![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Amika przegrala ze Stalowa Wola a jest lepsza........... Inter z Barcelona a jest lepsza.........Liverpool tez przgrywa ze spadkowiczami Chelsea tez....Bayern tez.......... Wygralismy z Barcelona by potem zremisowac z przyslowiawa Odra takich przykladow moge Ci podac 200 tys z kazdej ligi.. slabsze momenty kazdemu sie zdarzaja, szkoda tylko ze teraz na kilka meczow przed koncem Ty za pomoca jednego, dwoch czy 5 meczow oceniasz sile danej ekipy? przeciez wiadomym jest ze Korona do jaj niedorastwa Wisle, ale akurat w tym jednym meczu im sie cos udaje, ale tylko dlatego ze nasi kompletnie sie nie odnajduja............ i zapamietaj jedno, mecz meczowi nierowny....... |
Boze, kiedy ten Alvarez nauczy sie dosrodkowywac? Jak mozna bylo wymienic Baszczynskiego na takiego grajka...
edit. W koncu Kirm schodzi. |
klasyczny mecz na 0:1 jakich mielismy juz 5 w tym sezonie....
hahaha jak patrze jak klada sie boguski ba malecki i lobo to normalnie smiac sie chce po tym strzale jestem juz pewien ze bedzie 0;1 |
Matko i córko, po przerwie dalej dramat. Niech oni zrozumieją, że Kielczanie sobie samobójczych bramek nie strzelą, tylko po to, żeby Wisła wygrała ! :/
Żadnych jasnych punktów w naszej drużynce... Wisła grac k**** mać! |
Szkoda gadać. Wielkie gwiazdy, wielki trener. Widać że spadek Górnika to nie przypadek.
|
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.
Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac. |
po co Wisla wypozyczala Chiristowa ? On jest chyba inwalidą 1 grupy skoro nie gra nawet przy takiej postawie Boguskiego.
W tym meczu juz tylko jedna rzecz mi moze poprawic humor: pojedynek 1 na 1 Lobodzinski - Gajtkowski. |
W****ia mnie już to leżenie na murawie Issy,
W****ia mnie to, że Łobo - skrzydłowy najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce umie tylko jeden zwód. W****ia mnie to, że nie mamy bramkostrzelnych napastników. W****ia mnie to, że rezerwowym bramkarzem jest Juszczyk, który jest jak selekcjoner w chujowych klubach - puszcza największe szmaty i nie mają pojęcia o staniu na bramce. Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale PAWEŁEK wróć ;( |
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.
Co do meczu faktycznie nie jest najlepiej. Większość grajków jest cieniem samego siebie. Jeszcze 20 minut, miejmy nadzieję, że te 2 bramki uciułają.. |
wygramy 2:1
|
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski
|
Niech wpuści jeszcze kogoś do gry z przodu, Jirsaka, Mąkę, Christova, nie ma czego bronić...
|
Ale będzie dym jak nie wygramy!!!!!!
Tak serio to są to jaja, to wszystko obrazuje siłę naszego zespołu.... no jest źle!!! jest źle!!!! Ale o czym my tu mówimy, jak Gwiazdki jadą na wakacje, zamiast trenować! To jak się nie ma techniki, nie ma wytrzymałości, pieniędzy to co się ma??? O co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt??? edit: zajebis*e podanie!!!!! |
Właśnie, może akurat coś w naszej grze zmienią na lepsze. Mączyński przynajmniej dałby z siebie wszystko, Jirsak potrafi uderzyć z dystansu, a skoro Christova nie wzięli jako maskotki drużyny to powinien mu dać trener szansę.
|
Macie tego swojego zbawiciela imieniem: Issa Ba. . .
|
Cytat:
|
Cytat:
Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic... |
PLankton to samo pomyslalem.
Wislak akurat Juszczyk najmniej winny bo brama byla konkretna. co do reszty sie zgadzam |
Kasperczak śpisz??
|
Cytat:
Czy Boguski rozegrał 30 meczów? Czy Boguski nie strzelił żadnego gola od kiedy wrócił? Czy chodzi po boisku? Odpowiedź sobie na te pytania a potem stwierdź czy Twoja opinia jest sensowna. |
Korona obnazyla w koncu kalectwo i brak przygotowania kondycyjnego naszych kopaczy, ze Slaskiem czy Piastem im sie udalo , ale szybko grajacy zespol dobry fizycznie wybil nam pilke z glowy
|
Jak patrze na ich grę to tylko jedno mi się nasuwa - symboliczne 10 sekund ciszy, więcej im się nie należy...
EDIT: Prawie 0-2. Patrząc obiektywnie nasi powinni dostać w******* 0-3.. |
Cytat:
123456... |
Cytat:
|
Nie wiem czemu ale Wisła trochę zacofała się w rozwoju jeśli chodzi o technike. WIARA NIE ZACHWIANA jeszcze 10 minut!
|
Cytat:
P.S. Jesus co ten Leo Łobo robi :( |
No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...
|
Wisła Kraków w żadnym wypadku nie zasłużyła na mistrzostwo polski w tym sezonie - co dopełnia katastrofalny występ w europejskich pucharach, ten zespól jest bez jakiekolwiek jakości sportowej. Gramy tydzień w tydzień padlinę taka jest smutna prawda....
|
Małkowski mecz życia.
|
ja pier*ole!! Jak będziemy marnować takie akcje to marnie widzie nasze mistrzostwo.. Issa Ba momentami szaleje:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ostatnie 10 min.. nie mozna bylo tak od razu ? :)
szkoda, Korona musi ucalowac Malkowskiego, mecz zycia.. ostatnie 5 akcji Wisly to powinny byc bramki |
No i naprawde nie dalo sie tak grac od 45minuty???????????????????????????????
|
Tragedii jeszcze nie ma, pozostaje liczyć na stratę punktów Lecha we Wrocławiu. Problem polega na tym, że w Warszawie potyczka z Legią będzie meczem o wszystko...
|
Wygląda mi na to, że w tym sezonie, w dużej mierze dzięki postawie naszych piłkary, nikt nie zdobędzie Mistrza Polski. Będzie za tylko Majster Polski
|
Powinniśmy to już wygrywać, nic nie chce wpaść. Mecz identyczny jak z Arką, Bełchatowem, Cracovią, Legią...
|
Siejewicz też niezły koncert odstawia...
|
Nie wiem po co teraz się tak starają. Wygrana czy remis to w sumie wszystko jedno, ten jeden punkt nic nam nie da, i tak musimy wygrać pozostałe trzy mecze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl