![]() |
Nie ma nic piękniejszego jak noworoczny kac.:P
|
Był ktos w Jamie?
|
to ja z kolegami i koleżankami w autobusie 152 a jasniej ZAJAZD DO ZAJEZDNI odliczaliśmy z Panem Kierowcą i witaliśmy Nowy Roku:lol:
edit: W autobusie bo Mamusia (Którą pozdrawiam) Gospodarza i tekst "WY.PIERDALAĆ Z MOJEGO DOMU,A MYŚLELIŚCIE ŻE SIĘ TU KU.RWY SCHOWACIE" w sumie to sympatycznie było;D później na OlszeII na której było bardzo zaje...;) rano wstaje do 152 a tu pastuchy mają trening to sobie wysiadam pod Cracovią uszłyszeć "doping" (WTSK) i troszke się odświeżyć a tu moje oczy spoglądają na 3 Maja a tu dwóch panów goni jednego pana bo miał szalki Cracovi ciekawe co się później stało, ale nic ide dalej a tu wkońcu dom! mamusia z alkomatem.(upiekło mi się ,zero%) i to tak się skończyło;) najlepszego i wogóle! WISŁA PANY JAK CO ROKU OD PONAD STU LAT! |
Wracać przez centrum miasta o 5.30 w nowy rok i zobaczyć ziomka z okrzykiem "Lechia Gdańsk" na ustach? Po prostu bezcenne.
|
Ogółem Było Zajebiście !!!!!!!!!! ;d Wisła Krk Ponad życie :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl