![]() |
a ja sobie przypomnialem pewna analogie, z ta roznicą ze to byl wtedy finisz ligi. Przedostatni mecz sezonu, jedziemy do Bełchatowa na pożarcie, który walczy o MP a my o nic (moze o to zeby nie klikac na onecie "rozwiń tabele" żeby zobaczyć naszą lokate). Drużyne ówczesnego BOTu prowadził ... Lenczyk... no i wydarliśmy to 2:1 po golach Dudki i nie pamietam kogo jeszcze. No i ludzi na stadionie bylo ciutke mniej niz teraz bedzie.
|
Oj z całym szacunkiem dla dorobku i siwych włosów Pana Oresta Lenczyka, ale ja bym taki pewny swego nie był , na jego miejscu. Coś czuję ,że Wisła dzisiaj zagra dobrze i skutecznie a Śląsk może się obejść smakiem.
|
Cytat:
Nasze morale po 4 meczach przegranych z rzędu sa bardzo małe a czasu na odbudowanie nie ma. Bedzie cięzko nawet o remis. Przed meczem w Poznaniu byslismy w innej sytuacji. Morale drużyny były w 80 % a na dzisiaj są 10%. Po przegranym meczu ze SLaskiem bedzie juz stan krytyczny :-/ |
Slask - Lech 3:1
Slask - Polonia 4:0 Legia - Slask 1:2 Ruch - Slask 0:1 Slask z czołówka naszej EX wygrywał Slask - Wisła ? Nie chce nic krakać ale.... :( |
Cóz... po dzisiejszym meczu moze nam zostac tylko walka o PP
|
Wisla musi zagrac agresywnie i dac z siebie 100% wtedy jest szansa na walke ze Slaskiem jak rowny z rownym wynik jest sprawa otwarta
|
Pozostaje mieć tylko nadzieję że Śląsk w meczu z Wisłą potknie się może. Bo realnie rzecz biorąc szans na zwycięstwo z nim na jego terenie nie mamy niestety żadnych
|
Cytat:
Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym! |
Nie płakać, walniemy dzisiaj Sląska jak nic. I od dzisiaj marsz tylko w górę. Obstawiam 1:2
|
Uważam, że gorzej być już nie może, ale jednak wszystko po stronie Kazia Moskala. Jeżeli znowu poustawia drużynę jak w I połowie meczu z Górnikiem to będzie pozamiatane.
Mila ostatnio chorował, więc jego dyspozycja jest problemem. Najbardziej boję się o naszą lewą stronę - Sobota może wkręcić Diaza jak i Paljicia. Ćwielong moim zdaniem jest przeciętny. Wierzę w wygraną - w końcu na Amikę pojechalismy po porażkach u siebie z Lechią i z APOELEM, a było dobrze. Przecież w końcu chłopaki zaczną trafiać Boguski, Małecki, Iliev czy Genkov - przynajmniej jeden z nich dzisiaj się przełamie. |
Biorąc pod uwagę naszą obecną formę we Wrocławiu może być bardzo źle, ale z drugiej strony wszystkie kiepskie mecze były bez Meliksona i Małego a oni stanowią trzon Wisły, dzisiaj Mały zagra więc jakieś światełko w tunelu się pojawia
|
Cytat:
|
Mecz trudny... Bez wielkich oczekiwań. Podstawa to dobrze zacząć ze Śląskiem... Problem w tym, że Wisła w ostatnim czasie ma kiepskie otwarcia meczów. Nie dobrze to wróży na dziś.
|
Ciekawe jaka forma Malego
Mam nadzieje ze szarpnie dzis kilka razy |
Mały i Genkow zmienią oblicze drużyny!
|
Maly glodny gry to bedzie zasowal poda zamiast kiwnac i bedzie dobrze jesli zagra dzis oczywiscie
|
Niektórzy piszą, że gorzej być nie może. Ale czy porażka dziś będzie oznaczała, że jest gorzej? Absolutnie nie. Przegrać ze Śląskiem na ich stadionie to normalka więc nie wiem po co sie niektórzy napinają. Ja dziś obstawiam 1:1. Gra będzie oczywiście w naszym wykonaniu taka jak zwykle. jedna pilka przez środek i już 100% sytuacja dla rywala, a u nas męczarnie ale coś wpadnie. O dziwo Śląsk u siebie nie gra jakiejś mega ofensywnej piłki. Czy to z Lechem czy z Polonią gra byla bardzo wyrównana a zwycięstwa zbyt wysokie jak na przebieg spotkania. Dlatego po tym meczu spodziewam się wielu komentarzy w stylu "jest lepiej", "graliśmy coś ze Śląskiem", "jest światełko w tunelu".
Liczę na dobry występ...no własnie kogo? Soboty, Kazimierczaka i Mili. W tym meczu ich dobra gra mnie zadowoli. Oby WKS zdobył mistrza bo w mistrza dla nas w tym sezonie nie wierzę. |
Będzie jak z Gdyni na wiosne 2011 :) Dobry ciężki mecz bramka Małego w końcówce i WYGRANA :) i CAŁE FORUM ZAPRASZA MNIE NA PIWKO :):):)
|
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Tylko kogo ???? Chyba że chodziło pokazanie.... |
W tym meczu Wisla wbrew pozorom nie ma juz nic do stracenia. Niektorzy i tak na Wisle postawili krzyzyk w kontekscie MP. Druzyna ma wiec cos do udowodnienia sobie i innym. Nikt przed tym meczem na Wisle nie stawia co jest akurat atutem. Niech Slask sie meczy z mianem faworyta. Zobaczymy jak dlugo uciagna ten ciezar.
My mozemy dzis zagrac na luzie. Tak powinnismy do tego podejsc a nie myslec, ze jak przegramy to bedzie "po zawodach". Kontuzje, luki w skladzie, zmiana trenera, slabe wyniki itd. Wszystko przeciw Wisle jednak jak to czesto bywa wlasnie w takich sytuacjach i takich meczach zespol pokazuje charakter. Wierze, ze tak bedzie i tym razem. We Wronkach tez mielismy byc rozjechani, a zagralismy tam chyba najlepszy mecz w sezonie. Wierze, ze dzis druzyna pokaze charakter, chec do gry i ze wciaz z Mistrzem Polski trzeba sie liczyc nawet mimo pewnych problemow. Tak wiec, NAPRZOD WISELKO!:-) |
Idealny mecz na przełamanie, z liderem ligi dodatkowo grającym u siebie przy prawie 43 tysiącach widzów !
W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski. |
Cytat:
Ok, spadam na mecz, pozdro |
Za to co ostatnio gramy nie mamy prawa wygrac ze Śląskiem niech mistrz jedzie do Wrocławia....
|
Cytat:
Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0. PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem... |
Cytat:
W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....:-/:idea::shock: A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko... |
Cytat:
|
Kiedy będzie skład ??
|
http://www.live.wisla.krakow.pl/
Juz jest :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl