![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przede wszystkim klub musi zaczac splacac dlugi wobec pilkarzy bo kazdy wie ze zawodnik nie oplacany ma niska motuwacje a opoznienia powyzej 3. miesiecy sa niedopuszczalne i ogolnie jakiekolwiek opoznienia sa karygodne!
|
Zobaczymy co będzie w kolejnych meczach, ale "dzięki" reformie ekstraklasy to granie na poważnie zaczęło się dopiero teraz. Cały sezon stał sie tylko przygrywką którą można traktować ulgowo bo po podziale punktów różnice są minimalne.
|
Byle nie zbyt ulgowo bo można się potem bronić przed spadkiem. Reforma zdała egzamin co by nie mówić, zwłaszcza jeżeli jest podział punktów, co niektórym już nie pasuje.
|
W Warszawie na dziś ciężko znaleźć kogoś komu by podział punktów pasował. Dlatego ten podział jest zajebiesty :)
|
Cytat:
Tu bramkarz wyznaczał linię spalonego, a gol Guły ewidentnie nie powinien być uznany. http://i.imgur.com/jDhQEqD.jpg |
tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oby tak dalej.
|
jova "To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis."
skupiłem się na tym fragmencie wypowiedzi "(bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)." rozumiejąc że tak kolega zinterpretował przepisy w ogóle , faktycznie chodziło mu o tę sytuacje i stąd moja "wpadka", ze screena spalony , poczekam jeszcze na lepszą jakość wieczorem u kanałowców , na żywo i w powtórkach nie wyglądało mi to na spalonego |
Cytat:
|
jova "Akcja była na tyle dynamiczna, że zupełnie nie wychwyciłem tego podczas meczu, ale powtórki nie pozostawiają wątpliwości."
pewnie też się tym zasugerowałem , bo na żywo i w powtórkach podczas meczu nie miałem wątpliwości , spalonego nie było , przyjmuję że był spalony ,screeny nie pozostawiają wątpliwości chociaż mam do nich ograniczone zaufanie , delikatne przesunięcie momentu dotknięcia piłki zmienia obraz spalonego , co ciekawe komentatorzy z "kaziem" na czele nie szaleli w tym temacie , faktycznie było to dynamiczne i ciężko było dopatrzyć się spalonego |
Panowie.
Spalonego nie było ponieważ sędzie go nie odgwizdał. A czy była pozycja spalona ? była. I co z tego? Nic. 4-1 bez zmiany i do zapomnienia od jutra. |
Przykład Jankowskiego, Guerriera i Boguskiego pokazuje, że nie można skreślać nikogo z góry. Barrientos gra totalny muł ale patrząc na resztę można mieć nadzieję, że nagle wystrzeli. Super mecz, super występ, bramka co prawda ze spalonego, ale druga połowa absolutnie dla nas. Spory optymizm przed piątkową Lechia, zza horyzonty wyłaniają się puchary.. :)
|
Długo czekałem na taki mecz, żeby z umiarkowanym spokojem oglądać większość spotkania. W każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła byliśmy lepsi, cieszy walecznosc i skuteczność. Brawo :)
Kamyczek do ogródka tkto frekwencja. Spodziewałem się niskiej, ale że będzie ponizej 9k?! Dramat. Oby za tą wygraną poszła dobra gra i 3 punkty w Gdańsku. To może przyczynić się do radykalnego wzrostu liczby widzów na meczu z Pogonią. |
Oby to nie był jednorazowy wyskok jak Pogoń w zeszłym roku.
|
Cytat:
jednak z tą moją znajomością przepisów nie jest tak źle :alleluja: pzdr! edit: też mnie zdziwiło, że nikt tego nie wychwycił, tylko ja :D |
Cytat:
Dokladnie Co jak co ale nie spodziewal bym sie ze na meczu spadniemy ponizej 10 tys,to nieprzystoi na plus wynik i gra na minus niestety :frekwencja,choc doping przyzwoity. |
Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie". Nawiasem mówiąc brawa dla piłkarzy za odśpiewanie "Wisełka najlepsza będzie", pokazaliście, że jesteście milion razy inteligentniejsi od bandy "kumatych" ćwierćmózgów.
Jak już o ćwierćmózgach mowa - wie ktoś o co chodziło z incydentem na sektorze D11, po którym wyprowadzono z sektoru pewnego pana o twarzy nieskalanej myślą? Siedziałem parę rzędów dalej i nie wychwyciłem. Co do samego meczu - piłkarsko bomba. Grajcie tak pany dalej, a reszta sama się ułoży. |
Cytat:
|
Cytat:
Teraz się chyba po prostu obrazili na piłkarzy, że nie dali im szansy na kolejne śpiewy podczas kolejnego meczu z L. I postanowili nie przychodzić na R22. |
Cytat:
Mam nadzieje że jesteś posiadaczem Prawa jazdy i jeżdzisz samochodem. Następnym razem jak przekroczysz prędkość o 20km/h to policjant w,,,bie Ci z klamki między oczy bo będziesz bandytą drogowym |
nie chce umniejszac zaslug zawodnikow w meczu bo bardzo cieszy to okazale zwyciestwo ale .....nastepny mecz zweryfikuje naprawde forme Wisly , cieszy mnie ten wynik i gra, ale oby sie nie okazalo ze ten wczorajszy mecz, -nie oszukujmy sie bardzo slaby Gornik bedzie dostawal od wszystkich takie oklepy , zastanawiam sie tylko czy wczoraj Wisla byla tak dobra czy Gornik tak beznadziejny ....wszystko okaze sie za tydzien w Gdansku , oby obecne erekcje nie zmienily sie ZNOWU w burze depresjii forumowych ...jedna jaskolka wiosny nie czyni ...osobiscie zalezy mi na jak najlepszym wyniku po to zebym uwierzyl ze zawodnikom chce sie grac pomimo zaleglosci finansowych - bo puchaery europejskie to obawiam sie ze bedzie kolejny wstyd typu Levadia, Tibilisi czy jakies inne dzikusy z karabachu ....heheh - to bylby fajny paradoks zakwalifikowac sie do pucharow i zrezygnowac ze wzgladu na brak kasy i umiejetnosci ( taki zarcik dla napinaczy i innych sharksow netowych )
|
Cytat:
Skończmy pierd... jak to policja wszędzie czatuje tylko po to żeby pognębić biednych obywateli. Jak obywatele sami się proszę ( czyli lezą w 50 na paru psów z pukawkami albo jadą 200 na ograniczeniu do 110 ) to winnych trzeba szukać gdzie indziej. "Chcącemu nie dzieje się krzywda". Biedny ojciec 6 letniego syna. To co ....a robił na murawie? Powinien być z tym synem na rodzinnym albo na spacerze w parku. A co do meczu i "oprawy" - paru dzieciaków sobie pobluzgało na w tym konkretnym przypadku średnio winną policję a reszta odczuwała tylko niesmak. Co do wymiaru sportowego - aż dziwnie było oglądać mecz w 80 min i nie bać się o wynik. Górnik słaby i zupełnie bez motywacji. Pytanie co kierowało naszymi, że akurat w tym meczu postanowili zagrać tak jak potrafią? |
Ok koniec o meczu proszę dalej można dyskutować. Sprawy kibicowski omawiamy tu kibicowanie na polskich stadionach
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl