Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Temat dla smakoszy piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1328)

picasso 24.06.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 750845)
tak mi sie zdaje i to nie tylko moja opinia że teraz piwa robią chyba na znacznie gorszych składnikach jak kiedyś bo co raz gorzej znosze kaca.Kiedyś to jak wypiłem wieczorem 6 browarków to rano 2-3 godzinki i było ok a teraz to mnie trzyma do wieczora.Nie mówie o piwach z beczek bo tam mogą różne wynalazki byc tylko o butelkowych.

eeeee tam starzejesz sie chłopie:lol:
a ja po raz którys ponowie pytanie czy ktoś wie gdzie można kupić TUBORGA?

WALDI TSW 01.07.2009 12:28

ostatnie 2-3 miesiace dosc czesto pilem Wojaka (zielony 6%) jest to naprawde zajebiste piwko oczywiscie musi byc odpowiednio zmrozony:) polecam

Q13SON 01.07.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WALDI TSW (Post 754447)
ostatnie 2-3 miesiace dosc czesto pilem Wojaka (zielony 6%) jest to naprawde zajebiste piwko oczywiscie musi byc odpowiednio zmrozony:) polecam

Podbijak WOJAKA. Ostatnio zacząłem go pić. Może rarytas to nie jest. Piwo jest poprostu dobre. Ma konkretne volty - 6% i jest tanie-około 2 zł

LuKaS TSW 01.07.2009 13:28

a pił ktoś z Was "Łomżę"? bo słyszałem że bardzo dobre piwo w korzystnej cenie

LAB 01.07.2009 13:45

ja ze swej stropy polecam karpackie,tanie a swietne :D ale nie mocne

boro92 01.07.2009 13:50

Łomża dobre piwo widziałem u mnie po 2.09 zł w butelce ale butelka bezzwrotna Karpackie to średnie co ma 6.8 % jest też dobre to mocne już nie bardzo mi smakuje

WALDI TSW 02.07.2009 11:06

http://kuchnia.wp.pl/index.php/health/prop/id/395/t_c/1 Jak widac same zalety z picia Piwka :):)

AYALA 05.07.2009 15:37

na kaca polecam wypic gorącą herbate z 3 łyżeczkami cukru- bardzo pomaga.Po drugiej szklance osłodzonej herbaty kac całkowicie minął.Wczoraj 9 browarów walnełem ,jak dla mnie to spora ilośc ale na szczęście po kacu ani śladu.

Skipper 05.07.2009 20:19

tego całego Goolmana to się da pic? ostatnio widziałem wypuścili w takiej 'ładnej' buteleczce przeźroczystej 0.33 ...

PauL 05.07.2009 20:22

Już dawno go w takich sprzedają. Dobry jak na swą cenę, coś w stylu Millera.

Ja polecam Ciechana. Szczególnie "wybornego". Klasyka niepasteryzowanych piw.

kubawislak 05.07.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WALDI TSW (Post 755039)
http://kuchnia.wp.pl/index.php/health/prop/id/395/t_c/1 Jak widac same zalety z picia Piwka :):)

Wszystko jest dobre w odpowiednich ilościach:P

AYALA 08.07.2009 22:35

Alkohol wydłuża życie !!!!
http://wyborcza.pl/1,76842,6801092,A...o_nie_pic.html

Kamyk 09.07.2009 07:16

Z moich ostatnich batalii z piwem wywnioskowałem iż:
- Każdy Wojak to straszny niesmaczny syf
- Okocim Mocne bardzo dobry beer
- Warka w plastiku totalny syf
- Karmi Black, pomimo niechęci do tego piwa - naprawdę bardzo dobre, chociaż słabe (4%).

Arteka1906 09.07.2009 09:34

nie wiem czy to tylko moje odczucie, ze Tyskie ostatnio bardzo stracilo na smaku?? Porownując smak sprzed 2 lat, a teraz to niebo, a ziemia.

rafaelo 09.07.2009 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 758862)
Z moich ostatnich batalii z piwem wywnioskowałem iż:
- Każdy Wojak to straszny niesmaczny syf
- Okocim Mocne bardzo dobry beer
- Warka w plastiku totalny syf
- Karmi Black, pomimo niechęci do tego piwa - naprawdę bardzo dobre, chociaż słabe (4%).

chyba zartujesz,niewiem jak super mocny 9% ale zielony jak dla mnie w smaku jest zajebisty a i przy okazji tani no ale kazdy woli co innego

Maciejj 09.07.2009 15:08

a ja ponawiam pytanie

wie ktoś gdzie mozna nabyc piwo niefiltrowane?

bo do Lwowa nie chce mi się jechać:)

StelmiOriginal 09.07.2009 15:20

Witam, mam pytanie,

co sadzicie o Warce i Tatrze w PET 1,5 litra?

Ktoś miał okazje pić z plastiku? Ma to jakiś smak piwa?

:)

LuKaS TSW 09.07.2009 15:29

dla mnie Warka w tej butelce jest inna w smaku od tej z puszki czy szklanej butelki jak dla mnie mniej smaczna,tatry nie piłem ale nie lubię tatry w ogóle.Lech Mocny mój faworyt na wakacje:)

ted 09.07.2009 17:09

z plastiku troche gorzej smakuje chyba ze zmrozona, lecz i tak lepiej przelac do kufla

co do wojaka 9% to jest słodziutki i mozna go wypic w niecałe 2min :)

Wisła Prokocim 09.07.2009 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 759128)
a ja ponawiam pytanie

wie ktoś gdzie mozna nabyc piwo niefiltrowane?

bo do Lwowa nie chce mi się jechać:)

Jak dobrze pamiętam takie piwo można było jeszcze nie dawno kupić na ulicy biezanowskiej na Starym Prokocimiu jak ci zależy to jutro postaram się tam podejść i upewnić się czy na 100% jest

Maciejj 09.07.2009 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Prokocim (Post 759265)
Jak dobrze pamiętam takie piwo można było jeszcze nie dawno kupić na ulicy biezanowskiej na Starym Prokocimiu jak ci zależy to jutro postaram się tam podejść i upewnić się czy na 100% jest


byłbym wdzieczny

leyzer87 14.07.2009 10:31

Jestem wielbicielem piwek pszenicznych i wczoraj wpadł mi w ręce pszeniczny Okocim(taka sama fikuśna butelka jak Mocny, ale z żółtą nalepką na szyjce) i muszę przyznać, że więcej niż przyzwoity, a i cena rozsądna. Mam już dość płacenia chorych cen za Paulaner'a(taki dobry, a szwabski:-p). Okocim Pszeniczne jest może i troszkę od Niemca gorszy, ale ważne, że nasz - Polski!

Polecam!

StelmiOriginal 14.07.2009 10:34

Mam pytanie bo rzadko pije Żubra...

Czy zdarzyła sie wam puszka, gdzie po otwarciu piwo śmierdzi jak wyciśnięta szmata do podłóg?

Smak jest ok, ale ten zapach... ;/

leyzer87 14.07.2009 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 761547)
Mam pytanie bo rzadko pije Żubra...

Czy zdarzyła sie wam puszka, gdzie po otwarciu piwo śmierdzi jak wyciśnięta szmata do podłóg?

Smak jest ok, ale ten zapach... ;/

Tak, ostatnia seria cała tak capi. Ja powiedziałem kumplowi, że wali jak mokra psia sierść, ale chyba chodzi nam o to samo. :-p Ale w butelkach(nie mam pojęcia czemu) zapach jest ok.

LuKaS TSW 14.07.2009 10:52

a w Biedronce jest Leżajsk po 2 zł,bardzo dobre piwo,ma taki głęboki smak:)

rafaelo 14.07.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 761547)
Mam pytanie bo rzadko pije Żubra...

Czy zdarzyła sie wam puszka, gdzie po otwarciu piwo śmierdzi jak wyciśnięta szmata do podłóg?

Smak jest ok, ale ten zapach... ;/

kupujesz w butelce i po problemie

StelmiOriginal 14.07.2009 11:06

Na kolejny raz bedzie butelka, ale zawiodlem sie...

Ciekawe co oni tam dodali że tak jebie... :)

Bati_NS_TSW 14.07.2009 11:07

ciekawe co z tymi puszkami robili ze tak jebie :D
Jakby nie było Żuberek dobrze podchodzi

wisl@k_TS 14.07.2009 11:16

Moim nowym-starym faworytem jest Okocim Mocne. Prosto z lodówki oczywiście. Kto pił ten wie :D

Furbyy 14.07.2009 12:06

spotkał się ktoś w Krakowie z piwem "Brackie" ?

Jarza 14.07.2009 12:15

Prawdę Wam powiem:

KSIĄŻ!!!!! :-D

saklak1906 14.07.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 761586)
Moim nowym-starym faworytem jest Okocim Mocne. Prosto z lodówki oczywiście. Kto pił ten wie :D

Zdecydowanie po trzeciej butelce cos dziwnie mi sie kolana uginaja. Zeczywiscie tylko dla orlow, jak nie lubie piw mocnych tak to zdecydowanie mi podeszlo

AYALA 14.07.2009 18:57

Okocim Mocne to chyba najlepszy ze strongów, przynajmniej mi bardzo smakuje.

węgorz2 14.07.2009 19:00

fajna WARKA 1,5 litra wyszła!

lodecki 14.07.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 761876)
Okocim Mocne to chyba najlepszy ze strongów, przynajmniej mi bardzo smakuje.

Perła Mocna jest bardzo smaczna :) zreszta Perła mocna czy nie jest najlepsza

węgorz2 14.07.2009 19:11

czy w KRAKOWIE mozna kupic piwo BOSMAN? TAK POPULARNE NAD MORZEM?

JoeyLG 14.07.2009 19:19

Sprawdź w sklepach NETTO :) bo jak byłem w kilku miastach w tych sklepach to był Piast i Bosman :D a nad morzem to chyba najpopularniejszy jest SPECJAL :D przynajmniej w pomorskiem najwięcej go schodzi :D

LuKaS TSW 14.07.2009 19:21

ja to z mocnych piw najbardziej lubię Lecha,a ogólnie to Perła Chmielowa i Export moje faworytki:)

piwa z plastikowych butelek mi osobiście nie podchodzą

Kamil 14.07.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JoeyLG (Post 761897)
Sprawdź w sklepach NETTO :) bo jak byłem w kilku miastach w tych sklepach to był Piast i Bosman :D

no tak, ale netto przeciez to glownie polnoca polska jezeli dobrze pamietam ;)
nie kojarze tego sklepu na poludniu naszego pieknego kraju ;)

e: pawel, ano faktycznie, kilka sie na liscie na poludniu znalazlo, aczkolwiek to bardzoo maly procent wszystkich ich sklepow

DrewniaQ 14.07.2009 19:23

Laicy! :D


Noteckie niepasteryzowane.
Warki, Żubry, Tyskie, Okocimie to pseudowyroby z proszku.. fuj! Sam nie wierzyłem, puki nie spróbowałem tego. Jest to piwo wyrabiane w jakimś mniejszym zakładzie w Wielkopolsce. W Krakowie istnieje jedyny sklepik z tym rarytasem. Sklep Maria na ul. Kobierzyńskiej. Znajdują się tam inne przednie gatunki. Ciechan to drugie preferowane. Polecam zajrzeć. Świat niebędzie już ten sam..
Może wątek rozbłyśnie :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl