Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [9 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków - 2 pażdziernika, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8310)

0 22 02.10.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1172499)
Jeżeli traktujesz mecz 4 : 1 jako poważny mecz ligowy, kiedy my już mamy zapewnionego mistrza ok :)
Co do PP rzeczywiście zgodzę się, ale o ile mnie pamięć nie myli było 0 : 0 i dopiero w karnych wygrana [aha no i oczywiście mielismy już wtedy zapewnionego mistrza.]

Z każdym kolejny postem udowadniasz, że masz naprawdę 12 lat. Po zapewnionym mistrzu to było 5-1. 4-1 to było na jesieni w innym sezonie. Śmiać mi się chce, że w to brniesz.

P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja.

Maciuś 02.10.2011 15:38

Odnosnie taktyki to widze ze ostro murujemy srodek pola, zobaczymy po meczu jaki z Maaskanta jest strateg.

atomek21 02.10.2011 16:27

Jaliensowi dziękujemy za kolejne arcydokładne wyprowadzenie piłki, po którym Legia strzeliła gola.

repek20 02.10.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1172589)
Z każdym kolejny postem udowadniasz, że masz naprawdę 12 lat. Po zapewnionym mistrzu to było 5-1. 4-1 to było na jesieni w innym sezonie. Śmiać mi się chce, że w to brniesz.

P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja.

a ty łosiu lepiej zmień ten opis, który masz na dole. Legia ma 8 mistrzostw a nie 9...

filemon 02.10.2011 16:46

Jest Czekaj na ławce?
To co gra Jaliens to jest po prostu sabotaż.

silver03 02.10.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1172616)
To co gra Jaliens to jest po prostu sabotaż.

Pan generał nie jest od zapierdzielania, on jest od dyrygowania!

a_r_e_n_a 02.10.2011 16:51

Cóż padlina jak zawsze w wykonaniu drużyny "budowanej" przez Roberta. Jaliens, Kirm, Nunez - dyscyplinarna kara finansowa za lekceważenie wykonywanych obowiązków. Totalna amatorka. Mam wrażenie, że drużyna gra bez trenera. To jakiś specjalista ds PR, albo przedstawiciel prasowy, a nie trener. Brak koncepcji na atak, na obronę, brak efektywnego pressinu i brak umiejętności realnej oceny sytuacji.

Squirtle88 02.10.2011 16:51

Nie ma Czekaja , w końcu jest polakiem więc się nie dziwie ...

fan01 02.10.2011 16:51

Chyba bym wolał, żeby Jaliens dostał czerwoną kartkę.
Dawno takiego sabotażysty nie było. Zesłać go do ME, dać szanse Bunozie i Czekajowi i probowac zerwac kontrakt...

milosz 02.10.2011 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez repek20 (Post 1172614)
a ty łosiu lepiej zmień ten opis, który masz na dole. legła ma 8 mistrzostw a nie 9...

Dokładnie L-a W-wa ma 8, a Wisła Krakow13 mistrzostw i takie są proporcje pomiędzy klubami. Co do meczu niestety Jaliens znowu najsłabszy.

flamengista 02.10.2011 16:53

Ile razy Kew Jaliens ma zawalić nam bramkę, żeby wylecieć z pierwszej jedenastki? 9? 99? 999?

Ten facet ruinuje wysiłek całej drużyny, jest beznadziejny. Statystuje na boisku.

Gdyby nie to, że w obronie gramy w trójkę (Jaliens robi za tyczkę), to nie byłoby tak źle. Widać od razu, że boczni Pajlić i Jovanović są o klasę lepsi od Diaza i Lameya. Pajlić co prawda w obronie równie słaby jak Junior, ale jest z niego pożytek w ataku. Jovanović zarówno lepszy w obronie, jak i w ofensywie od Lameya. Przy nich nawet Chavez gra pewniej.

Gdyby w tym bloku zamiast Jaliensa grał Bunoza, albo nawet Diaz - byłaby widoczna poprawa.

Taktycznie zespół został dziś dobrze ustawiony, ale z Jaliensem na boisku cała ta taktyka nie ma sensu. Idę o zakład, że gdyby nie Ljuboja, nasz generał defensywy sam by strzelił swojaka. Zaczynam podejrzewać, że Jaliens jest tajnym agentem Filipiaka.

willow 02.10.2011 16:53

Co się denerwujecie?
Wszak porażkę mamy zaplanowaną, według teorii co poniektórych.
Przecież Legia ma wyższy budżet niż Wisła.

SzEjKeR 02.10.2011 16:53

Jak widzę co gra jaliens, chavez nunez to mam ochotę zostać rasista!!!! Maaskant po raz kolejny potwierdza że nie nadaje się na trenera klubu, który teoretycznie walczy o mistrzostwo a raczej jest wymieniany w gronie faworytów. Pareiko jest tak niepewny w tym sezonie ze już bym na niego nie stawiał a dał pograć o wiele młodszemu i perspektywicznemu Kurto (przynajmniej jest Polakiem). Jak Valckx nie sprowadzi jakich solidnych Polaków to Cupiał niech go wywali razem z Maaskantem niech walczą z wiatrakami w Holandii!!!!! Dobrze że nie ma Lameya i Diaza największe nieporozumienia tego sezonu!!!!

HEDu 02.10.2011 16:55

Wywalic Jaliensa jak najszybciej. Ja sie pytam czy Kirm, Nunez i Wilk zapomnieli jak sie gra w piłke czy nigdy nie umieli? Zauwazyliscie ze tracą piłki w srodku pola? Nunez to juz przesadza z tym, ale inni wcale wiele lepsi nie są. Iliev wytrzymuje krotko i potem truchta, Biton jest od wykanczania więc nie uczestniczy za bardzo w grze. Jak my mamy wygrywać mecze?

a no i Pareiko. co sie z nim stało? albo miał tylko chwile dobrej gry i teraz wrocil na swoj estonski poziom.

lucas8 02.10.2011 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1172589)
Z każdym kolejny postem udowadniasz, że masz naprawdę 12 lat. Po zapewnionym mistrzu to było 5-1. 4-1 to było na jesieni w innym sezonie. Śmiać mi się chce, że w to brniesz.

P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja.


Łapiesz mnie za słowo 'zawsze' koleżko to wypadałoby żebyś w opisie jak koledzy wskazują poprawił sobie mistrzostwa. Chyba, że w ten sposób lubisz swój klub dowartościować.

Co do meczu, Jaliens jak zwykle staje na wysokości zadania. Proponuję zadzwonić na Wawel, może mają jakąś katapultę. Wsadzić na nią Holendra i wystrzelić tam, skąd przyjechał.

silver03 02.10.2011 16:58

Mi tam szkoda Chaveza, musi zapierdzielać za 2 w obronie, a Q i tak mu funduje niespodzianki.

Zwitter 02.10.2011 16:59

Szkoda tej bramki, bo ogólnie to źle nie było. Myślałem, że będzie gorzej szczerze mówiąc. Przed meczem remis brałbym w ciemno więc każdy inny wynik jak zwycięstwo Legii mnie ucieszy, o wygranej nie będę pisał bo trochę nie wypada przy takiej obronie.

bym wprowadził Jirsaka mimo wszystko, zwłaszcza, że przegrywamy. Oooo, i znów moje przypuszczenie się sprawdzi, bo wychodzi na to, że wejdzie.

Ogólnie to szkoda, że nie mamy obrony.

willow 02.10.2011 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1172623)
Taktycznie zespół został dziś dobrze ustawiony

A Ty widzisz tę zajebistą, 40-metrową dziurę w środku pola, między defensywą a osamotnionym Bitonem i czasami Ilievem?

filemon 02.10.2011 17:01

Wejdzie Jirsak, mam nadzieję, że nie za Wilka.
Przy powtórce bramki widać, że na pełnej ku-wie wracali Wilk i Chavez, wracali też Jovanović i Paljić (spokojniej), a zosali Sobolewski i Jaliens. Pora na Czekaja, oby grał.

SzEjKeR 02.10.2011 17:02

Jaliens, Lamey, Nunez, Pareiko, Diaz Tym partaczom nie dziekujemy!!!!! Mam nadzieje że Wisła pożegna frajerów szybko.

yoda79 02.10.2011 17:06

Pareiko zostaw w spokoju.

Uran235 02.10.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1172620)
Nie ma Czekaja , w końcu jest polakiem więc się nie dziwie ...

Tak, tak - Maaskant uknuł wielki spisek antypolski. Ktoś gdzieś napisze swoje przemyślenia a potem znajdzie się 100 beczących baranów - beczących w kółko na jedną nutę. A jak Skorża do oporu wystawiał Łobodzińskiego - najpierw kosztem Małeckiego, a potem kosztem Burligi i Leszczaka - to też był jakiś spisek?

Maaskant popełnia błędy.
Jaliens gra dno.
Nie mam nic przeciwko takim stwierdzeniom, ale
<<PRZEPRASZAM - MUSZĘ>>
Po kiego chuja kibice Wisły szukają jakichś .......onych spisków we własnych szeregach i szukają byle okazji żeby tylko dosrać ludziom pracującym w naszym klubie?

PO JAKIEGO WAŁA PODSYCACIE MEDIALNY FERMENT?

SzEjKeR 02.10.2011 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1172638)
Pareiko zostaw w spokoju.

Sto razy wole Kurta przynajmniej ma przed sobą parę dobrych lat jest wychowankiem, POLAKIEM, w meczach w których grał spisywał się solidnie. A Pareiko jak jest każdy widzi.

Squirtle88 02.10.2011 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1172639)
Tak, tak - Maaskant uknuł wielki spisek antypolski. Ktoś gdzieś napisze swoje przemyślenia a potem znajdzie się 100 beczących baranów - beczących w kółko na jedną nutę. A jak Skorża do oporu wystawiał Łobodzińskiego - najpierw kosztem Małeckiego, a potem kosztem Burligi i Leszczaka - to też był jakiś spisek?

Maaskant popełnia błędy.
Jaliens gra dno.
Nie mam nic przeciwko takim stwierdzeniom, ale
<<PRZEPRASZAM - MUSZĘ>>
Po kiego chuja kibice Wisły szukają jakichś .......onych spisków we własnych szeregach i szukają byle okazji żeby tylko dosrać ludziom pracującym w naszym klubie?

PO JAKIEGO WAŁA PODSYCACIE MEDIALNY FERMENT?

Nie szukam spisku , nie moja wina że nie gramy polakami , a to jest fakt i prawda, nie jestem z tego zadowolony więc piszę o tym bo od tego jest forum , nie będę się utożsamiał z żydem lub murzynem , bez jaj ludzie .

Lysy 02.10.2011 17:28

Jak to mieli w zwyczaju mawiać znawcy: "Mina Maciusia bezcenna" :rotfl:

arrosmay 02.10.2011 17:29

Jak widze co wyprawia na boisku Jaliens to jestem za utworzeniem Klubu Koksa w Wiśle.

Glova91 02.10.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1172641)
Nie szukam spisku , nie moja wina że nie gramy polakami , a to jest fakt i prawda, nie jestem z tego zadowolony więc piszę o tym bo od tego jest forum , nie będę się utożsamiał z żydem lub murzynem , bez jaj ludzie .


Kibice Interu tez sie nie chcieli utozsamiac z zawodnikami gdy zdobywajac LM nie mieli wlocha w 11?
Prawda jest taka, ze gdybysmy w tym momencie wygrywali z Legia to nie plakalbys i nie byloby o czym gadac.

SzEjKeR 02.10.2011 17:31

Cupiał widzisz i nie grzmisz!!!! Po tym meczy Jaliens powinien przeprosić Wisłe rozwiązać kontrakt i zapłacić odszkodowanie za swoje występy. Ten patałach powinien robić jako słupek do treningu wolnych co za menda bez mózgu.

Squirtle88 02.10.2011 17:32

Prawda jest taka że chciałeś zaświecić ale ci sie nie udało, mnie wyniki nie obchodzą odkąd nie ma większości polaków w składzie .

lucas8 02.10.2011 17:33

Jaliensa jak zobaczę w składzie na przyszły mecz to sam zacznę chyba zacznę doszukiwać się spisków.

Na marginesie, co Wilk robi na treningach ? Strzały w jego wykonaniu to 'klasa światowa'

milosz 02.10.2011 17:34

Parejko jest nadal dobrym bramkarzem, w pierwszej połowie też nam już wybronił "setkę", gdyby nie on byłoby już do przerwy 0-2.

Problemem jest Jaliens i niestety Sobolewski. Na temat Holendra powiedziano już wszystko, zaś Sobol zwyczajne nie daje rady, stara się walczy ale nie daje rady, cóż lata lecą. Gorzej że ani Nunez, ani Wilk nie są wstanie opanować środka pola ...zwłaszcza martwi brak progresu u Czarka Wilka.

Maciuś 02.10.2011 17:34

I co, lepiej stawiac na dziadków z Holandii czy na ambitnych (w miare) Polakow?

Zwitter 02.10.2011 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1172648)
Prawda jest taka że chciałeś zaświecić ale ci sie nie udało, mnie wyniki nie obchodzą odkąd nie ma większości polaków w składzie .

To na jaki ch** piszesz w tym temacie, skoro Cie wyniki nie interesują?

zgrybus 02.10.2011 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1172648)
Prawda jest taka że chciałeś zaświecić ale ci sie nie udało, mnie wyniki nie obchodzą odkąd nie ma większości polaków w składzie .

No to zapraszam do innego polskiego klubu gdzie gra wiele polaków. Nikt za tobą płakać nie będzie .:)

SWEET_83 02.10.2011 17:35

Ręce opadają jak to się ogląda. No cóż Maaskant twój czas już się skończył.

speedfashion 02.10.2011 17:36

Pierwszy samolot do Holandii może startować dzisiaj wieczorem. W strefie vipów powinni zasiąść w nim dwaj wspaniali obrońcy - Jaliens i Lamey. Warto chyba także zacząć zastanawiać się nad jakimś transatlantykiem dla Nuneza. Paralotnia dla Kirma również wydaje się być niezłym pomysłem.

Squirtle88 02.10.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1172653)
No to zapraszam do innego polskiego klubu gdzie gra wiele polaków. Nikt za tobą płakać nie będzie .:)

a ja cb zapraszam na drugą stronę błoń

nesta 02.10.2011 17:42

Zygac sie chce. Pierwszy raz od lat nie mam zadnych emocji ogladajac Wisle, zero jakiejkolwiek druzyny. To wyglada jak pilka plazowa. Do pieknego stanu doprowadzili druzyne Basalaj, Valx i Maaskant.

ENDRJU 82 02.10.2011 17:44

Rozpi.... psychike ten stan obecny naszej drużyny, podzielam opinie nesty. Zapowiada się znów "burza" ...

Krolik 02.10.2011 17:47

Rzygam Maaskantem i tymi tyczkami z Holandii.........

Czy nie da sie z trybun jasno i dosadnie ryknac ze nie chcemy Tych paparuchow na obronie ????????????? Maaskant jak Benhaakker na bank zeby sie podlizac kibicom to zrobi......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl