Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

Semper Fidelis 1985 21.02.2011 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1053947)
Czemu do Gdańska??:shock:

Jak to po co? do Braci

Będzie ciężko... (na początku) aż do pierwszej bramki :D myślę że będzie 0-2 0-3.
Czemu takj myśle? wierzę w Maaskanta i w jego słowa „Jestem zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy w trakcie tego obozu. Uważam, że jesteśmy gotowi do rozgrywek ligowych”
Oby te urazy były niegrozne Cikosa, Chaveza ( Dragana?) i Melexa.
Będzie dobrze! Życzę udanego wyjazdu tym co jadą a tym co nie jadą wybrać się do knajpy na mecz a nie bazgrać po forum w trakcie meczu! pozdo

SlawekS 21.02.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1053984)
Jak to po co? do Braci

Będzie ciężko... (na początku) aż do pierwszej bramki :D myślę że będzie 0-2 0-3.
Czemu takj myśle? wierzę w Maaskanta i w jego słowa „Jestem zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy w trakcie tego obozu. Uważam, że jesteśmy gotowi do rozgrywek ligowych”
Oby te urazy były niegroźne Cikosa, Chaveza ( Dragana?) i Melexa.

Zgadzam się z Tobą.
Oprócz formy naszych piłkarzy niewiadoma jest forma Arki i ich nastawienie taktyczne.
Co do formy naszych jestem umiarkowanie spokojny - dwa ostatnie sparingi mnie uspokoiły.
A co do ich nastawienia? - zależy czy będą murować bramkę żeby nie przegrać pierwszego meczu ligowego na Śledź Arenie czy otworzą się bo zależeć im będzie na zwycięstwie z tych samych powodów.

Jeśli będą defensywnie nastawieni to może być ciężko - wielu naszych piłkarzy nie nawykło do grania w takich warunkach pogodowych.

Teqcontroller 21.02.2011 19:01

Prawda jest taka że nikt na razie nie wie na co stać Śledzi i nas.
To jest 1 mecz po długiej przerwie i nic nie wiadomo.
O środek pola się nie boję , ale jak obrona będzie odwalać jakieś jaja to będę się bał o wynik , trzeba strzelić dwie bramki w pierwszej połowie i grać swoje.

WISŁA !!

ero781 21.02.2011 19:36

a wy ludzie nażekacie wygrana 0;4 ... kowalski bd dobry jest po okresie przygotowawczym, a wilk za sobola jest zajebis**m zmiennikiem

nie mam dużych liter chiński laptop

tarantulaw2 21.02.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bart1906 (Post 1053978)
ale z rożnego to bedzie rzucał zza głowy:rotfl::lol:

Auty kopane... Wenger tego chciał więc PZPN postanowił w meczu arki z Wisłą wypróbować :rotfl::rotfl::rotfl:

WISŁAZWE 21.02.2011 20:53

Spodziewam się w Gdyni ciężkiego meczu, Arka zrobi wszystko aby na pierwszy mecz w ekstraklasie nie przegrać.
Mam jednak nadzieję, że Wiślacy im to ''święto'' popsują i wywiozą z Gdyni 3 pkt, które są nam bardzo potrzebne, bo nie ma to jak dobrze wejść w rundę.

Wierzę Maaskantowi w to co powiedział o dobrym przygotowaniu do rundy rewanżowej, oby nasza maszyna odpaliła już w piątek.

Dobrze przepracowany okres przygotowawczy powinien przynieść efekty. Liczę w tym meczu na Małeckiego powiem szczerze.

Bardzo proszę też innych użytkowników aby w trakcie meczu nie oceniali naszych nowych zawodników jak któremuś nie daj boże coś na boisku nie wyjdzie.
Bo później się tego czytać nie da.


OT:
Widzę, że w tym temacie podajcie swoje typy na spotkanie z Arką, podzielcie się nimi w temacie - Konkurs o Wiśle zdobywajcie punkty i walczcie o miano najlepszego typera.
Taka mała reklama :D

Feniks1983 22.02.2011 11:05

Ja osobiscie w temacie konkursowym obstawilem ze wygramy 2-0 ale prawda jest taka ze nawet 1-0 mnie zadowoli byleby tylko zdobyc 3 punkty. Tak jak juz tutaj pisalo kilka osob, Arka bedzie robila wszystko zeby na otwarcie nowego stadiony przynajmniej nie przegrac. Zreszta jak siegam pamiecia to ostatnimi czasy szlo Nam u nich jak po grudzie a i na wiosne zeszlego roku u Nas wiadomo jak sie skonczylo. Tak wiec licze na walke od pierwszej do ostatniej minuty i ze jednak uda Nam sie popsuc ich swieto.

rafal777 22.02.2011 11:18

Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3 :) Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny. :)

leyzer87 22.02.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1054251)
Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3 :) Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny. :)

A ja właśnie na przekór twojej ponurej wizji spodziewam się wyjątkowo dobrego wyniku i świetnej gry z naszej strony. Wiem, że od długiego czasu w Gdyni szło nam "jak po grudzie", ale teraz to zupełnie inna drużyna, inny trener. Pojedziemy śledzi aż miło, zobaczycie!

mic 22.02.2011 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1054251)
Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3 :) Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny. :)

Tyle, ze:
1) Wisla ponad polowa skladu nowa
2) Arka, tez spore zmiany w skladzie
3) Wreszcie nie bedziemy grac na kartoflisku
4) Nowy trener (jako po przerwie), ktory inaczej przygotowywal zespol
5) Od niepamietnych czasow kadre zamknelismy przed zakonczeniem okna transferowego (bo raczej juz nikt nie dojdzie)

rafal777 22.02.2011 12:20

leyzer87 i mic. Panowie oby było tak jak piszecie, ale wydaje mi się, że polska liga aż tak zaskoczyć nie może. Pierwsze mecze po przerwie...no zobaczymy, oby była wygrana ale ja nie nastawiam się na żadne fajerwerki.

tomasz_19 22.02.2011 12:44

4-3-3

Pareiko

Cikos-Chavez-Jaliens-Paljic

Melikson-Wilk-Garguła

Małecki-Genkov-Kirm

tak to widzę :)

marek2a 22.02.2011 20:54

Pasieka zamyka środowy trening Arki: http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...na_Wisle_.html . No to ciekawie co tam szykują?

theOne 22.02.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1054486)
Pasieka zamyka środowy trening Arki: http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...na_Wisle_.html . No to ciekawie co tam szykują?

heh jak to co? będą się modlić o jednocyfrowy wynik porażki:rotfl:

biziu25 22.02.2011 21:43

ja jestem zdania że będzie 1:3 dla nas...;) i że będzie małą zadyma po meczu... ale już po wyjściu ze stadinou:))... że funfle za LG nam pomogą w zainicjowaniu jakiejś małej sprzeczki ze śledziami;)
hehe pozdrowienia LG!

marek2a 23.02.2011 00:11

będą się modlić o jednocyfrowy wynik porażki:rotfl: no,no nie wiem. Raczej szykują nową mutację szarańczy po której nasi zagraniczni grajkowie będą leżeli na murawie i turlali się ze śmiechu:lol:

Wideł 23.02.2011 00:25

Byle nie odwołali , Jaga już posłała pismo z prośbą o przenieśienie kolejki. Jak poleci Jaga , to i reszta pewnie też.

1q2 23.02.2011 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wideł (Post 1054544)
Byle nie odwołali .

Moim zdaniem czas działa na naszą korzyść więc spokojnie mogą odwołać.Aż mi szkoda że Wisła nie poparła Arki by przełożyć meczu z nimi.Ok nie miało to żadnego merytorycznego uzasadnienia ale lepiej by dla nas było by zacząć od 2 meczów u siebie.

Generalnie jeśli nie strzelimy szybko gola to będzie to droga przez mękę.Mam nadzieje że z happy endem ale przyznam się bez bicia że te przygotowania nasze nie przekonały mnie - nie chodzi o wyniki a o późny czas ich rozpoczęcia, jałowe 3 sparingi, jedynie 2 mecze w miarę wiążącym składzie i niestety żaden w tym który wybiegnie w weekend.

QBAS 23.02.2011 10:29

Patrząc od tej strony 1q2 to rzeczywiście lepiej byłoby, gdyby drużyna zaczęła rundę wiosenną od dwóch meczy u siebie. Zawodnicy mieliby wsparcie kibiców, a zawodnicy dwa mecze więcej na zgranie się między sobą.

Choć osobiście chciałbym już meczyk Wisły obejrzeć.. :)

No nic, nie zależy to od nas więc pozostaje nam czekać na wiadomość.

bridgeburner 23.02.2011 10:39

Chciałbym tylko nieśmiało zauważyć,że ostatni raz wygraliśmy pierwszy mecz na wiosnę w 2007r
Trenował nas Nawałka a jedną z bramek strzelił Paulista
Troche mnie zastanawia wiec skad ten optymizm, Arka u siebie notowała dobre wyniki w zeszłej rundzie
tak wiem sztuczna murawa, Maaskant, nowi zawodnicy itp
Tylko, że taki Melikson to w życiu w mrozie w piłkę nie grał
Ja licze na 10 punktów w pierwszych 4 meczach, a remis mi wychodzi właśnie w pierwszym

snyrting 23.02.2011 10:55

Bridgerunner zapomniałeś wspomnieć o tym, że we wszystkich wiosennych meczach od 2007 roku prowadził nas p. Maciej Skorża. Nie chce tu zaczynać nowej dyskusji o jego warsztacie trenerskim, ale faktem jest, że zawsze miał poważny problem z tym aby przygotować piłkarzy do pierwszych meczów w rundzie.

arti 23.02.2011 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1054582)
Bridgerunner zapomniałeś wspomnieć o tym, że we wszystkich wiosennych meczach od 2007 roku prowadził nas p. Maciej Skorża. Nie chce tu zaczynać nowej dyskusji o jego warsztacie trenerskim, ale faktem jest, że zawsze miał poważny problem z tym aby przygotować piłkarzy do pierwszych meczów w rundzie.

Jak w 2008 wtopiliśmy cały jeden mecz z Legią (w kwietniu czy maju) tzn. że miał problem z przygotowaniem do pierwszych meczów? Moim zdaniem jak miał jako-taką pakę - właśnie w sezonie 2007-2008 to było przyzwoicie cały czas, a potem to już różnie...

snyrting 23.02.2011 11:27

2007/2008 - fartowny remis z Koroną
2008/2009 - remis z Polonią Bytom
2009/2010 - przegrana z GKSem

Dostrzegasz pewną prawidłowość?

kristos 23.02.2011 12:09

Myślę że gra w teperaturze -10 stopni to pomyłka i szkoda narażać zdrowie zawodników.
Choć chciałbym bardzo by liga już ruszyła ,jednak byłbm za odłożeniem startu tej rundy.

PAC 23.02.2011 12:49

Na stronie Ekstraklasy jest informacja że tylko mecz Jaga- Śląsk zostaje przełożnony, pozostałe się normalnie odbędą. Bardzo dobrze, niech grają, żadnego odwoływania.

!!IRIVER!! 23.02.2011 12:52

Lepiej niech nie odwołują, bo potem w kwietniu i maju będą grać po 8 meczów na miesiąc... A znając wydolność polskich kopaczy to będzie to wyglądało tragicznie...

grzesiek632 23.02.2011 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1054648)
Lepiej niech nie odwołują, bo potem w kwietniu i maju będą grać po 8 meczów na miesiąc... A znając wydolność polskich kopaczy to będzie to wyglądało tragicznie...


U nas już w pierwszej 11 nie ma polskich kopaczy więc mogą przekładać... moim zdaniem szkoda zdrowia zawodników.
A po za tym to dlaczego Ekstraklasa robi wyjątek Jadze?

Donki 23.02.2011 12:58

Gramy, gramy. Ilez mozna czekać na naszą ukochaną ekstraklase :)

Wichar87 23.02.2011 13:01

Niech grają, ta przerwa i tak jest za długa :P Prognozy mówią, że z końcem tygodnia ma się robić cieplej i pewnie poniżej 10 stopni nie będzie. Moim zdaniem nie ma co panikować za wcześnie i trzeba grać.

Charlie 23.02.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1054650)
U nas już w pierwszej 11 nie ma polskich kopaczy więc mogą przekładać... moim zdaniem szkoda zdrowia zawodników.
A po za tym to dlaczego Ekstraklasa robi wyjątek Jadze?

Zapewne dlatego, że największe mrozy są właśnie w tamtym regionie.

grzesiek632 23.02.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1054656)
Zapewne dlatego, że największe mrozy są właśnie w tamtym regionie.


Popatrzyłem na pogodę z ostatnich dni i w podlaskim wcale nie jest zimniej niż na pomorzu...
Czytałem że chodzi o to że nie chcą grać na "betonie"... dziwne jest to.. niby mają podgrzewaną murawę.. a po za tym taki "beton" zapewne będzie też na innych murawach..

kristos 23.02.2011 13:37

Podgrzewane murawy spełniają swoją rolę w temperaturach -2 czy -3 stopnie a nie -12

WCracow 23.02.2011 13:41

Nowy Stadion, Nowa Arka, Nowa Wisła, Nowe przygotowanie, Nowe ... wszystko! Coś czuje, że przegramy 2:0. :/

wiktorpiekarski 23.02.2011 13:43

Przełozyć nasz mecz ! już widze jak na lodowisku wygrywamy we wtorek następny mecz więc nic się nie stanie jak te trzy dni zaczekamy a przy normalnym boisku mamy większe szanse na zwycięstwo

!!IRIVER!! 23.02.2011 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1054660)
Popatrzyłem na pogodę z ostatnich dni i w podlaskim wcale nie jest zimniej niż na pomorzu...
Czytałem że chodzi o to że nie chcą grać na "betonie"... dziwne jest to.. niby mają podgrzewaną murawę.. a po za tym taki "beton" zapewne będzie też na innych murawach..


http://pogoda.onet.pl/0,1039,38,bialystok,miasto.html
Na sobotni wieczór zapowiadają się temperatury w Białymstoku do -18 st.
http://pogoda.onet.pl/0,189,38,gdansk,miasto.html
W Trójmieście na piątkowy wieczór, gdy gramy z Arką do -12 st.

Te 6 st. to jednak spora różnica, nie uważasz? :-)

Przenieśli, trudno. Zagrają w marcu i koniec kropka.

Wideł 23.02.2011 14:32

Poźniej Jaga będzie miała miting 2 marca z Lechia, 5 z Gks, 8 z Ślaskiem.
7 dni- 3 mecze.

Arturo Qr2nów 23.02.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1054667)
Nowy Stadion, Nowa Arka, Nowa Wisła, Nowe przygotowanie, Nowe ... wszystko! Coś czuje, że przegramy 2:0. :/

A ja czuję czosnek...

Co do meczu, to lepiej byłoby chyba przebidować jeszcze ten tydzień i wstrzymać się z inauguracją w takich warunkach.

wiktorpiekarski 23.02.2011 15:21

O tym samym piszę przełozyć mecz z Arką we wtorek gramy z Podbeskidziem akurat na rozruch fajny mecz pózniej Chorzów u siebie i gra gitara a w piątek łyżwy będą

westersyl 23.02.2011 15:27

Jak przychodzi zaczynać tą pojawiają się głosy "za szybko", w raz ze startem przygotowań chodziły słuchy, "dlaczego liga zaczyna tak późno"
Fakt jest zimno jednak przymnijmy, że Budesliga zaczyna jeszcze w styczniu. Wprowadzili obowiązek podgrzewanych płyt i po to one są aby grać w takich warunkach. Kwestia jest tego czy te płyty działają na takim poziomie jak chociażby w Budenslidze czy są tylko po to bo licencja tego wymaga.
Oczywiście bez sensu jest grać na betonie i jeśli tam będą takie warunki i będzie narażało to zdrowie zawodników to lepiej aby ten mecz się nie odbył w tym terminie.

BRTS39 23.02.2011 16:40

Bedzie ciężko. Wiele od tego meczu zależy. Licze sie z myśla że możemy przegrać.

A lezy snieg w Gdynii?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl