Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8416)

tommiyacht 25.11.2011 06:50

a ja sobie przypomnialem pewna analogie, z ta roznicą ze to byl wtedy finisz ligi. Przedostatni mecz sezonu, jedziemy do Bełchatowa na pożarcie, który walczy o MP a my o nic (moze o to zeby nie klikac na onecie "rozwiń tabele" żeby zobaczyć naszą lokate). Drużyne ówczesnego BOTu prowadził ... Lenczyk... no i wydarliśmy to 2:1 po golach Dudki i nie pamietam kogo jeszcze. No i ludzi na stadionie bylo ciutke mniej niz teraz bedzie.

Bronex 25.11.2011 08:32

Oj z całym szacunkiem dla dorobku i siwych włosów Pana Oresta Lenczyka, ale ja bym taki pewny swego nie był , na jego miejscu. Coś czuję ,że Wisła dzisiaj zagra dobrze i skutecznie a Śląsk może się obejść smakiem.

SWEET_83 25.11.2011 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1195517)
Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.

Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.


Nasze morale po 4 meczach przegranych z rzędu sa bardzo małe a czasu na odbudowanie nie ma. Bedzie cięzko nawet o remis. Przed meczem w Poznaniu byslismy w innej sytuacji. Morale drużyny były w 80 % a na dzisiaj są 10%. Po przegranym meczu ze SLaskiem bedzie juz stan krytyczny :-/

SWEET_83 25.11.2011 08:43

Slask - Lech 3:1
Slask - Polonia 4:0
Legia - Slask 1:2
Ruch - Slask 0:1

Slask z czołówka naszej EX wygrywał

Slask - Wisła ?

Nie chce nic krakać ale.... :(

kpn 25.11.2011 08:52

Cóz... po dzisiejszym meczu moze nam zostac tylko walka o PP

moce 25.11.2011 09:19

Wisla musi zagrac agresywnie i dac z siebie 100% wtedy jest szansa na walke ze Slaskiem jak rowny z rownym wynik jest sprawa otwarta

armani199 25.11.2011 10:04

Pozostaje mieć tylko nadzieję że Śląsk w meczu z Wisłą potknie się może. Bo realnie rzecz biorąc szans na zwycięstwo z nim na jego terenie nie mamy niestety żadnych

TRZEBINIAnin 25.11.2011 10:20

Cytat:

Slask - Lech 3:1
Slask - Polonia 4:0
Legia - Slask 1:2
Ruch - Slask 0:1
Wisła musi być jak bulterier!
Jak wściekły byk!
Jak Tommy Lee Jones w Ściganym!

szorstki 25.11.2011 10:45

Nie płakać, walniemy dzisiaj Sląska jak nic. I od dzisiaj marsz tylko w górę. Obstawiam 1:2

funkykoval 25.11.2011 11:04

Uważam, że gorzej być już nie może, ale jednak wszystko po stronie Kazia Moskala. Jeżeli znowu poustawia drużynę jak w I połowie meczu z Górnikiem to będzie pozamiatane.

Mila ostatnio chorował, więc jego dyspozycja jest problemem. Najbardziej boję się o naszą lewą stronę - Sobota może wkręcić Diaza jak i Paljicia. Ćwielong moim zdaniem jest przeciętny.

Wierzę w wygraną - w końcu na Amikę pojechalismy po porażkach u siebie z Lechią i z APOELEM, a było dobrze. Przecież w końcu chłopaki zaczną trafiać Boguski, Małecki, Iliev czy Genkov - przynajmniej jeden z nich dzisiaj się przełamie.

Flegmiasty 25.11.2011 11:07

Biorąc pod uwagę naszą obecną formę we Wrocławiu może być bardzo źle, ale z drugiej strony wszystkie kiepskie mecze były bez Meliksona i Małego a oni stanowią trzon Wisły, dzisiaj Mały zagra więc jakieś światełko w tunelu się pojawia

davids 25.11.2011 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRZEBINIAnin (Post 1195570)
Wisła musi być jak bulterier!
Jak wściekły byk!
Jak Tommy Lee Jones w Ściganym!

...... i jak Rambo w Rambo . Ten mecz musimy Wygrac jestem dobrej mysli I my Kibice Wisły tez Badzmy

Wesoły Roger 25.11.2011 12:01

Mecz trudny... Bez wielkich oczekiwań. Podstawa to dobrze zacząć ze Śląskiem... Problem w tym, że Wisła w ostatnim czasie ma kiepskie otwarcia meczów. Nie dobrze to wróży na dziś.

moce 25.11.2011 13:18

Ciekawe jaka forma Malego
Mam nadzieje ze szarpnie dzis kilka razy

speedfashion 25.11.2011 13:22

Mały i Genkow zmienią oblicze drużyny!

moce 25.11.2011 13:34

Maly glodny gry to bedzie zasowal poda zamiast kiwnac i bedzie dobrze jesli zagra dzis oczywiscie

rafal777 25.11.2011 13:53

Niektórzy piszą, że gorzej być nie może. Ale czy porażka dziś będzie oznaczała, że jest gorzej? Absolutnie nie. Przegrać ze Śląskiem na ich stadionie to normalka więc nie wiem po co sie niektórzy napinają. Ja dziś obstawiam 1:1. Gra będzie oczywiście w naszym wykonaniu taka jak zwykle. jedna pilka przez środek i już 100% sytuacja dla rywala, a u nas męczarnie ale coś wpadnie. O dziwo Śląsk u siebie nie gra jakiejś mega ofensywnej piłki. Czy to z Lechem czy z Polonią gra byla bardzo wyrównana a zwycięstwa zbyt wysokie jak na przebieg spotkania. Dlatego po tym meczu spodziewam się wielu komentarzy w stylu "jest lepiej", "graliśmy coś ze Śląskiem", "jest światełko w tunelu".
Liczę na dobry występ...no własnie kogo? Soboty, Kazimierczaka i Mili. W tym meczu ich dobra gra mnie zadowoli. Oby WKS zdobył mistrza bo w mistrza dla nas w tym sezonie nie wierzę.

Henio1 25.11.2011 14:07

Będzie jak z Gdyni na wiosne 2011 :) Dobry ciężki mecz bramka Małego w końcówce i WYGRANA :) i CAŁE FORUM ZAPRASZA MNIE NA PIWKO :):):)

jendrus 25.11.2011 14:37

Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara:)

Henio1 25.11.2011 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1195641)
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara:)

BOGUSKI???? hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.

funkykoval 25.11.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Henio1 (Post 1195657)
BOGUSKI???? hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.

chyba kogoś pokarze ???
Tylko kogo ????
Chyba że chodziło pokazanie....

River 25.11.2011 16:58

W tym meczu Wisla wbrew pozorom nie ma juz nic do stracenia. Niektorzy i tak na Wisle postawili krzyzyk w kontekscie MP. Druzyna ma wiec cos do udowodnienia sobie i innym. Nikt przed tym meczem na Wisle nie stawia co jest akurat atutem. Niech Slask sie meczy z mianem faworyta. Zobaczymy jak dlugo uciagna ten ciezar.

My mozemy dzis zagrac na luzie. Tak powinnismy do tego podejsc a nie myslec, ze jak przegramy to bedzie "po zawodach". Kontuzje, luki w skladzie, zmiana trenera, slabe wyniki itd. Wszystko przeciw Wisle jednak jak to czesto bywa wlasnie w takich sytuacjach i takich meczach zespol pokazuje charakter. Wierze, ze tak bedzie i tym razem. We Wronkach tez mielismy byc rozjechani, a zagralismy tam chyba najlepszy mecz w sezonie. Wierze, ze dzis druzyna pokaze charakter, chec do gry i ze wciaz z Mistrzem Polski trzeba sie liczyc nawet mimo pewnych problemow.

Tak wiec, NAPRZOD WISELKO!:-)

ziutek7 25.11.2011 17:00

Idealny mecz na przełamanie, z liderem ligi dodatkowo grającym u siebie przy prawie 43 tysiącach widzów !

W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.

ŁukaszTS 25.11.2011 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziutek7 (Post 1195683)

W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.

Sorry ale jakoś 2 kolejki temu tez graliśmy ten "pewien prestiżowy mecz" i przegraliśmy 1-0 (wtedy wygraliśmy 0-1) i tak co kolejkę liczymy na przelamanie.

Ok, spadam na mecz, pozdro

OpEnTaNy 25.11.2011 17:16

Za to co ostatnio gramy nie mamy prawa wygrac ze Śląskiem niech mistrz jedzie do Wrocławia....

thechris 25.11.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1195517)
Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.

Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.

W Poznaniu nie Wisła grała tylko Lech stał. Stojący zespół ograłby każdy, nawet tak nieruchawy team jak Wisła. Chociaż w pierwszych 15 minutach Lech mógł strzelić Wiśle ze cztery gole. Potem Wisła miała z pięć okazji na gola. W każdym razie to był najdziwniejszy mecz Wisły w tym sezonie i wcale nie był dobry w naszym wykonaniu. Wspomniany pierwszy kwadrans był chyba najgorszy ze wszystkich meczy. Później nieskuteczność przy mega biernej postawie obrony Lecha... porażająca. Śląsk na pewno nie zagra tak żenująco jak Lech między 20 a 80 minutą.

Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.

PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem...

jendrus 25.11.2011 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Henio1 (Post 1195657)
BOGUSKI???? hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.


W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....:-/:idea::shock:
A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko...

sovinho_02 25.11.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1195708)
W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....:-/:idea::shock:
A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko...

Nie Czekaj tylko Jovanovic....

anthony09 25.11.2011 19:23

Kiedy będzie skład ??

Marcin_fan 25.11.2011 19:27

http://www.live.wisla.krakow.pl/
Juz jest :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl