Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester ;D (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5207)

kubawislak 01.01.2009 22:10

Nie ma nic piękniejszego jak noworoczny kac.:P

cortezz 01.01.2009 22:59

Był ktos w Jamie?

DejmianVII 02.01.2009 00:30

to ja z kolegami i koleżankami w autobusie 152 a jasniej ZAJAZD DO ZAJEZDNI odliczaliśmy z Panem Kierowcą i witaliśmy Nowy Roku:lol:
edit:
W autobusie bo Mamusia (Którą pozdrawiam) Gospodarza i tekst "WY.PIERDALAĆ Z MOJEGO DOMU,A MYŚLELIŚCIE ŻE SIĘ TU KU.RWY SCHOWACIE"
w sumie to sympatycznie było;D
później na OlszeII na której było bardzo zaje...;)
rano wstaje do 152 a tu pastuchy mają trening to sobie wysiadam pod Cracovią uszłyszeć "doping" (WTSK) i troszke się odświeżyć a tu moje oczy spoglądają na 3 Maja a tu dwóch panów goni jednego pana bo miał szalki Cracovi ciekawe co się później stało, ale nic ide dalej a tu wkońcu dom! mamusia z alkomatem.(upiekło mi się ,zero%)
i to tak się skończyło;)
najlepszego i wogóle!
WISŁA PANY JAK CO ROKU OD PONAD STU LAT!

Bedi 02.01.2009 01:18

Wracać przez centrum miasta o 5.30 w nowy rok i zobaczyć ziomka z okrzykiem "Lechia Gdańsk" na ustach? Po prostu bezcenne.

WisłaŚledziejowice 02.01.2009 02:31

Ogółem Było Zajebiście !!!!!!!!!! ;d Wisła Krk Ponad życie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl