![]() |
Z cyklu pomysły rodem z Drużyny A
Cytat:
|
Liczby i daty nie kłamią:
Cytat:
|
W temacie Wisła Can Pack - AZS Gorzów Wlkp:http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Cytat:
|
|
Temat "oglądanie meczów zza sektora C" :D
Cytat:
|
Temat " Wisla w Pucharach". Wchodzimy na tematu zawieszenia PZPN i ...
Cytat:
Pozamiatane :) |
Cytat:
:D :D :D |
kreseq napisał(a):
Cytat:
|
Cytat:
|
To byla ironia, pozatym napisane w cudzyslowiu wiec napewno specjalnie...
|
nowy temat zalożony przez WislaKrakowMulti
Cytat:
|
komentarz swirsona do newsa o wybuchu gazu w hali Cracovii:
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków. |
Temat: "Problemy z kulami..."
Cytat:
Cytat:
|
mam pytanie
Cytat:
|
Trafna analiza giganta dotycząca rozpadu kilku zgód Cracovii :D
Cytat:
|
Z cyklu przysłowia polskie :D
Cytat:
|
Pokemony i ich wizja składu na przyszły sezon
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Co Ci ludzie dzisiaj palą? :> |
Cytat:
|
ale to chyba dobre jest niech da namiary;)
|
Cytat:
|
Komentarz do telefonii Wisła
" Podobno sa tez w planie zestawy nozy kuchennych z napisem "misiek" ;p " |
Dla tych co nie przeglądają tematu "Mam pytanie..."
Cytat:
|
hehehehe
PS: mozna w grudniu oglosic tu konkurs na top10 najlepszych textow z lapu capu 2008 |
przecież będzie TWSD Award, tam się wybierze najlepszy, czy też najgłupszy tekst. a kandydatów od groma. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kortys:
Cytat:
|
Cytat:
Z której strony pijesz?:> Bo z jednej strony wiadomo, że piłkarz jest od grania, a nie od wyglądu, czego przykładem jest naczelny goguś światowej piłki (każdy wie o kogo chodzi), ale z drugiej strony, to przyznasz, że jest on także zwykłym "ludziem" a pod tym względem to nie da się ukryć, że wygląd ma fatalny... Bez napinki :) |
Cytat:
ja się z postu śmieję nie z Pawła :) |
Cytat:
może ktos zdolny zrobił by jakiś fotomontaż jak Pawłowi byłoby w nowym image :) |
Cytat:
Ależ proszę bardzo :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.wislakrakow.com/www/pictu...1390092cd5.jpg ---------> http://i34.tinypic.com/2e6aruo.jpg |
nawet lepiej ogolony jest:lol:
brakuje jeszcze złotego łańcuszka na szyi |
Przestańcie bo zorobi sięz tego tematu zaraz to samo co tutaj ------> http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033 (ludzie przerabiają zdjęcie jednego typka już od 3 lat , i niezły jest z tego ubaw ;)
|
a jest jakiś specjalistyczny program do takich przerobek ;) bo sie na Corelach itp za bradzo nie znam ;)
|
Ty było pytanie? :>
Niee, 5 min w photoshopie :-) Edit: Cytat:
Wedle życzenia :D http://i34.tinypic.com/doxni9.jpg |
jakis taki podobny do tego blondyna z "Ani mru mru" :D
|
jeszcze dajcie mu takiego wielkiego kolczyka do nosa ( jak krowy maja)
taki joke;D |
8) hehe
tak mi się coś wydaje że najlepszy do przeróbek to byłby ... ... dyrektor sportowy :) :> Cytat:
pomiędzy żartem a wyśmiewaniem jest jednak różnica :-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl