![]() |
Cytat:
Będzie ciężko... (na początku) aż do pierwszej bramki :D myślę że będzie 0-2 0-3. Czemu takj myśle? wierzę w Maaskanta i w jego słowa „Jestem zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy w trakcie tego obozu. Uważam, że jesteśmy gotowi do rozgrywek ligowych” Oby te urazy były niegrozne Cikosa, Chaveza ( Dragana?) i Melexa. Będzie dobrze! Życzę udanego wyjazdu tym co jadą a tym co nie jadą wybrać się do knajpy na mecz a nie bazgrać po forum w trakcie meczu! pozdo |
Cytat:
Oprócz formy naszych piłkarzy niewiadoma jest forma Arki i ich nastawienie taktyczne. Co do formy naszych jestem umiarkowanie spokojny - dwa ostatnie sparingi mnie uspokoiły. A co do ich nastawienia? - zależy czy będą murować bramkę żeby nie przegrać pierwszego meczu ligowego na Śledź Arenie czy otworzą się bo zależeć im będzie na zwycięstwie z tych samych powodów. Jeśli będą defensywnie nastawieni to może być ciężko - wielu naszych piłkarzy nie nawykło do grania w takich warunkach pogodowych. |
Prawda jest taka że nikt na razie nie wie na co stać Śledzi i nas.
To jest 1 mecz po długiej przerwie i nic nie wiadomo. O środek pola się nie boję , ale jak obrona będzie odwalać jakieś jaja to będę się bał o wynik , trzeba strzelić dwie bramki w pierwszej połowie i grać swoje. WISŁA !! |
a wy ludzie nażekacie wygrana 0;4 ... kowalski bd dobry jest po okresie przygotowawczym, a wilk za sobola jest zajebis**m zmiennikiem
nie mam dużych liter chiński laptop |
Cytat:
|
Spodziewam się w Gdyni ciężkiego meczu, Arka zrobi wszystko aby na pierwszy mecz w ekstraklasie nie przegrać.
Mam jednak nadzieję, że Wiślacy im to ''święto'' popsują i wywiozą z Gdyni 3 pkt, które są nam bardzo potrzebne, bo nie ma to jak dobrze wejść w rundę. Wierzę Maaskantowi w to co powiedział o dobrym przygotowaniu do rundy rewanżowej, oby nasza maszyna odpaliła już w piątek. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy powinien przynieść efekty. Liczę w tym meczu na Małeckiego powiem szczerze. Bardzo proszę też innych użytkowników aby w trakcie meczu nie oceniali naszych nowych zawodników jak któremuś nie daj boże coś na boisku nie wyjdzie. Bo później się tego czytać nie da. OT: Widzę, że w tym temacie podajcie swoje typy na spotkanie z Arką, podzielcie się nimi w temacie - Konkurs o Wiśle zdobywajcie punkty i walczcie o miano najlepszego typera. Taka mała reklama :D |
Ja osobiscie w temacie konkursowym obstawilem ze wygramy 2-0 ale prawda jest taka ze nawet 1-0 mnie zadowoli byleby tylko zdobyc 3 punkty. Tak jak juz tutaj pisalo kilka osob, Arka bedzie robila wszystko zeby na otwarcie nowego stadiony przynajmniej nie przegrac. Zreszta jak siegam pamiecia to ostatnimi czasy szlo Nam u nich jak po grudzie a i na wiosne zeszlego roku u Nas wiadomo jak sie skonczylo. Tak wiec licze na walke od pierwszej do ostatniej minuty i ze jednak uda Nam sie popsuc ich swieto.
|
Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3 :) Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
1) Wisla ponad polowa skladu nowa 2) Arka, tez spore zmiany w skladzie 3) Wreszcie nie bedziemy grac na kartoflisku 4) Nowy trener (jako po przerwie), ktory inaczej przygotowywal zespol 5) Od niepamietnych czasow kadre zamknelismy przed zakonczeniem okna transferowego (bo raczej juz nikt nie dojdzie) |
leyzer87 i mic. Panowie oby było tak jak piszecie, ale wydaje mi się, że polska liga aż tak zaskoczyć nie może. Pierwsze mecze po przerwie...no zobaczymy, oby była wygrana ale ja nie nastawiam się na żadne fajerwerki.
|
4-3-3
Pareiko Cikos-Chavez-Jaliens-Paljic Melikson-Wilk-Garguła Małecki-Genkov-Kirm tak to widzę :) |
Pasieka zamyka środowy trening Arki: http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...na_Wisle_.html . No to ciekawie co tam szykują?
|
Cytat:
|
ja jestem zdania że będzie 1:3 dla nas...;) i że będzie małą zadyma po meczu... ale już po wyjściu ze stadinou:))... że funfle za LG nam pomogą w zainicjowaniu jakiejś małej sprzeczki ze śledziami;)
hehe pozdrowienia LG! |
będą się modlić o jednocyfrowy wynik porażki:rotfl: no,no nie wiem. Raczej szykują nową mutację szarańczy po której nasi zagraniczni grajkowie będą leżeli na murawie i turlali się ze śmiechu:lol:
|
Byle nie odwołali , Jaga już posłała pismo z prośbą o przenieśienie kolejki. Jak poleci Jaga , to i reszta pewnie też.
|
Cytat:
Generalnie jeśli nie strzelimy szybko gola to będzie to droga przez mękę.Mam nadzieje że z happy endem ale przyznam się bez bicia że te przygotowania nasze nie przekonały mnie - nie chodzi o wyniki a o późny czas ich rozpoczęcia, jałowe 3 sparingi, jedynie 2 mecze w miarę wiążącym składzie i niestety żaden w tym który wybiegnie w weekend. |
Patrząc od tej strony 1q2 to rzeczywiście lepiej byłoby, gdyby drużyna zaczęła rundę wiosenną od dwóch meczy u siebie. Zawodnicy mieliby wsparcie kibiców, a zawodnicy dwa mecze więcej na zgranie się między sobą.
Choć osobiście chciałbym już meczyk Wisły obejrzeć.. :) No nic, nie zależy to od nas więc pozostaje nam czekać na wiadomość. |
Chciałbym tylko nieśmiało zauważyć,że ostatni raz wygraliśmy pierwszy mecz na wiosnę w 2007r
Trenował nas Nawałka a jedną z bramek strzelił Paulista Troche mnie zastanawia wiec skad ten optymizm, Arka u siebie notowała dobre wyniki w zeszłej rundzie tak wiem sztuczna murawa, Maaskant, nowi zawodnicy itp Tylko, że taki Melikson to w życiu w mrozie w piłkę nie grał Ja licze na 10 punktów w pierwszych 4 meczach, a remis mi wychodzi właśnie w pierwszym |
Bridgerunner zapomniałeś wspomnieć o tym, że we wszystkich wiosennych meczach od 2007 roku prowadził nas p. Maciej Skorża. Nie chce tu zaczynać nowej dyskusji o jego warsztacie trenerskim, ale faktem jest, że zawsze miał poważny problem z tym aby przygotować piłkarzy do pierwszych meczów w rundzie.
|
Cytat:
|
2007/2008 - fartowny remis z Koroną
2008/2009 - remis z Polonią Bytom 2009/2010 - przegrana z GKSem Dostrzegasz pewną prawidłowość? |
Myślę że gra w teperaturze -10 stopni to pomyłka i szkoda narażać zdrowie zawodników.
Choć chciałbym bardzo by liga już ruszyła ,jednak byłbm za odłożeniem startu tej rundy. |
Na stronie Ekstraklasy jest informacja że tylko mecz Jaga- Śląsk zostaje przełożnony, pozostałe się normalnie odbędą. Bardzo dobrze, niech grają, żadnego odwoływania.
|
Lepiej niech nie odwołują, bo potem w kwietniu i maju będą grać po 8 meczów na miesiąc... A znając wydolność polskich kopaczy to będzie to wyglądało tragicznie...
|
Cytat:
U nas już w pierwszej 11 nie ma polskich kopaczy więc mogą przekładać... moim zdaniem szkoda zdrowia zawodników. A po za tym to dlaczego Ekstraklasa robi wyjątek Jadze? |
Gramy, gramy. Ilez mozna czekać na naszą ukochaną ekstraklase :)
|
Niech grają, ta przerwa i tak jest za długa :P Prognozy mówią, że z końcem tygodnia ma się robić cieplej i pewnie poniżej 10 stopni nie będzie. Moim zdaniem nie ma co panikować za wcześnie i trzeba grać.
|
Cytat:
|
Cytat:
Popatrzyłem na pogodę z ostatnich dni i w podlaskim wcale nie jest zimniej niż na pomorzu... Czytałem że chodzi o to że nie chcą grać na "betonie"... dziwne jest to.. niby mają podgrzewaną murawę.. a po za tym taki "beton" zapewne będzie też na innych murawach.. |
Podgrzewane murawy spełniają swoją rolę w temperaturach -2 czy -3 stopnie a nie -12
|
Nowy Stadion, Nowa Arka, Nowa Wisła, Nowe przygotowanie, Nowe ... wszystko! Coś czuje, że przegramy 2:0. :/
|
Przełozyć nasz mecz ! już widze jak na lodowisku wygrywamy we wtorek następny mecz więc nic się nie stanie jak te trzy dni zaczekamy a przy normalnym boisku mamy większe szanse na zwycięstwo
|
Cytat:
http://pogoda.onet.pl/0,1039,38,bialystok,miasto.html Na sobotni wieczór zapowiadają się temperatury w Białymstoku do -18 st. http://pogoda.onet.pl/0,189,38,gdansk,miasto.html W Trójmieście na piątkowy wieczór, gdy gramy z Arką do -12 st. Te 6 st. to jednak spora różnica, nie uważasz? :-) Przenieśli, trudno. Zagrają w marcu i koniec kropka. |
Poźniej Jaga będzie miała miting 2 marca z Lechia, 5 z Gks, 8 z Ślaskiem.
7 dni- 3 mecze. |
Cytat:
Co do meczu, to lepiej byłoby chyba przebidować jeszcze ten tydzień i wstrzymać się z inauguracją w takich warunkach. |
O tym samym piszę przełozyć mecz z Arką we wtorek gramy z Podbeskidziem akurat na rozruch fajny mecz pózniej Chorzów u siebie i gra gitara a w piątek łyżwy będą
|
Jak przychodzi zaczynać tą pojawiają się głosy "za szybko", w raz ze startem przygotowań chodziły słuchy, "dlaczego liga zaczyna tak późno"
Fakt jest zimno jednak przymnijmy, że Budesliga zaczyna jeszcze w styczniu. Wprowadzili obowiązek podgrzewanych płyt i po to one są aby grać w takich warunkach. Kwestia jest tego czy te płyty działają na takim poziomie jak chociażby w Budenslidze czy są tylko po to bo licencja tego wymaga. Oczywiście bez sensu jest grać na betonie i jeśli tam będą takie warunki i będzie narażało to zdrowie zawodników to lepiej aby ten mecz się nie odbył w tym terminie. |
Bedzie ciężko. Wiele od tego meczu zależy. Licze sie z myśla że możemy przegrać.
A lezy snieg w Gdynii? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl