![]() |
Cytat:
P.S. No, było zero zero w PP. Ale to TY PISZESZ, że ZAWSZE WYGRYWACIE. Nie ja. Jakbyś napisał, że 'różnie bywa' to by dyskusji nie było. A że piszesz powieść to jest dyskusja. |
Odnosnie taktyki to widze ze ostro murujemy srodek pola, zobaczymy po meczu jaki z Maaskanta jest strateg.
|
Jaliensowi dziękujemy za kolejne arcydokładne wyprowadzenie piłki, po którym Legia strzeliła gola.
|
Cytat:
|
Jest Czekaj na ławce?
To co gra Jaliens to jest po prostu sabotaż. |
Cytat:
|
Cóż padlina jak zawsze w wykonaniu drużyny "budowanej" przez Roberta. Jaliens, Kirm, Nunez - dyscyplinarna kara finansowa za lekceważenie wykonywanych obowiązków. Totalna amatorka. Mam wrażenie, że drużyna gra bez trenera. To jakiś specjalista ds PR, albo przedstawiciel prasowy, a nie trener. Brak koncepcji na atak, na obronę, brak efektywnego pressinu i brak umiejętności realnej oceny sytuacji.
|
Nie ma Czekaja , w końcu jest polakiem więc się nie dziwie ...
|
Chyba bym wolał, żeby Jaliens dostał czerwoną kartkę.
Dawno takiego sabotażysty nie było. Zesłać go do ME, dać szanse Bunozie i Czekajowi i probowac zerwac kontrakt... |
Cytat:
|
Ile razy Kew Jaliens ma zawalić nam bramkę, żeby wylecieć z pierwszej jedenastki? 9? 99? 999?
Ten facet ruinuje wysiłek całej drużyny, jest beznadziejny. Statystuje na boisku. Gdyby nie to, że w obronie gramy w trójkę (Jaliens robi za tyczkę), to nie byłoby tak źle. Widać od razu, że boczni Pajlić i Jovanović są o klasę lepsi od Diaza i Lameya. Pajlić co prawda w obronie równie słaby jak Junior, ale jest z niego pożytek w ataku. Jovanović zarówno lepszy w obronie, jak i w ofensywie od Lameya. Przy nich nawet Chavez gra pewniej. Gdyby w tym bloku zamiast Jaliensa grał Bunoza, albo nawet Diaz - byłaby widoczna poprawa. Taktycznie zespół został dziś dobrze ustawiony, ale z Jaliensem na boisku cała ta taktyka nie ma sensu. Idę o zakład, że gdyby nie Ljuboja, nasz generał defensywy sam by strzelił swojaka. Zaczynam podejrzewać, że Jaliens jest tajnym agentem Filipiaka. |
Co się denerwujecie?
Wszak porażkę mamy zaplanowaną, według teorii co poniektórych. Przecież Legia ma wyższy budżet niż Wisła. |
Jak widzę co gra jaliens, chavez nunez to mam ochotę zostać rasista!!!! Maaskant po raz kolejny potwierdza że nie nadaje się na trenera klubu, który teoretycznie walczy o mistrzostwo a raczej jest wymieniany w gronie faworytów. Pareiko jest tak niepewny w tym sezonie ze już bym na niego nie stawiał a dał pograć o wiele młodszemu i perspektywicznemu Kurto (przynajmniej jest Polakiem). Jak Valckx nie sprowadzi jakich solidnych Polaków to Cupiał niech go wywali razem z Maaskantem niech walczą z wiatrakami w Holandii!!!!! Dobrze że nie ma Lameya i Diaza największe nieporozumienia tego sezonu!!!!
|
Wywalic Jaliensa jak najszybciej. Ja sie pytam czy Kirm, Nunez i Wilk zapomnieli jak sie gra w piłke czy nigdy nie umieli? Zauwazyliscie ze tracą piłki w srodku pola? Nunez to juz przesadza z tym, ale inni wcale wiele lepsi nie są. Iliev wytrzymuje krotko i potem truchta, Biton jest od wykanczania więc nie uczestniczy za bardzo w grze. Jak my mamy wygrywać mecze?
a no i Pareiko. co sie z nim stało? albo miał tylko chwile dobrej gry i teraz wrocil na swoj estonski poziom. |
Cytat:
Łapiesz mnie za słowo 'zawsze' koleżko to wypadałoby żebyś w opisie jak koledzy wskazują poprawił sobie mistrzostwa. Chyba, że w ten sposób lubisz swój klub dowartościować. Co do meczu, Jaliens jak zwykle staje na wysokości zadania. Proponuję zadzwonić na Wawel, może mają jakąś katapultę. Wsadzić na nią Holendra i wystrzelić tam, skąd przyjechał. |
Mi tam szkoda Chaveza, musi zapierdzielać za 2 w obronie, a Q i tak mu funduje niespodzianki.
|
Szkoda tej bramki, bo ogólnie to źle nie było. Myślałem, że będzie gorzej szczerze mówiąc. Przed meczem remis brałbym w ciemno więc każdy inny wynik jak zwycięstwo Legii mnie ucieszy, o wygranej nie będę pisał bo trochę nie wypada przy takiej obronie.
bym wprowadził Jirsaka mimo wszystko, zwłaszcza, że przegrywamy. Oooo, i znów moje przypuszczenie się sprawdzi, bo wychodzi na to, że wejdzie. Ogólnie to szkoda, że nie mamy obrony. |
Cytat:
|
Wejdzie Jirsak, mam nadzieję, że nie za Wilka.
Przy powtórce bramki widać, że na pełnej ku-wie wracali Wilk i Chavez, wracali też Jovanović i Paljić (spokojniej), a zosali Sobolewski i Jaliens. Pora na Czekaja, oby grał. |
Jaliens, Lamey, Nunez, Pareiko, Diaz Tym partaczom nie dziekujemy!!!!! Mam nadzieje że Wisła pożegna frajerów szybko.
|
Pareiko zostaw w spokoju.
|
Cytat:
Maaskant popełnia błędy. Jaliens gra dno. Nie mam nic przeciwko takim stwierdzeniom, ale <<PRZEPRASZAM - MUSZĘ>> Po kiego chuja kibice Wisły szukają jakichś .......onych spisków we własnych szeregach i szukają byle okazji żeby tylko dosrać ludziom pracującym w naszym klubie? PO JAKIEGO WAŁA PODSYCACIE MEDIALNY FERMENT? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak to mieli w zwyczaju mawiać znawcy: "Mina Maciusia bezcenna" :rotfl:
|
Jak widze co wyprawia na boisku Jaliens to jestem za utworzeniem Klubu Koksa w Wiśle.
|
Cytat:
Kibice Interu tez sie nie chcieli utozsamiac z zawodnikami gdy zdobywajac LM nie mieli wlocha w 11? Prawda jest taka, ze gdybysmy w tym momencie wygrywali z Legia to nie plakalbys i nie byloby o czym gadac. |
Cupiał widzisz i nie grzmisz!!!! Po tym meczy Jaliens powinien przeprosić Wisłe rozwiązać kontrakt i zapłacić odszkodowanie za swoje występy. Ten patałach powinien robić jako słupek do treningu wolnych co za menda bez mózgu.
|
Prawda jest taka że chciałeś zaświecić ale ci sie nie udało, mnie wyniki nie obchodzą odkąd nie ma większości polaków w składzie .
|
Jaliensa jak zobaczę w składzie na przyszły mecz to sam zacznę chyba zacznę doszukiwać się spisków.
Na marginesie, co Wilk robi na treningach ? Strzały w jego wykonaniu to 'klasa światowa' |
Parejko jest nadal dobrym bramkarzem, w pierwszej połowie też nam już wybronił "setkę", gdyby nie on byłoby już do przerwy 0-2.
Problemem jest Jaliens i niestety Sobolewski. Na temat Holendra powiedziano już wszystko, zaś Sobol zwyczajne nie daje rady, stara się walczy ale nie daje rady, cóż lata lecą. Gorzej że ani Nunez, ani Wilk nie są wstanie opanować środka pola ...zwłaszcza martwi brak progresu u Czarka Wilka. |
I co, lepiej stawiac na dziadków z Holandii czy na ambitnych (w miare) Polakow?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ręce opadają jak to się ogląda. No cóż Maaskant twój czas już się skończył.
|
Pierwszy samolot do Holandii może startować dzisiaj wieczorem. W strefie vipów powinni zasiąść w nim dwaj wspaniali obrońcy - Jaliens i Lamey. Warto chyba także zacząć zastanawiać się nad jakimś transatlantykiem dla Nuneza. Paralotnia dla Kirma również wydaje się być niezłym pomysłem.
|
Cytat:
|
Zygac sie chce. Pierwszy raz od lat nie mam zadnych emocji ogladajac Wisle, zero jakiejkolwiek druzyny. To wyglada jak pilka plazowa. Do pieknego stanu doprowadzili druzyne Basalaj, Valx i Maaskant.
|
Rozpi.... psychike ten stan obecny naszej drużyny, podzielam opinie nesty. Zapowiada się znów "burza" ...
|
Rzygam Maaskantem i tymi tyczkami z Holandii.........
Czy nie da sie z trybun jasno i dosadnie ryknac ze nie chcemy Tych paparuchow na obronie ????????????? Maaskant jak Benhaakker na bank zeby sie podlizac kibicom to zrobi...... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl