy w ME.
|
Cytat:
Cytat:
To że Melikson grał i podawał ???? Mi chodziło o to, że Burliga po miesięcznej przerwie potrafił coś tam pokazać ale kolega na forum (FraMat) określa go jako "dno i wodorosty" i odsyła do dolnej części pierwszej ligi , a podałem przykład Meliksona którego uważam za najlepszego Wiślaka aby pokazać bezsens takiego oceniania zawodnika ... |
Cytat:
Nie dodam nic więcej, bo i tak nie zrozumiesz. P.S. Co do Mielcarskiego - jak go nasz właściciel potraktował w swoim stylu, to trudno żeby pałał do Wisły jakimś szczególnym uczuciem. Moskala potraktowano jak szmatę tak że miał wszystkiego dość, to czego oczekujecie od kogoś kto nie miał z Wisłą żadnych innych związków? Mielcarski niby powinien być obiektywny jako komentator, ale tu akurat potrzeba klasy. |
Cieszy mnie drugie zwycięstwo z rzędu, ale w ogóle nie zmienia oceny całej rundy i oceny gry takich piłkarzy jak np. Garguła. Tym bardziej, że gra dalej wygląda tak samo jak miesiąc, 3 miesiące czy 12 miesięcy temu. Przecież taki Garguła grał wczoraj totalną padakę, no ale strzelił 2 bramki więc jest usprawiedliwiony. Swoją drogą szydera trybun chyba jednak przyniosła pozytywne rezultaty :) Bardzo dziwi mnie krytyka Łukasza Burligi.Przyznam, że obok Boguskiego to mój ulubiony zawodnik obecnej Wisły. Moim zdaniem ma potencjał stać się najlepszym prawym obrońcą od czasów Baszcza. Wczorajsza akcja bramkowa czy gol z Podbeskidziem pokazuje jego potencjał w ofensywie, a jeśli chodzi o defensywę to wystarczy porównać ile akcji przeprowadził Ruch jego stroną, a ile stroną Jovanovicia.
|
Cytat:
Robienie na siłę z Burligi obrońcy wyrządzą mu tylko wielką krzywdę, bo to jest pomocnik tak jak FraMat napisał na dolną część I ligi. |
Cytat:
Co do drugiej : nie rozumiem tej złośliwości ... niektórzy kibice Wisły wręcz radują się jak mogą dokopać zawodnikowi a im gorzej i złośliwiej tym duma bardziej rozpiera ... Bury (aktualny zawodnik Wisły Kraków !) przyczynił się do wicemistrzostwa Polski Ruchu i choćby dlatego pisanie o dolnej części 1 ligi jest bez sensu . W meczu z Ruchem uczestniczył chyba w najładniejszej akcji Wisły w tym sezonie ... w obronie parę razy zgubił krycie (pisałem o tym wczoraj) ale nie podawał piłki przeciwnikom albo nie tracił jej bez sensu jak "trzymający poziom" Marko .......... nawet nie wiem jak to komentować ..... macie coś do Burligi osobiście ? |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl