Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   ANKIETY do prac licencjackich, magisterskich, doktoratow, etc (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5415)

gypsy 28.01.2013 12:20

wymiękłam przy pytaniu "Czym wg Ciebie charakteryzuje się prawdziwy kibic?" i jedna z możliwych odpowiedzi: "jedzeniem slonecznika" :D to chyba z myślą o kibicach Jagi ;)

LuKaS TSW 28.01.2013 12:29

Nie obrażaj kibiców na górnym śląsku:D a jako że studentka z tamtych rejonów to od razu jej się taka odpowiedź nasunęła,tylko czy przypadkiem jedzenie słonecznika nie spowoduje przy okazji zakazu stadionowego za zaśmiecanie?

Heero 04.02.2013 18:17

[ankieta] euro 2012
 
Drodzy kibice Białej Gwiazdy i nie tylko,


bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety, która stanowi ważną część mojej pracy magisterskiej pt. "Organizacja turnieju finałowego EURO 2012 w Polsce".

Ankieta jest krótka, jej wypełnienie zajmie maksymalnie 5 minut.

http://www.ankietka.pl/ankieta/10601...-w-polsce.html


Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety.

adi23 04.02.2013 23:32

Może to nie odpowiedni temat,ale nie wiedziałem w którym go umieścić.

Potrzebna pomoc, mój znajomy nauczyciel wraz z rodzinką bierze udział w konkursie , w którym wygraną jest realizacja wymarzonej wyprawy i tu prośba do Was o głosy. Wystarczy wejść na stronę podać e-mail i kliknąć w link aktywacyjny wysłany właśnie na tego e-maila) to tak niewiele,a może spełnić czyjeś marzenia.


http://www.miejodwage.pl/710

Z góry dziękuję wszystkim,którzy pomogą ;)

zielak14 06.02.2013 16:52

Ankieta
 
Witam. Piszę pracę licencjacką na temat bezpieczeństwa na meczach. Piszę też o Wiśle oczywiście :)
Byłym wdzięczny za wypełnienie ankiety.

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/12816/

DaSKat 22.02.2013 22:36

Ankieta. WPŁYW EURO 2012 NA KULTURĘ KIBICOWANIA...
 
Witajcie,
piszę pracę magisterską na temat wpływu Euro 2012 na kulturę kibicowania kibiców piłkarskich w Polsce. Proszę o wypełnienie poniższej ankiety

http://www.ankietka.pl/ankieta/10707...-w-polsce.html

z góry wielkie dzięki

labtec 19.03.2013 18:03

Tyle ile ludzi - tyle odpowiedzi.
Również sami Profesorowie nie potrafią w przybliżeniu określić, ile stron powinna mieć praca magisterska....

Słyszałem, że max 70. Tak +/-
Ale jak Wam się zdaje?
Może być 40? czy ciut za mało?


Mi promotorka mówi, że powyżej 70 jak potrafię się rozpisać, to takie ' dzieło ' powinienem na doktorat oddać.
Tak jak wszystkie >100.

Ale na mgr ile Panie i Panowie???

!!IRIVER!! 19.03.2013 18:44

labtec - a na jakim kierunku, jaki temat? U mnie, a jestem na kierunku uznanym za humanistyczny, trzeba na minimum 70, a max 100-120... ;)

labtec 19.03.2013 18:47

Humanistyczne.
Polsko-kacapowe stosunki polityczne w latach xxxx - xxxx

No czyli 70 - przyjmuje do wiadomości, biorę do serca :D

dzięki!

korred 19.03.2013 19:55

Myślę, że 70 to dobra liczba. U mnie miało być 60-80 i napisałem magisterkę na trochę mniej niż 80 stron. Dotyczyła pewnej kwestii w stosunkach polsko-ukraińskich, więc studia raczej zbliżone.

sndr 06.04.2013 17:23

Ankieta do projektu na zaliczenie przedmiotu, proszę o wypełnienie :) Dotyczy ona możliwości zagospodarowania Parku Jalu Kurka. W związku z tym zachęcam w sposób szczególny mieszkańców jego okolicy.

http://moje-ankiety.pl/respond-41319.html

rafał_sk 15.04.2013 20:47

Witam!
Powiem krótko- sprawa jak wyżej - bardzo bym prosił o wypełnienie ankiety, zostanie ona wykorzystana w pracy licencjackiej o systemie wartości widzów sportowych. Wypełnienie jej zajmie góra 5 min- dla Was to chwila a mi pomoze bardzo. Dziękuje !
link do ankiety: http://www.ebadania.pl/e4d88ef5422cade4

rafał_sk 16.04.2013 21:29

prosba o pomoc w wypełnieniu ankiety
 
Witam!
ankieta ma na celu zbadanie jaki jest system wartości kibiców. Wyniki wykorzystane zostaną WYŁĄCZNIE w pracy licencjackiej. Wypełnienie zajmie ok 5 min- to dla Was nie duzo a mi bardzo pomoze.
Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/e4d88ef5422cade4
dziękuje z góry za każda pomoc:)

kaffa 22.04.2013 20:31

Wielka prośba o wypełnienie ankiety/ w zamian zniżka na ciuchy Under Armour
 
1 Załącznik(ów)
Jeśli jakieś pytanie sprawi problem możecie je pominąć, wiem że mało kto lubi rozwiązywać ankiety ale na zachętę, w zamian za przesłaną wypełnioną ankietę mogę zaproponować zniżkę na ubrania Under Armour :)


Kwestionariusz badań ankietowych

Szanowni Państwo
uprzejmie proszę wypełnienie kwestionariusza ankiety, która umożliwi mi zebranie informacji będących przedmiotem analizy w przygotowywanej pracy licencjackiej pt. ,,Fanoturystyka jako forma turystyki poznawczej. Analiza zachowań kibiców klubu „Wisły Kraków SA". Celem badania jest poznanie preferencji i zachowań kibiców podczas meczów wyjazdowych drużyn Wisły Kraków. Ankieta jest anonimowa. Proszę o zaznaczenie (zakreślenie, podpisanie, wypełnienie) wskazanych w pytaniach odpowiedzi lub zapisanie własnych wypowiedzi.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Tomasz Kawa
Adres zwrotny do przesłania wypełnionej ankiety: [email protected]

1. Od jak dawna jesteś kibicem drużyny Wisły Kraków?
(podaj rok)
………………

2. Od jak dawna aktywnie uczestniczysz w kibicowaniu drużynie Wisły Kraków?
(wybór jednokrotny)
a) poniżej dwóch lat
b) 2-3 lata
c) 4-5 lat
d) powyżej 5lat

3. Kto (lub co) skłoniło Cię do aktywnej formy kibicowania drużynie?
(wybór jednokrotny)
a) związek z miastem/ dzielnicą w której mieszkasz
b) rodzina, krewni
c) wyniki drużyny
d) własna inicjatywa
e) zawodnicy grający w drużynie i chęć kibicowania
f) znajomi, koledzy
g) inne, jakie............................................. ............................................

4. Ile razy uczestniczyłeś w meczach wyjazdowych drużyny Wisły Kraków?
(zaznacz X w odpowiednich kolumnach tabeli)
W Polsce Za granicą
0
1-2
3-5
6-10
11-20
więcej niż 20





5. Od czego głównie uzależnione jest Twoje zaangażowanie w kibicowanie drużynie?
(wybór jednokrotny)
a) dostępności biletów
b) formy i wyników drużyny
c) kwestii finansowych
d) ograniczeń formalnych (zakaz wstępu na stadion)
e) wolnego czasu
f) od czegoś innego, czego? ……………………………………………………………………………………………………………..

6. Co najczęściej stoi na przeszkodzie uczestnictwa w większej liczbie meczów Wisły na wyjazdach (można równocześnie wybrać kilka odpowiedzi)?
(wybór jednokrotny)
a) brak środków finansowych
b) brak czasu
c) brak chęci
d) obawa o własne bezpieczeństwo

7. Czy przy okazji meczów wyjazdowych Wisły spędzasz czas w mieście, w którym rozgrywane są mecze?
(zaznacz X w odpowiednich kolumnach tabeli)

W Polsce Za granicą
za każdym razem
często
sporadycznie
nigdy

8. W jaki sposób spędzasz czas w mieście w którym Wisła rozgrywa mecze wyjazdowe :
(można wskazać kilka odpowiedzi)
a) Zwiedzam miasto (zabytki, muzea, inne atrakcje)
b) Odwiedzam miejscowe puby i knajpy
c) Wraz z grupą kibiców robię trochę hałasu w centrum
d) Inaczej, jak? ………………………………………………………………………………………………………….

9. Z jakich lokalnych usług korzystasz podczas meczów wyjazdowych Wisły Kraków?
(można wskazać kilka odpowiedzi)
a) Bazy gastronomicznej (puby, restauracje)
b) Bazy hotelowej
c) Środków komunikacji miejskiej
d) Innych, jakich? …………………………………………………………………………………………………

10. Ile średnio czasu spędzasz poza miejscem swojego zamieszkania przy okazji meczu wyjazdowego?
(zaznacz X w odpowiednich kolumnach tabeli)

w kraju za granicą

kilka godzin (jadę tylko na mecz i wracam jak najszybciej się da)
cały dzień od rana do wieczora (oprócz meczu zdarza mi się spędzać trochę czasu w mieście gdzie jest on rozgrywany)
powyżej jednego dnia (tak organizuje swój wyjazd aby oprócz meczu, mieć czas między innymi na zwiedzanie
kilka dni lub więcej (dostosowuje swój urlop wypoczynkowy do meczów Wisły)
11. Na mecze wyjazdowe jeździsz?
(zaznacz X w odpowiednich kolumnach tabeli)

W Polsce Za granicą
sam
z rodziną
ze znajomymi
ze zorganizowaną grupą kibiców

12. Z jakich środków transportu korzystasz najczęściej, aby dostać się na mecze wyjazdowe Wisły?
(zaznacz X w odpowiednich kolumnach tabeli)

W Polsce Za granicą
samochód
pociąg
autokar
samolot
Innego, jakiego?

13. Jaka jest forma Twojego kibicowania?
(wybór jednokrotny)
a) bardzo aktywna (niemal cały mecz oglądam na stojąco, śpiewam, klaszczę, dopinguję itp.)
b) aktywna (śpiewam część piosenek, używam akcesoriów kibicowskich)
c) pasywna (przychodzę na mecz po to by delektować się grą zawodników)
d) inaczej, jak?.............................................. .................................................. ...........................

14. Czy w Twój sposób kibicowania zmienił się na przestrzeni lat?
a) Tak
b) Nie

Z jakiego na jaki?............................................. .................................................. .................................................. ...
…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………

Jeśli tak, to co było tego powodem?.......................................... .................................................. .........................
…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………
…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………

15. Jak oceniasz relacje władz Klubu (sekcji) z kibicami drużyny?
a) Bardzo dobra
b) Dobra
c) Słaba
d) Bardzo słaba
e) Brak

16. Jak oceniasz znaczenie Twojego zaangażowania się w aktywna formą kibicowania drużynie?
(określ wagę poszczególnych efektów, przypisując im symbole od 1 do 4, gdzie 1 oznacz efekt najważniejszy, 2 trochę mniej ważny itd.)
a) drużyna dzięki temu gra lepiej
b) czuje bardziej zżyty z klubem
c) dzięki aktywnym kibicowaniu rozładowuje swoje emocje
d) daje przykład biernym kibicom jak powinno się dopingować drużynę

17. Jakie widzisz negatywy zaangażowania się w aktywna formą kibicowania drużynie?
(określ wagę poszczególnych efektów negatywnych, przypisując im symbole od 1 do 4, gdzie 1 oznacza najsilniejszy efekt negatywny, 2 trochę słabszy itd.)
a) odbija się to na moich finansach (zakup akcesoriów kibicowskich)
b) odbija się to na moim zdrowi (zdarte gardło, ewentualne bójki)
c) brak czasu na inne przyjemności
d) inny, jaki?............................................. .................................................. ................................................

18. Jak najczęściej kontaktujesz się (umawiasz na wyjazdy) z innymi kibicami?
(wybór jednokrotny)
a) telefon
b) e-mail
c) facebook
d) gadu-gadu i inne komunikatory


Metryczka:

Wiek: Płeć:
a) 14-20 a) Kobieta
b) 21-25 b) Mężczyzna
c) 26-35
d) 36+
Wykształcenie: Miejsce zamieszkania
a) Podstawowe a) Miasto Kraków
b) Zawodowe b) obszar podmiejski Krakowa
c) Średnie c) woj. małopolskie
d) wyższe d) pozostałe województwa

Czym się zajmujesz Kto pokrywa koszty wyjazdów
a) uczę się a) sam (własne oszczędności)
b) studiuję b) najbliżsi (rodzice, dziadkowie)
c) Pracuję c) klub kibica
d) nie pracuję d) sponsorzy
e) jestem emerytem/rencistą
Główne źródło utrzymania:
a) zarobki rodziców/dziadków/opiekunów
b) praca dorywcza
c) stała praca zarobkowa
d) inne, jakie? …………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………..

kara123 12.05.2013 14:28

Prośba o pomoc - ankieta dotycząca poglądów kibiców
 
Dzień dobry,

Piszę pracę magisterską dotyczącą poglądów polskich kibiców - opisuję m.in. patriotyczne i antykomunistyczne postawy.

Mam przy tej okazji ankietę i bardzo proszę o jej wypełnienie. Oczywiście jest anonimowa.

Zdaję sobie sprawę, że to mój pierwszy post, ale ankieta nie zawiera żadnych "kontrowersyjnych" treści. Sam jestem kibicem i proszę o pomoc.


oto link:
wis.la/nhbj6

Bardzo dziękuję

PS: Proszę adminów o nie usuwanie tematu. Mam nadzieję, że zainteresuję kibiców Waszego Klubu. Później temat do kasacji.

Amptiq 15.05.2013 14:00

Cześć

Razem z grupą z Koła Naukowego Analizy Danych działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie robimy badanie ankietowe wśród studentów studiów magisterskich dotyczące banków i parabanków, dlatego też miałbym prośbę, żebyście wypełnili nam krótką ankietę i w razie możliwości udostępnili ją znajomym ze studiów magisterskich.

W związku z tematem badania jedynie dla studentów studiów magisterskich i podyplomowych:
link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/1X7M...-wCeo/viewform

Dzięki wielkie

piter116 26.05.2013 13:59

Witam !
Kolega tworzy model ekonometryczny, dlatego prosi bardzo o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest oczywiście anonimowa.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1jKA...viewform?pli=1
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ble 20.06.2013 11:27

Cześć,

Mam wielką prośbę o wypełnienie ankietki na temat zakupów w Internecie, potrzebnej mi do skończenia pracy magisterskiej. Ankietka składa się z pytań zamkniętych i jej wypełnienie zajmie Wam niewiele ponad minutę, a może i nie:)

Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-49294.html

Z góry wielkie dzięki za poświęcony czas!

klocek91 12.08.2013 10:45

Siema! Jakie strony internetowe polecacie do zrobienia ankiety?

klocek91 20.08.2013 17:10

Proszę o wypełnienie ankiety o Sandomierzu, ankieta zajmię maks 3 min :)
Prosiłbym również o rozesłanie ankiety :)
Z góry dzięki!!

http://www.ankietka.pl/ankieta/12172...turystyki.html

Bartek_Gdów 27.09.2013 12:53

Witam, bardzo proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej mojego kolegi na temat marketingu w TS Wisła i przesyłanie znajomym Kibicom. Poczta pantoflowa póki co okazuje się mało skuteczna, więc pomyślałem, że może tu znajdzie wsparcie. Pozdrawiam ;)

http://www.ebadania.pl/5a91f91c15dd53de

DrewniaQ 26.11.2013 09:57

Jeżeli macie 30 sekund, proszę wypełnijcie tą ankietę. To bardzo ważne dla mojego dobrego kolegi.
http://moje-ankiety.pl/respond-55485.html

manager1906 18.12.2013 21:39

Witam, bardzo Was proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Dotyczy ona zorganizowanych wyjazdów na mecze piłkarskie między zagranicznymi klubami. Wypełnienie zajmuje dosłownie 1-2 minuty.
http://www.ankietka.pl/ankieta/13010...ki-noznej.html

ABGwislakABG 03.02.2014 17:17

Nie mam pojęcia jak napisać konspekt pracy licencjackiej. Ściągałem poradniki, wzory, przykłady takich opracowań, a nie mogę sam ze swoim ruszyć.

Gdyby ktokolwiek był tak miły, że z chęcią pomógłby mi to napisać...

Spodziewana tradycyjna polska nagroda.

La Furia Dell' Est 18.02.2014 18:57

Chłopaki....nigdy mi się nie zdarzyło do dzisiaj prosić o "przysługę" na tym forum...;)
Jednym słowem, mój bratanek bedąc przekonanym,że każdy ma FB poprosił mnie o przesłanie linka do głosowania na Jego pracę. Siara jak cholera, przyznac się, że wujek ( czyli ja), nie ma FB i ni chu chu nie ma pojęcia co to za praca.....)
Prośba zatem...kto ma FB, a po zobaczeniu tego czego ja nie widzę, stwierdzi ,ze można zaglosować- to bardzo bardzo poproszę;)
Amen:)

ps.On ma 11 lat;)
ps2. i co to za praca jest?, żebym nie dal ciała,że nie wiem;)

[FONT=Times New Roman]https://www.facebook.com/HeliosPolska/app_425042714278677[/FONT]

palikot 16.03.2014 01:01

Panowie i Panie:
kumpel prosił o rozpowszechnienie: Ankieta dotycząca fanatyzmu wśród kibiców potrzebna do pracy magisterskiej: Praca będzie dobra Prosimy o wypełnienie ;)

http://ebadania.pl/46f52c22555ee9f6

KrZysIeK_TSW 16.03.2014 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1353649)
Panowie i Panie:
kumpel prosił o rozpowszechnienie: Ankieta dotycząca fanatyzmu wśród kibiców potrzebna do pracy magisterskiej: Praca będzie dobra Prosimy o wypełnienie ;)

http://ebadania.pl/46f52c22555ee9f6


przy 17 pytaniu wymaga ode mnie wpisania kwoty.. a pytanie nie dotyczy kwoty :P

!!IRIVER!! 17.03.2014 00:17

Gdzie Ty tam widzisz pytanie o kwotę? ;)
17 pytanie: Jakie cechy/wartości charakteryzują Pana/Panią jako kibica?

Zapata 18.04.2014 13:56

Cześć,

jakbyście znaleźli chwilę na wypełnienie bardzo krótkiej (2min) ankiety do pracy licencjackiej to byłbym bardzo wdzięczny.

https://www.surveymonkey.com/s/3MJZPCY

Dzięki!

Fanatyczka24 29.04.2014 16:59

Cześć. Wcześniej nie zauwazyłam tego tematu i założyłam nowy - mój błąd ;) proszę więc o wypełnienie ankiety do pracy mgr na temat form przeciwdziałania agresji.
Z góry dziękuję za pomoc! :)

A tutaj link: https://docs.google.com/forms/d/1yZC...wsT2Q/viewform

Pan_Wątrobian 29.04.2014 20:08

Koleżanka Justyna Helcyk

PROSI O GŁOSY http://www.gazetawroclawska.pl/plebi...osla,id,t.html

sylwek123 11.05.2014 21:46

piłka nożna a polityka
 
Widzę, że nie jestem pierwsza;)

Drodzy kibice!
Ja również bardzo proszę o pomoc w ukończeniu studiów. Piszę pracę na temat wpływie piłki nożnej na sytuację polityczną i chciałabym poznać Waszą opinię o sytuacji w Polsce.
http://www.ankietka.pl/ankieta/14510...a-a-sport.html
Będę wdzięczna za każdą poświęconą sekundę.
Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Magda1 24.07.2014 15:19

Witam.

Przeprowadzam właśnie ankietę do pracy magisterskiej na temat problemów ruchu rowerowego w Krakowie. Będę bardzo wdzięczna każdemu kto znajdzie chwilę by wypełnić moją ankietę.

Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/511fd5a73c5a14ac

Ankieta może się przyczynić do polepszenia oraz rozwoju infrastruktury rowerowej w Krakowie.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

uuuatach 03.02.2015 22:16

Jako, że jeszcze trwa sezon ogórkowy, proszę wypełnicie krótką ankiete nt. ruchu drogowego podczas meczów przy Reymonta 22.
Ankieta jest do pracy inżynierskiej i dotyczy naszego stadionu więc możecie również rozsyłać wśród znajomych.

http://www.ankietaplus.pl/s/ankieta-analizaruchu

Z góry dzięki!

miller 27.03.2015 12:57

Przeprowadzam ankietę do pracy magisterskiej na temat kibiców. Będę bardzo wdzięczna za poświęcenie paru minut na wypełnienie ankiety.
http://www.survio.com/survey/d/F8E6F6U6X3B0W3A0F

Z góry dziękuję :)

Poul1983 28.04.2015 13:50

Drodzy Przyjaciele przychodzi kiedyś czas na magisterkę, a ten właśnie nadszedł i potrzebuje przeprowadzić małą ankietę (około 22 pytań) na temat "Sport jako element marki województwa śląskiego"

http://moje-ankiety.pl/respond-75033.html

Bardzo proszę o pomoc, jednocześnie bardzo chętnie udostępnię później wyniki ankiety

zielak14 25.05.2015 16:27

Witam, potrzebuję pomocy z ankietą. Dotyczy zarządzania kryzysowego w moim powiecie, a więc nie dotycząca raczej kibiców ale oczywiście kilka wypełnień więcej będzie dla mnie na plus, WIELKIE DZIĘKI

http://ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/15794/

SanczoPansa 21.07.2016 19:50

Cześć,

Krótka ankieta o kibicach: 10 pytań, nie zajmie więcej niż minutę.
profitest.pl/s/4821/o6yME6S1Rv3yPdjF

Z bardzo dziękuję.

SanczoPansa 21.07.2016 19:52

Cześć,

Krótka ankieta o kibicach: 10 pytań, nie zajmie więcej niż minutę.
http://profitest.pl/s/4821/o6yME6S1Rv3yPdjF#

Z bardzo dziękuję.

nestle 15.03.2017 14:26

Witam wszystkich :) bardzo proszę o wypełnienie ankiety dot. ryzyk korupcyjnych oraz najlepszych metod zwalczania korupcji w sporcie: https://ankieterka.pl/2020,ryzyka-ko...pcji-w-sporcie
Z góry dziękuję za każde wypełnienie i poświęcony czas. Pozdrawiam :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl