Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Upadek Hutnika (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6711)

Zarko42 09.03.2010 12:55

Widzę że najwięcej do powiedzenia i najwięcej trzęsą portkami przed Hutnikiem ludzie, którzy z Hutą nie mają nic wspólnego. Trochę żal jak czytam te wasze komentarze.

UniaTarnówZKS1928 09.03.2010 13:20

Jak byliśmy u nich to jakby nie było pokazali się dobrze. Już nie wnikam w "ODPOIWE" na transie ale chodzi o liczbę. Tak samo jeśli chodzi o wyjazd. Te mecze pokazały że i oni i my potrafimy się jeszcze zbierać w dobrej liczbie w 4 lidze.

Porównywanie ich do żydów to chyba przesada no ale nie mnie oceniać.

Daja`n 09.03.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 866740)
O czym Ty piszesz? Popatrz na ich mecze z zeszłego sezonu, popatrz na ich liczby u siebie i wyjazdowe, a potem się wypowiadaj. Przewyższają naszą sąsiadkę kibicowsko o lata świetlne, z tą tylko różnicą że ta druga ma więcej fanów dzięki krakowskiej yntelygency, JP II, Żydom i innym w których kręgach modne było chodzenie na jej mecze.

Popatrz na historię tego klubu, występy w pucharach, na bazę treningową, na wychowanków. Hutnik ma znacznie większe prawo do istnienia od naszej uciemiężonej sąsiadki, która niestety ma wpływowych fanów od Lassoty na Majchrowskim kończąc.

Co Ty za dyrdymały piszesz o histori Hutnika?Nie porównuj histori Cracovii do histori Hutnika bo ośmieszsz się okrutnie.Jak byś nie patrzył to Cracovia ma już ponad 100 lat i jej osiągnięcia sportowe biją na łeb dorobek Hutnika czytaj raz zagrali w pucharach i tyle by było ich dorobku sportowego.

felipe 09.03.2010 13:31

Nie no, dj ibuttiemu czasem udaje się błysnąć :lol:

szczepanwislak 09.03.2010 13:52

A jaka jest panowie główna przyczyna upadku tego zasłużonego dla Krakowa kluba ?? bo nie jestem w temacie , widzę w 3 lidze zajmują pierwsze miejsce po jesieni to dla czego maja upaść i zacząć jak tutaj mowa od początku , czyli od tej C klasy. Dlaczego pany ??

dj_ibutti 09.03.2010 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 866762)
Co Ty za dyrdymały piszesz o histori Hutnika?Nie porównuj histori Cracovii do histori Hutnika bo ośmieszsz się okrutnie.Jak byś nie patrzył to Cracovia ma już ponad 100 lat i jej osiągnięcia sportowe biją na łeb dorobek Hutnika czytaj raz zagrali w pucharach i tyle by było ich dorobku sportowego.

A ile razy to uciemiężona zagrała w pucharach? Super, a niech sobie istnieją nawet 150. Co nie przeszkadza im być historycznymi mistrzami hipokryzji. Nawet to, że na oficjalnej stronie mają napisane: "Najstarszy polski klub sportowy", co jest niczym więcej jak kłamstwem.

Przypomnij sobie rok 2001, kiedy to słynna grupa 100 ratowała Cracovie. Popatrz na czas jaki Hutnik spędził w niższych ligach i na ich frekwencje. Na otoczenie w jakim ich kibice muszą mieszkać itp. a jednak ciągle są wierni Hutnikowi.

Dla mnie zawsze kibice Hutnika będą zaslugiwać na większy szacunek niż kibice Pasiastej damy i tyle.


A przyczyna upadku jest taka, że leśne dziadki prezesi biorą wszystko dla siebie, mając w dupie klub. Kiedy Hutnik zdobywał mistrza w piłce ręcznej, to w następnym sezonie rozwiązali sekcję... Ot takie postkomunistyczne "władze" .

szczepanwislak 09.03.2010 14:52

Aha.. dzięki kolego za informacje. No to faktycznie zarząd Nowej Huty preferuje jeszcze chyba postkomunistyczne środki władcze . Nie żeby klub był ikona , czymś ważnym w historii miasta. Tylko wykorzystują go ludzie dla własnych zysków kosztem klubu , który jest dla nich niczym , jedynie okazja do zarobienia. Z tego co widzę z władz zarządzających tym klubem nikomu za specjalnie na nim nie zalezy. A szkoda tych wszystkich ludzi emocjonalnie związanych z Nową Hutą którym na seru leży dobro Hutnika. Ach dzisiejsza polityka..

Daja`n 09.03.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 866789)
A ile razy to uciemiężona zagrała w pucharach? Super, a niech sobie istnieją nawet 150. Co nie przeszkadza im być historycznymi mistrzami hipokryzji. Nawet to, że na oficjalnej stronie mają napisane: "Najstarszy polski klub sportowy", co jest niczym więcej jak kłamstwem.

Przypomnij sobie rok 2001, kiedy to słynna grupa 100 ratowała Cracovie. Popatrz na czas jaki Hutnik spędził w niższych ligach i na ich frekwencje. Na otoczenie w jakim ich kibice muszą mieszkać itp. a jednak ciągle są wierni Hutnikowi.

Dla mnie zawsze kibice Hutnika będą zaslugiwać na większy szacunek niż kibice Pasiastej damy i tyle.


A przyczyna upadku jest taka, że leśne dziadki prezesi biorą wszystko dla siebie, mając w dupie klub. Kiedy Hutnik zdobywał mistrza w piłce ręcznej, to w następnym sezonie rozwiązali sekcję... Ot takie postkomunistyczne "władze" .

Jest tylko jedno ale Cracovia ma o wiele więcej kibiców od Hutnika i jest jednak bardziej potrzebna Majchrowskiemu niż jakiś tam klub z Nowej Huty.Więc nie widzę żadnego światełka w tunelu dla Hutnika.A MP w piłce ręcznej w Polsce jest tyle warte co MP w skokach narciarskich.Już widzę te tłumy świętujące zdobycie przez Wisłę Zakopane MP w skokach narciarskich.Prawdziwy szał!!

Kaan 09.03.2010 15:27

Daja`n, przeczytaj uwaznie jeszcze raz posta którego cytujesz i moze zrozumiesz sens. Bo w Twojej odpowiedzi go mocno brakuje.

massoud 18.03.2010 16:43

poczytajcie co to się dzieje z Hutnikiem

http://sportowetempo.pl/pn_malopolska

Gwiaździsty 18.03.2010 19:17

Czyli okazuje się, że miasto może dać kasę na prywatną spółkę oraz , że wystarczy zapewnienie. że spółka zawrze porozumienie w sprawy spłaty długów wobec Urzędu Skarbowego i ZUS-u i nie ma sprawy :) To tylko MZPN czyli przedłużenie PZPN-u. A więc wszystko jest możliwe. Stary komuch Niemiec od początku mówił, że coś wykombinuje.

AdiWiślak. 24.03.2010 13:51

Już abstrahując od upadku Hutnika, wszystkich spraw związanych z nim.. niestety , panowie i panie , wydaję mi się , patrząc na obecną sytuację w Wiśle , że za parę lat to też będziemy zakładać temat pt.' Upadek Wisły'. Ludzie , co w tym Naszym kochanym klubie się dzieje ? Heńka to jeszcze zniosłem , ale na skauta wraca Kapka,telefonika długi, sponsora nie ma.. Wiem , że gdyby nie Cupiał to bylibyśmy już teraz w dupie, i zapewne przez ostatnie 10 lat nie zdobylibyśmy żadnego mistrzostwa, ale jeśli dalej tak pójdzie, to niech lepiej już sprzeda Wisełkę szejkom z Kataru.

Kocur 25.03.2010 09:51

Cytat:

Na trzy dni przed meczem ekstraklasy Cracovii z Ruchem Chorzów na stadionie Hutnika nie ma prądu.

<div id="banP34">putBan(34); Przez cały dzień na obiekcie, na którym swoje spotkania ligowe rozgrywają podopieczni Oresta Lenczyka oraz piłkarze Wisły nie było prądu.

Firma Enion Energia, która dostarcza energię na stadion odcięła jej dopływ z powodu niezapłaconych rachunków.

putBan(62);

- Nie obwiniałbym nikogo. Wedle moich informacji faktura za prąd została zrealizowana, ale z lekkim opóźnieniem. Sprawa zostanie wyprostowana w najbliższych dniach. Kompromitacji na pewno nie będzie - przekonuje Mieczysław Gil, przewodniczący rady nadzorczej Hutnika.

Dziś piłkarze Cracovii chcieli trenować przy Suchych Stawach, ale jeszcze wczoraj do późnych godzin wieczornych nie było wiadomo, czy będzie to możliwe.

- Nie wyobrażamy sobie, by niezapłacona faktura wpłynęła na nasze przygotowania do meczu z Ruchem - twierdzi Przemysław Urbański, rzecznik prasowy klubu.

Cracovia i Wisła płacą za każdy mecz na Suchych Stawach ok. 30 tys. złotych. Część tych pieniędzy trafia na konto komornika, reszta ma pokryć bieżące rachunki związane z działalnością Hutnika i organizacją imprez masowych na stadionie.

równi mnie to pier... co się dzieje na Hutniku ale czarno na białym widać że ktoś tą kasę za wynajem przytula

TSNH 25.03.2010 10:43

Myślałem że więcej kasują niż 30 tys. A swoją drogą to nieźle im komornik musi zabierać skoro z tych pieniędzy nie mogą uregulować zaległości w Enionie ok 20.000zł

massoud 26.03.2010 18:37

To jak z nimi jest w końcu? Grają czy spadają? Oficjalnie nie sa jeszcze wycofani...

i przeczytałem jeszcze gdzieś, że mecz w sobotę jednak się odbędzie


Lubrzanka Kajetanów - Hutnik Kraków 27 marca, 15:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

UniaTarnówZKS1928 26.03.2010 20:24

Grają ale kibice bojkotują mecze SSA także mecz z nami będzie pewnie bez kibiców HKSu.

Szykują się więc dwa Hutniki za pół roku. Choć i tak nie wykorzystamy tej szansy awansu...:(

massoud 23.04.2010 09:58

Nowy Hutnik 2010 wywalczył pieniądze i zagra pierwszy raz

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...rwszy_raz.html

Kameleon 12.08.2010 19:30

Reaktywacja
http://www.małopolska.tv/portal/2010...nik-nowa-huta/

damians 12.08.2010 19:38

Przedłużyli kontrakty bardzo ciekawi młodzi zawodnicy, Urbaniec, Białkowski...
Jeśli chodzi o szanse Hutnika, raczej awansują do 3 ligi już w pierwszym sezonie.

A w ramach ciekawostki:

http://www.małopolska.tv/portal/ = http://www.tvnkraków.pl/

spinna 12.08.2010 20:38

http://kiks.tv/2010/07/swieto-na-suchych-stawach/
http://kiks.tv/2010/07/bez-komentarz...-na-trybunach/

tak wyglądał mecz Hutnik - FC Magdeburg

konrad1991tsw 13.08.2010 22:19

Poprad Muszyna zastąpi Hutnika w III lidze! Taką decyzję podjął dzisiaj Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Hutnik Kraków nie uzyskał licencji i wycofał się z rozgrywek III ligi! Przez ostatnie dni trwała burzliwa dyskusja kto zastąpi krakowską drużynę w rozgrywkach. Nieoficjalnie pod uwagę brane były dwie opcje, gra w okrojonym 17-zespołowym składzie, albo dołączenie trzeciej drużyny ubiegłego sezonu w IV lidze małopolskiej. Ostatecznie wybrano tę drugą opcję i w piątek późnym popołudniem oficjalnie Poprad Muszyna dołączył do grona trzecioligowców!

Terminarz rozgrywek nie ulegnie znacząco zmianom. Poprad zagra w tej samej kolejności, w jakiej swoje mecze miał rozgrywać krakowski Hutnik.

za: juventa.starachowice.org

spinna 14.08.2010 19:52

http://kiks.tv/2010/08/byl-bedzie-je...nik-nowa-huta/

O sytuacji w Hutniku

spinna 23.09.2010 12:11

jakby ktoś ył zainteresowany to relacja z wczorajszego meczu Hutnik - Sandecja II Nowy Sącz
http://kiks.tv/2010/09/sinusoidalna-forma-hutnika/

yarow 27.11.2010 03:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 866789)
[..]

Dla mnie zawsze kibice Hutnika będą zaslugiwać na większy szacunek niż kibice Pasiastej damy i tyle.


[...].

Zwłaszcza, że można powiedzieć, iż go sami teraz od całkowitego upadku uratowali (Nowy Hutnik).

-------------
Nota bene, jest jeszcze jeden zasłużony, klub chylący się ku upadkowi i można powiedzieć, że kibicowsko związany z Wisła (bo jego kibice to rownoczesnie Wiślacy. Tzn. nie wiem jak jest teraz z Wawelem Kraków bo o nim mowa, ale miewałem kiedyś dwa szaliki. Ten drugi, był wrzosowo biało zielony ;) Kto te czasy pamięta, ten wie jak było :)

Szkoda Wawelu. Mam nadzieję, że nadejdą jeszcze i znów "Jego czasy" (w piłce nożnej).

Sorry za OT.

maro olTSkul 27.11.2010 22:24

spoko , są jeszcze kibice Wawelu !

domofon 09.01.2011 21:08

http://www.futbol.org.pl/news,23271.html

kazimierz pawlak 12.01.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 866725)
A kogo to interesuje że Hutnik upada?Bo jak kiedyś mieli spotkać się żeby protestować przeciwko grze Wisły i Cracovii na ich stadionie to nawet dziesięciu osób nie uzbierali.Więc jak słyszę że powstanie Nowy Hutnik powołany przez kibiców to śmiać mi się chce.Ilu jest tych prawdziwych kibiców Hutnika bo jak dla mnie to oni są jak Yeti nikt nigdy go nie widział.

Jednak czas zweryfikował że "ch..a wisz i na gazetach śpisz."

spinna 19.01.2011 00:26

relacja z turnieju kibiców Hutnika:
http://kiks.tv/2011/01/kibice-tez-potrafia/

WISŁA KAZIMIERZ 19.01.2011 09:27

fajnie byłoby widzieć w ekstraklasie Garbarnie i Hutnika

PvD 19.01.2011 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA KAZIMIERZ (Post 1037697)
fajnie byłoby widzieć w ekstraklasie Garbarnie i Hutnika

no bardzo fajnie byłoby zobaczyc mlodych chlopaków z Ludwinowa biegających w szalach ekstraklasowej Garbarni niż Wielkiej Wisły, bardzo fajnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl