![]() |
Pomyśl zanim napiszesz
Cytat:
|
|
Cytat:
Żebyś się nie zdziwił co oni o nas myślą, ile oni mają naszych barw, ile osób od nich czeka na przystankach po każdym naszym meczu... |
Ten temat to jakieś gówno więc litości zakończcie to biadolenie o hujniku.
|
Ludzie no zastanówcie się co by było gdby w Polsce zabrakło derbów Krakowa gdyby Wisła bądz Cracivia upadła myśle że po pewnym czasie, kibicie jednej bądz drugiej grużyny by się nie cieszeli bo by było poprostu nudno:) Choć podzielam zdanie że wsumie co my możemy zrobić , Faktycznie dyskusja jest troche bezsensu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl