Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

podszywacz 14.02.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 854644)
A co do normalnej skoczni, to liczę na hymn :D

Nie żebym się czepiał ale na normalnej skoczni to zawody były wczoraj a pewnie chodzi Ci o dużą skocznię :P Brawo Adam, jesteś wielki, tyle lat startów, srebro w takim wieku... Klasa mówi sama za siebie.

Fuks 14.02.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 854581)
Niestety, jedyne co naprawdę mnie interesowało z tej olimpiady to hokej, tymczasem jest on w całości pokazywany przez TVP Sport, na Eurosporcie nie ma nic. Czyli olimpiadę można już sobie darować:-D


wow serio? To przeciez brzmi jak żart. Najciekawsza dyscyplina olimpijska, moze jeszcze zjazd mezczyzn sie moze z tym rownac, i nie bedzie nigdzie do ogladania w normalnej tv? ...


edit... taa teraz przeczytalem , w eurosporcie dopiero polfinaly i final bedzie na zywo.. super..

UniaTarnówZKS1928 14.02.2010 15:43

Mnie na przykład hokej najmniej interesuje na Igrzyskach:-)

To że większość z was ma gdzieś inne sporty zimowe to nie znaczy że nikt sie nimi nie interesuje:>

Cetnik 14.02.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 854667)
edit... taa teraz przeczytalem , w eurosporcie dopiero polfinaly i final bedzie na zywo.. super..

Na Eurosporcie ,codziennie wcześnie rano, będzie pokazywany jeden cały mecz na żywo: zaczynając od środy będzie to Rosja-Łotwa,potem w czwartek Czechy-Słowacja itd.

Illargui 14.02.2010 16:03

Ogromne brawa dla Adama!

Ja osobiście już dość dawno uznałam, że jego kariera się skończyła i już nie ma szans na dobre wyniki,tak więc jego coraz lepsze starty przed Igrzyskami przyjmowałam z rosnącym niedowierzaniem. A wczorajszy wyczyn to po prostu klasa sama w sobie. On naprawdę jest wybitnym sportowcem o ogromnie mocnej psychice i odporności na presję. Jeśli jest w formie po prostu skacze rewelacyjnie, a "głowa" go nie zawiedzie. Wczoraj było to widać w bardzo dobry sposób, bo jak się okazało oprócz Ammana (kolejny gigant) żaden z faworytów nie skoczył na miarę możliwości, a Morgenrstern w ogóle wymiękł ...

Dla mnie jednak, trochę pomijanym ojcem wczorajszego sukcesu (nota bene - pomijanym może też dlatego, że jest skromnym człowiekiem i nie pcha się przed kamery) jest Lepistoe - to przecież w ogromnej mierze dzięki niemu Małysz zlostał tak dobrze przygotowany oraz trafił idealnie z formą na zawody ... Jak w tym kontekście przypomnę sobie Leo i ostatnie mistrzostwa ...

kosaTS 14.02.2010 16:04

O której Sikora dzisiaj??

Illargui 14.02.2010 16:12

Szczegółowy terminarz z udziałem Polaków

http://sport.tvp.pl/vancouver2010/ni...wony-terminarz

SZYMEK_TSW 14.02.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 854703)
O której Sikora dzisiaj??

o 20:15......

Cetnik 14.02.2010 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 854703)
O której Sikora dzisiaj??

Transmisja od 20-stej na TVP2..start pierszego biathlonisty o 20.15.

Mateuusz 14.02.2010 16:14

a jak jest z transmisja meczow hokeja? na C+ bedzie cos?

Fuks 14.02.2010 16:35

c+ nie pokazuje w ogole olimpiady

Szymonito 14.02.2010 16:47

Ceremonia wręczenia medali
Kod:

http://hotfile.com/dl/28549165/574127c/AG_medale_skoki_k95.zip.html

Strzala 14.02.2010 17:10

http://sport.tvp.pl/vancouver2010/ni...wony-terminarz może się Wam przydać

Mateuusz 14.02.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 854721)
c+ nie pokazuje w ogole olimpiady

zle sie dookreslilem. chodzilo mi o cyfre+:) bo jak patrylem na eurosport to hokeja nie widzialem:-/

Cetnik 14.02.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 854758)
zle sie dookreslilem. chodzilo mi o cyfre+:) bo jak patrylem na eurosport to hokeja nie widzialem:-/

Bo hokej będzie pokazywany w godzinach ,,pogańskich'' czyli zazwyczaj koło 5-tej,6-stej rano na Eurosporcie. :)

Illargui 14.02.2010 21:09

Niestety, śnieżyca w zasadzie przesądziła o wyniku.

Bycie biathlonistą wymaga jednak naprawdę dużej determinacji patrząc na wagę czynnika przypadkowości / loterii w tej dyscyplinie.

qchar90 14.02.2010 21:22

zgadzam sie, najlepsi trafili na taka sniezyce ;/
no coz sa kolejne wystepy :)

WILU TS 14.02.2010 21:28

To była ulewa,cóż nawet gdyby były warunki super nie można było się spodziewać jakiejś mega dyspozycji Tomka,może jeszcze powalczy :)

ladek1989 14.02.2010 21:35

Mogę się mylić, ale o jakikolwiek medal Tomasza Sikory będzie ciężko.... Śnieżyca zrobiła swoje, ale widać, że biegowo nie jest dobrze, bo jeżeli Bjoerndalen ma 4 pudła i jest wyżej to samo mówi za siebie. Niemniej jednak trzymam nadal kciuki.

Cetnik 14.02.2010 21:38

Bjoerndalen i jego kolega z kadry Berger to akurat mistrzowie w biegu zawsze wiec to o niczym nie świadczy. Patrząc na czas wbiegnieca na strzelnice Tomka to można gdybac niby że jakby nie było pudeł to medal conajmniej brązowy byłby..ale to tylko gdybanie-trzeba czekac na kolejne występy i liczyc że będzie lepiej.

UniaTarnówZKS1928 14.02.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 854850)
Mogę się mylić, ale o jakikolwiek medal Tomasza Sikory będzie ciężko.... Śnieżyca zrobiła swoje, ale widać, że biegowo nie jest dobrze, bo jeżeli Bjoerndalen ma 4 pudła i jest wyżej to samo mówi za siebie. Niemniej jednak trzymam nadal kciuki.

Na drugiej rundzie Tomek stracił do Bjoerdalena 15 sekund i na trzeciej też:) Tylko że na 3 Bjoerdalen stracił 45 sekund do pierwszego...

Jak dla mnie Tomek nieźle się zaprezentował i ma szanse powalczyć o medale.


Jak dla mnie to parodia Igrzysk...:(

ladek1989 14.02.2010 21:46

Ale powiedzcie, czy warto wysyłać na IO takiego Szczurka? Zajął 65 miejsce na 70-kilku zawodników, a za jego pobyt i wyszkolenie płacimy my wszyscy z podatków? a gadanie o jakimś olimpijskim przetarciu mnie nie przekonuje, bo facet już od jakiegoś czasu się pokazuje w Pucharze Świata i na Mistrzostwach też startował...

GemHZR 14.02.2010 22:31

Idąc tym tokiem rozumowania, należałoby zakazać biegać tym co zajmują miejsca poza 40 i dać pieniądze z ich szkolenia na biedne dzieci ;) Popatrz na to z innej strony strony, to drugi najlepszy Polak w tej dyscyplinie, czemu nie dać mu szansy? :)

_ukoL 14.02.2010 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 854875)
Idąc tym tokiem rozumowania, należałoby zakazać biegać tym co zajmują miejsca poza 40 i dać pieniądze z ich szkolenia na biedne dzieci ;) Popatrz na to z innej strony strony, to drugi najlepszy Polak w tej dyscyplinie, czemu nie dać mu szansy? :)

Ale z drugiej strony jakiej szansy? 65 wynik to wstyd i tyle w temacie. Chociaż skoro jakieś tam minimum olimpijskie wyrobił to tylko pretensje można mieć do tych co te progi wyznaczają, hehe. :-)

sessegnon 14.02.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 854860)
Ale powiedzcie, czy warto wysyłać na IO takiego Szczurka? Zajął 65 miejsce na 70-kilku zawodników, a za jego pobyt i wyszkolenie płacimy my wszyscy z podatków? a gadanie o jakimś olimpijskim przetarciu mnie nie przekonuje, bo facet już od jakiegoś czasu się pokazuje w Pucharze Świata i na Mistrzostwach też startował...

Sylwester Bednarek, mial nie jechac na lekkoatletyczne MŚ, a zdobyl brazowy medal.Dali mu szanse dlatego, ze byl chyba jakims ME Juniorow.Tak samo postapiono ze Szczurkiem, byl v-ce MŚJ, minima PKOl nie wypelnil, ale wyslali go jako nasza nadzieje na przyszlosc.Czasem warto dac szanse mlodemu...

Cytat:

Ale z drugiej strony jakiej szansy? 65 wynik to wstyd i tyle w temacie. Chociaż skoro jakieś tam minimum olimpijskie wyrobił to tylko pretensje można mieć do tych co te progi wyznaczają, hehe.
Minima PKOl jak wspomnialem nie wypelnil, ale wypelnil za to minimum MKOl, a te nie sa zbyt wymagajace...

luke1906 14.02.2010 22:45

Szczurek nie był 65, był 85 wyprzedzając jedynie 2 rywali - Australijczyka i Grenlandczyka.
Nie skomentuję tego.

UniaTarnówZKS1928 14.02.2010 23:32

Zgadza się. Jak ktoś musi sobie po kimś pojeździć to jeździjcie po Szczurku.

Tomek do momentu ulewy był drugi na punkcie kontrolnym (na 32 zawodników) i tracił 0,5 sekundy i przyspieszał....

trudno. Będzie lepiej.

flamengista 15.02.2010 13:43

Na poprzedniej olimpiadzie nasi alpejczycy przegrali m.in. z Brazylijczykiem (wiadomo, w Rio mają świetne trasy alpejskie) - więc wyczyny Szczurka mnie nie dziwią.

Wczoraj skusiłem się na łyżwiarstwo szybkie - wygrała rewelacyjna Czeszka. Nasze Panie tradycyjnie - ostatnia i 5 od końca. Nazwisko Złotkowska niestety nie pomogło:-D

Za to saneczkarz był w połowie stawki, na 40 startujących (bodaj 23).

sandomingo 15.02.2010 14:06

Z lekkim opóźnieniem ale:
Wyczyn Małysza naprawdę niesamowity! Cały sezon bryndza a w najważniejszym momencie...SUPER, wielka klasa zawodnika i trenera.

Sikora miał dużo pecha ale i tak po czasach biegu sądząc to nie jest najlepiej.

Ja nie wiem jaki jest sens wysyłać zawodnika jak z góry wiadomo że nie ma szans nawet na miejsce w dwudziestce...
Pomijam Szczurka i panczenistów, akurat ich nie oglądałem ale patrząc na miejsca w PŚ to nie ma się co dziwić.

Natomiast oglądałem wypowiedzi naszych pozostałych skoczków i uważam że wszystkich powyżej 20 lat to się powinno wywalić z kadry.
Taki Stoch, niby talent ale od ilu to już lat. I po 27 miejscu (i to przy limitach zawodników z poszczególnych krajów) mówi że skok był dobry, tylko za bardzo poszedł do przodu...A poza tym to pogoda go wydudkała.
Na to ja nie mam słów
Niech skaczą 17 latkowie, którzy zaczynali po zwycięstwie Małysza w TCS.

Strzala 15.02.2010 14:46

Dzisiaj starty Justyny Kowalczyk, Maćka Jodki no i oczywiście Mateusza Ligockiego.

LuKaS TSW 15.02.2010 14:50

Ludzie pytanie:wygra Kanada w curlingu mężczyzn? :)
Dzisiaj coś myślę że Justyna zdobędzie brąz i od razu odezwą się krytycy,że jak wstyd "tylko brąz...

bartek89TS 15.02.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 855008)
Ludzie pytanie:wygra Kanada w curlingu mężczyzn? :)
Dzisiaj coś myślę że Justyna zdobędzie brąz i od razu odezwą się krytycy,że jak wstyd "tylko brąz...

Każdy medal to sukces, ale i tak sądze że Justynka dziś wygra i zdobędzie upragnione złoto !

ladek1989 15.02.2010 15:21

Ja po cichu liczę, że w snowboardzie Paulina Ligocka może też zdziałać jakąś miłą niespodziankę:) żałuję jednak, że nie ma naszych hokeistów.... i nadal nie mogę pojąć że w prawie 40 mln kraju gdzie są góry, może nie wysokie, ale jednak trochę ludzi jeździ na nartach to w narciarstwie alpejskim totalnie nic nie znaczymy....

walkeroo 15.02.2010 16:05

o Ktorej jest planowany start Kowalczyk?

bartek89TS 15.02.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 855035)
o Ktorej jest planowany start Kowalczyk?

19:16 i 30sek

bartek89TS 15.02.2010 19:51

Dobra element moze masz troszke racji, ale chyba wiadomo, że każdy liczył i wierzył że będzie złoto !Niestety sie nie udało, ale i tak wierze że Justyna złoto jeszcze na tych IO zdobędzie !

63.5 Kg 15.02.2010 19:54

W Polsce jest jedna glupia zasada.
Nazywa sie ona "Pompowaniem przez media"

Malysz wg. medii musial miec 2 zlote medale.
Zdobyl srebrny i jest fajnie ale co nastepuje??
Tak wlasnie tak...Malysz musi miec zloty na duzej skoczni na co naprawde nie ma szans bo Amman jest poza zasiegiem.

Kowalczyk.
Media...beda 3 medale i chyba zlote...pompowanie i pompowanie.
I co sie stalo jest miejsce 5..trudno..

Sikora i jego wczorajszy bieg.
Media...pompujemy Tomek biegnie po medal i co??
I dupa blda bo sie pogoda i Tomek nie popisali.

Dlatego ja nie wiem dlaczego media liczyly pzred olimpida n jakies 5 czy 6 medali naszych jak my za wszystkie olimpiday zdobylismy 9.
Zamiast spokojnie do tego podchodzic to teraz wlasnie bedziemy przezywac dziwne i niezrozumiel rozczarowania pokroju "Jak to sie stalo"

martin_TSW 15.02.2010 19:55

Akurat 10 km dowolnym to nie jest jej najmocniejsza strona Justyny. Dzisiaj najlepsze były zawodniczki, które biegają b. dobrze dowolnym. Poczekajmy na następne biegi.

Illargui 15.02.2010 19:58

A ja myślę, że teraz zejdzie z niej ciśnienie i w następnych startach już wynik będzie lepszy, medal po prostu musi być ;-)

I tak na marginesie - nie widziałam gorszej realizacji biegów narciarskich - pokazywanie z bliska biegaczek zamiast ujęć z dystansu pozwalających cokolwiek zobaczyć i to nawet na finiszu to jakiś dramat. Do tego pokazanie czasów tylko na dwóch punktach pomiarowych przed metą ... benzadzieja

WiślakMyślenice 15.02.2010 20:04

Nie lepiej było odpuścic dzisiejszego biegu i nastawic się na pozostałe? Co to k***a koń że musi pobiec we wszystkich zawodach i na każdym medal ale oczywiście usatysfakcjonawani jedynie jesteśmy ze złota. Żal mi PKOlu i polskich dziennikarzyn...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl