![]() |
Radek Sobolewski - DZIĘKI!
|
Dzięki za wszystko, Stary!
Dosłownie za wszystko - ale za gola w Atenach, po którym stare chłopy, jak małe dzieci, skakaliśmy w objęciach, podwójnie, a nawet bardziej :) Szacunek! |
Rzadko się tutaj wypowiadam pomimo iż jestem kibicem Wisły kilkanaście lat tylko późno się zarejestrowałem. Zaglądam na Nasze forum niemal codziennie ale zazwyczaj kończy się tylko na czytaniu wypowiedzi innych. Dziś jednak musiałem coś napisać od siebie. Radek Wielkie Dzięki za wszystko ! Nie mam tu na myśli jakiejś szczególnej bramki ale zaangażowanie i (nie boje użyć się tego słowa) Miłość do Wisły Kraków. Jesteś jednym z kilku nielicznych obecnych w Naszym Klubie zawodników których mogę nazwać 100% Wiślakami. Osobiście bardzo chciałbym aby tacy ludzie po zakończeniu kariery byli zatrudniani w Wisełce.
Powodzenia Kapitanie czy to w kolejnym klubie jako zawodnik czy w innego rodzaju przedsięwzięciach. |
RADOSŁAW SOBOLEWSKI
Cokolwiek by nie napisać o Radku to mogą być banały...i mam tu na myśli tylko siebie. A zatem napiszę tylko jedno zdanie, które dla innych może okazać się banałem. Radku!!! Miałeś i masz klasę zawodnika, któremu Biała Gwiazda na koszulce i na pewno w sercu nigdy nie przeszkadzała. I za to wielki szacunek dla Ciebie. |
Dzięki Radek za profesjonalizm, oddanie, klasę i charakter, który wnosiłeś do szatni Wisły przez te lata!
|
Jesteś z gatunku tych piłkarzy, którzy powoli odchodzą w zapomnienie; piłkarzy dla których klub to coś więcej niż miejsce pracy, piłkarzy dla których futbol nie jest sposobem na zarabianie pieniędzy a pasją, piłkarzy, którzy zawsze walczą do końca i zostawiają na boisku serce...
I za to Ci dziękuję. Powodzenia Radek! |
Jak ktoś chce bardziej podziękować Radkowi niż postem na forum to niech przeleje parę zł. na konto UW i pojawi się na meczu z Górnikiem Zabrze, wtedy zgotuje się Radkowi kapitalne pożegnanie.
Tutaj nr konta: wis.la/yc8iw |
Dzięki Sobol za to wszystko. Możesz być z siebie dumny tak jak my jesteśmy, że mieliśmy w swojej drużynie Ciebie. Oddałeś serce dla Wisły. Po prostu jesteś wielkim człowiekiem jak i piłkarzem. Powodzenia
|
i właśnie tacy ludzie zasługują na opaskę kapitańską ... Radek Sobolewski najlepszy z najlepszych !
|
na boisku zawsze oddany i waleczny, z charakterem i do tego wielki człowiek. Radek dzięki za to co zrobiłeś dla Wisły!
|
Panie Radku, dziękuję Panu za to, że dzięki Pan uwierzyłem w istnienie piłkarzy przywiązanych do klubu, a nie do banknotu. Wielkie dzięki za Ateny i wszystkie mecze w ekstraklasie! Jest pan legendą.
|
Dziękujemy :D Żywa Legenda ;)
|
Jeden z ostatnich prawdziwych Wiślaków - szacunek i dziękuję.
|
Olbrzymi szacunek dla Ciebie! Prawdziwy Wiślak, Wielki przywódca. Do zobaczenia w jakieś funkcji w Wiśle. Może agent, może skaut. Powodzenia!
|
a kto z was pamięta te derby ?
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=515933 totalnie nieudana pierwsza połowa po której przegrywaliśmy z pasami.Do przerwy daliśmy się zdominować Cracovi. A po przerwie w druzynę wstąpiła zupełnie inna wola walki. Już druga minuta po przerwie i strzał zza pola karnego (zresztą większość jego bramek padła w ten sposób). Tego gola pamiętam równie dobrze jak tą bramkę z Aten. Pamiętam że te derby oglądałem w Niepołomicach w knajpie (gdzie podobno rządzi Cracovia), ale nie potrafiłem powstrzymać tej radości po bramce...aż 4 razy :) tutaj link do tej bramki http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_1_.html SOBOL dziękuję za to że byłeś dla mnie wzorem zawodnika, którego zawsze chciałem naśladować grając z kumplami na podwórku. Dziękuję za to że zawsze zostawiałeś serce na boisku. Dla mnie stałeś się symbolem najlepszych sukcesów Wisły. Na konferencji pożegnalnej Sobol pokazał swoje inne oblicze.Kto wie czy nie ważniejsze oblicze niż to które prezentowałeś na boisku. Dla mnie jesteś jednym z autorytetów. Dlatego proszę, nie rozmieniaj kariery na drobne, i zakończ ją jako mistrz, a nie zawodnik podrzędnych drużyn.bo mawia Zbigniew Boniek "drzewa umierają stojąc" |
Wielkie dzięki za wszystko Radku!
Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie w życiu "po Wiśle". |
Dawno już nie pisałem, ograniczając się do czytania, ale w przypadku Radka...
Sobol, wielkie DZIĘKI, jak z Krakowa do Białegostoku! Za charakter wojownika na meczu, za wszystkie strzelone bramki i za postawę, którą - mam nadzieję - będziemy wspominać przez lata. A bramka w Atenach byłaby chyba najprzyjemniejszą w życiu "Sobola" (i dla nas raczej też) gdyby pewien j***zł*** o nazwisku Riley nie wyeliminował naszych z gry. Powodzenia Radku - czy to będzie gra w Górniku, czy jakiekolwiek stanowisku w Jadze/Wiśle/ wherever :-) Bohaterowie odchodzą - kto z młodego pokolenia godnie ich zastąpi i da nam tyle samo radości...? |
Radosławie, dziekuje za te wiele lat gry i za wszystek sił i serca do walki, którego Ci nigdy nie brakowało. Powodzenia!
|
"Sobol" to nie pseudonim - "Sobol" to charakter ! Dziękuję Radek !!!
|
Sobol! Szacunek! Podziw! Niewielu zostawia tyle serca na boisku, a przy tym bez chamstwa i złośliwości wobec przeciwników. Pełna kultura.
|
Każdy to wie, każdy pamięta
Sobol - żywa legenda można by tekstu w takim stylu użyć na oprawę ; ) |
Radek, do zobaczenia już niedługo R22. Kolor koszulki w tym przypadku nie ma znaczenia.
Dziękuję za wszystko, i za to jak bardzo chciałeś zostać z Wisłą... |
Cytat:
Konto na które można wpłacać pieniądze, Cytat:
|
KAPITANIE.
do końca życia nie zapomnę Twojej bramki w Atenach, to było coś niesamowitego. dzięki za to i za całą Twoją przygodę w Wiśle, wzór profesjonalizmu, waleczny charakter, pełen ambicji, której czasem było aż za dużo. teraz już takich nie ma. |
Pożegnajmy GODNIE naszego KAPITANA!
SKWK pewnie o oprawie pożegnalnej myśli podczas pierwszego meczu sezonu 2013/14. Tylko jednak od NAS zależy czy będzie ona zrealizowana. Nic się nie uda bez naszego wsparcia FINANSOWEGO ("lubię to" na fb nie wystarczy). Wiem, że niektórym właśnie świat się zawalił... Na dzień dzisiejszy na koncie SKWK są niecałe 2 kPLN, śmiesznie mała kwota. Pomyślmy ile pięknych chwil przeżyliśmy dzięki grze Radka i niech każdy z nas zrobi transfer na konto SKWK. Myślę, że 10-25 zł jest w stanie "poświęcić" każdy z nas. Każdy, komu WISŁA leży głęboko w sercu. 5319 1010 4821 1695 3247 440 003 wpłata na cele statutowe SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków |
Dokładnie! Każdy powinien przeczytać to i wziąć sobie to do serca, że bez wsparcia finansowego ultrasi stoją w miejscu, więc wpłacajcie na konto!
5319 1010 4821 1695 3247 440 003 wpłata na cele statutowe SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków Chociażby symboliczne 10 zł od każdego i uzbierała by się ładna sumka, także do roboty ! |
Na forum SKWK można śledzić wyniki zbiórki. Obecnie na koncie: 2 265,95 PLN.
|
Dzięki za wszystko Sobol!!
A zarzad to banda d..... pozbywajac sie jednego z ostatnich charakternych zawodników w Wiśle. |
Kto jeszcze się zastanawia czy wysłać pieniądze na oprawę dla Sobola niech zobaczy sobie poniższy film.
http://www.wisla.tv/?v=528 Chcecie mu podziękować w rzeczywistym świecie to wyślijcie kasę i przyjdźcie na mecz z Górnikiem!!! |
3 974,51 zł
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl