![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Z cyklu "Kijek na speed-zie, czyli najdłuższe zdanie bez znaków przestankowych"
Cytat:
|
Cytat:
W temacie o pomocy przy magisterce... Po prostuuuuu PDK :D |
Cytat:
elo, elo, frejzi, krejzi, fotka.pl A ja chciałem pozdrowić mamę, tatę i babcię która czyta forum po drugiej stronie ekranu. |
Dyskusja na temat ostatnich wydarzeń w Warszawie:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Coś pięknego... :D |
|
Cytat z tematu nasze wyjazdy:
"Wcisa Nh: Wpuszczą nas na derby? odp. Ks Cracovia 1906: Wpuszczą nas odp. South: tyle razy sie przeżucałes że ci sie coś myli ;) " mistrzowstwo świata :rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Cytat z tematu ''Gdybym byl Bednarzem...'' Moj wlasny beznadziejny blad, zobaczyłem go dopiero gdy funkykoval zwrocil mi uwage:P
''Kolo ma kopane, jest wysoki a technika ok :) szczal z nogi super, a niewiesz kiedy mu sie kontrkat konczy?? PS: Jesli sie bylo zawodnikiem Unitet to kopac prosto pilke umie :P'' |
Cytat:
|
Cytat:
I jeszcze Unitet... |
wypowiedź 1q2 na temat grubo podkolorowanego artykułu z Super Expresu dotyczącego "zadymy" rozpętanej przez kibiców Legii:
Cytat:
Cytat:
|
To właśnie Wasze posty, Ar222 i Karmela nadają się do łapu capu i dobrze, że tu są. Boże, ludzie myślcie. Chłopak zażartował, specjalnie tak napisał, a Wy łowcy nonsensów się podniecacie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Nietzsche nie ma - Bóg |
Cytat:
Nietzsche umarł - Bóg i nie będzie Nietzschego - Kononowicz :) |
hehe ale sie porobilo
W skrocie to tak -karmel nie skumal -Aro1234 skumal -pan Dudi skumal ze karmel nie skumal ale nie skumal ze Aro skumal a reszta pojechala po bandzie :D |
Cytat:
|
Ło ku*wa, rzeczywiście pięknie się wdupcyłem. Po przeczytaniu posta ręce mi opadły i opadając losowo wybierały klawisze na klawiaturze. :D Zwracam honor Ar.
|
|
Cytat:
|
Znalezione na forum Ruchu : :)
Na tryningu żaboli stoji Wieczorek i tak sie paczi na swojich grojków. I tak sie myśli: - Kurde, co by tu zrobić żeby te lebry zaczli grać lepij I wymyśloł że pojedzie do Krakowa na tryning Wisły, popaczi sie jak łoni trynujom, zapyto sie Skorży, może mu coś podpowiy, wkońcu to miszcz Polski. Jak wymyśloł, tak zrobioł. Stoi na stadionie kole Skorży, paczi, paczi i w końcu sie pyto: - Jak ty to robisz że te twoje zawodniki tak dobrze grajom? - A wiysz, bo oprócz normalnych tryningów dowom im tyż zadania intelektualne. - - A zresztom pacz W tym momyncie woło Zieńczuka - Zieńczuk mom do ciebie zagadka: kto to jes: syn twojego ojca ale niy twój brat? - Jak to kto, jo - Dobrze, możesz iś nazot kopać Wraco Wieczorek do Zabrzo, stoji na tryningu, myśli, myśli i woło Hajty - Te Tomek, mom do ciebie zagadka: kto to jes: syn twojego ojca ale niy twój brat? Hajto sie zamyśloł, zrobioł sie czerwony i godo: - Trynerze to jes trocha trudne, tak zaroz odpowiedzieć... - Dobra mosz czas do końca tryningu Leci Hajto nazot na boisko, we łbie mu sie szelonto: kurde jakie trudne, kogo sie mom zapytać, już wiym Brzęczek wyglondo na mondrego. Leci do niego: - Te Brzęczek pomóż mi bo tryner doł mi tako gupio zagadka: kto to jes: syn twojego ojca ale niy twój brat? Brzęczek myśli trocha dugo ale godo: - No jo Leci zadowolony Hajto do trynera: - Trynerze już wiym! - No to godej: kto to jes: syn twojego ojca ale niy twój brat? - No jak to kto: Brzęczek !!!! - Hajto jaki tyś jes ciulniynty, to jes ZIEŃCZUK !!!! teraz tylko czekać, co zabrzanie wymyślą |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
nie wiem czy śmiać że czy płakać jebnąć sektorówke na 45 minut specjalnie dla tego pajaca ! |
też mnie ten wpis na głównej rozwalił... możemy się uczyć śpiewu od angoli... sektorówka, która zasłania cały mecz... w strone tego pajaca pewnie był skierowany "fak" Pawełka, więc prosze się odczepić od naszego bramkarza ;)
|
Cytat:
Z psychologicznego punktu widzenia niechęć do przeklinania albo duża wrażliwość na przeklinanie wiąże sie z nieudanym pożyciem seksualnym i zatraceniem własnego ego. A więc Panowie za 2 tygodnie jazda z ****... ps. co do sektorówki,, chyba nie sądzisz, że koleś zasiada na D,,, ;) |
Cytat:
123456789 |
Z cyklu przygotowanie do życia w rodzinie :)
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl