Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7214)

AS82 30.04.2010 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 891262)
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.

Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia

SpoXsteR 30.04.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 891264)
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia

a to cos dziwnego?
Amika przegrala ze Stalowa Wola a jest lepsza...........
Inter z Barcelona a jest lepsza.........Liverpool tez przgrywa ze spadkowiczami
Chelsea tez....Bayern tez..........
Wygralismy z Barcelona by potem zremisowac z przyslowiawa Odra
takich przykladow moge Ci podac 200 tys z kazdej ligi..
slabsze momenty kazdemu sie zdarzaja, szkoda tylko ze teraz na kilka meczow przed koncem

Ty za pomoca jednego, dwoch czy 5 meczow oceniasz sile danej ekipy?
przeciez wiadomym jest ze Korona do jaj niedorastwa Wisle, ale akurat w tym jednym meczu im sie cos udaje, ale tylko dlatego ze nasi kompletnie sie nie odnajduja............

i zapamietaj jedno, mecz meczowi nierowny.......

For_FuN_ 30.04.2010 20:14

Boze, kiedy ten Alvarez nauczy sie dosrodkowywac? Jak mozna bylo wymienic Baszczynskiego na takiego grajka...

edit. W koncu Kirm schodzi.

legol 30.04.2010 20:19

klasyczny mecz na 0:1 jakich mielismy juz 5 w tym sezonie....

hahaha jak patrze jak klada sie boguski ba malecki i lobo to normalnie smiac sie chce

po tym strzale jestem juz pewien ze bedzie 0;1

masterlag 30.04.2010 20:23

Matko i córko, po przerwie dalej dramat. Niech oni zrozumieją, że Kielczanie sobie samobójczych bramek nie strzelą, tylko po to, żeby Wisła wygrała ! :/
Żadnych jasnych punktów w naszej drużynce... Wisła grac k**** mać!

4fan_player 30.04.2010 20:26

Szkoda gadać. Wielkie gwiazdy, wielki trener. Widać że spadek Górnika to nie przypadek.

As 30.04.2010 20:29

jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.

Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.

7 kotów 30.04.2010 20:29

po co Wisla wypozyczala Chiristowa ? On jest chyba inwalidą 1 grupy skoro nie gra nawet przy takiej postawie Boguskiego.

W tym meczu juz tylko jedna rzecz mi moze poprawic humor: pojedynek 1 na 1 Lobodzinski - Gajtkowski.

WiślakMyślenice 30.04.2010 20:30

W****ia mnie już to leżenie na murawie Issy,
W****ia mnie to, że Łobo - skrzydłowy najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce umie tylko jeden zwód.
W****ia mnie to, że nie mamy bramkostrzelnych napastników.
W****ia mnie to, że rezerwowym bramkarzem jest Juszczyk, który jest jak selekcjoner w chujowych klubach - puszcza największe szmaty i nie mają pojęcia o staniu na bramce.


Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale PAWEŁEK wróć ;(

mercury 30.04.2010 20:31

Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.

Co do meczu faktycznie nie jest najlepiej. Większość grajków jest cieniem samego siebie. Jeszcze 20 minut, miejmy nadzieję, że te 2 bramki uciułają..

szprotson 30.04.2010 20:31

wygramy 2:1

Faveks 30.04.2010 20:33

Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski

iiYama 30.04.2010 20:34

Niech wpuści jeszcze kogoś do gry z przodu, Jirsaka, Mąkę, Christova, nie ma czego bronić...

WislaOnly 30.04.2010 20:36

Ale będzie dym jak nie wygramy!!!!!!
Tak serio to są to jaja, to wszystko obrazuje siłę naszego zespołu.... no jest źle!!! jest źle!!!! Ale o czym my tu mówimy, jak Gwiazdki jadą na wakacje, zamiast trenować! To jak się nie ma techniki, nie ma wytrzymałości, pieniędzy to co się ma???
O co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt???
edit: zajebis*e podanie!!!!!

WiślakMyślenice 30.04.2010 20:36

Właśnie, może akurat coś w naszej grze zmienią na lepsze. Mączyński przynajmniej dałby z siebie wszystko, Jirsak potrafi uderzyć z dystansu, a skoro Christova nie wzięli jako maskotki drużyny to powinien mu dać trener szansę.

masterlag 30.04.2010 20:36

Macie tego swojego zbawiciela imieniem: Issa Ba. . .

Wujor 30.04.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faveks (Post 891281)
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski

spóźniłeś się.... Napisałem to już dzisiaj o 20.57 :-/

legol 30.04.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mercury (Post 891279)
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.

Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...

Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...

As 30.04.2010 20:38

PLankton to samo pomyslalem.

Wislak akurat Juszczyk najmniej winny bo brama byla konkretna.
co do reszty sie zgadzam

iiYama 30.04.2010 20:38

Kasperczak śpisz??

mercury 30.04.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 891287)
Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...

Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...


Czy Boguski rozegrał 30 meczów? Czy Boguski nie strzelił żadnego gola od kiedy wrócił? Czy chodzi po boisku?

Odpowiedź sobie na te pytania a potem stwierdź czy Twoja opinia jest sensowna.

AS82 30.04.2010 20:41

Korona obnazyla w koncu kalectwo i brak przygotowania kondycyjnego naszych kopaczy, ze Slaskiem czy Piastem im sie udalo , ale szybko grajacy zespol dobry fizycznie wybil nam pilke z glowy

WiślakMyślenice 30.04.2010 20:42

Jak patrze na ich grę to tylko jedno mi się nasuwa - symboliczne 10 sekund ciszy, więcej im się nie należy...

EDIT: Prawie 0-2. Patrząc obiektywnie nasi powinni dostać w******* 0-3..

wislacki 30.04.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 891289)
Kasperczak śpisz??

Śpię!

123456...

willow 30.04.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 891262)
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.

chyba nie wierzysz w cuda. Jeśli dziś przegramy, mistrz jedzie do Poznania

AzorTSW 30.04.2010 20:44

Nie wiem czemu ale Wisła trochę zacofała się w rozwoju jeśli chodzi o technike. WIARA NIE ZACHWIANA jeszcze 10 minut!

iiYama 30.04.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 891294)
Śpię!

123456...

To się obudź leniu :)

P.S. Jesus co ten Leo Łobo robi :(

WislaOnly 30.04.2010 20:45

No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...

kibicwisły1906 30.04.2010 20:45

Wisła Kraków w żadnym wypadku nie zasłużyła na mistrzostwo polski w tym sezonie - co dopełnia katastrofalny występ w europejskich pucharach, ten zespól jest bez jakiekolwiek jakości sportowej. Gramy tydzień w tydzień padlinę taka jest smutna prawda....

Faveks 30.04.2010 20:47

Małkowski mecz życia.

damian4892 30.04.2010 20:48

ja pier*ole!! Jak będziemy marnować takie akcje to marnie widzie nasze mistrzostwo.. Issa Ba momentami szaleje:)

Griszka30KR 30.04.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 891264)
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia

Abstrachując od pewności wygranych innych,to Legia i Cracovia,nnie grają gnoju.......

willow 30.04.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 891276)
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.

Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.

As proszę Cię nie gadaj znowu głupot na sędziego, bo się kompromitujesz... Na początku meczu powinien być karny dla Korony i czerwona dla Piotrka, więc pomyśl zanim coś napiszesz

SpoXsteR 30.04.2010 20:50

ostatnie 10 min.. nie mozna bylo tak od razu ? :)
szkoda, Korona musi ucalowac Malkowskiego, mecz zycia..
ostatnie 5 akcji Wisly to powinny byc bramki

As 30.04.2010 20:50

No i naprawde nie dalo sie tak grac od 45minuty???????????????????????????????

prober 30.04.2010 20:51

Tragedii jeszcze nie ma, pozostaje liczyć na stratę punktów Lecha we Wrocławiu. Problem polega na tym, że w Warszawie potyczka z Legią będzie meczem o wszystko...

Plastman 30.04.2010 20:52

Wygląda mi na to, że w tym sezonie, w dużej mierze dzięki postawie naszych piłkary, nikt nie zdobędzie Mistrza Polski. Będzie za tylko Majster Polski

Faveks 30.04.2010 20:52

Powinniśmy to już wygrywać, nic nie chce wpaść. Mecz identyczny jak z Arką, Bełchatowem, Cracovią, Legią...

iiYama 30.04.2010 20:53

Siejewicz też niezły koncert odstawia...

Sędzia 30.04.2010 20:53

Nie wiem po co teraz się tak starają. Wygrana czy remis to w sumie wszystko jedno, ten jeden punkt nic nam nie da, i tak musimy wygrać pozostałe trzy mecze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl