![]() |
Mam pytanie jezeli nie ma juz karnetow na g3 g2 i g4 to juz w ogole nie ma??? czy dla Fanclubow zostawili jakas czesc???
|
Cytat:
Kolejna sprawa, ceny na Legie są już znane, konkretnie są 10 zł droższe od 'zwykłych' meczów,także na pewno nie będzie tak dużo jak się spodziewałeś... |
Czy na wszystkie mecze z karnetu 14stolatek będzie mógł wejść sam, bez opieki osoby dorosłej?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co Ty w ogóle piszesz? Czy ludzie wokół Ciebie płakali, że śpiewali ? Mój ojciec, człowiek koło 50 też był na meczu z Koroną, na codzień jest piknikiem, ale podobało mu się w piątek, powiedział, że miło sobie czasem coś krzyknąć. Spytałem się go czy ludzie wokół mieli coś przeciwko temu że stali, czy ktoś narzekał. Okazało się, że nie a jedyne narzekania były związane z grą naszych grajków. Także nie pier**l za przeproszeniem. Ostatnia sprawa znajomych, co mnie zupełnie rozj**ało. Chłopie, Ty na mecz chodzisz w celach towarzyskich, czy dla Wisły? To co jak kumple nie idą, to Ty też nie mam rozumieć ? Jak kolega rzuci np "dziś mecz, ale świetna domówka się u Iksińskiego kręci, to idziemy tam, a nie na R22", to co idziesz z gościem na domówkę tak ? Gratuluję naprawdę. Powinno Cię obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg to, czy znajomkowie idą na mecz, czy też nie. Naprawdę idzie się załamać z takim podejściem. Miłego stania w kolejce po bilety na Legię. Dla Ciebie i Twoich znajomych. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jesli chodzi o zróznicowanie cen na gornym i dolnym pietrze sektora E, to mogliby zrobic tak ze na gorze E 22,23,24,25 oraz na dole E 13,14 kosztuja przykladowo= 40 zloty,a górne E 21,26 i dolne E 11,12,15,16 = 30 zloty,a po przeciwnej stronie o 10 zloty drozej.
Mysle ze taki podzial bylby lepszy niz dzieląc sektor na góre i dół lub na srodkowe 4 sektory i pozostała czesc. Klub dodatkowo zyskuje dwa sektory z drozszymi biletami, niz jest to teraz. Ceny, które ustalil w tym momencie klub wydaja sie chyba najbardziej racjonalne, skoro na pierwszym meczu po takiej przerwie biletów wystarczyło dla wszystkich, to gdyby były droższe przyszloby pewnie mniej ludzi ,a co by było w kolejnych meczach? Dlatego po otwarciu całego stadionu ceny powinny byc utrzymane w tym przedziale co teraz 20-50 zlotych, ewentualnie znizki szkolne,studenckie,rodzinne, dla emerytów czy kobiet na sektory poza tymi najtanszymi(- 20%). Mecze topowe o 10 zl drozsze, tak jak jest teraz. A co do karnetów, to klub powinien rowniez wprowadzić do oferty takie minikarnety jak sa teraz.. Raz ze jednorazowy wydatek dla kupujacego o polowe mniejszy, to jeszcze latwiej da sie zaplanować czy bedziemy w stanie byc na wiekszosci meczów na 2 miesiace do przodu niz na 4..Normalne karnety oczywiscie tez powinny byc sprzedawane. |
Cytat:
Miałem za złe że nie ma karnetów, bo zabrano mi możliwość zakupu i bycia spokojnym o miejsce na trybunach, a mając świadomość jakie ciśnienie na bilety następuje przed top meczami oczami wyobraźni widziałem sznurek w którym będę stał. Miałem za złe fatalną organizację sprzedaży na Koronę w poniedziałek z otwartą kasą tylko w WŚ. Nadal są mankamenty ale potrafię je zrozumieć. Dano mi możliwość i każdy ją ma. Korzystajmy. Cena na Legię dla mnie była by większa o blisko 20 zł, dlaczego? Normalna cena 50 zł, karnet na 4 mecze 135 co daje za mecz 33 zł. A co mnie cieszy? Że bez najmniejszej akcji marketingowej w dwa dni sprzedajemy więcej karnetów niż sąsiadki po miesiącu propagandy :P |
Cytat:
|
Cytat:
wiem wiem... zaraz mi pociśniesz że jestem dzieckiem nowego stadionu, że nie przychodzę dla Wisły tylko podziwiać stadion, że piknik bo nie chce mi się dla mojego ukochanego klubu postać dłużej w kolejce, ale uwierz mi że gdybym mógł to stałbym tam cały dzień nawet, lecz niestety nie mam takiej możliwości i tylko z tego powodu pytam czy są duże kolejki. bez spiny :) |
Nie mam dziś ochoty komukolwiek cisnąć, jeśli nie chcesz stać w kolejce to idź i kup karnet, z tego co piszą ludzie dziś, kolejek nie ma. Za to przed Legią będą na 100%
Nie obudźcie się 12 listopada, że stoi kolejka, bo mówię mamy 22 września i kolejki brak. |
Cytat:
|
Cytat:
Miałeś już okazję uczestniczyć w zabawie pt. ,,kupowanie biletów na mecz Wisła-Legia'' ? Oczywiście to czy kupisz karnet czy nie to Twoja sprawa . Jeżeli jednak nie miałeś okazji doświadczyć tego o czym pytałem w poprzednim zdaniu , to radzę Ci się nie nastawiać zbyt optymistycznie. W przypadku gdy będziemy mieli do dyspozycji te 9 tys miejsc więcej z trybuny zachodniej , to być może zdobycie biletu na ten mecz nie będzie jakąś wyjątkową ekwilibrystyką. Gorzej kiedy zostaniemy z tymi 18 tys , które mamy aktualnie. to o meczu z 2007 r Cytat:
Radzę wiec każdemu porządnie przemyśleć plusy i minus karnetu. Ja sam z tego typu wygody zrezygnowałbym jedynie w ostateczności , a fakt że klub postanowił sprzedawać karnety na rundę jesienną ucieszył mnie wielce. |
Cudem będzie te 9 tyś więcej, bo trybuna jest w proszku, starego D na 100% nie będzie.
Zostaje na dziś 15 tyś biletów. Sądzę że karnetów zejdzie może nawet ok 8 tyś. Więc w kasie będzie ponad 10 tyś biletów. Pójdzie to w ciągu dwóch dni, bo nikt tego w jedne dzień nie wbije w system. Kolejki te z Korony będą uznawane za szczyt cywilizowanego społeczeństwa. Więc ujmijcie sobie złych emocji i kupcie karnety. Kto pamięta kolejki na nasze pierwsze mecze w pucharach w erze Telefoniki z Parmą? To było coś. Bieganie spod kas, na hale i z powrotem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja mam takie pytanie - ktoś kiedyś próbował (lub słyszał od znajomych) WYMIENIĆ KARNET? Tzn jest już kupiony karnet na sektor x, ale z róznych względów chciałoby się zmienić miejsce na sektor y. Idzie to zrobić? Ktoś coś wie?
(tak wiem wiem, tel do WŚ. Zadzwonie ale pracują od 11, poza tym jak moge się dowiedziec gdzie indziej to po co im truć głowę). |
Ciekawi mnie czy po meczu ze Śląskiem będą nadal sprzedawane karnety ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy można już oprócz karnetu kupić bilet na mecz ze Śląskiem?
|
Jeśli kogoś to interesuje to dziś kupiłem karnet na G3, więc na pewno jest jeszcze wiele wolnych miejsc na G. Kolejek zero.
|
A jak to będzie z FC ? Jest jakas pula wydzielona z G dla fanclubowiczów?Chocby te 2000 które ostatnio zawitało na Reymonta?
Przecież jak pójdą wszystkie karnety na G, to klub straci troche kabony dajać FC bilety na narożnik za 15 zlotych,a wycofanie sie z akcja fanclubowej tez nie bedzie dobrze odebrane w szeregach FC. Inna sprawa, ze wole na G 2000 z FC niz te 2000 mialoby trafić dla niewiadomo kogo! |
Cytat:
Kupujcie karnety, bez sensu jest stać w kolejce ! Zachęcajcie znajomych właśnie, niech robią to samo! Bądźmy takim mini-marketingiem dla klubu. Jak każdy namówi kilku znajomych na karnet może naprawdę mieć poczucie, że coś zrobił dla klubu. Więc blanco - zadanie dla Ciebie - namów tych swoich znajomych, żeby jednak kupili karnety i chodźcie razem na karnet. |
Cytat:
|
Dla przypomnienia dodam że na mecz z Legią ,a co za tym idzie ze Śląskiem czy Lechią będą dostępne tylko dwie trybuny, a skoro na Koronie potrafiło się zebrać 17 tyś to na zgodowe a tym bardziej Legię nie zbierze się tyle? Owszem i to w dwa dzień lub dwa, więc radzę nie czekać z kupnem karnetu bo w dniu meczu (a nawet i wcześniej) jedynie gdzie kupicie to u koników na mecz z Legią nawet za 100-150 zł (tyle ludzie dają, a reszcie pozostanie obejść się smakiem), nie zwlekać tylko szarpać do Wiślackiego Świata i mieć spokój, a klub w ogóle nie musi czuć się winien z powodu jakichś koników, bo dla nich co zrozumiało mało jest ważne kto kupi bilet i ile, ważne żeby kupili, a co z nimi pózniej robią to już sprawa tychże osób, przed każdym meczem z zespołami typu Legia powtarza się to samo, wniosków nie każdy wyciąga i pózniej ma pretensje że ktoś sprzedaje bilet za 200 zł pod stadionem, a po co te pretensje? konik czy ktoś inny nie bronił Wam się zaopatrzyć w abonament dużo wcześniej, więc wyciągnąć wnioski żeby po wszystkim nie ryczeć
|
To jest ten problem bo sporo osób jeszcze żyje obietnicami prezydenta o nowych trybunach i dopiero po poniedziałkowej konferencji uświadomią sobie, że już pozamiatane.
|
Cytat:
|
Ceny są jakie są jak na tą pojemność powiedzmy ok i mam nadzieje sporo spadną po oddaniu kolejnych trybun bo inaczej nie widzę rewelacji
|
,,W czwartek sprzedany został kolejny tysiąc abonamentów na mecze Wisły w rundzie jesiennej na swoim stadionie, co oznacza, że łącznie swoich nabywców znalazło już 4800 abonamentów na spotkania przy Reymonta 22.
Warto kupić abonament, ponieważ zapewnia on: - prawdziwie sportowe emocje na 4 hitowych meczach tej jesieni - oszczędność czasu i pieniędzy - gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie - pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011 Skończyły się już abonamenty na sektory E13 i E14, a więc środkową część dolnego piętra trybuny wschodniej. Abonamenty na pozostałe części stadionu można kupić już w piątek od godziny 11:00 w Wiślackim Świecie.'' http://www.youtube.com/watch?v=eCmzWJ5hjwk http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...tow_sprzedany/ |
Kolejki dziś praktycznie zerowe, karnet zakupiony na G3 więc jeszcze są nawet na sam środek, szczerze mówiąc myślałem że po pierwszym dniu gdzie zeszło 2100, to parę dni i będzie po ptakach.
|
Słuchajcie kolegów piszących przede mną - kupujcie karnety, bo na Legię na 90% zagramy przy dwóch trybunach i kolejki będą nie tak jak dzisiaj góra jednoosobowe, tylko kolejka będzie zaczynać się na Miechowskiej i to już bynajmniej nie będzie wina klubu, który otworzy zbyt mało kas, bo osiem kas na, mam nadzieję, 10 tysięcy biletów to jest akurat absolutne minimum.
1250 biletów na kasę, sprzedanie bilety zajmuje góra minutę więc bilety pójdą w dwa dni przy takim zainteresowaniu jakie zwykle było na Legię. Jeśli do meczu ze Śląskiem nie zejdzie przynajmniej 8 tysięcy karnetów to to będzie porażka, o sukcesie będzie można mówić, jeśli wynik przekroczy 10 tysięcy sprzedanych wejściówek, a FC będą regularnie wykorzystywały swoje bilety, a nawet zwiększały ilość zamawianych biletów. Sam kupiłem dzisiaj trzy karnety, nie kupić to grzech, zwłaszcza za taką cenę. trzy najbliższe mecze to trzy komplety na trybunach, innej opcji nie ma. |
kupowałem dzisiaj ok. 16 karnet na G3 zero kolejek sam byłem w WŚ.
|
Jeszcze o jednym warto wspomnieć.
Na mecz z Legią na 90 % będą tylko dwie trybuny, a do tego może dojść sektor buforowy jeżeli przyjadą do nas kibice Legii. 1500 kibiców plus sektor buforowy to może być ponad 2000 miejsc. 2000 biletów mniej dla nas. Jazda po karnety !!!!!! |
w tej rundzie nie bedzie u nas kibicow gosci.
a to, ze nasi beda plakac potem, ze kolejki, koniki, brak biletow - ich wybor. mam tylko nadzieje, ze nie beda wylewali swoich zali na forum. |
Cytat:
|
Cytat:
"W dniu wczorajszym kilka klubów Ekstraklasy otrzymało pismo od Wisły Kraków, iż kibice gości na stadion przy Reymonta 22 nie będą wpuszczani. Zapowiadane przez Prezydenta Majchrowskiego otwarcie całego stadionu w dniu meczu z Legią jest raczej nierealne." http://......../news/show/5587_przy_..._kibicow_gosci Czyli wychodzi na to, że będą same abonamenty w tej rundzie i zapewne po poniedziałkowej konferencji z władzami miasta ich sprzedaż zostanie przedłużona. |
Cytat:
Pobożne życzenia, a ni Ty ani ja nie jesteśmy na forum od dziś i dobrze wiemy wszyscy jak to będzie wyglądało, bo kolejki bo mało kas bo nie ma pierwszeństwa dla posiadaczy KK, każdy pretekst będzie dobry żeby pokazać jak słabo zarządzają dystrybucją biletów, ale jak teraz wyszli na przeciw oczekiwaniom kibiców mimo tego, że nie było nawet mówione o możliwości wprowadzenia jakichkolwiek abonamentów na tą rundę to co po nie którzy jeszcze ''wybrzydzają''. Pewnie, nikt nie będzie innych zmuszał do zakupu karnetu, tylko proszę podobnie jak kolega Coglin o to aby przed meczem z Legią lub zgodami, gdzie może braknąć biletów, nikt nie płakał na forum, że nie ma biletu. Bo możliwością są. Pobożne życzenia forumowiczów :) |
Witam. Od kiedy będą sprzedawane bilety na mecz z Śląskiem ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl