Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7214)

pozowski 30.04.2010 19:45

Obraz nędzy i rozpaczy. Naprawdę to Wisła gra o mistrza Polski?? Czy któryś z polskich zawodników potrafi dokładnie przyjąć piłkę??!!

legol 30.04.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 891226)
jak sedziemu??

piotrek wybronil reka ta sytuacje ewidentnie... jesli w meczu inter-barca byla reka przy golu na 2:0 to to tymbardziej...

brylant17 30.04.2010 19:49

Nasi kopacze nie nadają się na granie co 3-4 dni Jeden mecz i tydzień przerwy jakby grali w Anglii wszyscy byli by zaj...

Griszka30KR 30.04.2010 19:49

poczekajmy z ocenami do II połowy

wislacki 30.04.2010 19:52

Zagadka:

Wskaż 3 różnice w grze Wisły dzisiaj i w meczu z Arką.

masterlag 30.04.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 891227)
No idzicie kur** i zagrajcie lepiej.

A no wiesz, taka sytuacja, że o to nie trudno a i kibice by przynajmniej zap*** z sercem!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 891226)
jak sedziemu??

pilka po strzale Nikoli calym obwodem nie przekroczyla linii bramkowej..

coz, trzeba liczyc na remis.. widac ze mecz calkowicie im nie wyszedl, zoltko, szybko stracona bramka, duzo nerwow i gonienie wyniku

A no tak sędziemu, że karny powinien być- ewidentny ruch ręką Piotrka Brożka, niestety...
Natomiast fakt- Nikola gola nie strzelił.

Cała nadzieja w przerwie i ewentualnych zmianach. Ja chce zobaczyć jakikolwiek pressing z naszej strony!

Kamson 30.04.2010 19:53

Czemu nie potrafimy wyjść na taką Korone, na takiej ku**ie, jak w meczu z Amiką? Za dużo do biegania dla naszych gwiazdek? Jak sie nie wezmą za siebie w drugiej połowie, to mogą sobie wytatuować na czołach napis "frajerzy".

SpoXsteR 30.04.2010 19:53

karny to nie bramka

iiYama 30.04.2010 19:54

Qrcze no masakra. Przede wszystkim fizycznie słabo. Sobol zlany cały potem, inni też bez dynamiki. Ehh.

Jak dla mnie na boisko Ba i Jirsak, nie ma czego bronić. Za Sobola - słabo wygląda i ma już żółć, i za Alvareza.

Dobry jest ten Kiełb z Korony.

Hudy 30.04.2010 19:54

Issa Ba od 46 minuty na boisko
będzie dobrze MUSI być

Griszka30KR 30.04.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 891231)
jakby grali w Anglii wszyscy byli by zaj...

Dlatego tam nikt z Polski(z pola) nie gra.........

HEDu 30.04.2010 19:55

Napewno Isse trzeba wprowadzic, ale jesli ja widze ile naszych pilkarzy biega i wychodzi na pozycje no to ... zal troche

Żuczek 30.04.2010 19:56

Tragedia! Tak słabo grającej Wisły dawno nie widziałem... Mam nadzieję, że Heniu coś im nagada w przerwie.

igortsw 30.04.2010 19:56

Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.

Kiepsko to dzisiaj widzę...

willow 30.04.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 891227)
No idzicie kur** i zagrajcie lepiej.

Weź się i pie...nij o sosnę z takim komentarzami, co?

Na razie dno i metr mułu. Albo im się nie chce, albo nie mogą.

Wujor 30.04.2010 19:57

A ja wam mówie, dziś stracimy mistrza :(

Markus 30.04.2010 19:58

Znów mentalnie są nieprzygotowani do meczu. Wyraźnie zlekceważyli rywali - nie ma presingu, agresywnego krycia, dokładności. Co oni wyprawiają?! Paru piłkarzy gra żenująco źle: Juszczyk - poziom trampkarzy, Diaz - dno w rozgrywaniu i co najbardziej zaskakuje, także w destrukcji, Alvarez - niedokładnie i mało ofensywnie, Kirm - nieefektywnie...Obaj defensywni pomocnicy odpuszczając krycie przed szesnastką, sprezentowali Koronie parę doskonałych sytuacji, a Sobol bramkę (odpuścił wchodzącego na drugie tempo Kielba).

Liczę, że już w przerwie zostanie wpuszczony Ba, najlepiej za Diaza. Bez wstrząsu i radykalnej zmiany gry punktów i być może mistrzostwa nie będzie.

bridgeburner 30.04.2010 19:58

Najgorsze, że wszyscy stoją z łapami w kieszeni
czy przeciwnik musi sie nazywac Lech albo Legia żeby należycie go traktować
i grac na pełnym zaangażowaniu??
Wszystkie akcje nasza lewą idą Pi. Brożek nie istnieje w defensywie

Maciuś 30.04.2010 19:59

Gdzie sie podziali obroncy Skorzy? Maciuś super przygotowal druzyne do sezonu, prawda?

SpoXsteR 30.04.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 891250)
Gdzie sie podziali obroncy Skorzy? Maciuś super przygotowal druzyne do sezonu, prawda?

skoncz sie osmieszac..
jak wygrywamy to super Heniek, jak przegrywamy to Skorza ble ble... czlowieku minelo kilkanscie meczow od przejecia przez Kaspra druzyny, nie kuzwa 5 dni!!

Ty masz jakies zboczenie na punkcie Skorzy.. minie 10 lat a on dalej bedzie paplal ze Skorza zle zespol prygotowal :rotfl:
nie masz jaj zeby napisac ze Heniek cos namieszal? a przede wszystkim sami pilkarze? wiesz ze popelniasz blad za kazdym razem piszac o Skorzy.. bo tylko to Ci zostalo.. jako wielkiemu przeciwnikowi jego osoby

HEDu 30.04.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 891245)
Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.

Kiepsko to dzisiaj widzę...

sredniak? to za wiele. Jaga, Lechia, Ruch tysiac razy lepiej graja. A my jak Arka albo Piast, moze Polonia B. :-P

Griszka30KR 30.04.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujor (Post 891247)
A ja wam mówie, dziś stracimy mistrza :(

Ty też się pier*****j o tą sosnę.....

Juszczyk powinien z Pawełkiem zagrac w beki....

szprotson 30.04.2010 20:03

Boguski .... ehh siłowo jak panienka

AS82 30.04.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 891253)
Ty też się pier*****j o tą sosnę.....

czemu ,on ma racje , przy takim wyniku ,to dzis przepier*alamy Mistrza

Maciuś 30.04.2010 20:05

Te 45 minut zadecyduje o mistrzostwie.

kibic sukcesu 2007 30.04.2010 20:05

I tak mamy sporo szczęścia. Po zagraniu Piotrka Brozka powinna być czerwona i karny.

iiYama 30.04.2010 20:07

A może grajki usłyszeli że Basałaj wraca i ....

Nie, tak nie może być.

AS82 30.04.2010 20:07

Kasperczak sie obudzil z Issa Ba , o 45 minut za pozno

Plastman 30.04.2010 20:07

Nie wiem, co by się musiało zdażyć w szatni, żebym był dobrej myśli na drugą połowę...Jakby tam Adam Musiał wpadł na chwilę i swoim sposobem powiedział piłkarzom co myśli o takiej postawie to by chyba naszym dobrze zrobiło.

Griszka30KR 30.04.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 891255)
czemu ,on ma racje , przy takim wyniku ,to dzis przepier*alamy Mistrza

Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl