Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

Wislak2221 22.09.2010 19:30

Mam pytanie jezeli nie ma juz karnetow na g3 g2 i g4 to juz w ogole nie ma??? czy dla Fanclubow zostawili jakas czesc???

blanco 22.09.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 984868)
Jeśli wiesz jeden z drugim o karnetach a przed meczem z Legią będziesz płakał że biletu nie ma, a u konia kosztuje 200zł to już dziś wam mówię, śmieje się wam prosto w oczy!

Macie karnety, czekają w kasach, w cenach dobrych. Później jeden bilet na mecz "hitowy" może kosztować więcej niż cały karnet teraz.

Będzie płacz że przyjechali więksi koledzy i kupili 2000 tys biletów? Pamiętaj to twój problem! Że kolejka na 2 godziny? Twój problem!

Dużo jest racji w tym co piszesz,ale ja np nie kupuje karnetu bo zawsze biorę znajomych na mecze i chcę mieć pewność,że siądą koło mnie i w ogóle. Nie siej fermentu,że będzie tak ciężko z biletami,bo trzeba to sobie powiedzieć,że ultrasów mamy zajebistych,ale pikników praktycznie nie mamy wcale. Nawet jeśli ich mieliśmy to kilka tysięcy odpadło po tym jak na Koronie cały sektor E stał i tam gdzie ja siedziałem dopingował.
Kolejna sprawa, ceny na Legie są już znane, konkretnie są 10 zł droższe od 'zwykłych' meczów,także na pewno nie będzie tak dużo jak się spodziewałeś...

Rond 22.09.2010 19:31

Czy na wszystkie mecze z karnetu 14stolatek będzie mógł wejść sam, bez opieki osoby dorosłej?

rafil 22.09.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 984874)
Czy na wszystkie mecze z karnetu 14stolatek będzie mógł wejść sam, bez opieki osoby dorosłej?

tak, bez problemu

fialo 22.09.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 984873)
Dużo jest racji w tym co piszesz,ale ja np nie kupuje karnetu bo zawsze biorę znajomych na mecze i chcę mieć pewność,że siądą koło mnie i w ogóle. Nie siej fermentu,że będzie tak ciężko z biletami,bo trzeba to sobie powiedzieć,że ultrasów mamy zajebistych,ale pikników praktycznie nie mamy wcale. Nawet jeśli ich mieliśmy to kilka tysięcy odpadło po tym jak na Koronie cały sektor E stał i tam gdzie ja siedziałem dopingował.
Kolejna sprawa, ceny na Legie są już znane, konkretnie są 10 zł droższe od 'zwykłych' meczów,także na pewno nie będzie tak dużo jak się spodziewałeś...

Gościu proszę Cię zamilcz.. Czytam już któryś Twój post, każdy następny bardziej idiotyczny od poprzedniego. Ale teraz to już dałeś do pieca. Śmiesz nazywać KIBICAMI ludzi, ktorzy przyszli na mecz z Koroną, tylko dla tego że stadion był nowy. Dobrze element napisał - obrazą dla pikników jest nazywanie ich piknikami, to są zwykli turyści. I jeżeli już więcej na R22 nie przyjdą to się bardzo cieszę - nomen omen - krzyż im na drogę.

Co Ty w ogóle piszesz? Czy ludzie wokół Ciebie płakali, że śpiewali ? Mój ojciec, człowiek koło 50 też był na meczu z Koroną, na codzień jest piknikiem, ale podobało mu się w piątek, powiedział, że miło sobie czasem coś krzyknąć. Spytałem się go czy ludzie wokół mieli coś przeciwko temu że stali, czy ktoś narzekał. Okazało się, że nie a jedyne narzekania były związane z grą naszych grajków. Także nie pier**l za przeproszeniem.

Ostatnia sprawa znajomych, co mnie zupełnie rozj**ało. Chłopie, Ty na mecz chodzisz w celach towarzyskich, czy dla Wisły? To co jak kumple nie idą, to Ty też nie mam rozumieć ? Jak kolega rzuci np "dziś mecz, ale świetna domówka się u Iksińskiego kręci, to idziemy tam, a nie na R22", to co idziesz z gościem na domówkę tak ? Gratuluję naprawdę. Powinno Cię obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg to, czy znajomkowie idą na mecz, czy też nie. Naprawdę idzie się załamać z takim podejściem.

Miłego stania w kolejce po bilety na Legię. Dla Ciebie i Twoich znajomych.

blanco 22.09.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 984884)
Gościu proszę Cię zamilcz.. Czytam już któryś Twój post, każdy następny bardziej idiotyczny od poprzedniego.

To mnie dodaj do ignorowanych,jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Wyraziłem tylko swoje zdanie,od tego jest forum. Peace

fialo 22.09.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 984888)
To mnie dodaj do ignorowanych,jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Wyraziłem tylko swoje zdanie,od tego jest forum. Peace

To kogo dodaje lub nie do ignorowanych to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Fakt, że istnieje forum nie oznacza jeszcze, że można na nim pier**lić ile wlezie. Bez odbioru, rozmywamy temat.

Belzebub 22.09.2010 20:39

Jesli chodzi o zróznicowanie cen na gornym i dolnym pietrze sektora E, to mogliby zrobic tak ze na gorze E 22,23,24,25 oraz na dole E 13,14 kosztuja przykladowo= 40 zloty,a górne E 21,26 i dolne E 11,12,15,16 = 30 zloty,a po przeciwnej stronie o 10 zloty drozej.
Mysle ze taki podzial bylby lepszy niz dzieląc sektor na góre i dół lub na srodkowe 4 sektory i pozostała czesc.
Klub dodatkowo zyskuje dwa sektory z drozszymi biletami, niz jest to teraz.

Ceny, które ustalil w tym momencie klub wydaja sie chyba najbardziej racjonalne, skoro na pierwszym meczu po takiej przerwie biletów wystarczyło dla wszystkich, to gdyby były droższe przyszloby pewnie mniej ludzi ,a co by było w kolejnych meczach?
Dlatego po otwarciu całego stadionu ceny powinny byc utrzymane w tym przedziale co teraz 20-50 zlotych, ewentualnie znizki szkolne,studenckie,rodzinne, dla emerytów czy kobiet na sektory poza tymi najtanszymi(- 20%).
Mecze topowe o 10 zl drozsze, tak jak jest teraz.

A co do karnetów, to klub powinien rowniez wprowadzić do oferty takie minikarnety jak sa teraz..
Raz ze jednorazowy wydatek dla kupujacego o polowe mniejszy, to jeszcze latwiej da sie zaplanować czy bedziemy w stanie byc na wiekszosci meczów na 2 miesiace do przodu niz na 4..Normalne karnety oczywiscie tez powinny byc sprzedawane.

MatMario 22.09.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 984873)
Dużo jest racji w tym co piszesz,ale ja np nie kupuje karnetu bo zawsze biorę znajomych na mecze i chcę mieć pewność,że siądą koło mnie i w ogóle. Nie siej fermentu,że będzie tak ciężko z biletami,bo trzeba to sobie powiedzieć,że ultrasów mamy zajebistych,ale pikników praktycznie nie mamy wcale. Nawet jeśli ich mieliśmy to kilka tysięcy odpadło po tym jak na Koronie cały sektor E stał i tam gdzie ja siedziałem dopingował.
Kolejna sprawa, ceny na Legie są już znane, konkretnie są 10 zł droższe od 'zwykłych' meczów,także na pewno nie będzie tak dużo jak się spodziewałeś...

Nie sieje fermentu, źle mnie zrozumiałeś. Nie chciałbym widzieć po starcie sprzedaży biletów na np Legię płaczu że kolejka pod hotdogi, że coś tam, coś tam. Jak klub zajebie to trzeba go krytykować ale to samo tyczy się nas kibiców.

Miałem za złe że nie ma karnetów, bo zabrano mi możliwość zakupu i bycia spokojnym o miejsce na trybunach, a mając świadomość jakie ciśnienie na bilety następuje przed top meczami oczami wyobraźni widziałem sznurek w którym będę stał.

Miałem za złe fatalną organizację sprzedaży na Koronę w poniedziałek z otwartą kasą tylko w WŚ. Nadal są mankamenty ale potrafię je zrozumieć. Dano mi możliwość i każdy ją ma. Korzystajmy.

Cena na Legię dla mnie była by większa o blisko 20 zł, dlaczego? Normalna cena 50 zł, karnet na 4 mecze 135 co daje za mecz 33 zł.

A co mnie cieszy? Że bez najmniejszej akcji marketingowej w dwa dni sprzedajemy więcej karnetów niż sąsiadki po miesiącu propagandy :P

KOMINEK 22.09.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 984816)
A ja mam takie pytanko. Jak jest z wejściem 12latków i młodszych? Sprawdzają legitymacje szkolne? Wchodził ktoś z dzieckiem na stadion?

jeśli szkolniak to musisz mieć legitymacje i swój dowód lub prawko

Bambo1906 22.09.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 984868)
Jeśli wiesz jeden z drugim o karnetach a przed meczem z Legią będziesz płakał że biletu nie ma, a u konia kosztuje 200zł to już dziś wam mówię, śmieje się wam prosto w oczy!

Macie karnety, czekają w kasach, w cenach dobrych. Później jeden bilet na mecz "hitowy" może kosztować więcej niż cały karnet teraz.

Będzie płacz że przyjechali więksi koledzy i kupili 2000 tys biletów? Pamiętaj to twój problem! Że kolejka na 2 godziny? Twój problem!

ale wiesz, może ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam 24h wolnych codziennie... i robi mi pewną różnicę czy będę stał 2h czy 10 min...
wiem wiem... zaraz mi pociśniesz że jestem dzieckiem nowego stadionu, że nie przychodzę dla Wisły tylko podziwiać stadion, że piknik bo nie chce mi się dla mojego ukochanego klubu postać dłużej w kolejce, ale uwierz mi że gdybym mógł to stałbym tam cały dzień nawet, lecz niestety nie mam takiej możliwości i tylko z tego powodu pytam czy są duże kolejki.

bez spiny :)

MatMario 22.09.2010 21:32

Nie mam dziś ochoty komukolwiek cisnąć, jeśli nie chcesz stać w kolejce to idź i kup karnet, z tego co piszą ludzie dziś, kolejek nie ma. Za to przed Legią będą na 100%

Nie obudźcie się 12 listopada, że stoi kolejka, bo mówię mamy 22 września i kolejki brak.

LanceTS 22.09.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 984884)
Ostatnia sprawa znajomych, co mnie zupełnie rozj**ało. Chłopie, Ty na mecz chodzisz w celach towarzyskich, czy dla Wisły? To co jak kumple nie idą, to Ty też nie mam rozumieć ?

Pytanie nie było do mnie, ale pozwole sobie odpowiedzieć: Nie, nie idę. Chodzę na mecze dla Wisły, ale nie ma dla mnie żadnej radości w meczu, jeśli mam stać i dopingować bez znajomych.

Mareq 23.09.2010 00:51

Cytat:

Nie siej fermentu,że będzie tak ciężko z biletami,bo trzeba to sobie powiedzieć,że ultrasów mamy zajebistych,ale pikników praktycznie nie mamy wcale. Nawet jeśli ich mieliśmy to kilka tysięcy odpadło po tym jak na Koronie cały sektor E stał i tam gdzie ja siedziałem dopingował.
Szczere pytanie , szczera odpowiedź .
Miałeś już okazję uczestniczyć w zabawie pt. ,,kupowanie biletów na mecz Wisła-Legia'' ?
Oczywiście to czy kupisz karnet czy nie to Twoja sprawa .
Jeżeli jednak nie miałeś okazji doświadczyć tego o czym pytałem w poprzednim zdaniu , to radzę Ci się nie nastawiać zbyt optymistycznie.
W przypadku gdy będziemy mieli do dyspozycji te 9 tys miejsc więcej z trybuny zachodniej , to być może zdobycie biletu na ten mecz nie będzie jakąś wyjątkową ekwilibrystyką. Gorzej kiedy zostaniemy z tymi 18 tys , które mamy aktualnie.

to o meczu z 2007 r

Cytat:

Zainteresowanie niedzielnymi derbami Polski jest ogromne. Na trybunach stadionu przy ul. Reymonta zasiądzie komplet 21 tys. kibiców, a według prezesa Wisły Marka Wilczka liczba chętnych do obejrzenia szlagieru Orange Ekstraklasy wynosiła nawet 50 tys. osób!
Pikników radził bym więc nie ,,skreślać'' zbyt wcześnie i śmiałych tez o ich braku nie rzucać na wiatr.

Radzę wiec każdemu porządnie przemyśleć plusy i minus karnetu.
Ja sam z tego typu wygody zrezygnowałbym jedynie w ostateczności , a fakt że klub postanowił sprzedawać karnety na rundę jesienną ucieszył mnie wielce.

MatMario 23.09.2010 01:10

Cudem będzie te 9 tyś więcej, bo trybuna jest w proszku, starego D na 100% nie będzie.

Zostaje na dziś 15 tyś biletów. Sądzę że karnetów zejdzie może nawet ok 8 tyś. Więc w kasie będzie ponad 10 tyś biletów. Pójdzie to w ciągu dwóch dni, bo nikt tego w jedne dzień nie wbije w system. Kolejki te z Korony będą uznawane za szczyt cywilizowanego społeczeństwa.

Więc ujmijcie sobie złych emocji i kupcie karnety.

Kto pamięta kolejki na nasze pierwsze mecze w pucharach w erze Telefoniki z Parmą? To było coś. Bieganie spod kas, na hale i z powrotem.

Vinci 23.09.2010 08:23

Cytat:

Dwa dni temu informowaliśmy o rozpisaniu przetargu na trybunę północną stadionu Wisły. Późny termin powoduje, że trybuna ta zostanie oddana do użytku najwcześniej w grudniu, a widząc tempo prac na stadionie nie spodziewamy się, by można było skorzystać z niej skorzystać wcześniej niż wiosną.

Władze Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu, inwestora zastępczego stadionu, póki co nabiera wody w usta. - Na razie w sprawie stadionu nie mam nic do powiedzenia. Wszelkich informacji udzielimy razem z Wisłą w poniedziałek - mówi dla "Gazety Krakowskiej" dyrektor ZIKiT Joanna Niedziałkowska. Gazeta komentuje: "Kibicom "Białej Gwiazdy" pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość. To akurat cecha wyjątkowo niezbędna w przypadku tej inwestycji. A w poniedziałek usłyszmy zapewne o kolejnym już, na pewno ostatecznym i nieodwołalnym terminie zakończenia budowy... "

A my skwapliwie przypominamy, że 19 sierpnia prezydent Krakowa Jacek Majchrowski obiecał nam wszystkim, że mecz z Legią obejrzymy z czterech trybun. Rozumiemy, że jeśli nasze przypuszczenia się potwierdzą, pan prezydent z własnej kieszeni pokryje straty spowodowane niesprzedanymi biletami na trybunę północną, a kto wie czy także nie zachodnią...
Wygląda na to, że wasze przypuszczenia się sprawdzają i kompletu trybun do końca rundy jesiennej nie będzie. Przed nami ciekawe mecze, więc o bilety będzie pewnie trudno i nieprzyjemnie. Kto się jeszcze zastanawia, to chyba warto jednak zainwestować w ten mini-karnet, by zaoszczędzić sobie przykrości i rozczarowania w kolejce pod kasami przed meczami z Legią czy Lechią...

Hudy 23.09.2010 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 985031)
Wygląda na to, że wasze przypuszczenia się sprawdzają i kompletu trybun do końca rundy jesiennej nie będzie. Przed nami ciekawe mecze, więc o bilety będzie pewnie trudno i nieprzyjemnie. Kto się jeszcze zastanawia, to chyba warto jednak zainwestować w ten mini-karnet, by zaoszczędzić sobie przykrości i rozczarowania w kolejce pod kasami przed meczami z Legią czy Lechią...

Zapewne będą tylko dwie trybuny otwarte więc nie ma co czekać bo później to tylko u koników bileciki.

Żmijka 23.09.2010 08:57

A ja mam takie pytanie - ktoś kiedyś próbował (lub słyszał od znajomych) WYMIENIĆ KARNET? Tzn jest już kupiony karnet na sektor x, ale z róznych względów chciałoby się zmienić miejsce na sektor y. Idzie to zrobić? Ktoś coś wie?

(tak wiem wiem, tel do WŚ. Zadzwonie ale pracują od 11, poza tym jak moge się dowiedziec gdzie indziej to po co im truć głowę).

arth_ur 23.09.2010 09:23

Ciekawi mnie czy po meczu ze Śląskiem będą nadal sprzedawane karnety ?

Ala1955 23.09.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 985043)
A ja mam takie pytanie - ktoś kiedyś próbował (lub słyszał od znajomych) WYMIENIĆ KARNET? Tzn jest już kupiony karnet na sektor x, ale z róznych względów chciałoby się zmienić miejsce na sektor y. Idzie to zrobić? Ktoś coś wie?

(tak wiem wiem, tel do WŚ. Zadzwonie ale pracują od 11, poza tym jak moge się dowiedziec gdzie indziej to po co im truć głowę).

Tak wymieniałam karnet , bo nie kupowałam go osobiście tylko przez znajomego i oczywiście tenże znajomy kupił mi karnet na nie ten sektor, na który chciałam. Wymienili mi bez problemu....

Damian1241 23.09.2010 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 984884)
Gościu proszę Cię zamilcz.. Czytam już któryś Twój post, każdy następny bardziej idiotyczny od poprzedniego. Ale teraz to już dałeś do pieca. Śmiesz nazywać KIBICAMI ludzi, ktorzy przyszli na mecz z Koroną, tylko dla tego że stadion był nowy. Dobrze element napisał - obrazą dla pikników jest nazywanie ich piknikami, to są zwykli turyści. I jeżeli już więcej na R22 nie przyjdą to się bardzo cieszę - nomen omen - krzyż im na drogę.


Ostatnia sprawa znajomych, co mnie zupełnie rozj**ało. Chłopie, Ty na mecz chodzisz w celach towarzyskich, czy dla Wisły? To co jak kumple nie idą, to Ty też nie mam rozumieć ? Jak kolega rzuci np "dziś mecz, ale świetna domówka się u Iksińskiego kręci, to idziemy tam, a nie na R22", to co idziesz z gościem na domówkę tak ? Gratuluję naprawdę. Powinno Cię obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg to, czy znajomkowie idą na mecz, czy też nie. Naprawdę idzie się załamać z takim podejściem.

Miłego stania w kolejce po bilety na Legię. Dla Ciebie i Twoich znajomych.

Czlowieku to jak Ty chchesz wypelnic caly stadion?? jak maja przychodzic tylko najzagorzalsi kibice a zadni inni juz nie moga to dziekuje co mecz bys mial 10 tys ludzi i wszystko. To wystarczy niech bedzie tylko sektro G za bramka otwarty a reszta ludzi nie moze przychodzic na mecze Wisly bo nie kibicuje i nie przychodzi co tydzien. Dobry jestes

Mar85 23.09.2010 11:57

Czy można już oprócz karnetu kupić bilet na mecz ze Śląskiem?

Awe 23.09.2010 12:12

Jeśli kogoś to interesuje to dziś kupiłem karnet na G3, więc na pewno jest jeszcze wiele wolnych miejsc na G. Kolejek zero.

Belzebub 23.09.2010 12:30

A jak to będzie z FC ? Jest jakas pula wydzielona z G dla fanclubowiczów?Chocby te 2000 które ostatnio zawitało na Reymonta?
Przecież jak pójdą wszystkie karnety na G, to klub straci troche kabony dajać FC bilety na narożnik za 15 zlotych,a wycofanie sie z akcja fanclubowej tez nie bedzie dobrze odebrane w szeregach FC.
Inna sprawa, ze wole na G 2000 z FC niz te 2000 mialoby trafić dla niewiadomo kogo!

fialo 23.09.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 984961)
Pytanie nie było do mnie, ale pozwole sobie odpowiedzieć: Nie, nie idę. Chodzę na mecze dla Wisły, ale nie ma dla mnie żadnej radości w meczu, jeśli mam stać i dopingować bez znajomych.

Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że chodzenie na mecz ze znajomymi to jest zła rzecz. Jest to normalne, sam chodzę z kumplami i już kupiliśmy razem abonamenty. Po prosu gość fakt, że nie kupił karnetu usprawiedliwał faktem, że nie wie co ze znajomymi, co wydało mi się rzeczą lekko absurdalną. Podejście - jak znajomy nie idzie, to ja też nie (bo przecież chyba właśnie dlatego nie kupuje karnetu) - jest dla mnie, delikatnie rzecz ujmując, śmieszne.

Kupujcie karnety, bez sensu jest stać w kolejce ! Zachęcajcie znajomych właśnie, niech robią to samo! Bądźmy takim mini-marketingiem dla klubu. Jak każdy namówi kilku znajomych na karnet może naprawdę mieć poczucie, że coś zrobił dla klubu.

Więc blanco - zadanie dla Ciebie - namów tych swoich znajomych, żeby jednak kupili karnety i chodźcie razem na karnet.

Zubert_Wisla 23.09.2010 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 985126)
Jeśli kogoś to interesuje to dziś kupiłem karnet na G3, więc na pewno jest jeszcze wiele wolnych miejsc na G. Kolejek zero.

Dokładnie kolejek zero. Sam p o13 kupiłem kilka karnecików na G. Także kupować kupować co by nie było potem płaczu że nie ma biletów na G albo że zajęli je kosmici.Widać też zainteresowanie karnetami na E, także z 8-10 tysięcy mini karnetów powinno pójść.

aNouc 23.09.2010 13:13

Dla przypomnienia dodam że na mecz z Legią ,a co za tym idzie ze Śląskiem czy Lechią będą dostępne tylko dwie trybuny, a skoro na Koronie potrafiło się zebrać 17 tyś to na zgodowe a tym bardziej Legię nie zbierze się tyle? Owszem i to w dwa dzień lub dwa, więc radzę nie czekać z kupnem karnetu bo w dniu meczu (a nawet i wcześniej) jedynie gdzie kupicie to u koników na mecz z Legią nawet za 100-150 zł (tyle ludzie dają, a reszcie pozostanie obejść się smakiem), nie zwlekać tylko szarpać do Wiślackiego Świata i mieć spokój, a klub w ogóle nie musi czuć się winien z powodu jakichś koników, bo dla nich co zrozumiało mało jest ważne kto kupi bilet i ile, ważne żeby kupili, a co z nimi pózniej robią to już sprawa tychże osób, przed każdym meczem z zespołami typu Legia powtarza się to samo, wniosków nie każdy wyciąga i pózniej ma pretensje że ktoś sprzedaje bilet za 200 zł pod stadionem, a po co te pretensje? konik czy ktoś inny nie bronił Wam się zaopatrzyć w abonament dużo wcześniej, więc wyciągnąć wnioski żeby po wszystkim nie ryczeć

Hudy 23.09.2010 14:00

To jest ten problem bo sporo osób jeszcze żyje obietnicami prezydenta o nowych trybunach i dopiero po poniedziałkowej konferencji uświadomią sobie, że już pozamiatane.

Ala1955 23.09.2010 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 985111)
Czy można już oprócz karnetu kupić bilet na mecz ze Śląskiem?

Nie, bilety na mecz ze Śląskiem będą sprzedawane dopiero od soboty (lub poniedziałku)

TommyTSW 23.09.2010 15:08

Ceny są jakie są jak na tą pojemność powiedzmy ok i mam nadzieje sporo spadną po oddaniu kolejnych trybun bo inaczej nie widzę rewelacji

aNouc 23.09.2010 18:28

,,W czwartek sprzedany został kolejny tysiąc abonamentów na mecze Wisły w rundzie jesiennej na swoim stadionie, co oznacza, że łącznie swoich nabywców znalazło już 4800 abonamentów na spotkania przy Reymonta 22.

Warto kupić abonament, ponieważ zapewnia on:
- prawdziwie sportowe emocje na 4 hitowych meczach tej jesieni
- oszczędność czasu i pieniędzy
- gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie
- pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011

Skończyły się już abonamenty na sektory E13 i E14, a więc środkową część dolnego piętra trybuny wschodniej. Abonamenty na pozostałe części stadionu można kupić już w piątek od godziny 11:00 w Wiślackim Świecie.''

http://www.youtube.com/watch?v=eCmzWJ5hjwk

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...tow_sprzedany/

WISŁAZWE 23.09.2010 18:37

Kolejki dziś praktycznie zerowe, karnet zakupiony na G3 więc jeszcze są nawet na sam środek, szczerze mówiąc myślałem że po pierwszym dniu gdzie zeszło 2100, to parę dni i będzie po ptakach.

vote-for-mikey 23.09.2010 19:24

Słuchajcie kolegów piszących przede mną - kupujcie karnety, bo na Legię na 90% zagramy przy dwóch trybunach i kolejki będą nie tak jak dzisiaj góra jednoosobowe, tylko kolejka będzie zaczynać się na Miechowskiej i to już bynajmniej nie będzie wina klubu, który otworzy zbyt mało kas, bo osiem kas na, mam nadzieję, 10 tysięcy biletów to jest akurat absolutne minimum.
1250 biletów na kasę, sprzedanie bilety zajmuje góra minutę więc bilety pójdą w dwa dni przy takim zainteresowaniu jakie zwykle było na Legię.
Jeśli do meczu ze Śląskiem nie zejdzie przynajmniej 8 tysięcy karnetów to to będzie porażka, o sukcesie będzie można mówić, jeśli wynik przekroczy 10 tysięcy sprzedanych wejściówek, a FC będą regularnie wykorzystywały swoje bilety, a nawet zwiększały ilość zamawianych biletów.

Sam kupiłem dzisiaj trzy karnety, nie kupić to grzech, zwłaszcza za taką cenę. trzy najbliższe mecze to trzy komplety na trybunach, innej opcji nie ma.

młody_wiślak22 23.09.2010 22:02

kupowałem dzisiaj ok. 16 karnet na G3 zero kolejek sam byłem w WŚ.

puzzy 24.09.2010 07:04

Jeszcze o jednym warto wspomnieć.
Na mecz z Legią na 90 % będą tylko dwie trybuny, a do tego może dojść sektor buforowy
jeżeli przyjadą do nas kibice Legii.
1500 kibiców plus sektor buforowy to może być ponad 2000 miejsc.
2000 biletów mniej dla nas.

Jazda po karnety !!!!!!

Coglin 24.09.2010 07:30

w tej rundzie nie bedzie u nas kibicow gosci.
a to, ze nasi beda plakac potem, ze kolejki, koniki, brak biletow - ich wybor.
mam tylko nadzieje, ze nie beda wylewali swoich zali na forum.

puzzy 24.09.2010 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 985517)
w tej rundzie nie bedzie u nas kibicow gosci.
a to, ze nasi beda plakac potem, ze kolejki, koniki, brak biletow - ich wybor.
mam tylko nadzieje, ze nie beda wylewali swoich zali na forum.

A Koronie proponowano 1500 biletów. ;)

Hudy 24.09.2010 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puzzy (Post 985550)
A Koronie proponowano 1500 biletów. ;)


"W dniu wczorajszym kilka klubów Ekstraklasy otrzymało pismo od Wisły Kraków, iż kibice gości na stadion przy Reymonta 22 nie będą wpuszczani.

Zapowiadane przez Prezydenta Majchrowskiego otwarcie całego stadionu w dniu meczu z Legią jest raczej nierealne."
http://......../news/show/5587_przy_..._kibicow_gosci
Czyli wychodzi na to, że będą same abonamenty w tej rundzie i zapewne po poniedziałkowej konferencji z władzami miasta ich sprzedaż zostanie przedłużona.

WISŁAZWE 24.09.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 985517)
w tej rundzie nie bedzie u nas kibicow gosci.
a to, ze nasi beda plakac potem, ze kolejki, koniki, brak biletow - ich wybor.
mam tylko nadzieje, ze nie beda wylewali swoich zali na forum.


Pobożne życzenia, a ni Ty ani ja nie jesteśmy na forum od dziś i dobrze wiemy wszyscy jak to będzie wyglądało, bo kolejki bo mało kas bo nie ma pierwszeństwa dla posiadaczy KK, każdy pretekst będzie dobry żeby pokazać jak słabo zarządzają dystrybucją biletów, ale jak teraz wyszli na przeciw oczekiwaniom kibiców mimo tego, że nie było nawet mówione o możliwości wprowadzenia jakichkolwiek abonamentów na tą rundę to co po nie którzy jeszcze ''wybrzydzają''.

Pewnie, nikt nie będzie innych zmuszał do zakupu karnetu, tylko proszę podobnie jak kolega Coglin o to aby przed meczem z Legią lub zgodami, gdzie może braknąć biletów, nikt nie płakał na forum, że nie ma biletu.
Bo możliwością są.

Pobożne życzenia forumowiczów :)

KamAr 24.09.2010 11:39

Witam. Od kiedy będą sprzedawane bilety na mecz z Śląskiem ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl