Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

dymek_nhs 16.07.2008 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 568455)
Szukam jakiejś fajnej strategii militarnej czasów II WŚ, nic wypasionego z grafika 3D, tylko grywalną starszą gierkę, bez ogromnych wymagań sprzętowych, w której pole bitwy dzielone jest na czworo lub sześciokąty, najlepiej z polskim menu..., polecacie coś?

Bym zapomniał, jakieś wyścigi typu Vipeout'a, znacie coś podobnego?

Ogromnie polecam całą serie Blitzkrieg jest super grywalna i ogólnie dobra ewentualnie Soldiers: Ludzie honoru czy jakoś tak tez jest dobre
a cos typu wipeout to moze byc np Crazy Frog takie wyscigi :P

ZoneNh 18.07.2008 15:57

Szukam Krakowskich serwerów CS.1.6 steam

Sensej 22.07.2008 11:56

Witam mam mały problem, wstyd sie przyznac ze w Fm 08 gram dopiero od wczoraj:)

Poł sezonu za mną a ja niewiem jak sparingi ustalać we wczesnijszych edycjach jakoś to intuicyjnie się robiło a tu teraz nie mogę znaleść

<Crasch> 22.07.2008 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 568455)
Szukam jakiejś fajnej strategii militarnej czasów II WŚ, nic wypasionego z grafika 3D, tylko grywalną starszą gierkę, bez ogromnych wymagań sprzętowych, w której pole bitwy dzielone jest na czworo lub sześciokąty, najlepiej z polskim menu..., polecacie coś?

Bym zapomniał, jakieś wyścigi typu Vipeout'a, znacie coś podobnego?

Pancer General 3D (nie do końca 3d) masz tam swoje pola a gra przednia;) pamietam na swoim pentium 200 w to śmigałem, to były czasy....
btw. Procek i cały komp z tamtych czasow nadal działa, a sprzet ma 11 lat :shock:
Dlatego dochodze do wniosku że Intel i SVGA to najsolidniejsze firmy.
Monitor Hyunday też, ale koniec rozmywania:P

dymek
może mi sie troche pomieszało z tym polem i dworem, sorry, ale nadal wychodzi sie z Domu na dwór:D
W ogóle to z tym to chciałem zebyś zamiast kisił sie przed kompem i pograł sobie w piłe ze znajomymi.
Ostatnio miałem taką ytuacje, graliśmy w tym turnieju mistrzostwa Polski Playareny ledwo uzbierałem 6, a byłoby 7 tylko koleś zamiast pojechać na turniej to wolał zostac w domu i pograć sobie z jakimiś pajacami w Warcrafta III.:rotfl:
Soryy ale dlatego jestem uczulony na to :P

dymek_nhs 22.07.2008 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 571639)
Witam mam mały problem, wstyd się przyznać ze w Fm 08 gram dopiero od wczoraj:)

Pół sezonu za mną a ja nie wiem jak sparingi ustalać we wcześniejszych edycjach jakoś to intuicyjnie się robiło a tu teraz nie mogę znaleźć

Zakładka Menedżer u góry na środku, potem wchodzisz w coś takiego
nazwa klubu* : Terminarz
potem ciskasz w zaplanuj sparing
a potem wybierasz w jakim terminie ma być rozegrany
ustalasz opcje sparingu,rywala,czas gry i dajesz ZATWIERDŹ
potem daj kontynuuj i pojawi ci się wiadomość czy klub przyjął propozycje rozegrania sparingu czy nie
(proponuje grac mecze u siebie bo zawsze coś wpadnie do kasy klubowej z biletów sprzedanych na ten mecz. Nie wszystkie kluby oczywiście chcą grac z tobą na wyjeździe tzn u ciebie na stadionie :D większość zaakceptuje takie oferty w ktorych ty do nich przyjedziesz na spara)

*nazwa twojego klubu np. KS Kszoki i potoki :P

cahill 22.07.2008 17:21

Najlepszą grą w jaką grałem była 'Mafia: The City of Lost Heaven'. Przeszedłem ją chyba z 10 razy i jeszcze mi się nie znudziła. Teraz pozostaje tylko czekanie na Mafię 2, a widzę, że w tej kwestii za bardzo nikt głosu nie zabiera :D

Ja już się nie mogę doczekać, a jeszcze nie wiadomo czy pojawi się ona w ogóle w 2008 roku, mam nadzieję, że tak :)

http://img354.imageshack.us/img354/6312/mafiann9.jpg

<Crasch> 22.07.2008 17:32

Dla mnie najlepszą grą jest i bedzie Fallout:P z niecierpliwością czekam na trójkę.
sam jedynke i dwójke przechodziłem po 10 razy i za każdym razem inaczej
hehe, każdy ma swoją ulubioną gierke.

dymek_nhs 22.07.2008 23:24

Ja to tylko czekam na sierpień fajnie gierki będą dużoooooooooo nowości

Szczurek_PB 23.07.2008 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 572203)
Ja to tylko czekam na sierpień fajnie gierki będą dużoooooooooo nowości

Raczej na przełomie września/października - np. Far Cry 2 :)

Pablo84 23.07.2008 16:24

Może któregoś z Was to zainteresuje...
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2700

michu-k 23.07.2008 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cahill (Post 571895)
Najlepszą grą w jaką grałem była 'Mafia: The City of Lost Heaven'. Przeszedłem ją chyba z 10 razy i jeszcze mi się nie znudziła. Teraz pozostaje tylko czekanie na Mafię 2, a widzę, że w tej kwestii za bardzo nikt głosu nie zabiera :D

Ja już się nie mogę doczekać, a jeszcze nie wiadomo czy pojawi się ona w ogóle w 2008 roku, mam nadzieję, że tak :)

http://img354.imageshack.us/img354/6312/mafiann9.jpg

Nowa Mafia zapowiada się niezwykle ciekawie. W moich oczach to najlepsza gra jaka wyszła dotychczas (tuż obok serii Commandos i Emergency). Na głowę bije całą serię GTA. Czekajmy cierpliwie, zostanie nam to wynagrodzone :)

Już zaczynam zbierać na nowy komputer tak, aby gra w nową Mafię była niesamowitą przyjemnością.

@ Uher: Miałem na myśli gry na PC. Jeśli się nie mylę to na PC GTA IV jeszcze nie wydano. Grałeś w Emergency lub Commandosa na konsoli?

uher 23.07.2008 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 572648)
Na głowę bije całą serię GTA.


Grałeś w GTA IV?

Kurt 25.07.2008 18:07

Doradźcie jakąś grę multiplayerową, w stylu starego dobrego Rainbow Sixa: Rogue Spear: Black Thorn :D
taką na multiplayer, tego typu ;) Grę nie osadzoną w przyszłości.

Rob_Zombie 26.07.2008 19:21

Jak w FMie jakiemuś zawodnikowi ustawić 'opiekę' ze strony starszego zawodnika?

Wiślak_358 26.07.2008 19:59

Wybierasz juniora ,w menu zawodnika dajesz interakcja z piłkarzem na samym dole masz "Współpracujący piłkarze" ,wybierasz kto ma się nim opiekować, nieco wyżej jest "Nauka u kolegi" i masz do wyboru 3 odpowiedzi wybierasz że np dany piłkarz był by dla niego idealnym wzorem do naśladowania zaznaczasz i dajesz zatwierdź.

Rob_Zombie 26.07.2008 20:10

Aa... interakcja... a ja tyle się naszukałem. Dzięki.
Jeszcze jedno pytanie, wiele lat już gram w te fmy (a wcześniej cmy) i zawsze ustawiałem taktykę symetrycznie. Ale w sumie zespoły w realu wcale symetrycznie nie grywają, szczególnie w napadzie.
Próbował ktoś zamiast zwykłego ustawienia napastników jeden za drugim ustawić coś takiego? I czy działa?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b18e4292d.htmlhttp://images31.fotosik.pl/332/4eb22e3b18e4292d.jpg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b18e4292d.html

Gucio25 26.07.2008 20:21

minus FMa, to właśnie to, że na ekranie taktyki nie można ustawić koszulek w dowolnym miejscu, a i strzałki tylko w konkretnych kierunkach można ustawić, tu mały plusik dla CMa, w którym ekran taktyki jest swobodniejszy.
w tym ustawieniu, które podałeś cofnięty napastnik, jest w grze rozpoznawany jako ofensywny pomocnik, także różnie napastnicy mogą się tam czuć. chyba lepiej funkcjonowałaby tam strzałka do tyłu od normalnie ustawionego napastnika...

pozdrawiam Rob. :-)

btw.

http://img120.imageshack.us/img120/3473/baszczute5.jpg

nie można było tego jakoś inaczej napisać? :lol:

michu-k 26.07.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 573959)
Doradźcie jakąś grę multiplayerową, w stylu starego dobrego Rainbow Sixa: Rogue Spear: Black Thorn :D
taką na multiplayer, tego typu ;) Grę nie osadzoną w przyszłości.

America's Army bądź SWAT 4

O tej pierwszej mogę Ci naprawdę wiele powiedzieć, choć elementami gry taktycznej nieco odbiega od serii Rainbow Six. Szczerze polecam. Ewentualne pytania na priv.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 574436)
Aa... interakcja... a ja tyle się naszukałem. Dzięki.
Jeszcze jedno pytanie, wiele lat już gram w te fmy (a wcześniej cmy) i zawsze ustawiałem taktykę symetrycznie. Ale w sumie zespoły w realu wcale symetrycznie nie grywają, szczególnie w napadzie.
Próbował ktoś zamiast zwykłego ustawienia napastników jeden za drugim ustawić coś takiego? I czy działa?

Cofniętemu napastnikowi spróbuj ustawić ''odgrywającego'' bądź ''rozgrywającego'', w zależności od sytuacji i Twych upodobań. Daj mu Wolny elektron, będzie śmigał jak zegarek. Chyba że ma słaby atrybut kreatywności :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 574448)
nie można było tego jakoś inaczej napisać? :lol:

Ale jak inaczej? :-)

michu-k 26.07.2008 21:01

kosz

10 znaków

MISTA92 26.07.2008 21:53

Kto chętny na spara w Uefa Euro 2008:):)??pisac priv

hez 27.07.2008 15:28

Czy ktoś może wie jak założyć własny serwer w CALL of DUTY4?

kądzikowski 27.07.2008 15:57

Witam. Zadałem już to pytanie w "Mam pytanie" ale nikt mi nie odpowiada. Jak grać stworzoną przez siebie drużyną trybem menedżerskim w FIFA08??

Rob_Zombie 27.07.2008 19:35

Przyznam szczerze że czegoś takiego jeszcze chyba nie widziałem:
http://images31.fotosik.pl/333/aeeb04764f06cf86.jpg
http://images34.fotosik.pl/326/5a096198edb666d7.jpg
Noi i jak tu wygrać z zespołem co ma takiego zawodnika...

michu-k 27.07.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 574776)
Przyznam szczerze że czegoś takiego jeszcze chyba nie widziałem:
http://images31.fotosik.pl/333/aeeb04764f06cf86.jpg
http://images34.fotosik.pl/326/5a096198edb666d7.jpg
Noi i jak tu wygrać z zespołem co ma takiego zawodnika...

Przyznam się szczerze że ja też, odkąd gram w CM/FM od wersji 00/01, nie widziałem tak dużej różnicy pomiędzy meczami rozegranymi a bramkami zdobytymi. Pokaż jego atrybuty.

Wiślacka Kalwaria 27.07.2008 21:54

Witam, poszukuję gier FPS typu Far Cry czy FEAR, strategii typu Red Alert 2 a takze cos w rodzaju Heroes 3.. Jesli ktos zna jakies tytuly godne polecenia to bardzo prosze o podanie.
Z gory dzieki

Gordian 28.07.2008 05:08

Jeśli chodzi o FPS to najlepszą w jaką grałem to bez wątpienia Half Life 2. Lepszej po prostu nie ma. Akcja non stop ;) Druga którą moge polecić to Halo (w 2 nie grałem). Jak się jakoś przebrnie przez początek gry, który jest nudny, to potem gra się rozkręca.

W strategie nie grywam, więc Ci nie polecę nic.

Gry podobne do Heroes 3. Hmm Możesz popróbować Disciples 2 , albo Age of Wonder, ale prawdę mówiąc nie ma lepszej od Heroes ;)

Wiślacka Kalwaria 28.07.2008 10:26

Heh, dzieki wielkie, probowalem juz podobnych gier do Heroes ale tez musze przyznac, ze H3 nie ma sobie rownych:)
pozdr

Rob_Zombie 28.07.2008 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacka Kalwaria (Post 574949)
Heh, dzieki wielkie, probowalem juz podobnych gier do Heroes ale tez musze przyznac, ze H3 nie ma sobie rownych:)
pozdr

może nie aż tak bardzo podobna, ale świetna jest Etherlords 2 (w 1 nie grałem, to nie wiem). No i Disciples też jest super.
A z nowszych to King's Bounty: The Legend i Fantasy Wars, ponoć są przednie, ale jeszcze w Polsce premiery nie miały (więc po polsku nie znajdziesz), i nie grałem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 574817)
Przyznam się szczerze że ja też, odkąd gram w CM/FM od wersji 00/01, nie widziałem tak dużej różnicy pomiędzy meczami rozegranymi a bramkami zdobytymi. Pokaż jego atrybuty.

http://images33.fotosik.pl/334/8d056bee2ba87e2e.jpg
Trzeba przyznać że jest naprawdę dobry jak na tą ligę, ale mimo wszystko...
Nawet Brożek w CM4 i 0304 nie strzelał aż tylu bramek ;] Choć w tym FM08 Brożek w jednym sezonie strzelił m 28 bramek w samej lidze, a myślałem że odkąd go utemperowali w fm05 to już tak strzelał nie będzie. Ale niestety tylko w jednym sezonie tak postrzelał i już więcej do tego wyniku się nie zbliżył

Kamyk 28.07.2008 12:26

Rob_Zombie to musi być jakiś wał w grze, kiepskie ma atrybuty. To jest praktycznie nie możliwe. Zainstalowałeś łatkę?

Rob_Zombie 28.07.2008 12:34

no mam najnowszą, 8.0.2 cośtamcośtamcośtam.
To jest chyba najlepszy zawodnik (patrząc po atrybutach) w tej lidze. Trzeba wziąć pod uwagę że to dopiero trzecia liga i tutaj te atrybuty są naprawdę świetne. Ja w swoim zespole np. takiego grajka nie mam mimo że przed sezonem byłem typowany na zwycięzce ligi

szprotson 28.07.2008 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 574988)
Rob_Zombie to musi być jakiś wał w grze, kiepskie ma atrybuty. To jest praktycznie nie możliwe. Zainstalowałeś łatkę?

W piłce wszystko jest możliwe..

Jermain Defor w Psmouth strzelił mi w sezonie ponad 60 bramek w czterdziestu paru meczach..

tofik 28.07.2008 13:15

Do Wisły go :) Też duży Brazylijczyk, chyba nikt się nie skapnie.

drevno 28.07.2008 13:24

Cytat:

Czy ktoś może wie jak założyć własny serwer w CALL of DUTY4?
to zależy czy chcesz załozyć na orginale czy masz piaracką kopie xD

W orginale zakładasz poprostu nowy serv i sprawdzasz jego IP

a przy piracie polecam Hamachi...symuluje on połączenie LAN wiec nie ma wiekszych problemów z połączeniem xD

Krzysiek 28.07.2008 15:56

To ja tez w kontekście Hamachi... chce zagrać w NFS Carbon... ale nie wiem jak to powłączać...

Lysy 28.07.2008 22:18

Do grających w Assasin Creed:
Zaraz na poczatku gdzie poznaje się przyciski itp. mam ścigać się z jakimś gościem. Za pomocą mouse 1 + space +strzałka. Pomimo tego, że za każdym razem dobiegam pierwszy, ciągle muszę to powtarzać, tracę powoli cierpliwość do tej gry i zaraz ja wy... może mi ktoś powie co robię źle?
Z góry dzięki.

uher 28.07.2008 22:33

Może galop czy coś.. sprawdź w mission briefs.. przynajmniej na playstation tak jest.

kreseq 28.07.2008 22:35

Musisz miec h-profile(tylko z nim wykonasz sprint ) inaczej nawet jak dobiegniesz przed gosciem do markera to i tak przegrasz.

MISTA92 28.07.2008 22:43

Gracie moze cos w Uefa Euro 2008 przez połaczenie bezprzewodowe?? Bo ja grywam i niekiedy jak sie łacze wszystko ok wybieramy druzyn ja sie zaczyna mecz wysakuje mi POŁACZENIE UTRACONE co jest??:/:/

<Crasch> 29.07.2008 15:39

polecćie jakieś gry od 2005 roku, od tamtego czasu w nic nowego nie grałem (za wyjątkiem FM-ów) bo na starym kompie nie dzialało. Nie interesowały mnie gry i niewiem co wychodziło fajne.
No musze coś miećna nowego kompa;)

Aro1234 29.07.2008 16:07

Pro Evolution Soccer 6 ;] tyle polecam :D ściągnij sobie OE Patcha 4.0 ze strony issonline.pl i ciesz się polską ligą :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl