![]() |
Cytat:
|
Kirmowi podskoczyła piłka w ostatniej chwili, na powtórkach zobaczcie. Z resztą murawa nie grzeszy równością, cały czas piłka skacze. Martwi znowu skutecznosc. Powinno juz byc z 5.
|
najlepsze jest to ze graja wysokie wrzutki na Cwielonga a ten z głowki strzela jak przestraszona dziewczynka. Jedyne co moze to te swoje wślizgo strzały. Przejeb*** mamy prze atak.
Będziemy teraz straszyc, ale nieskutecznoscia Boguski, Guła na boisko! |
A ja takie dwie rzeczy zauważyłem.
1)Cebanu gra bardzo pewnie. Lepsza gra nogami niż u Pawełka. No i ta interwencja przy chyba jedynym strzale Zamościa. 2)Komentator. Nie wiem jak się gość nazywa ale generalnie bardziej się podniecał jak Hetman wyszedł z własnej połowy niz jak my trafiliśmy bramkę. Wiem, ja też czasem lubię jak faworyt polegnie(oczywiście nie nasza Wisełka) ale bez przesady, komentator powinien zachować trochę obiektywizmu. Właśnie stwierdził że w 1 połowie nie było widać różnicy klas... Ambicji naszych nie komentuje bo już za dużo zostało powiedziane. |
Cytat:
A tak bez ironii. Pierwsza połowa żałosna. Graja to co zwykle tylko z większą nonszalancją. Na tle Hetmana wyglądać lepiej to nie sztuka. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma ich nawet na ławce.. chyba że to jakaś ironia ;) WIĘCEJ SZYBKOŚCI, DYNAMIKI!!! |
Tak na gorąco:
Boisko jest fatalne i widać jak piłka skacze po każdym podaniu dlatego ciężko grać szybką piłkę choć nasi próbują coś klepać.Podobają mi się wrzutki Diaza o dziwo bardzo dokładne.Jirsak też całkiem fajnie gra i wali rogale.Szkoda że Kirm jeszcze się nie przełamał ale strzeli dziś :) zauważyłem że przy strzale w poprzeczkę piłka strasznie podskoczyły dlatego tak ją podniosło. |
Cytat:
Gramy praktycznie pierwszym składem. |
Kirm przejął chyba nie tylko nr koszulki po Marku Zieńczuku, ale także irytującą nieskuteczność. Poza tym nieźle gra Jirsak, i Alvarez. Łobodziński swój stały (czytaj: chujowy) poziom.Mauro gra jak zwykle do tylu a Jop udawadnia , że w Rosji byl raczej podobny do bohatera bajki pt."Wilk i Zając"---czyli Wilka.
|
Miła niespodzianka do przerwy:
Piast Kobylin 1-0 Cracovia :D |
a ja pochwalę Cantoro :P zapadła mi szczególonie 1 akcja.Kirm leży po faulu poprawia getry, podczas gdy Cantoro próbuje rozegrać szybko piłkę.Kirm widząc to dalej poprawia getry zamiast wstać , lub się przesunąć.na szczęście Cantoro szybko przesunął piłkę , i dzięki temu jest 1:0. do tego trzeba pochwalić Jirsaka,Ćwielonga i ... o dziwo Piotrka Brożka.Mam nadzieję,że po przerwie dołożymy jeszcze ze 2-3.
|
Cytat:
|
W 35 wyłączyłem. Szczerze, to poziom tego meczu jest o wiele niższy niż poziom mojej gry z kumplami.
|
Ja .......e wiekszych MALKONTENTÓW chyba niema na zadnym forum ......................
****a nic wam nie pasuje . Od gry piłkarzy , przez jakosć dopingu na budowie stadionu skończywszy . Ilu z was malkontenci pamięta czasy choćby odpadniecia z PP własnie z Hetmanem ? |
A czemu mamy nei narzekać. Ta drużyna dostaje od drużyn z III Ligi (II reformowanej 3;0), my nie możemy strzelić jej bramki przez 40 minut. Mamy być zadowoleni ?
Nawet juniorami powinniśmy ich pyknąc, a grają reprezentaci krajów (Kirm, Diaz, Lobodzinski) |
jak sie nazywa ten od najlepszych kibicow w Polsce?
|
Co się rzuciło w oczy po pierwszej połowie, to... w sumie lipa. Do 35min. żenująca gra biorąc pod uwagę rywala. Górne piłki od obrońców :shock: - z takim rywalem, a co najlepsze piłki niedokładne. Zamiast grać sobie po ziemi, wychodzić na pozycję, podryblować, to my gramy wrzutki. Oprócz jednej akcji Łobo żadnych indywidualnych.
Nie żebym płakał, wiadomo nie ma co się przemęczać itd. Jednak z takim rywalem (chłopakami po 17 - 19 lat) powinniśmy sobie urządzić trening na zgranie oraz trening strzelecki. |
Zamiast pieprzyć głupoty o formie grajków, pakować się w autobusy i tramwaje i przyjeżdżać na halę na Reymonta!
Wszyscy na halę! |
:shock:
Cytat:
|
Skeba oczywiscie ze macie narzekac ...macie bo jesteście malkontenci. Poprostu żle sie czujecie jak nie narzekacie .
|
Dokładnie.Przestańcie biadolić.Oglądam ten mecz w pracy.Ciśniemy Hetman aż miło,gdyby nie ich bramkarz to powinno być 3-4:1. Tak dla malkontentów ,wyniki do przerwy innych 1 ligowców: Okocimski :Arka 1:1, Dolcan : Śląsk 1:0, GKS Tychy : Jagiellonia 0:0, Piast Kobylin : Cracovia 1:0 , Olimpia : Odra 1:1 :/
|
Cytat:
|
ja tak napisałem ?
|
jak na moje oko to z meczu na mecz gramy wieksze dno niz z Levadia...
straszne to co sie porobilo, totalny chaos, totalna niemoc, nawet z kopciuszkiem, chlopcami z zamoscia ktorzy tylko biegaja Wydaje mi sie ze Dynamo Tbilisi, ktore odprawilo z kwitem druzyne Kasperczaka wbilaby nam na dzien dzisiejszy 3 bramy z zamknietymi oczami Myslalem, ze Jop bedzie dobrym uzupelnieniem, ale myslilem sie, kręcą go nastolatkowie amatorzy ehhhhhhhhh DNO DNO i jeszcze raz DNO edit: alez jestem MALKONTENT, przeciez wygrywamy a mi nic nie pasuje :] wygrywamy.... ledwo 1:0 z Hetmanem Z. |
Cytat:
|
Jop:)ładnie go chłopiec z Zamościa objechał.
Szkoda,że Pawełek nie gra,bo mimo wszytko widać,że łapie formę i każdy mecz jest ważny aby go w tym utwierdzić. Poza tym taki mecz jest świetny do przećwiczenia elementów gry, nowych rozwiązań. Ale nie u nas,wiadomo. Utrzymać wynik! |
http://i34.tinypic.com/u3fvn.png http://i38.tinypic.com/2ywu450.png http://i38.tinypic.com/29wn3n7.png Hetman Zamość - Wisła Kraków 704x416 | Xvid | TVP Sport L!VE 0:1 Cwielong Kod:
http://www.mediafire.com/file/zwyg0z...1_Cwielong.aviPS. Jop może podać sobie ręki z Kumbevem :) |
Oooo... ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z relacji tego meczu. Wisła ma 93 lata :|
|
Cytat:
|
Cytat:
Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat malkontentów? Jak nie to zamilcz. Nowa moda nadchodzi, "malkontenci, krytykanci, zawsze mają problem". |
Cytat:
|
Jezus Maria, co ten Kirm wyprawia?! Chlopak powinien odpoczac przez 2 mecze na lawce, bo sie kompletnie zablokowal.
|
Jako malkontent potwierdzam ze Jirsak gra dobry mecz....Brawo Tomasz! Brawo Maly ze nie dostroileś celownika do reszty Wislaków
|
Cytat:
|
Kirm jak Jirsak, słaby psychicznie chyba, Małecki go bardzo nie lubi, nawet nie cieszy sie z gola jego i nie idzie mu gratulować. ale Jirsak asysta. Małecki znowu strzela, dobry piłkarz, ale nie ten charakter.
|
"Jest niestety drugi gol" co to k.... ma być. Ten Jasina to chyba jakiś legionista.
|
Cytat:
Szkoda słów :-) |
Cytat:
|
Piast Kobylin - Gorsza strona tego miasta 1-1... ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl