Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8442)

River 09.12.2011 22:50

Mam nadzieje, ze ta ....A Gil razem z PEDALEM Piaseckim wiecej meczow Wisly prowadzic nie beda. Ewidentnie maja jakas awersje do Wisly i to widac w kazdym meczu Wisly jaki prowadza.

Co do meczu. Powiem tak:

Diaz - precz z tego klubu!
Jirsak - j. w. Ten gosc na boisku pozoruje gre, pomijajac juz jego marne umiejetnosci.

I jeszcze jednak kwestia, ktora mnie juz po prostu w....ia. W Wisle zmieniaja sie trenerzy, za czesto, zdecydowanie. Ale jedno sie nie zmiania. MALECKI I STALE FRAGMENTY GRY. Dla mnie to jest nie do pomyslenia, ze zawodowy pilkarz nie potrafi porzadnie wrzucic ze stojacej pilki. Jesli on tego nie potrafi to dlaczego notorycznie to wykonuje? Czy to sie dzieje na zasadzie, ze Malecki podchodzi do pilki i do kolego wypadal "spierdalac, ja bede wykonywal"? Bo dla mnie to tak wyglada jaky tam nikt inny nie smial wykonywac rzutu wolnego czy roznego.

Mysle, ze po tym dzisiejszym meczu skutecznie wyleczylismy sie z MP. Na wiosne walka o PP i miejsce w trojce. Nic wiecej ugrac sie w tym sezonie nie da.


PS. mam juz ....a serdecznie dosc porazek 0-1 na R22. To juz sie robi klasyka.

kacpaw91 09.12.2011 22:52

No to policzmy:
- Niesłuszna żółta kartka dla Wilka, co to było w ogóle?
- Brak drugiej żółtej w pierwszej połowie dla faulującego kilka razy Sadloka
- Odgwizdanie końca pierwszej połowy przed wykonaniem rzutu rożnego
- Czerwona kartka dla Diaza za...? Bo to moim zdaniem było zwykłe dotknięcie jeżeli było, gestykulowanie. Równie dobrze Sultes w pierwszej połowie mógł dostać kartkę za wykluczenie Paljicia z meczu. Może tam też był faul?
- Faul, którego nie było po którym padł gol dla Polonii
- Faul na Bunozie przed polem karnym, którego nie odgwizdano

Czy ogólnopolskie media o tym napiszą? Jak dla mnie co najmniej 6 bardzo ważnych błędów, które mogły zadecydować o wyniku meczu. Wystarczył jeden taki błąd sędziego w meczu i wszyscy pisali o tym, że wygrywamy dzięki sędziom. Czekam na odpowiedź mediów. Tam jeden, tu sześć.

A tak poza tym to musimy wygrać wszystko do końca i nie patrzeć co to nam da. Trzecie miejsce raczej gwarantowane jeżeli wszystko wygramy. Sądzę, że może to dać nawet wicemistrzostwo. W końcu będzie kilka meczów na szczycie i ktoś na pewno pogubi punkty. Jeszcze nie wiadomo co będzie z Polonią i Lechią...

Ajax 09.12.2011 22:52

Tyle że te błędy "dla nas" to były pojedyncze akcje w całym meczu a nie drukowanie od początku do końca.

flamengista 09.12.2011 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kozimtsw (Post 1200190)
Ta... nie stworzyliśmy sobie praktycznie żadnej "setki", a Wy wszystko zwalacie na sędziów. Nie był to łatwy mecz do prowadzenia. Sędzia czasem się mylił, ale w obie strony! Wolnego raczej nie było (tego, po ktorym padła bramka),a znowu Pareiko na początku meczu faulował Poloniste...

Możnaby tak wymieniać i wymieniać !! Szukajmy powodów porażki w Nas samych!! Wyciągnijmy wnioski, a wyniki przyjdą !!

Uprzejmie powiem: idź spać, rano wyspany oglądaj mecz ponownie. I potem komentuj: "sędzia się mylił w dwie strony".

To był kabaret w stylu piłkarskiego pokera, nie sędziowanie. A mecz był typowy na 0-0, w takiej sytuacji:
- wyrzucenie Diaza;
- wirtualny faul i wolny przy bramce dla Disco;
- brak wolnego po faulu na Bunozie w końcówce.
Trzy kluczowe błędy, pomijając parę mniejszych (wyimaginowany faul Kirma w ostatniej minucie, żółtko dla Wilka).

River: idź już spać, bo piszesz wyjątkowe głupoty o Diazie.

tofik 09.12.2011 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1200220)

I jeszcze jednak kwestia, ktora mnie juz po prostu w....ia. W Wisle zmieniaja sie trenerzy, za czesto, zdecydowanie. Ale jedno sie nie zmiania. MALECKI I STALE FRAGMENTY GRY. Dla mnie to jest nie do pomyslenia, ze zawodowy pilkarz nie potrafi porzadnie wrzucic ze stojacej pilki. Jesli on tego nie potrafi to dlaczego notorycznie to wykonuje? Czy to sie dzieje na zasadzie, ze Malecki podchodzi do pilki i do kolego wypadal "spierdalac, ja bede wykonywal"? Bo dla mnie to tak wyglada jaky tam nikt inny nie smial wykonywac rzutu wolnego czy roznego.

Podchodził Iliev, podchodził Melikson i wykonywali równie żałośnie te stałe fragmenty. Jakby chleba nie jedli dzisiaj bo nawet nie mieli siły piłki podnieść tak żeby doleciała na środek pola karnego.

Heero 09.12.2011 22:54

A zauważyliście, kiedy Diaz dostał czerwoną kartkę? Gra zaczęła się dla Wisły odkładać, czarnuchy cofnęli się na własną połowę i czekali na kontrę... nie mówię, że graliśmy wtedy porywająco i zmusiliśmy Polonię do obrony Częstochowy, ale gra z przodu wyglądała obiecująco...

Wcale mnie nie zdziwi, gdy Gil niedługo przeprowadzi się do Wawy i zamieszka w budynku wybudowanym przez JW :)

Baala 09.12.2011 22:56

Przed kartką Diaza CAni się zderzył z nim i jeszcze z jednym z naszych. Potem Jez ma jakieś pretensje i Diaz mu pokazuje że Cani z łokcia ładuje nonstop (pierwsza próba uchwycenia co się stało przez C+) potem wygląda to trochę tak że Diaz znowu pokazuje że grają łokciem a Jeż pod ten łokieć podskakuje..

Ale to nie jest nawet ważne sędzia tak sędziował że mylił się co dwie-trzy minuty przez co zwyczajnie sie grać nie dało.

ślimak 09.12.2011 22:56

na R22 przegralismy w tym roku wiecej niz przez ostatnich 5 lat...

Piotson 09.12.2011 22:59

W drugiej połowie do czerwonej kartki to było cos koło 55 minuty, dyskopolo nie wyszło z własnej połowy. Nagle dzida do przodu, charakterystyczna dla zespołów polskiej ligi i nagle Jeż leży i wtedy się zaczął napór na naszą bramkę.

Wie ktoś jaka była statystyka fauli?

kot 09.12.2011 23:01

Podsumowanie rundy.

Walczymy o puchary, w których nie chcemy grać.:-/
Trzymamy złom piłkarski a wymieniamy trenerów.:-/
R22 twierdzą miłosierdzia dla błądzących klubów.:-/
R22 twierdzą nie do zdobycia dla kibiców Wisły.:-/

Ajax 09.12.2011 23:01

Oczywiście w tym przypadku weszlo napisze że było wspaniale, Gil dostanie premie i wszyscy szczęśliwi będą...

Masakra...

flamengista 09.12.2011 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1200232)
na R22 przegralismy w tym roku wiecej niz przez ostatnich 5 lat...

Tak, to jest dramat. Tak słabego sezonu za czasów Bogusia chyba nie było. 6 porażek w 17 meczach - wychodzi średnio co trzeci mecz w plecy. Przy takim tempie na koniec rozgrywek czeka nas 10 porażek. A to nie daje szans na pudło i europejskie puchary.

Jedyna szansa w PP, ale fart Legii (dramatyczna gra w lidze, ale zdobycie PP) raczej się nie powtórzy.

Generalnie oczywiście Moskala mogą usprawiedliwiać kontuzje, pech, kicha zrobiona przez Maaskanta. Na plus należy zaliczyć pewne poprawienie atmosfery, odwagę w podejmowaniu decyzji. Ale fakt jest faktem. Z 4 meczy w lidze przegrał 2, w tym oba na Reymonta. Nie jest to dobry dorobek.

tomo 09.12.2011 23:03

Ciekawy jestem jaki pomysł będzie miał Basałaj na zapełnienie stadionu od nowego roku ;)

silver03 09.12.2011 23:06

Odczytując z ruchu warg stwierdzam, ze Jez powiedzial coś rasistowskiego... jestem specjalista.

westersyl 09.12.2011 23:06

Kto oglądał mecz Dinamo z Lyonem ten widział jakie wałki i na jakim szczeblu się dzieją.

Gdyby to był sędzia Borski czy Leczmanski to bym się nie dziwił tych decyzji bo oni po prostu nie potrafią sędziować. Jednak to był sedzia Gil i aż trudno uwierzyć że on mógł zaliczyć aż taki zjazd. Tyle spornych sytuacji, których on gwizdał na nie korzyść Wisły to była komedia. Skąd my możemy teraz wiedzieć czy żona nie ma konta u buka i nie postawiła grubej kasy ? Sędzia Borski to inteligentny facet i inteligentnie prowadził te zawody na niekorzyść wiadomo, której drużny.

Żyjemy w takich czasach że cały futbolowy świat jest zagrożony.

Co do Moskala to przesadził z rotacjami, bo to co rzucało się w oczy to brak zrozumienia.
Generalnei jak na ligę mamy fajnych technicznie piłkarzy tylko zapi** nie ma komu.

Lechista69 09.12.2011 23:07

Szkoda Diaza, chyba sedzia cos lykal...

Ajax 09.12.2011 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1200241)
Ciekawy jestem jaki pomysł będzie miał Basałaj na zapełnienie stadionu od nowego roku ;)


Zburzy 3 trybuny

dido 09.12.2011 23:09

Najwyższa pora zacząć się przyzwyczajać do tego, że mistrza nie będzie. Za wszelką cenę trzeba załapać się do pucharów. Najkrótsza droga to PP. No i należy wymazać z pamięci coś takiego jak "Twierdza przy Reymonta". Swoją drogą ten nowy stadion jest jakiś pechowy.

Kurz 09.12.2011 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1200243)
Kto oglądał mecz Dinamo z Lyonem ten widział jakie wałki i na jakim szczeblu się dzieją.

Gdyby to był sędzia Borski czy Leczmanski to bym się nie dziwił tych decyzji bo oni po prostu nie potrafią sędziować. Jednak to był sedzia Gil i aż trudno uwierzyć że on mógł zaliczyć aż taki zjazd. Tyle spornych sytuacji, których on gwizdał na nie korzyść Wisły to była komedia. Skąd my możemy teraz wiedzieć czy żona nie ma konta u buka i nie postawiła grubej kasy ? Sędzia Borski to inteligentny facet i inteligentnie prowadził te zawody na niekorzyść wiadomo, której drużny.

Żyjemy w takich czasach że cały futbolowy świat jest zagrożony.

Co do Moskala to przesadził z rotacjami, bo to co rzucało się w oczy to brak zrozumienia.
Generalnei jak na ligę mamy fajnych technicznie piłkarzy tylko zapi** nie ma komu.

Skończmy to narzekanie na sędziego. Jedni mylą się na naszą korzyść, inni przeciwko nam. W kategorii pomyłek ciągle mamy bilans dodatni.

blanco 09.12.2011 23:13

Twierdza R22 padła ostatecznie , niestety na gorąco to koniec marzeń o mistrzostwie , ale chyba ono nie jest nam potrzebne , tak jak i puchary , bo znowu wprowadziłyby zamęt w zespole.
Idiotyzm Diaza i fatalne sędziowanie , nie przemyślane decyzje Moskala i mamy katastrofę.
Wisła Kraków stała się niestety polskim przeciętniakiem , uświadomiłem sobie,że przyjechała dziś Polonia Warszawa i miała w swoich szeregach...lepszych piłkarzy,którzy dali jej zwycięstwo . Dziwne uczucie,zwłaszcza,że ja wychowałem się na sukcesach , a Wisła,która oglądałem zawsze była GIGANTEM w stosunku do innych polskich zespołów.

d 09.12.2011 23:15

Olejcie tego kretyna, niech wraca do kanałów.

TheGameLA 09.12.2011 23:16

Jaki idiotyzm Diaza? Przecież on pokazywał, że notorycznie jest uderzany łokciem, Jeż to podchwycił, także prowokował i nabił się na ten łokieć celeowo.

bravelukas 09.12.2011 23:16

Mecz był przeciętny, Wisła walczyła, ale wyglądała słabiej fizycznie od Polonii, gra się nie kleiła obu stronom, brakowało czystych sytuacji i w dodatku "sędzia", który denerwował swoimi decyzjami grr.. Trudno wynik jest jaki jest i nic tego nie zmieni, nam kibicom zostaje doping do końca, na dobre i złe. Ja wierze w Wisłę:-)
Zobaczymy jak zagrają z Twente.

transmisje 09.12.2011 23:18

Czerwona słuszna(1.23minuta):
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...uderzenie.html

irman 09.12.2011 23:20

Najgorsza jesień za czasów Cupiała. Sześć porażek, w tym cztery u siebie (ja .......ę), szesnaście goli w siedemnastu meczach, może z dwa-trzy dobre mecze w lidze. Sytuację zaciemnia trochę fakt, że do środy jesteśmy w lidze europejskiej. Mieliśmy fuksa z tym rozstawieniem w III rundzie LM, inaczej puchary skończyłyby się dla nas w lipcu. Ogólnie dramat i takie se perspektywy. Przynajmniej Maaskant już nie w....ia słodkim .......eniem.

flamengista 09.12.2011 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1200263)
Olejcie tego kretyna, niech wraca do kanałów.

Wrócił - z 10-dniowym banem za prowokację. Ale wstyd, że niektórzy dali się na to nabrać.

Enrico2000 09.12.2011 23:22

Sędzia to ch.... tyle w temacie.
Inna sprawa, że z takim składem to niestety czeka nas jedynie środek tabeli. Na poważne wzmocnienia się nie zanosi. A jak wspomne słowa Basałaja gdy zatrudniał Maaskanta, jaki to klub i zespół budujemy to śmiech mnie ogarnia. Niestety, bez kasy taka czeka nas przyszłość jak obcenie, raz lepiej, raz gorzej. A czasy Kasperczaka to jedynie wyjątek potwierdzający regułę. Przykre ale prawdziwe.

adas123 09.12.2011 23:23

Jaka by czerwona nie była to jest kpina co odpierdalał ten gil.Czysty wślizg-faul.Sadlok to powinien wylecieć w pierwszej połowie,Cani za łokiec w Diaza też mógł bo to chamstwo było.Będą .......ić,że zwraca sie to co było z Jagą czy LKS ale to chyba nie o to chodzi żeby bilans wyniósł zero,tylko żeby mecz grali piłkarze a nie sędziowie.Ogromny szacun dla Baszcza,nie wiem czemu kupujuemy słabych ciuli z Holandi(w sumie wiadomo-Piękny Robert) zamiast za free ściągnąć człowieka związanego z klubem i takiego który walczyłby dla Wisły do ostatniej minuty.JJJBG

AS82 09.12.2011 23:23

W 1 polowie gralismy dno .W drugiej polowie przejmowalismy powoli przewage,lecz kretyńskie zachowanie Diaza zakończyło ten mecz .I jak to w takich meczach na Reymonta bywa już nawet tego 0-0 nie jestesmy w stanie dowiesc ,bo albo ktos spier*oli tak jak z Górnikiem ,albo dzis juz nawet nie wiadomo kogo winic sedziego ze podyktowal wolnego dla Dyskopolo czy Kirma i Bunoze ze im pilka przelatuje pod nogami.
Ogólnie nasza gra jest jednym wielkim dramatem, nikt nie wie co ma robić na boisku ,kazdy biega w innym kierunku. Wilk pokazal jakim jest drzewem ,kiedy Bitonowi wychodzacemu sam na sam podal pilke 30 metrow za daleko...Moskal zmienil Ilieva ,ktory swoja kreatywnoscia mogl cos zrobic i wpuscil tragicznego Kirma .Jakby poszukac to takich kwiatkow bylo napewno duzo wiecej

Nie wiem czy Cupiał bedzie robil kolejna rewolucje zima ,ale TRZEBA ZATRUDNIĆ DOBREGO TRENERA.To jest wedlug mnie wymóg podstawowy ,żeby cokolwiek zmienić w naszej grze i jeszcze wiosną zachować szanse na puchary ,bo Mistrz w tej chwili to w kategoriach cudu.

Co do sedziowania ,to takiego s....ysyństwa dawno nie widziałem.

*KoTeK* 09.12.2011 23:26

Póki co jesteśmy ciency jak dupa węża.
Jeśli załapiemy się chociaż na LE to będzie fajnie, chociaż puchary chyba nie są nam w tym momencie potrzebne.

Doping w drugiej połowie jak na mistrza przystało.

flamengista 09.12.2011 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1200267)
Najgorsza jesień za czasów Cupiała. Sześć porażek, w tym cztery u siebie (ja .......ę), szesnaście goli w siedemnastu meczach, może z dwa-trzy dobre mecze w lidze. Sytuację zaciemnia trochę fakt, że do środy jesteśmy w lidze europejskiej. Mieliśmy fuksa z tym rozstawieniem w III rundzie LM, inaczej puchary skończyłyby się dla nas w lipcu. Ogólnie dramat i takie se perspektywy. Przynajmniej Maaskant już nie w....ia słodkim .......eniem.

Jedyny plus tego meczu i rezultatu, że nikt nie będzie nam próbował wcisnąć ponownie g.wna jako czekolady.

Po klęskach w lidze i w pucharach przyszło parę dobrych meczy i część ludzi już chciała zapomnieć derby, Twente, Legię, Lechię, Podbeskidzie. A prawda jest taka, że jesteśmy w d.pie.

Barti 09.12.2011 23:28

Sędzia to wyjątkowy łajza. Przegranej Wisły są winni jednak piłkarze. Kiedy ostatni raz wygraliśmy większą niż 1 różnicą bramek? Kiedy w ogóle wygraliśmy gładko? Od takiego składu jak ma Wisła należy chyba wymagać zdecydowanie więcej. Jesteśmy bici, i to u siebie. To nie do pomyślenia. Przed zimą potrzebna wnikliwa analiza przyczyn tej jednej wielkiej klęski, a Kazek jak chce być dalej trenerem, musi się wypowiedzieć, jak chce z tego g...a wyjść. Taka mała dygresja - na początku meczu to aż się prosiło żeby zaśpiewać "Poszła do Adama..." ale kto to jeszcze umie...

d 09.12.2011 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1200268)
Wrócił - z 10-dniowym banem za prowokację. Ale wstyd, że niektórzy dali się na to nabrać.

Bardzo się cieszę, to lubię!

Co do meczu - szkoda gadać, skandaliczne sędziowanie to jedno, ale niestety Kaziu nie był w stanie nic z grą naszego zespołu dziś zrobić. Niestety, o ile byłem pozytywnie nastawiony do jego pracy, to w tej chwili uważam, że koniecznie trzeba znaleźć szkoleniowca już teraz. Wygląda to słabo, tym bardziej, że graliśmy dziś już właściwie optymalnym składem.

Sytuacja w tabeli jest niewesoła, ale nie ma też co płakać - w tej chwili nie możemy właściwie nic powiedzieć o tym, co u nas (trener? skład?) będzie na wiosnę, a zespoły będące wyżej nas (może z wyjątkiem Legii, która wg mnie ma spory potencjał i będzie hulać, może nawet w pucharach, faworyt numer jeden do mistrzostwa jak dla mnie), prezentują zbliżony, słaby poziom. Tu się jeszcze bardzo wiele może wydarzyć - równie dobrze możemy skończyć ligę na 10. miejscu, jak i być mistrzem.

Arkas 09.12.2011 23:36

Ku*wa mać zostaliśmy pięknie zrobieni w buca. Nie zdziwię się jak po kilku latach wyjdzie że mecz został kupiony. To co odwalał główny i liniowy szczególnie ten po lewej stronie boiska to szczyt wszystkiego... Pomijając fakt że też nie graliśmy szału.
Co do trybun, fajnie że coś zmierza w dobrym kierunku, naprawdę momentami było świetnie ! I te emocje pod koniec, szkoda jedynie że niezakończone golem.
Tak jeszcze jedno, powinno się coś Basałajowi zaśpiewać mocniej, niech zrozumie co o nim myślimy bo stadion wybudowany, a zapełnić go w połowie to będzie zadanie syzyfowe, a to co się dzieje wewnątrz klubu to każdy widzi.

MatMario 09.12.2011 23:46

Powiem to z całym przekonaniem Sultes zresztą jak cała czarna ....a przyjechałą tutaj policzyć trochę naszych kości, a dodatkowo ubicie Palicjia było celową odgrywką za wcześniejszy faul Dragana na tym rzeźniku

Tak samo te ....y zdobyły poprzednie mistrzostwo, czyli rzeźnia na którą nie reagowali przychyli sędziowie.

Plus za walkę, plus za atmosferę.

funkykoval 09.12.2011 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1200087)
Paweł Gil - czuję olbrzymi niepokój - z drugiej strony w zeszłym tygodniu sędziował nam drugi mój faworyt sędziowski - Piasecki. Musimy zagrać na maxa, a sędzia z Lublina na pewno porozdaje dzisiaj jakieś 7-10 zółtych kartek, a może nawet będzie walił jeszcze bardziej ????

Gil to stały nasz arbiter meczów w Wawie z Legią (3 sezon z rzędu sędziował) - ostatnie 4 mecze które nam gwizdał to 4 porażki (2xLegia, Lechia, Śląsk)

Oprócz tego gwizdał pamiętny mecz Ruch Amika z 2010 roku, gdy nie widział faulu Arboledy itd.
NIe lubię gościa........

No i niepokój wiadomo skąd się wziął. Mam nadzieję, że sędzia dzisiejszego meczu nie będzie już sędziował spotkań Wisły - tak samo jak Wojciechowski pozbył się bodajże Małka....
Każdy mecz sędziowany przez Gila z udziałem Wisły to odgwizdywane faule WIsły gdy przeciwnicy się potykają o własne nogi i z kolei folgowanie faulom przeciwnków. Dzisiaj Gil mógł uspokoić grę gdyby w pierwszych 20-30 minutach rozdał 3 zasłużone kartki Sadlokowi, Jodłowcowi i Trałce. Pomijam oczywiśćie jakikolwiek brak równości w traktowaniu zespołów = faul Caniego był tylko na złótko, CIotra kilka razy faulował - w tym Bunoze wychodzącego na czystą pozycje bez piłki.
Polonia grała jak typowi drwale bałem się aby nie uszkodzili Maora, WIsła niestety przestraszona - być może kontuzja Paljicia miała wpływ na problemy z pierwszych 15 minutach. Później było lepiej ale niestety Nunez w I połowie nie istniał, słabo grał Iliev. Maor był jedyną praktycznie opcją w rozegraniu, Przymusowa zmiana Paljicia, spowodowała, że nie można było zmienić Bitona, a na dodatek wymusiłą zmianę Lameya, bo Jova na środku grał raczej przeciętnie.
WIem jedno, jeżeli sędziowie dalej będą pozwalali na takie chamskie granie - to ok 24 kolejki będziemy grać w połowie zespołem ME, bo średnią kontuzji mamy 1 na mecz.
Sędzia Gil to bydlak i chodzi mi ocałokształt jego poczynań w stosunku do Wisły, jego błedy nie wynikają ze słabości sędziowania - przy kartce WIlka - czysty wślig był blisko - widział co chciałwidzieć. Lyczmański chociaż przeprosił, ale po tym szmaciarzu tego się nie spodziewam.....

A jak widzałem zwijającego się z udawanego bólu Trałkę to szlag mnie trafiał.....

legol 09.12.2011 23:55

Śmieszna drużyna pajaców w czarnych koszulkach. Drwale i drewna jakich mało. Grając 11 na 10 podbeigali pod pole karne i przewracali się jak pajace bo jedyne co umieją zrobić to wymusić rzut wolny żeby wykorzystac swoje drewniane warunki przy wrzutkach.

Nie zmienia to faktu ze gramy kupe jakich malo. 16 goli w 17 meczach. 4 porazki 0:1 u siebie. Paru zawdonikow trzeba pozeganc w juz w zimie:
Jirsak - dno dna... jak wchodzi to praktycznie zawsze gramy jakby jednego mniej
Nunez - czasem wyjdzie mu mecz, ale wiekszosc gra beznadziejnie. glupie zastawianie pilki z ktorego nic nie wynika i peirdyliard strat
Lamey, Jaliens - tu nie ma co wyjasniac, kontrakty pewnie nieziemskie a umiejetnosi i checi brak
Paljic - stara sie ale po prostu nie umie grac w pilke

Symboliczna dzis bardzo dobra gra Baszcza. To niewiarygodne ze wzielismy tych pajacow z Holandi zamiast Wislaka z krwi i kosci.

Sezon praktycznie przegrany. W cuda nie wierze. Moze uda sie doczlapac do pucharow zeby nie stracic calkowicie w rankingu...
Smutna runda, a zaczynala sie tak optymistycznie....

Ma_niek 10.12.2011 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 1200287)
Śmieszna drużyna pajaców w czarnych koszulkach. Drwale i drewna jakich mało. Grając 11 na 10 podbeigali pod pole karne i przewracali się jak pajace bo jedyne co umieją zrobić to wymusić rzut wolny żeby wykorzystac swoje drewniane warunki przy wrzutkach.

Nie zmienia to faktu ze gramy kupe jakich malo. 16 goli w 17 meczach. 4 porazki 0:1 u siebie. Paru zawdonikow trzeba pozeganc w juz w zimie:
Jirsak - dno dna... jak wchodzi to praktycznie zawsze gramy jakby jednego mniej
Nunez - czasem wyjdzie mu mecz, ale wiekszosc gra beznadziejnie. glupie zastawianie pilki z ktorego nic nie wynika i peirdyliard strat
Lamey, Jaliens - tu nie ma co wyjasniac, kontrakty pewnie nieziemskie a umiejetnosi i checi brak
Paljic - stara sie ale po prostu nie umie grac w pilke

Symboliczna dzis bardzo dobra gra Baszcza. To niewiarygodne ze wzielismy tych pajacow z Holandi zamiast Wislaka z krwi i kosci.

Sezon praktycznie przegrany. W cuda nie wierze. Moze uda sie doczlapac do pucharow zeby nie stracic calkowicie w rankingu...
Smutna runda, a zaczynala sie tak optymistycznie....

Jestes genialny oceniajac gre Palijca w tym meczu po kilku minutach. Lamey tez zagral porzadny mecz. A co do Nuneza to zgoda zagral beznadziejnie.

MatMario 10.12.2011 00:01

Oglądam sobie właśnie powtórkę, 30 minuta.

Sadlok właśnie faulował ewidentna żółta kartka to powinna być, druga...

Cani, łokciem w Diaza, żółta kartka... A pajace w tv, eee to nawet nie kartka, rozpychał się.

skeba 10.12.2011 00:08

Wisła zagrała bezbarwnie i to nie wina sędziego, że oddaliśmy 1 celny strzał na bramkę Gliwy. Nowy trener potrzebny, który to poukłada, bo Moskal co mecz - to rotuje składem. I mamy tego efekt - akcje przypadkowe, zero zgrania. Iliev nie rozumie się z Bitonem itd.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl