![]() |
nie macie takiego wrazenia ze z meczu na mecz graja coraz slabiej ?
|
Cytat:
|
Dokładnie, grają słabo i nie chce być fałszywym prorokiem, ale nie odegramy jakiejś spektakularnej roli w tych mistrzostwach, Bielecki całkowicie bez formy, Lijewski z kontuzją, Jaszka nie dysponuje mocnym uderzeniem, Jurasik potrafi doprowadzić człowieka do szaleńczej złości, swoimi głupimi i nie przemyślanymi zagraniami, sam Tłuczyński karnymi meczu nam nie wygra...ambicja, ambicja i jeszcze raz ambicja, na to jedynie liczę w tej 2 połowie meczu.
|
Niemcy nie grają nic specjalnego, ale nasi zrobili tyle błędów w ataku, że wynik jest jaki jest. Oni jakiś kompleks Niemców chyba mają, bo robią błędy jak juniorzy
|
ja odnoszę wrażenie, że ani nasi, ani Niemcy nic w tych mistrzostwach nie ugrają
no chyba, że w innych grupach też grają równie słabo |
Cytat:
a nie na grze zespolowej.chyba kazdy zespol rozpracowal juz nasza reprezentacje! A na bramce caly czas stoi u nas tyczka! |
Ja ich nie rozumiem jak chcą sobie posiedzieć to niech powiedzą zeby ich zmienić a nie osłabiać zespół!!!!!!! Tragedia!!!!!!!!!!!! mamy jeszcze 6 pkt straty...zal!!!
|
Żal to ty jesteś z tymi swoimi komentarzami,wejdź za nich na boisko i zagraj lepiej z mistrzami świata.
Przegramy i świat sie nie wali jezu ludzie... |
teraz tylko szybko obronić 6 bramek straty a potem z górki.. hehe
|
Cytat:
Cytat:
|
Gdyby:
sędzia Jaszka Kuchczyński byli po naszej stronie to może [ale i tak wątpliwe] byśmy wygrali |
To co zrobili w kontratakach (praktycznie sytuacja sam na sam) Jurasik - lob z 40 metrów nad 2-metrowym bramkarzem, a potem Jaszka - podanie do tyłu prosto do Niemca, idealnie pokazuje stan umysłu naszej ekipy. Żal na to patrzeć...
|
bramkarz tez im obronił dużo punktów, ale prawda taka że nasi się rozsypali.
|
oj chyba sie nie uda 3 minutki
|
Szkoda mi ich nic więcej nie powiem...
|
niestety, wazne ze jest awans
gratulacje anyway |
Ja ......... gramy taką kichę że nie moge!!!!!!! KURVA
|
WSTYD
bez charakteru bez formy bez pomyslu + kretynskie faule Malcher, Jaszka czy Kuchczynski niewiadomo, ktory smieszniejszy Chyba ten ostatni - mial jakies udane zagranie poza zbiegnięciem z boiska na lawke ? Temat do zamknięcia |
Sytuacja wróciła do normy - druzyna jest bez formy i bez koncepcji gry, gra archaiczną piłkę. Obejrzyjcie sobie mecze Francji - z nimi przegralibyśmy jak Algieria z Polską, albo wyżej.
Kto napisał kiedyś, że Szmal jest świetnym bramkarzem? Nie wystarczy, że piłka kilka razy sie od bramkarza odbije, żeby nosić go na rękach. Niestety w naszej grupie wszystkie drużyny prezentowały słaby poziom, a najlepsza była wbrew rezultatowi z Niemcami, Macedonia. I to Macedonia ma największe szanse na wysokie miejsce. Niemcy słabi, Polska słaba, żal było to oglądać. |
Co,, to,, było :/
Ileż się można pocieszać, że u nich poczwary na trybunach siedzą, a nasze kibicki ślicznoty? :). |
Zaimponowali mi dziś nasi zawodnicy. Żeby w przegrać wszystkie przewagi...
Najlepszy zawodnik meczu - Jaszka bez dwóch zdań... i ten jego markowy rzut w bramkarza, palce lizać. mcovalski jeśli dla Ciebie Jaszka to zawodnik klasowy, nadający się do gry w reprze no to szacun! Powiem szczerze, że dobrze grającego Jaszki w reprezentacji narodowej jeszcze nie widziałem. Wenty również nie rozumiem... Po co zabierać tylu zawodników, skoro i tak gra tylko kilku. Dlaczego praktycznie żadnej szansy nie dostał Jurkiewicz. Chłopak robi karierę w Hiszpanii, a w kadrze w ogóle nie dostał szansy... ehhh szkoda gadać! |
Cytat:
|
Jeżeli pierwszą połowę jeszcze jako tako trzymaliśmy się, to w drugiej Niemcy nas rozjechali całkowicie, nie można wyróżnić żadnego polskiego gracza, wszyscy zagrali tragicznie słabo, szkoda. Grając w przewadze nie potrafimy strzelić bramki, a tracimy dwie w tym czasie, to jest to tragiczny obraz naszej reprezentacji, na to nie można sobie pozwolić w takim meczu, Niemcy za to wykorzystali taką przewagę i dzięki temu odskoczyli na 5-6 bramek, to przesądziło o wyniku.
Biorąc pod uwagę, że do drugiej rundy wchodzimy bez punków, na wejście do półfinału praktycznie tracimy szanse, nie wiem z kim będziemy grać w kolejnej rundzie, ale jeżeli uda się wygrać chociaż dwa mecze, to będzie wielki sukces naszych szczypiornistów. |
Cytat:
Mnie to najbardziej irytowała gra Jaszki, nie wiem po co on na tym boisku był ;] A nasza gra najlepiej wyglądała jak graliśmy konsekwentnie w obronie i ataku dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie 9-8 :-D a potem to się cosik posypało i lipton. ;] Lijewski też.. błysnął dwoma dobrymi podaniami a potem jego gra wyglądała jak wyglądała, do tego wykluczenia i gra w czwórkę.. no i "świetna" skuteczność. Mecz najgorszy w tych Mistrzostwach i jeden z ostatnich. Bo w drugiej fazie to wiadomo. Sukcesu na tych Mistrzostwach to nie osiągniemy. |
Będziemy grać z Serbią, Norwegią i Danią. Ważny mecz dzisiaj jeszcze Norwegów z Danią. Oby Norwegowie CHOCIAŻ zremisowali, a najlepiej niech wygrają. Wtedy pozostanie promyk nadziei, że Niemcy nas uratują...
Patrząc obiektywnie - gra naszych tragiczna. Najbardziej bolały nasze gry w przewagach, a szczególnie kiedy było nas 6 na 4 i w tym czasie było 1:1, Niemcy jak mieli takie przewagi to zdobywali 2-3 gole nie tracąc żadnego. Do tego nędznego obrazu, jeszcze bardziej pogarszał go pan sędzia. Kilka fauli w ofensywie wykonanych przez Niemców w ogóle nie gwizdanych, kilka kar absurdalnych. Dobrze powiedzieli panowie w studiu, że trzeba było grać na tych dwóch niemieckich obrońców co mieli po dwie kary i jedna kara i wyjazd z boiska... No ale przecież lepiej napierdalać spoza drugiej linii prosto w bramkarza albo niecelnie... S-Z-K-O-D-A!!! |
tragedia....
mnie najbardziej denerwowały te okresy gry w przewadze, żeby przegrywać je 2-3 bramkami? żeby nie wygrać okresu gry 6 na 4? to już jest całkowita kompromitacja coś się chłopakom w głowach po.......iło, można przegrać mecz, to przecież tylko sport, ale oni od stanu 9-8 dla nas przestali w ogóle grać i walczyć, dziwnie to wyglądało |
Jak dla mnie ,mimo ze Wenta osiagnal z nimi vice mistrzostwo swiata , nie wiele wnosi do gry.Zero taktyki ,zero taktyki i jeszcze raz zero taktyki
|
Ta drużyna zawodzi już nie pierwszy raz (Mistrzostwa Europy, ćwierćfinał IO z Islandią, obecnie trwający turniej). Wydaje się, że Wenta już więcej z tej ekipy nie wyciśnie, więc chyba pora na zmianę trenera. Dobry zespół poznaje się po tym jak rozgrywa przewagi/osłabienia. Jak było w tym elemencie wszyscy widzieliśmy. Rywale już dawno nas rozpracowali, a trener wg mnie nie zrobił nic (albo najwyżej niewiele), żeby czymś zaskoczyć przeciwników. W tym turnieju widać ile dla drużyny znaczył Tkaczyk.
Wg mnie Niemcy z taką grą medalu nie zdobędą. Francja, Chorwacja, Szwecja, Dania, a nawet Korea prezentują się zdecydowanie lepiej... |
Widzę, iż pierniczy się na całego. Duńczycy prowadzą z Norwegią 29:23...
|
Po prostu w tą dyscypline na poważnie bawi sie 10-12 państw (Europa + Korea Płd). Każdej z nich moze trafić się turniej życia i coś ugrać - polecam prześledzic sobie medalistów ME, MŚ, IO ostatnich kilku lat. Zobaczycie cały przekrój reprezentacji, zatem logiczne, że nawet średni Polacy coś kiedys ugrać musieli.
Bo sa w stanie wygrac z kazdym, to fakt. Sęk jednak w tym, ze grając na normalnym poziomie (bez fajerwerków, tak jak w Chorwacji) nie osiągają pułapu Niemców, Chorwatów, Francuzów czy Duńczyków, które to druzyny ostatnimi laty wydają sie byc najbardziej regularne w całej tej stawce. Problemem wydaje się być Wenta - taki showman z marnym warsztatem taktycznym, który pokrzyczy, pokłóci sie z sedziami czy "stolikiem", weźmie czas gdy juz rywal rzuci nam serię 3-4 goli (czyli ciut za póxno). |
Trzeba sobie powiedzieć szczerze że Polacy są bez formy a najbardziej zawodzą Marcin Lijewski i Karol Bielecki - czyli Ci , na których najbardziej liczyliśmy...Dziś zagraliśmy zupełnie bez ambicji i woli walki...
Sędziowie...stronniczy , nieobiektywni i sami momentami nie orientowali się co się dzieje na boisku.. |
Beznadziejna formuła w tym roku - bez ćwierćfinałów :(
|
Cytat:
najbardziej boli brak ambicji u naszych i to frajerstwo w niektórych sytuacjach... trzeba odmłodzić sklada...nawet jak są slabsi młodzi zawodnicy...bo obecni już mają wszyscy prawie ok 30...i widać już nie ma takiego zacięcia... |
Polska - Dania 20:12
pierwszy mecz w drugiej fazie, na razie po pierwszej połowie bardzo miłe zaskoczenie, wygrywamy i to dość wyraźnie, pytanie tylko, czy to my gramy tak wyśmienicie, czy Duńczycy tak tragicznie ;) szkoda, że tak nie graliśmy z Niemcami, ale wiadomo, gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Dzisiaj naszym wszystko wychodzi, skrzydła grają bardzo dobrze, Szmal też wybronił kilka rzutów, także tak trzymać... |
ile druzyn wychodzi z tej grupy?
|
tak właśnie się dziwę, czemu nikt nie chwali naszych? Jak grali słabo, to były po nich jazdy. Ciężko ich pochwalić? Lepiej pewnie zmieszać z błotem
|
Przede wszystkim gramy skrzydłami tam chyba zdobyliśmy z 10 pkt a w wczesniejszych meczach to u nas nie funkcjonowało.
|
Zeszło z nich powietrze i zaczęli grać to co potrafią. Szkoda tylko, że z Niemcami grali jak piz.y
|
Ludzie pewnie zaniepisali z wrażenia :-)
Obrona dobitki w wykonaniu Szmala, po tym, jak musiał podnieść się z ziemi to chyba parada turnieju ;) |
Ogólnie grają zaj.ebiście 1 połowe! Walczą w obronie jak nigdy .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl