Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5287)

godzilla 22.01.2009 18:18

nie macie takiego wrazenia ze z meczu na mecz graja coraz slabiej ?

dynek.pl 22.01.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 660792)
nie macie takiego wrazenia ze z meczu na mecz graja coraz slabiej ?

moim zdaniem od olimpiady graja rownie slabo w kazdym meczu

Galileo 22.01.2009 18:23

Dokładnie, grają słabo i nie chce być fałszywym prorokiem, ale nie odegramy jakiejś spektakularnej roli w tych mistrzostwach, Bielecki całkowicie bez formy, Lijewski z kontuzją, Jaszka nie dysponuje mocnym uderzeniem, Jurasik potrafi doprowadzić człowieka do szaleńczej złości, swoimi głupimi i nie przemyślanymi zagraniami, sam Tłuczyński karnymi meczu nam nie wygra...ambicja, ambicja i jeszcze raz ambicja, na to jedynie liczę w tej 2 połowie meczu.

kibic sukcesu 2007 22.01.2009 18:23

Niemcy nie grają nic specjalnego, ale nasi zrobili tyle błędów w ataku, że wynik jest jaki jest. Oni jakiś kompleks Niemców chyba mają, bo robią błędy jak juniorzy

luke1906 22.01.2009 18:23

ja odnoszę wrażenie, że ani nasi, ani Niemcy nic w tych mistrzostwach nie ugrają
no chyba, że w innych grupach też grają równie słabo

sergio 22.01.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 660792)
nie macie takiego wrazenia ze z meczu na mecz graja coraz slabiej ?

Graja na takim samym poziomie od kilku lat! Gra opiera sie na indywidualnych akcjach
a nie na grze zespolowej.chyba kazdy zespol rozpracowal juz nasza reprezentacje!


A na bramce caly czas stoi u nas tyczka!

sharkey 22.01.2009 18:34

Ja ich nie rozumiem jak chcą sobie posiedzieć to niech powiedzą zeby ich zmienić a nie osłabiać zespół!!!!!!! Tragedia!!!!!!!!!!!! mamy jeszcze 6 pkt straty...zal!!!

WILU TS 22.01.2009 18:46

Żal to ty jesteś z tymi swoimi komentarzami,wejdź za nich na boisko i zagraj lepiej z mistrzami świata.
Przegramy i świat sie nie wali jezu ludzie...

darotsok73 22.01.2009 18:47

teraz tylko szybko obronić 6 bramek straty a potem z górki.. hehe

MK85 22.01.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 660810)
Żal to ty jesteś z tymi swoimi komentarzami,wejdź za nich na boisko i zagraj lepiej z mistrzami świata.
Przegramy i świat sie nie wali jezu ludzie...

fakt, Niemcy sa mistrzami, ale Polacy wicemistrzami, żal to patrzec na Twoje komentarze...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 660797)
Niemcy nie grają nic specjalnego, ale nasi zrobili tyle błędów w ataku, że wynik jest jaki jest. Oni jakiś kompleks Niemców chyba mają, bo robią błędy jak juniorzy

jak zawsze Niemcy nic nie graja, a mecze wygrywaja... w noznej tak bylo w recznej tez tak jest :/

w0lno. 22.01.2009 18:54

Gdyby:
sędzia
Jaszka
Kuchczyński
byli po naszej stronie to może [ale i tak wątpliwe] byśmy wygrali

kibic sukcesu 2007 22.01.2009 18:56

To co zrobili w kontratakach (praktycznie sytuacja sam na sam) Jurasik - lob z 40 metrów nad 2-metrowym bramkarzem, a potem Jaszka - podanie do tyłu prosto do Niemca, idealnie pokazuje stan umysłu naszej ekipy. Żal na to patrzeć...

darotsok73 22.01.2009 18:58

bramkarz tez im obronił dużo punktów, ale prawda taka że nasi się rozsypali.

Przemo12 22.01.2009 19:00

oj chyba sie nie uda 3 minutki

sharkey 22.01.2009 19:01

Szkoda mi ich nic więcej nie powiem...

Przemo12 22.01.2009 19:05

niestety, wazne ze jest awans

gratulacje anyway

Bobic 22.01.2009 19:05

Ja ......... gramy taką kichę że nie moge!!!!!!! KURVA

dynek.pl 22.01.2009 19:06

WSTYD
bez charakteru
bez formy
bez pomyslu
+ kretynskie faule

Malcher, Jaszka czy Kuchczynski niewiadomo, ktory smieszniejszy
Chyba ten ostatni - mial jakies udane zagranie poza zbiegnięciem z boiska na lawke ?

Temat do zamknięcia

FraMat 22.01.2009 19:06

Sytuacja wróciła do normy - druzyna jest bez formy i bez koncepcji gry, gra archaiczną piłkę. Obejrzyjcie sobie mecze Francji - z nimi przegralibyśmy jak Algieria z Polską, albo wyżej.
Kto napisał kiedyś, że Szmal jest świetnym bramkarzem? Nie wystarczy, że piłka kilka razy sie od bramkarza odbije, żeby nosić go na rękach.
Niestety w naszej grupie wszystkie drużyny prezentowały słaby poziom, a najlepsza była wbrew rezultatowi z Niemcami, Macedonia. I to Macedonia ma największe szanse na wysokie miejsce. Niemcy słabi, Polska słaba, żal było to oglądać.

Tiramisu 22.01.2009 19:06

Co,, to,, było :/

Ileż się można pocieszać, że u nich poczwary na trybunach siedzą, a nasze kibicki ślicznoty? :).

w0lno. 22.01.2009 19:07

Zaimponowali mi dziś nasi zawodnicy. Żeby w przegrać wszystkie przewagi...
Najlepszy zawodnik meczu - Jaszka bez dwóch zdań... i ten jego markowy rzut w bramkarza, palce lizać.
mcovalski jeśli dla Ciebie Jaszka to zawodnik klasowy, nadający się do gry w reprze no to szacun! Powiem szczerze, że dobrze grającego Jaszki w reprezentacji narodowej jeszcze nie widziałem.

Wenty również nie rozumiem... Po co zabierać tylu zawodników, skoro i tak gra tylko kilku. Dlaczego praktycznie żadnej szansy nie dostał Jurkiewicz. Chłopak robi karierę w Hiszpanii, a w kadrze w ogóle nie dostał szansy... ehhh szkoda gadać!

sharkey 22.01.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 660828)
Malcher, Jaszka czy Kuchczynski niewiadomo, ktory smieszniejszy
Chyba ten ostatni - mial jakies udane zagranie poza zbiegnięciem z boiska na lawke ?

Miał, miał tak to już go nie obrażaj bardzo dobrze też wbiegał z ławki... BLAMAŻ!!!!!!!!!

Galileo 22.01.2009 19:17

Jeżeli pierwszą połowę jeszcze jako tako trzymaliśmy się, to w drugiej Niemcy nas rozjechali całkowicie, nie można wyróżnić żadnego polskiego gracza, wszyscy zagrali tragicznie słabo, szkoda. Grając w przewadze nie potrafimy strzelić bramki, a tracimy dwie w tym czasie, to jest to tragiczny obraz naszej reprezentacji, na to nie można sobie pozwolić w takim meczu, Niemcy za to wykorzystali taką przewagę i dzięki temu odskoczyli na 5-6 bramek, to przesądziło o wyniku.

Biorąc pod uwagę, że do drugiej rundy wchodzimy bez punków, na wejście do półfinału praktycznie tracimy szanse, nie wiem z kim będziemy grać w kolejnej rundzie, ale jeżeli uda się wygrać chociaż dwa mecze, to będzie wielki sukces naszych szczypiornistów.

Agnieszka 22.01.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 660828)
WSTYD
bez charakteru
bez formy
bez pomyslu
+ kretynskie faule

Malcher, Jaszka czy Kuchczynski niewiadomo, ktory smieszniejszy
Chyba ten ostatni - mial jakies udane zagranie poza zbiegnięciem z boiska na lawke ?

Temat do zamknięcia

dodałabym jeszcze kretyńskie i głupie błędy..

Mnie to najbardziej irytowała gra Jaszki, nie wiem po co on na tym boisku był ;]
A nasza gra najlepiej wyglądała jak graliśmy konsekwentnie w obronie i ataku dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie 9-8 :-D a potem to się cosik posypało i lipton. ;]
Lijewski też.. błysnął dwoma dobrymi podaniami a potem jego gra wyglądała jak wyglądała, do tego
wykluczenia i gra w czwórkę.. no i "świetna" skuteczność.
Mecz najgorszy w tych Mistrzostwach i jeden z ostatnich. Bo w drugiej fazie to wiadomo.
Sukcesu na tych Mistrzostwach to nie osiągniemy.

Aro1234 22.01.2009 19:21

Będziemy grać z Serbią, Norwegią i Danią. Ważny mecz dzisiaj jeszcze Norwegów z Danią. Oby Norwegowie CHOCIAŻ zremisowali, a najlepiej niech wygrają. Wtedy pozostanie promyk nadziei, że Niemcy nas uratują...

Patrząc obiektywnie - gra naszych tragiczna. Najbardziej bolały nasze gry w przewagach, a szczególnie kiedy było nas 6 na 4 i w tym czasie było 1:1, Niemcy jak mieli takie przewagi to zdobywali 2-3 gole nie tracąc żadnego.

Do tego nędznego obrazu, jeszcze bardziej pogarszał go pan sędzia. Kilka fauli w ofensywie wykonanych przez Niemców w ogóle nie gwizdanych, kilka kar absurdalnych.

Dobrze powiedzieli panowie w studiu, że trzeba było grać na tych dwóch niemieckich obrońców co mieli po dwie kary i jedna kara i wyjazd z boiska... No ale przecież lepiej napierdalać spoza drugiej linii prosto w bramkarza albo niecelnie...

S-Z-K-O-D-A!!!

luke1906 22.01.2009 19:36

tragedia....

mnie najbardziej denerwowały te okresy gry w przewadze, żeby przegrywać je 2-3 bramkami? żeby nie wygrać okresu gry 6 na 4? to już jest całkowita kompromitacja

coś się chłopakom w głowach po.......iło, można przegrać mecz, to przecież tylko sport, ale oni od stanu 9-8 dla nas przestali w ogóle grać i walczyć, dziwnie to wyglądało

hoho 22.01.2009 20:47

Jak dla mnie ,mimo ze Wenta osiagnal z nimi vice mistrzostwo swiata , nie wiele wnosi do gry.Zero taktyki ,zero taktyki i jeszcze raz zero taktyki

huehuecoyotl 22.01.2009 21:10

Ta drużyna zawodzi już nie pierwszy raz (Mistrzostwa Europy, ćwierćfinał IO z Islandią, obecnie trwający turniej). Wydaje się, że Wenta już więcej z tej ekipy nie wyciśnie, więc chyba pora na zmianę trenera. Dobry zespół poznaje się po tym jak rozgrywa przewagi/osłabienia. Jak było w tym elemencie wszyscy widzieliśmy. Rywale już dawno nas rozpracowali, a trener wg mnie nie zrobił nic (albo najwyżej niewiele), żeby czymś zaskoczyć przeciwników. W tym turnieju widać ile dla drużyny znaczył Tkaczyk.

Wg mnie Niemcy z taką grą medalu nie zdobędą. Francja, Chorwacja, Szwecja, Dania, a nawet Korea prezentują się zdecydowanie lepiej...

Aro1234 22.01.2009 21:37

Widzę, iż pierniczy się na całego. Duńczycy prowadzą z Norwegią 29:23...

felipe 22.01.2009 21:44

Po prostu w tą dyscypline na poważnie bawi sie 10-12 państw (Europa + Korea Płd). Każdej z nich moze trafić się turniej życia i coś ugrać - polecam prześledzic sobie medalistów ME, MŚ, IO ostatnich kilku lat. Zobaczycie cały przekrój reprezentacji, zatem logiczne, że nawet średni Polacy coś kiedys ugrać musieli.

Bo sa w stanie wygrac z kazdym, to fakt.

Sęk jednak w tym, ze grając na normalnym poziomie (bez fajerwerków, tak jak w Chorwacji) nie osiągają pułapu Niemców, Chorwatów, Francuzów czy Duńczyków, które to druzyny ostatnimi laty wydają sie byc najbardziej regularne w całej tej stawce.

Problemem wydaje się być Wenta - taki showman z marnym warsztatem taktycznym, który pokrzyczy, pokłóci sie z sedziami czy "stolikiem", weźmie czas gdy juz rywal rzuci nam serię 3-4 goli (czyli ciut za póxno).

Kibic_1906 22.01.2009 21:49

Trzeba sobie powiedzieć szczerze że Polacy są bez formy a najbardziej zawodzą Marcin Lijewski i Karol Bielecki - czyli Ci , na których najbardziej liczyliśmy...Dziś zagraliśmy zupełnie bez ambicji i woli walki...
Sędziowie...stronniczy , nieobiektywni i sami momentami nie orientowali się co się dzieje na boisku..

PasiorWKS 22.01.2009 23:11

Beznadziejna formuła w tym roku - bez ćwierćfinałów :(

Proud 22.01.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 660761)

...z taką ilością błędów nie mamy czego szukać w następnej fazie...niestety...ale tamte MŚ to chyba taki wyskok naszej kadry...i ewentualne zwycięstwo z Niemcami tego nie zmieni...mamy dobrą drużynę, która może wygrać z każdym, ale jest za malo regularna.

zacytuje swój wcześniejszy post, bo nie chce mi się pisać od nowa tego samego...

najbardziej boli brak ambicji u naszych i to frajerstwo w niektórych sytuacjach...

trzeba odmłodzić sklada...nawet jak są slabsi młodzi zawodnicy...bo obecni już mają wszyscy prawie ok 30...i widać już nie ma takiego zacięcia...

Galileo 24.01.2009 20:56

Polska - Dania 20:12
pierwszy mecz w drugiej fazie, na razie po pierwszej połowie bardzo miłe zaskoczenie, wygrywamy i to dość wyraźnie, pytanie tylko, czy to my gramy tak wyśmienicie, czy Duńczycy tak tragicznie ;)
szkoda, że tak nie graliśmy z Niemcami, ale wiadomo, gra się tak, jak przeciwnik pozwala.
Dzisiaj naszym wszystko wychodzi, skrzydła grają bardzo dobrze, Szmal też wybronił kilka rzutów, także tak trzymać...

godzilla 24.01.2009 20:57

ile druzyn wychodzi z tej grupy?

ToTylkoJa 24.01.2009 20:58

tak właśnie się dziwę, czemu nikt nie chwali naszych? Jak grali słabo, to były po nich jazdy. Ciężko ich pochwalić? Lepiej pewnie zmieszać z błotem

Bobic 24.01.2009 20:58

Przede wszystkim gramy skrzydłami tam chyba zdobyliśmy z 10 pkt a w wczesniejszych meczach to u nas nie funkcjonowało.

kibic sukcesu 2007 24.01.2009 20:58

Zeszło z nich powietrze i zaczęli grać to co potrafią. Szkoda tylko, że z Niemcami grali jak piz.y

Vinci 24.01.2009 20:59

Ludzie pewnie zaniepisali z wrażenia :-)

Obrona dobitki w wykonaniu Szmala, po tym, jak musiał podnieść się z ziemi to chyba parada turnieju ;)

Ave 24.01.2009 21:01

Ogólnie grają zaj.ebiście 1 połowe! Walczą w obronie jak nigdy .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl