Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Sobol - dziekujemy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9071)

raciborzanin 21.06.2013 11:30

Radek Sobolewski - DZIĘKI!

zOOn 21.06.2013 11:46

Dzięki za wszystko, Stary!
Dosłownie za wszystko - ale za gola w Atenach, po którym stare chłopy, jak małe dzieci, skakaliśmy w objęciach, podwójnie, a nawet bardziej :)

Szacunek!

matinen 21.06.2013 13:30

Rzadko się tutaj wypowiadam pomimo iż jestem kibicem Wisły kilkanaście lat tylko późno się zarejestrowałem. Zaglądam na Nasze forum niemal codziennie ale zazwyczaj kończy się tylko na czytaniu wypowiedzi innych. Dziś jednak musiałem coś napisać od siebie. Radek Wielkie Dzięki za wszystko ! Nie mam tu na myśli jakiejś szczególnej bramki ale zaangażowanie i (nie boje użyć się tego słowa) Miłość do Wisły Kraków. Jesteś jednym z kilku nielicznych obecnych w Naszym Klubie zawodników których mogę nazwać 100% Wiślakami. Osobiście bardzo chciałbym aby tacy ludzie po zakończeniu kariery byli zatrudniani w Wisełce.
Powodzenia Kapitanie czy to w kolejnym klubie jako zawodnik czy w innego rodzaju przedsięwzięciach.

STARY WIŚLAK 21.06.2013 15:43

RADOSŁAW SOBOLEWSKI

Cokolwiek by nie napisać o Radku to mogą być banały...i mam tu na myśli tylko siebie.
A zatem napiszę tylko jedno zdanie, które dla innych może okazać się banałem.

Radku!!! Miałeś i masz klasę zawodnika, któremu Biała Gwiazda na koszulce i na pewno w sercu nigdy nie przeszkadzała.

I za to wielki szacunek dla Ciebie.

riv 21.06.2013 17:24

Dzięki Radek za profesjonalizm, oddanie, klasę i charakter, który wnosiłeś do szatni Wisły przez te lata!

karas1983 21.06.2013 17:43

Jesteś z gatunku tych piłkarzy, którzy powoli odchodzą w zapomnienie; piłkarzy dla których klub to coś więcej niż miejsce pracy, piłkarzy dla których futbol nie jest sposobem na zarabianie pieniędzy a pasją, piłkarzy, którzy zawsze walczą do końca i zostawiają na boisku serce...

I za to Ci dziękuję.

Powodzenia Radek!

R33 21.06.2013 17:46

Jak ktoś chce bardziej podziękować Radkowi niż postem na forum to niech przeleje parę zł. na konto UW i pojawi się na meczu z Górnikiem Zabrze, wtedy zgotuje się Radkowi kapitalne pożegnanie.

Tutaj nr konta:
wis.la/yc8iw

kelmaj 21.06.2013 17:47

Dzięki Sobol za to wszystko. Możesz być z siebie dumny tak jak my jesteśmy, że mieliśmy w swojej drużynie Ciebie. Oddałeś serce dla Wisły. Po prostu jesteś wielkim człowiekiem jak i piłkarzem. Powodzenia

tedi100 22.06.2013 00:27

i właśnie tacy ludzie zasługują na opaskę kapitańską ... Radek Sobolewski najlepszy z najlepszych !

Pele_94 22.06.2013 09:57

na boisku zawsze oddany i waleczny, z charakterem i do tego wielki człowiek. Radek dzięki za to co zrobiłeś dla Wisły!

-Szymek79- 22.06.2013 10:09

Panie Radku, dziękuję Panu za to, że dzięki Pan uwierzyłem w istnienie piłkarzy przywiązanych do klubu, a nie do banknotu. Wielkie dzięki za Ateny i wszystkie mecze w ekstraklasie! Jest pan legendą.

martinius028 22.06.2013 10:29

Dziękujemy :D Żywa Legenda ;)

yoda79 22.06.2013 11:12

Jeden z ostatnich prawdziwych Wiślaków - szacunek i dziękuję.

Marcin_fan 22.06.2013 14:11

Olbrzymi szacunek dla Ciebie! Prawdziwy Wiślak, Wielki przywódca. Do zobaczenia w jakieś funkcji w Wiśle. Może agent, może skaut. Powodzenia!

sepot 22.06.2013 14:46

a kto z was pamięta te derby ?

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=515933

totalnie nieudana pierwsza połowa po której przegrywaliśmy z pasami.Do przerwy daliśmy się zdominować Cracovi. A po przerwie w druzynę wstąpiła zupełnie inna wola walki. Już druga minuta po przerwie i strzał zza pola karnego (zresztą większość jego bramek padła w ten sposób). Tego gola pamiętam równie dobrze jak tą bramkę z Aten. Pamiętam że te derby oglądałem w Niepołomicach w knajpie (gdzie podobno rządzi Cracovia), ale nie potrafiłem powstrzymać tej radości po bramce...aż 4 razy :)

tutaj link do tej bramki
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_1_.html


SOBOL dziękuję za to że byłeś dla mnie wzorem zawodnika, którego zawsze chciałem naśladować grając z kumplami na podwórku. Dziękuję za to że zawsze zostawiałeś serce na boisku. Dla mnie stałeś się symbolem najlepszych sukcesów Wisły.

Na konferencji pożegnalnej Sobol pokazał swoje inne oblicze.Kto wie czy nie ważniejsze oblicze niż to które prezentowałeś na boisku. Dla mnie jesteś jednym z autorytetów. Dlatego proszę, nie rozmieniaj kariery na drobne, i zakończ ją jako mistrz, a nie zawodnik podrzędnych drużyn.bo mawia Zbigniew Boniek "drzewa umierają stojąc"

arti 22.06.2013 15:16

Wielkie dzięki za wszystko Radku!
Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie w życiu "po Wiśle".

el Nuero 22.06.2013 15:51

Dawno już nie pisałem, ograniczając się do czytania, ale w przypadku Radka...
Sobol, wielkie DZIĘKI, jak z Krakowa do Białegostoku!
Za charakter wojownika na meczu, za wszystkie strzelone bramki i za postawę, którą - mam nadzieję - będziemy wspominać przez lata.

A bramka w Atenach byłaby chyba najprzyjemniejszą w życiu "Sobola" (i dla nas raczej też) gdyby pewien j***zł*** o nazwisku Riley nie wyeliminował naszych z gry.
Powodzenia Radku - czy to będzie gra w Górniku, czy jakiekolwiek stanowisku w Jadze/Wiśle/ wherever :-)
Bohaterowie odchodzą - kto z młodego pokolenia godnie ich zastąpi i da nam tyle samo radości...?

DysoN 22.06.2013 16:29

Radosławie, dziekuje za te wiele lat gry i za wszystek sił i serca do walki, którego Ci nigdy nie brakowało. Powodzenia!

Grisza1 22.06.2013 16:49

"Sobol" to nie pseudonim - "Sobol" to charakter ! Dziękuję Radek !!!

paczus 22.06.2013 17:10

Sobol! Szacunek! Podziw! Niewielu zostawia tyle serca na boisku, a przy tym bez chamstwa i złośliwości wobec przeciwników. Pełna kultura.

qbx126 23.06.2013 11:30

Każdy to wie, każdy pamięta
Sobol - żywa legenda


można by tekstu w takim stylu użyć na oprawę ; )

Kaan 23.06.2013 13:56

Radek, do zobaczenia już niedługo R22. Kolor koszulki w tym przypadku nie ma znaczenia.

Dziękuję za wszystko, i za to jak bardzo chciałeś zostać z Wisłą...

element 23.06.2013 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qbx126 (Post 1319283)
Każdy to wie, każdy pamięta
Sobol - żywa legenda


można by tekstu w takim stylu użyć na oprawę ; )

Żeby była oprawa potrzebne są fundusze.

Konto na które można wpłacać pieniądze,

Cytat:

STOWARZYSZENIE KIBICÓW WISŁY KRAKÓW

53191010482116953247440003

TYTUŁEM: Wpłata na cele statutowe.

Od nas zależy czy podziękujemy mu w odpowiedni sposób czy zadowolimy się internetowymi piątkami.

Gucio25 26.06.2013 12:16

KAPITANIE.
do końca życia nie zapomnę Twojej bramki w Atenach, to było coś niesamowitego.

dzięki za to i za całą Twoją przygodę w Wiśle, wzór profesjonalizmu, waleczny charakter, pełen ambicji, której czasem było aż za dużo. teraz już takich nie ma.

QBAS 27.06.2013 22:59

Pożegnajmy GODNIE naszego KAPITANA!

SKWK pewnie o oprawie pożegnalnej myśli podczas pierwszego meczu sezonu 2013/14. Tylko jednak od NAS zależy czy będzie ona zrealizowana. Nic się nie uda bez naszego wsparcia FINANSOWEGO ("lubię to" na fb nie wystarczy). Wiem, że niektórym właśnie świat się zawalił...

Na dzień dzisiejszy na koncie SKWK są niecałe 2 kPLN, śmiesznie mała kwota.

Pomyślmy ile pięknych chwil przeżyliśmy dzięki grze Radka i niech każdy z nas zrobi transfer na konto SKWK. Myślę, że 10-25 zł jest w stanie "poświęcić" każdy z nas. Każdy, komu WISŁA leży głęboko w sercu.

5319 1010 4821 1695 3247 440 003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

AWR 28.06.2013 18:20

Dokładnie! Każdy powinien przeczytać to i wziąć sobie to do serca, że bez wsparcia finansowego ultrasi stoją w miejscu, więc wpłacajcie na konto!

5319 1010 4821 1695 3247 440 003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

Chociażby symboliczne 10 zł od każdego i uzbierała by się ładna sumka, także do roboty !

R33 28.06.2013 18:42

Na forum SKWK można śledzić wyniki zbiórki. Obecnie na koncie: 2 265,95 PLN.

Wiślak709 01.07.2013 14:08

Dzięki za wszystko Sobol!!
A zarzad to banda d..... pozbywajac sie jednego z ostatnich charakternych zawodników w Wiśle.

domin_czyzyny 01.07.2013 14:36

Kto jeszcze się zastanawia czy wysłać pieniądze na oprawę dla Sobola niech zobaczy sobie poniższy film.

http://www.wisla.tv/?v=528

Chcecie mu podziękować w rzeczywistym świecie to wyślijcie kasę i przyjdźcie na mecz z Górnikiem!!!

soQlABG 01.07.2013 20:38

3 974,51 zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl