Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4772)

Styk83 31.08.2008 19:06

nie mamy dzis pomyslu na akcje,Boguski musi wejsc.

depeche87 31.08.2008 19:07

Diaz juz jest 'be' ?

marcinarsenal 31.08.2008 19:08

sędziego pasiaki kupiły czy mi się zdaje?

ozinho 31.08.2008 19:09

Kolektywna mizeria.Jedynie Baszczu,Jirsak i Singlar pokazują się z dobrej strony.Łobodziński to jest tragedia.Żadnego udanego dryblingu,żadnej fajnej akcji ofensywnej,nawet dobrej wrzutki.No,ludzie!Ile on kosztował 400 tys. E?Baszczu żółta...Wracaj Sobol,Głowa proszę....Po przerwie Boguski i Niedzielan do wejścia | Zieniu i Łobo do zejścia.Baszczu dwa razy nam dupę uratował,no ludzie z Barcą można,ale z Cracovią?!

gris 31.08.2008 19:09

ku*** ale jada z nami :/

Raporter 31.08.2008 19:10

Weźcie Juszczyka zmiencie ten bramkarz nie gra na przedpolu!!

K_2 31.08.2008 19:11

Wszyscy graja slabo ,nie ma ognia w przodzie wogole , sami defensywnie pilkarze...

Romy S. 31.08.2008 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 596113)
sędziego pasiaki kupiły czy mi się zdaje?

Bocznego na 100% - nawet nie podnosi chorągiewki przy ewidentnych spalonych piłkarzy Cracovii.

To, że gramy wystrachani jak przed jakimś Realem co najmniej to już inna melodia.

latarnik 31.08.2008 19:13

ależ mnie Węgrzyn wkur***

FajQ 31.08.2008 19:15

Co teraz sędzie przeciwko nam ? Weźcie ludzie się ogarnijcie gramy piach i tyle i nie ma co szukać wytłumaczenia że sędzia przeciwko nam.Ten kto stawiał pogromy 3:0 powinien puknąć się w czoło.To są derby i widzimy jak Cracovia gra.Zobacyzmy co będzie dalej...

Bronex 31.08.2008 19:16

Nie wiem czy nie za radykalna opinia ale na razie to Wisła gra piach straszny w tym meczu ,może się pozbierają po przerwie... :-/.

Styk83 31.08.2008 19:17

Wiselka jakby zmeczona,brak zmiennikow wychodzi.

marcinarsenal 31.08.2008 19:18

śmialiście się z Cabaja a broni jak natchniony.

Lobo do zmiany!!!

K_2 31.08.2008 19:19

Osttanie 10 minut bylo dla nas

Styk83 31.08.2008 19:20

Teraz pozadny opierd.... motywacyjny i lejemy ich :)

nesta 31.08.2008 19:20

Czy za Lobodzinskiego ktos bierze do ciezkiej k... kase w tym klubie za wystawianie go ?!?!?! To sa juz kpiny jawne, gosc od poczatku sezonu nic nie gra, jest jak w zwolnionym tempie. A Boguski na lawie...

Samoth 31.08.2008 19:20

Łobodziński WON !

Mel 31.08.2008 19:20

Mówiłem, że w derbach nigdy nie jest łatwo. Nasza defensywa gra piach, poza jednym Baszczem, który powinien Piotrka i Clebera zdrowo opieprzyć za to co wyprawiają na boisku. Jedyna nadzieja w tym, że Skorża umie zmotywować zespół więc może jak im zasadzi kopa w tyłek to zaczną grać. Małecki za Łobo, Boguski za Juniora i będzie dobrze.

arigatou 31.08.2008 19:21

Ściągnąć Łobodzińskiego bo nie da sie na to patrzeć, wprowadzić Małeckiego.

dynek.pl 31.08.2008 19:21

Niewiem czy to jest odpowiedni mecz na testowanie nowego ustawienia.

Zreszta co to za ustawienie, ze gramy dlugimi pilkami ? Dlugimi pilkami na ANglikow ? Przeciez nasz zniszcza.

Trzeba cofnac Diaza, za ktoregos stopera. Cantoro na jego miejsce, a na miejsce Cantoro Boguski.

Wytrzymalem 3 kolejki ale juz nie moge: Lobodzinski gra jak panienka.

Tomgoo 31.08.2008 19:22

Proponuje wsytawić więcej defensywnych pomocników i jeszcz Brożka ściągnąć by nie mieszał w ataku...
Juz zaraz po bramce Skorza powin wprowadzić 2 napastnika i zmodyfikować taktyke na 442,
Długie piłki cały czas walą do przodu, co to za gra?!? Wstyd i nic więcej... Niedzielan, Boguski na boisko...

ozinho 31.08.2008 19:22

Za 10 minut punktów nie ma...:/
Baszczu wywiad,a z tyłu Baszczu ty ****o,Baszczu wypierdalaj.Kibice Cracovii to jednak zwierzęta...
Wchodzi Boguski,Niedzielan/Małecki i niech zejdzie Łobodzinski.

DevilMayCry 31.08.2008 19:23

Boguski za Łobodzinskiego i to natychmiast !!!!! Boże co ten typ gra to przechodzi ludzkie pojęcie!!!! Łobodzinski to są qrwa derby Krakowa ,a nie mecz okregówki

Raporter 31.08.2008 19:23

Ludzie a Juszczyk piłkę całuje:) to fajnie ale może pomyślał jak jego brak pewności i całowanie piłek wpływa na grę obroną drużyny i pewność obrony?

Rob_Zombie 31.08.2008 19:23

Mówcie co chcecie ale od początku sezonu Jirsak mnie kompletnie nie przekonuje...

Romy S. 31.08.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 596122)
Co teraz sędzie przeciwko nam ? Weźcie ludzie się ogarnijcie gramy piach i tyle i nie ma co szukać wytłumaczenia że sędzia przeciwko nam.Ten kto stawiał pogromy 3:0 powinien puknąć się w czoło.To są derby i widzimy jak Cracovia gra.Zobacyzmy co będzie dalej...

Nie o to chodzi - choć fakt przeze mnie opisany miał miejsce.
Może nie piach ale piasek to był.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 596128)
śmialiście się z Cabaja a broni jak natchniony.

Lobo do zmiany!!!

Natchnienia przy źle trafionej główce Brożka nie potrzeba, po prostu stał tam gdzie trzeba, może po strzale Jirsaka coś go pchnęło ku wyżynom lecz mocno wierzę w jego możliwość graniczącą z pewnością popełnienia jakiegoś gigantycznego kiksa.

Ogryzek 31.08.2008 19:24

Cleber - dziękuje za karnego! Wcześniej samobój z Bełchatowem teraz karny! (Niech szybko pojawi się ten nowy Brazylijczyk)

Skorża przed meczem mówił że chciał przetestować ustawienie na Tottenham - te puchary to nam bokiem wyjdą. Musi wejść Boguski po przerwie.

Gdyby nie karny pewnie byłoby 0-0 do przerwy, a tak trzeba gonić wynik!
No i szkoda główki Brożka....

K_2 31.08.2008 19:24

Mamy jednego ofensywnego pilkarza na lawce ,Boguskiego ,taka mamy kadre. Skorza wielkiego wyboru nie ma.

Mareq 31.08.2008 19:24

Druga bramka stracona w lidze , druga na konto Clebera .
Szkoda tej sytuacji Pawła .
Pasiaste damy zapieprzają po tym boisku jak małe motorki mam nadzieję , że w końcu im sił braknie .
Niektórzy chyba nie wiedzą z jakim nastawieniem trzeba wyjść na boisku w meczu derbowym a niektórzy chyba sobie o tym zapomnieli .
Juszczyk o której się można było najbardziej obawiać przed meczem , jako jedyny pokazuje , że ma jaja . Bardzo pewna gra w bramce a przede wszystkim na przedpolu i oby tak dalej .
Lepiej żeby nikt sobie nie zakładał tam w szatni , że strzelamy jedną bramkę i spokój .
Derby nie mogą być przegrane i w tej konkretnej chwili i tym przypadku uj mnie obchodzi , że sobie wygrali kilka dni temu z Barceloną .

Emilio 31.08.2008 19:24

Ja to ku*wa nie wiem skąd PZPN bierze takich debili... Jeszcze do sędziowania derbów...

Łobodziński to mnie męczy swoją grą, Diaz też do zmiany!

radekogi 31.08.2008 19:25

łobodziński jest w tej chwili zdecydowanie najsłabszym skrzydłowym ligi, nie mówie tego pod wpływem emocji, taka jest prawda. W każdym meczu jest najsłabszy na boisku a mimo to gra. Lepiej grac w 10tke niż z nim. jak Boguskiemu czy Jirsakowi nie wyjdzie jeden mecz to odrazu siedza na ławie. Brożek zamiast wymachiwac rekami niech sie lepiej zajmie grą, bo narazie nic nie gra...

Raporter 31.08.2008 19:25

Jest straszna lipa. Jak dla mnie to Łobodziński i Diaz out Boguski i Niedzielan in

Wislak1906_TS 31.08.2008 19:26

Zmiany:

Boguski za Łobo


Mecz:

56 min.
Błąd obrony Cracovii Jirsak prostopadle do Pawła Brożka ten pokonuje Cabaja

78 min.
Zamieszanie w polu karnym Cracovii, obrońcy wykopują piłke... wprost pod nogi Jirsaka! Ten strzela! GOL!!!

:P :P


Ps. Myślałem, że Juszczyk obroni karnego i pokaże umiejętności, ale w końcówce nas będzie ratował :)

Maciej Skorża zmobilizuj piłkarzy i wpuść Boguskiego za Łobo :-)

A dalej pójdzie, po mojemu :)


Cleber: nie martw się zdarza się! (rym :P )

JAZDA, JAZDA, JAZDA
Biała Gwiazda!

gris 31.08.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ozinho (Post 596139)
Za 10 minut punktów nie ma...:/
Baszczu wywiad,a z tyłu Baszczu ty ****o,Baszczu wypierdalaj.Kibice Cracovii to jednak zwierzęta...
Wchodzi Boguski,Niedzielan/Małecki i niech zejdzie Łobodzinski.


Doping cracovii opierał się do utraty przez nas bramki na wyzwiskach. Strzelili nam i już nie leczyli swoich kompleksów. Jak wyrównamy to znowu się zacznie...oby tylko tak się stało...

Alta84 31.08.2008 19:27

Na boisku narazie przegrywamy ale od strony kibicowskiej to wogóle porażka , tragedia czy wogóle są tam jacyś kibice Wisły
Cracovia nas miażdzy

gaciu 31.08.2008 19:27

Łobodziński gra piach! Trzeba mieć nadzieję, że Skorża go zmieni bo praktycznie gramy bez prawej pomocy, coś tam Singlar wyjdzie do przodu, ale on jest obrońcą i nie może latać za Łobo po boisku. Wierzę, że trener zmieni ustawienie, zawodników czy cokolwiek innego zrobi i wygramy to jeszcze.

michu-k 31.08.2008 19:27

Smutno mi. Ale cóż, taki jest sport.

45 minut przed nami, mam nadzieję na szybkiego gola i zaciętą walkę o każdy metr kwadratowy murawy.

W tym meczu w grę wchodzi tylko wygrana.

Jakiś słaby nasz doping...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alta84 (Post 596153)
Na boisku narazie przegrywamy ale od strony kibicowskiej to wogóle porażka , tragedia czy wogóle są tam jacyś kibice Wisły

Tak, jest tam "elita". Ci którzy męczą się śpiewając.

medyk 31.08.2008 19:27

co jak co ale to nie pozycja dla diaza to samo jirsak.. po co te eksperymenty w trakcie derbów?

WISŁA PANY

Watts 31.08.2008 19:28

E tam Małecki. To mój ulubiony piłkarz Wisły, ale szczerze mówiąc nie sądzę, żeby mógł zdziałać więcej niż Boguski albo Niedzielan.

R33 31.08.2008 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 596145)
Cleber - dziękuje za karnego! Wcześniej samobój z Bełchatowem teraz karny! (Niech szybko pojawi się ten nowy Brazylijczyk)

Oj chłopie, a widziałes wcześniejsze mecze Clebera?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl