Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3. kolejka, Znicz Pruszków - Wisła Kraków, 4 sierpnia 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11025)

MiroPL 04.08.2024 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630890)
Opcje są dwie:
1) Są beznadziejni
2) Moskal, wzorem Rude "nie umie ich ustawić".

Mam swoją opinię na ten temat.

Wybieram opcję nr 1

Drozd 04.08.2024 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630884)
Inny mecz oglądałeś. Kutwa co chwilę zaliczał kompromitujące straty które mogły nas kosztować gola. Katastrofalny występ.

Poza Rodado nikt nie był nawet blisko strzelenia gola.

Mogliśmy to wygrać, ale właśnie - Kiss zachował się jak debil.

Kutwa miał jedną kompromitującą stratę w drugiej połowie, kiedy przyjął piłkę na 5 metrów, wygrywał główki, nieźle asekurował, próbował GRAĆ RÓWNIEŻ DO PRZODU. Na tej pozycji albo się ryzykuje stratę, albo podaje do tyłu i nic z tego nie ma. Jeżeli pogra więcej to za pół roku będzie pewniakiem do składu.

A co do szans na gola. Uryga miał dwa razy na głowie piłki które powinny trafić do siatki, Gogół gdyby nie strzelał w środek na najłatwiejszej dla bramkarza wysokości to też była szansa. Z gry mieliśmy dużo więcej niż Znicz. Oni mieli tylko wrzutki, a że Jaroch i Uryga to ślamazarne kloce to balony które wrzucał Majewski siały spustoszenie.

Osobny temat to Cziczkan, jest przyspawany do linii, a gdyby Raton wpuszczał takie bramki to by tu były cztery strony biadolenia. Nie mówię o Zniczu...

wolfy 04.08.2024 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630894)
Kutwa miał jedną kompromitującą stratę w drugiej połowie, kiedy przyjął piłkę na 5 metrów, wygrywał główki, nieźle asekurował, próbował GRAĆ RÓWNIEŻ DO PRZODU. Na tej pozycji albo się ryzykuje stratę, albo podaje do tyłu i nic z tego nie ma. Jeżeli pogra więcej to za pół roku będzie pewniakiem do składu.

A co do szans na gola. Uryga miał dwa razy na głowie piłki które powinny trafić do siatki, Gogół gdyby nie strzelał w środek na najłatwiejszej dla bramkarza wysokości to też była szansa. Z gry mieliśmy dużo więcej niż Znicz. Oni mieli tylko wrzutki, a że Jaroch i Uryga to ślamazarne kloce to balony które wrzucał Majewski siały spustoszenie.

Osobny temat to Cziczkan, jest przyspawany do linii, a gdyby Raton wpuszczał takie bramki to by tu były cztery strony biadolenia. Nie mówię o Zniczu...

Inny mecz oglądaliśmy. Kutwa miał kilka strat na groźną kontrę. Więcej zepsuł niż dobrze zagrał. Katastrofalny występ.
Ale i tak lepszy niż Starzyński, przynajmniej miał kontakt z piłką.

Patryko 04.08.2024 16:25

Kutwa miał kilka drewnoprzyjęć, które rozpoczynały kontry Znicza, ale generalnie nie zagrał źle. Ja się spodziewałem leja po bombie w środku pola, a w pierwszej połowie Znicz został zgnieciony.

Ten mecz idzie w 80% na konto Kissa, w 20% Urygi.

Biorąc pod uwagę kontuzję Józka, do machania łapami przez Urygę trzeba się powoli zacząć przyzwyczajać, bo w tym sezonie zawali jeszcze niejeden mecz :<

Witalis 04.08.2024 16:37

Wasza ocena poszczególnych zawodników może wynikać z tendencyjnego komentarza w TVP.


Wisła oczywiście potrzebuje transferów, choć nie wiem, jak to zostanie osiągnięte przy tak rozbudowanym składzie i tak dziurawym budżecie, ale przede wszystkim opiekuna od przygotowania fizycznego, opieki medycznej i opieki psychologicznej.



Bardzo mi szkoda Moskala, bo to nie tylko Wiślak, ale - jak pokazała jego przygoda poza Wisłą - solidny trener. Mam nadzieję, że to tylko złe dobrego początki.

Drozd 04.08.2024 16:41

Największy paradoks to to, że zagraliśmy całkiem niezły mecz :).

Witalis 04.08.2024 16:45

Graliśmy tak jak przeciwnik pozwalał. Liczyli na kontry i rzucili nam piłkę. To klepaliśmy, nieudolnie próbując strzelić drugiego gola. Jak poczuli krew po kartce, nagle okazało się, że tak dobrze nie graliśmy.

TommyTSW 04.08.2024 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630898)
Największy paradoks to to, że zagraliśmy całkiem niezły mecz :).

To tak, do czasu aż pomyliliśmy dyscypliny

Szneka 04.08.2024 16:51

Dwóch kretynów zniweczyło dorobek całej drużyny. Kiss i Uryga powinni po dzisiejszym meczu być WY.......ENI NA ZBITY PYSK. Jak qrwa ktoś taki jak Uryga jest kapitanem? Kładzie kolejny mecz............ osobna sprawa to krycie Jarocha przy golu na 1-1 i gra Starzyńskiego w 1 połowie....
oj trenerze Moskal teraz chyba do pana dociera o za asów ma pan w składzie.

wolfy 04.08.2024 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1630897)
Wasza ocena poszczególnych zawodników może wynikać z tendencyjnego komentarza w TVP.


Wisła oczywiście potrzebuje transferów, choć nie wiem, jak to zostanie osiągnięte przy tak rozbudowanym składzie i tak dziurawym budżecie, ale przede wszystkim opiekuna od przygotowania fizycznego, opieki medycznej i opieki psychologicznej.



Bardzo mi szkoda Moskala, bo to nie tylko Wiślak, ale - jak pokazała jego przygoda poza Wisłą - solidny trener. Mam nadzieję, że to tylko złe dobrego początki.

Nawet nie słuchałem tych bałwanów z TVP. Szum w tle.
Obecna kadra wygląda źle, przede wszystkim obrona. Pytanie co z tym zrobić? Zakładam że niewiele da się zmienić.

Cymes 04.08.2024 16:53

Jeśli chodzi o destrukcje, odbiór, zbieranie drugich piłek Kutwa jest o poziom/dwa wyżej niż Sapała. Problemem są przyzwyczajenia z IV ligi jeśli chodzi o ilość czasu i miejsca w momencie kiedy masz piłkę przy nodze. I tak po dzisiejszym meczu wolę na 6 jego niż Sapałę w przypadku absencji Marca.

Kiss do dziś w 183 meczach w karierze nigdy nie dostał czerwa. Żółtka dostawał co 6,5 meczu. Przypomina się trochę Fernandez, który po przyjściu zachowywał się jak pierd0lnięty mimo, że nic w jego CV na to nie wskazywało. Cóż..."magia Wisły". Miejmy nadzieję, że chłopak się ogarnie bo w porównaniu do Młyńskiego to jest jednak wzmocnienie.

A sam mecz? Długimi momentami wyglądał lepiej niż myślałem, że będzie wyglądał z perspektywy wyjściowej jedenastki. Skończyć tę durną przygodę w europejskich pucharach bez kolejnych strat personalnych. Wrócić do normalnego tygodniowego mikrocyklu gdzie masz szansę zrobić coś więcej niż odnowę i praca praca praca.

As 04.08.2024 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630885)
Ten faul to był prawie rożny, Mikulec nie widział, że ma asekurację więc zatrzymał faulem chłopa który wjeżdżał w pole karne. Moim zdaniem większym ryzykiem byłoby go puścić. Bramkę zajebał Uryga i tyle.

W dalszym ciągu nie rozumiem pytania. Nigdzie nie sugerowałem że różny (rzut wolny) to gol więc całkowicie nie wiem dlaczego mnie o to pytasz.
Ja mówię o całkowitym debiliźmie Mikulca, który podarował przeciwnikowi sytuację bramkową a nie próbuje dyskutować o prawdopodobieństwach na strzelenia bramki z tego czy innego SFG.
Bramka w 100% na konto debila Mikulca bo by jej porostu nie było gdyby daun nie faulował typa który i tak nie mógł dojść do piłki. Równie dobrze mógł mu pięścią zajebac, byłoby to tak samo logiczne.

Reszta to już ruletka.

Grisza1 04.08.2024 17:02

W poprzednim sezonie Wisła wygrała dwa razy i zdobyła sześć punktów tylko z dwoma zespołami. Z kim? Z Polonią Warszawa i ze Zniczem Pruszków. W tym sezonie już teraz, po dwóch kolejkach wiemy, że powtórki nie będzie i trzeba szukać innych drużyn o dobrym sercu, które pozwolą wygrać dwa razy.
I dziś można wieszać psy na Kissie, bo odwalił totalną amatorkę, ale my mamy cholerny problem w ataku, ze skutecznością. Takie mecze jak dziś powinniśmy do przerwy zamykać trzema golami. A my mamy dramat. Oddaliśmy Sobczaka, który jednak liczby miał. Oddaliśmy Goku, który może i irytował, ale liczby miał. Został nad Rodado i mega nieskuteczny jak dotąd Zjawiński. Pal licho Kissa, może lepiej, że teraz zarobił takie czerwo niż w jakimś barażu, ale skuteczność musi, musi, musi być lepsza. W pierwszej połowie ze Zniczem mamy sześć celnych strzałów i tylko szczęśliwa bramka Rodado dałą nam prowadzenie.

wolfy 04.08.2024 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1630907)
W dalszym ciągu nie rozumiem pytania. Nigdzie nie sugerowałem że różny (rzut wolny) to gol więc całkowicie nie wiem dlaczego mnie o to pytasz.
Ja mówię o całkowitym debiliźmie Mikulca, który podarował przeciwnikowi sytuację bramkową a nie próbuje dyskutować o prawdopodobieństwach na strzelenia bramki z tego czy innego SFG.
Bramka w 100% na konto debila Mikulca bo by jej porostu nie było gdyby daun nie faulował typa który i tak nie mógł dojść do piłki. Równie dobrze mógł mu pięścią zajebac, byłoby to tak samo logiczne.

Reszta to już ruletka.

W sumie mało mamy czerwonych, mógł mu jeszcze haka sprzedać :D

@Grisza1 - mamy leszczy w ofensywie. Sukiennicki którym się wszyscy tutaj podniecają ma żałosny strzał, podobnie zresztą - Baena. Starzyński to może trzy razy piłkę dotknął.
Dlatego śmieszy mnie to pisanie że "powinniśmy zamknąć mecz", skoro nie ma kim.
A o Goku już pisałem że możemy go żałować. Okaże się. Na razie Kiss okazał się większym kretynem w pierwszym meczu niż Goku przez cały sezon.

No i koniecznie wincyj Polaków, mało drewna jeszcze mamy w składzie.

AS82 04.08.2024 17:05

Kiss , Fred i Uryga :haha:

Markus 04.08.2024 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630909)
No i koniecznie wincyj Polaków, mało drewna jeszcze mamy w składzie.

Niestety, jak wiesz dla wielu osób głównym problemem Wisły była liczba oraz gra Hiszpanów w kadrze i na boisku, a nie gra tych Polaków, przez których wiele bezcennych punktów w przeszłości już potraciliśmy i przez których jeszcze nadal wiele razy tracić je będziemy :evil:

Teraz skala absurdu została posunięta do tego, że zaczęliśmy ich nawet wykupywać i sprowadzać za konkretne pieniądze, by przestawić wajchę i zadowolić część krzyczących "więcej Polaków!" kibiców. :lol:

A potem na forum płacz, że Uryga z Mikulcem zawalają kolejne bramki, przepłacony Zwoliński, który na pewno dostał wysoki kontrakt na razie kompletnie nic nie wnosi itd... :rotfl:

Teraz w prezencie dostaliśmy jeszcze do tego kuriozalne zachowania zagranicznych wynalazków algorytmów Królewskiego.

Ciągle zaskakuje mnie oczekiwanie niektórych, że piłkarz będący na poziomie Resovii czy Termaliki nie będzie popełniał takich samych błędów jakie popełniał w tejże Resovii czy Termalice, mając w Wiśle te same deficyty, które miał i tam. :rotfl:

Polski paszport nikogo przed nimi nie uchroni.

Drozd 04.08.2024 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1630907)
W dalszym ciągu nie rozumiem pytania. Nigdzie nie sugerowałem że różny (rzut wolny) to gol więc całkowicie nie wiem dlaczego mnie o to pytasz.
Ja mówię o całkowitym debiliźmie Mikulca, który podarował przeciwnikowi sytuację bramkową a nie próbuje dyskutować o prawdopodobieństwach na strzelenia bramki z tego czy innego SFG.
Bramka w 100% na konto debila Mikulca bo by jej porostu nie było gdyby daun nie faulował typa który i tak nie mógł dojść do piłki. Równie dobrze mógł mu pięścią zajebac, byłoby to tak samo logiczne.

Reszta to już ruletka.

Czyli podtrzymujesz że róg/wolny w okolicach rogu to "sytuacja bramkowa" ?

A skąd Mikulec miał mieć pewność, że tamten nie jest wstanie dojść do piłki? Nie mógł mieć takiej pewności, dlatego faulował. Okazało się to błędem, ale żeby obwiniać go przez to za kretyńskie zachowanie Urygi to duża przesada.

TommyTSW 04.08.2024 18:12

Ogólnie powtórka z Chrobrego, tam chyba też prowadziliśmy do przerwy ;)

sevenheaven 04.08.2024 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630918)
Czyli podtrzymujesz że róg/wolny w okolicach rogu to "sytuacja bramkowa" ?

A skąd Mikulec miał mieć pewność, że tamten nie jest wstanie dojść do piłki? Nie mógł mieć takiej pewności, dlatego faulował. Okazało się to błędem, ale żeby obwiniać go przez to za kretyńskie zachowanie Urygi to duża przesada.

przestań bronić tego parodysty.. przypomnij sobie co robił z nim tamten 17 latek z Liapi, następnie przypomnij sobie co zrobili z nim w wiedniu.. chłop dalej szuka piłki.. dzisiaj kolejny raz został objechany, gdyby nie sprokurował rzutu wolnego to Uryga by nie sfaulowal..

Mikulec to wzmocnienie na 4 ligowe boisko, a nie na drużynę walczącą o ekstraklase, przypominam, ze chlop spadl do 3 ligi ze swoim zespolem i to jest jego poziom !!

Greg25 04.08.2024 18:19

Gra lepsza niż końcowy wynik
 
Patrząc na skład spodziewałem się totalnej kompromitacji, tymczasem do czerwonej kartki Wisła dominowała.
  • Mimo przegranej na + Mikulec na prawej stronie, dużo lepiej od Jarocha. O dziwo środek obrony z Jarochem wyglądał całkiem przyzwoicie.
  • Problemem były stałe fragmenty, pierwszego gola zawalił Kutwa, który dał się przepchnąć temu parodyście z Pruszkowa.
  • Takie karne gwiżdże się tylko Wiśle, przecież Uryga wygrał główkę, i znowu ten sam parodysta podstawił się pod łokieć i padł jak rażony piorunem... Tam nie było żadnej intencji ze strony Alana, w normalnej lidze z normalnym sędzią nie byłoby o czym gadać...
  • Kiss do odruchu ameby zagrał całkiem przyzwoicie jak na pierwszy mecz, widać że technicznie będzie w topie zawodników Wisły.
  • Przyzwoicie Piotrek Starzyński, Kutwa też zagrał niezły mecz, zrobił ze dwa poważne błędy, z czego po drugim padła bramka dla Znicza, ale zwłaszcza w I połowie grał dobrze.


Mam wielką nadzieję, że kontuzja Józka nie pokrzyżuje planów ściągnięcia ofensywnego pomocnika, typowej 10, który potrafi zagrać prostopadłą piłkę, którypotrafi przytrzymać piłkę i który pozwoliłby grać w ataku przez środek. Dopiero wtedy będzie możliwość wykorzystania w 100% Rodado i Zwolińskiego.

As 04.08.2024 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630918)
Czyli podtrzymujesz że róg/wolny w okolicach rogu to "sytuacja bramkowa" ?

A skąd Mikulec miał mieć pewność, że tamten nie jest wstanie dojść do piłki? Nie mógł mieć takiej pewności, dlatego faulował. Okazało się to błędem, ale żeby obwiniać go przez to za kretyńskie zachowanie Urygi to duża przesada.

Nie podnosiłem wcześniej że to jest sytuacja bramkaowa ale oczywiście rzut wolny z tego miejsca jak najbardziej jest sytuacją bramkową. To jest oczywista oczywistość. Zero kontrowersji.

Dlatego właśnie jest matołem bo każdy człowiek z conajmniej dwiema szarymi komórkami dokonałby analizy, że piłka jest kopnięta z taką siłą że kolega z drużyny ja spokojnie przejmie i nie należy faulować. Przecież to było ewidentne.

Chłop z absolutnie niczego zrobił sytuację dla Pruszkowa a dodatkowo w wywiadzie pomeczowym zabrakło mu rigczu żeby wziąć to na klatę. Nie wyobrażam sobie żeby w szatni nie dostał od Moskala solidnego o.......u.

Fugiel 04.08.2024 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1630904)
Dwóch kretynów zniweczyło dorobek całej drużyny. Kiss i Uryga powinni po dzisiejszym meczu być WY.......ENI NA ZBITY PYSK. Jak qrwa ktoś taki jak Uryga jest kapitanem? Kładzie kolejny mecz............ osobna sprawa to krycie Jarocha przy golu na 1-1 i gra Starzyńskiego w 1 połowie....
oj trenerze Moskal teraz chyba do pana dociera o za asów ma pan w składzie.


Dopiero teraz zobaczyłem, że tam było umyślne zagranie ręką :D ......................... XD


No to trzeba być kretynem.

viktor56 04.08.2024 18:32

Problem taki - jak w poprzednich sezonach - umiejętności techniczne naszych zawodników przykrywają fakt, że drużyna nie funkcjonuje i nie wypracowuje sensownych sytuacji z gry. Ile było już takich meczów, gdzie gra wyglądała lepiej niż wynik? Pół sezonu się tak łudziliśmy w poprzednim roku i tak co mecz - stracone punkty, ale powinniśmy byli wygrać, stracone punkty po jednym wypadzie ks wiocha, ale przecież byliśmy o tyle lepsi. Takimi meczami przegraliśmy awans, trzeba tylko rozegrać ich tyle, żeby powstałą masą krytyczna i wrócimy do punktu wyjścia.

Merkury 04.08.2024 18:56

Z całym szacunkiem zdobyliśmy przypadkową bramkę po czym niby kontrolujemy mecz a zaraz po przerwie notujemy na samym początku błędy w wyprowadzeniu piłki autorstwa Kutwy i Mikulca dla mnie już wtedy było wiadome że będzie w tym spotkaniu pyta. Natomiast osobna kwestią jest polityka transferowa to jest jakaś parodia i niech wreszcie ktoś za to odpowie głową.

Skawa Wadowice 04.08.2024 19:03

Do momentu czerwonej kartki mecz absolutnie pod kontrolą.
tempo meczu wakacyjne
Znicz przeee kurewsko slaby
Festyn na trybunach, ale Wisla wciaz przyciaga
Po czerwonej kartce dalismy tlen Zniczowi, ktory i tak slabo sie spisywal ale na nas wystarczy.

Taki mecz powinnismy zamknac do przerwy. Nie ma armat z przodu. Jest dramat. Rodado sam nie jebnie 3 bramek do przerwy. Juz ch u j z ta obrona, ale z takim slaby zniczem to powinno żreć z przodu. A tutaj lipa.
Rozumiem Moskala, ze przez puchary i podroze ma tak naprawde malo czasu na trenowanie.
Niech z pucharow odpadaja bo to nie ma sensu, naprawde. Niech ratuja lige bo ja juz wiem ze beda ciezary z taka gra.

I moze pora zaczac od nich wymagac na trybunach a nie piescic po jajkach bo do tej pory gralismy z jednymi ze slabszych! Moze pora wrocic do starych metod i zawitac na treningu jak to robią w cywilizowanych klubach a nie takim klubie jak nasz gdzie sie smyraja po jajkach po porazce wmawiajac ze nastepnym razem sie uda

Drozd 04.08.2024 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1630920)
przestań bronić tego parodysty.. przypomnij sobie co robił z nim tamten 17 latek z Liapi, następnie przypomnij sobie co zrobili z nim w wiedniu.. chłop dalej szuka piłki.. dzisiaj kolejny raz został objechany, gdyby nie sprokurował rzutu wolnego to Uryga by nie sfaulowal..

Mikulec to wzmocnienie na 4 ligowe boisko, a nie na drużynę walczącą o ekstraklase, przypominam, ze chlop spadl do 3 ligi ze swoim zespolem i to jest jego poziom !!

Mikulec jest lepszy niż Jaroch, dwa razy...

Sprokurował rzut wolny :) i co z tego. Gdyby Uryga nie machał łapami to byłoby, nic z tego. A argumenty, że spadł do 3 ligi to już zupełny kabaret. Liczy się to, że biega walczy i się stara. Dzięki temu za jakiś czas będzie w sam raz na awans, a tutaj przypieprzają się do chłopa za "sprokurowanie" faul, kiedy kapitan "sprokurował" karnego więc go bronię przed kretyńskimi atakami. Drugą bramkę jak trampkarz zajebał Jaroch, który nie spadł do 3 ligi i co to zmieniło. Nie słyszę pretensji do Jarocha. Tylko przypieprzanie się do młodych i nowych mimo, że nic strasznego nie zawalili. Jeszcze raz. Mikulec zagrał lepiej niż Jaroch, więc jak najbardziej jest wzmocnieniem :).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1630921)
Patrząc na skład spodziewałem się totalnej kompromitacji, tymczasem do czerwonej kartki Wisła dominowała.
  • Mimo przegranej na + Mikulec na prawej stronie, dużo lepiej od Jarocha. O dziwo środek obrony z Jarochem wyglądał całkiem przyzwoicie.
  • Problemem były stałe fragmenty, pierwszego gola zawalił Kutwa, który dał się przepchnąć temu parodyście z Pruszkowa.
  • Takie karne gwiżdże się tylko Wiśle, przecież Uryga wygrał główkę, i znowu ten sam parodysta podstawił się pod łokieć i padł jak rażony piorunem... Tam nie było żadnej intencji ze strony Alana, w normalnej lidze z normalnym sędzią nie byłoby o czym gadać...
  • Kiss do odruchu ameby zagrał całkiem przyzwoicie jak na pierwszy mecz, widać że technicznie będzie w topie zawodników Wisły.
  • Przyzwoicie Piotrek Starzyński, Kutwa też zagrał niezły mecz, zrobił ze dwa poważne błędy, z czego po drugim padła bramka dla Znicza, ale zwłaszcza w I połowie grał dobrze.


Mam wielką nadzieję, że kontuzja Józka nie pokrzyżuje planów ściągnięcia ofensywnego pomocnika, typowej 10, który potrafi zagrać prostopadłą piłkę, którypotrafi przytrzymać piłkę i który pozwoliłby grać w ataku przez środek. Dopiero wtedy będzie możliwość wykorzystania w 100% Rodado i Zwolińskiego.

Pełna zgoda poza tym, że przy pierwszej bramce to Jaroch anie Kutwa dał się przepchnąć.

sevenheaven 04.08.2024 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630928)
Mikulec jest lepszy niż Jaroch, dwa razy...

Sprokurował rzut wolny :) i co z tego. Gdyby Uryga nie machał łapami to byłoby, nic z tego. A argumenty, że spadł do 3 ligi to już zupełny kabaret. Liczy się to, że biega walczy i się stara. Dzięki temu za jakiś czas będzie w sam raz na awans, a tutaj przypieprzają się do chłopa za "sprokurowanie" faul, kiedy kapitan "sprokurował" karnego więc go bronię przed kretyńskimi atakami. Drugą bramkę jak trampkarz zajebał Jaroch, który nie spadł do 3 ligi i co to zmieniło. Nie słyszę pretensji do Jarocha. Tylko przypieprzanie się do młodych i nowych mimo, że nic strasznego nie zawalili. Jeszcze raz. Mikulec zagrał lepiej niż Jaroch, więc jak najbardziej jest wzmocnieniem :).

Jeden i drugi siebie warty, obaj nie dojeżdzają i nigdy nie powinni znaleźć się w tym klubie, ewentulnie wejść z ławki przy zdziesiątkowanej kadrze, a nie grać pierwsze skrzypce.

"Liczy się to, że biega walczy i się stara" :D:D ja też mogę biegać i walczyć i się starać za 1/10 tego co on dostaje.. to jest profesjonalista, a my aspirujemy do walki o ekstraklasę, tutaj trzeba potrafić grać w piłkę, a na obronie bronić :) to że jego gra do przodu wygląda OK to nie zmienia postać rzeczy, że obrońcom jest fatalnym jeden i drugi

Drozd 04.08.2024 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1630929)
Jeden i drugi siebie warty, obaj nie dojeżdzają i nigdy nie powinni znaleźć się w tym klubie, ewentulnie wejść z ławki przy zdziesiątkowanej kadrze, a nie grać pierwsze skrzypce.

"Liczy się to, że biega walczy i się stara" :D:D ja też mogę biegać i walczyć i się starać za 1/10 tego co on dostaje.. to jest profesjonalista, a my aspirujemy do walki o ekstraklasę, tutaj trzeba potrafić grać w piłkę, a na obronie bronić :) to że jego gra do przodu wygląda OK to nie zmienia postać rzeczy, że obrońcom jest fatalnym jeden i drugi

Ale chociaż obydwaj są słabi to Mikulec ma szanse stać się lepszym, właśnie dlatego, że się stara. W przeciwieństwie do Jarocha. Nasze podstawowe problemy wynikają właśnie z tego, że niewielu się stara i każdy starający się jest na wagę złota, bo ligę wygrywa się bardziej chęciami niż umiejętnościami.

gizmowisla 04.08.2024 20:02

tak zapytam nieskromnie- zwlaszcza fanatykow polskiej mysli szkoleniowej : co musialby odjebac jeszcze pan Uryga zeeby wkoncu ktokolwiek w tym klubie wyslal go do rezerw albo choc posadzil na lawce ?????? jak musialby slabo - i ile meczy ten pan zagrac zebysmy mieli okazje juz go wogole nie ogladac na 1 ligowych pastwiskach ????? ( pomijam fakt teraz ze nie ma Jozka, Biedrzyckiego itp ) .....zreszta to samo sie tyczy mega beznadziejnego albo mowiac delikatnie - bardzo slabego pilkarza jakim jest Jaroch ?????? ....da sie gorzej zagrac w 1 lidze - POWTARZAM 1 LIDZE - NIZ CI DWAJ PANOWIE KTORZY MIESIECZNIE ZARABIAJA TYLE CO NORMALNY CZLOWIEK W POLTORA ROKU ?????????????

Arked 04.08.2024 20:04

Uryga może robić co chce, bo nie ma kto za niego grać.

Szneka 04.08.2024 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1630939)
Uryga może robić co chce, bo nie ma kto za niego grać.

Jeśli będziemy tak twierdzić to będzie grał zawsze. Co szkodziło dziś aby zagrał Skrobański? Gorszy od Urygi podejrzewam, że nie byłby.
Inna sprawa jak słabi są Zwoliński i Olejarka. Pierwszy wszedł na kilka minut drugi wcale.

AgresywnyChomik 04.08.2024 20:39

Dobra ogladnałem 2 połowę (bylem na urodzinach z córką wczesniej), przeciez my ten mecz (poza jedna akcja kiedy Uryga zostal w blokach) mielsimy pod kontrolą do czerwonej.

Kiss nam ten mecz zwyczajnie rozjebał swoją glupotą. Karny, moim zdaniem mocno dyskusyjny, Jaroch zrobiony przy 1wszej bramce jak dziecko.

O dziwo moim zdaniem widać co chcemy grać, potrzeba czasu i zdrowia.

Z komentarzy myślałem ze to juz koniec a tu nie było az tak źle, oczywiscie wynik tragiczny ale tak jak pisałem wczesniej my potrzebujemy czasu. Jakiekolwiek porownania do ppznego Sobolewskiego czy koncowego Rude absolutnie nie na miejscu.

Trzeba nam Slowakow ograć i ściągnąć obrońce.

Karherop 04.08.2024 20:41

Miałem złe przeczucia przed meczem i niestety się to sprawidzlo,.choć do tej 73 minuty nic nie zwiastowało aż takiej klęski. Bardziej się zanosiło na utratę zwycięstwa po jakimś frajerskim błędzie w końcówce.

Szkoda strzelić ryja, teraz pora na Trnave. Przynajmniej nie ma czasu rozpamiętywać tego meczu. Jakiś plus tych pucharów.

wolfy 04.08.2024 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1630945)
Dobra ogladnałem 2 połowę (bylem na urodzinach z córką wczesniej), przeciez my ten mecz (poza jedna akcja kiedy Uryga zostal w blokach) mielsimy pod kontrolą do czerwonej.

Kiss nam ten mecz zwyczajnie rozjebał swoją glupotą. Karny, moim zdaniem mocno dyskusyjny, Jaroch zrobiony przy 1wszej bramce jak dziecko.

O dziwo moim zdaniem widać co chcemy grać, potrzeba czasu i zdrowia.

Z komentarzy myślałem ze to juz koniec a tu nie było az tak źle, oczywiscie wynik tragiczny ale tak jak pisałem wczesniej my potrzebujemy czasu. Jakiekolwiek porownania do ppznego Sobolewskiego czy koncowego Rude absolutnie nie na miejscu.

Trzeba nam Slowakow ograć i ściągnąć obrońce.

Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.

Fugiel 04.08.2024 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630949)
Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.

Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.

AgresywnyChomik 04.08.2024 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630949)
Porównania do wczesnego Sobolewskiego też można robić.
Gramy jedno wielkie nic z przodu, Rodado, Gogół i reszta leszczy.
Za to z tyłu poza Kiakosem sami parodyści.

No dobrze to nie wygląda.

Wrócmy do porownani za 3-4 tygodnie plz

Karherop 04.08.2024 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1630950)
Przynajmniej Moskal na konfie wspominał ze to kryminał [Kiss] i to jest dal niego nie do przyjęcia [postawa drużyny] czyli rozumiem, ze w szatni była ostra zjeba. Wcześniej [Rude, Sobol] pewnie była by gadka, ze kartka ustawiła mecz - etc.

Jeśli cokolwiek pozytywnego można po tym meczu powiedzieć, to fakt że Moskal potrafi być szczery do bólu i nie będzie pobłazania dla pewnych postaw. Kolejny na celowniku będzie zapewne Baena. To co wyprawia w tej rundzie przechodzi nawet wiosnę w wykonaniu Goku.

FraMat 04.08.2024 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1630937)
tak zapytam nieskromnie- zwlaszcza fanatykow polskiej mysli szkoleniowej : co musialby odjebac jeszcze pan Uryga zeeby wkoncu ktokolwiek w tym klubie wyslal go do rezerw albo choc posadzil na lawce ?????? jak musialby slabo - i ile meczy ten pan zagrac zebysmy mieli okazje juz go wogole nie ogladac na 1 ligowych pastwiskach ????? ( pomijam fakt teraz ze nie ma Jozka, Biedrzyckiego itp ) .....zreszta to samo sie tyczy mega beznadziejnego albo mowiac delikatnie - bardzo slabego pilkarza jakim jest Jaroch ?????? ....da sie gorzej zagrac w 1 lidze - POWTARZAM 1 LIDZE - NIZ CI DWAJ PANOWIE KTORZY MIESIECZNIE ZARABIAJA TYLE CO NORMALNY CZLOWIEK W POLTORA ROKU ?????????????

Oni nie nie musieliby zrobić, żeby przejść do rezerw.
Musiałby zrobić coś Kólewski - ściągnąć co najmniej dwóch stoperów z prawdziwego zdarzenia.

Fugiel 04.08.2024 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1630952)
Wrócmy do porownani za 3-4 tygodnie plz

Ja bardzo licze, ze Moskal to jednak kilka półek wyżej niż Radek - tak trenersko, że jest w stanie ten burdel ogarnąć.

Merkury 04.08.2024 21:17

Baena miał odejść ale nie chcieli go puścić przed eliminacjami bo nie było innych skrzydłowych. Miał ofertę z 2 ligi holenderskiej i jak widać teraz odstawia szopkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl