![]() |
Przede wszystkim po raz kolejny ewidentnie widać, że u naszych brak rozgrywającego (środkowego). Nie potrafimy grać przy wysokiej obronie przeciwnika, brak wbiegów podsłon itp (chociaż Wenta mówił wczoraj podczas "czasu" że żadnych podsłon).
Generalnie wynik cieszy, skuteczność Tłuczyńskiego i Jurasika. Wpieprza na maksa statyczna obrona(nisko ustawiona) czekająca na blok. Lazarov pokazał "siłę" naszego bloku i niskiej gry w obronie. Z drugiej strony wszystkie Polskie drużyny nie potrafią grać wysoką. Z Niemcami fajny mecz będzie . Jestem pod tym względem optymistą i pykniemy ich 3-4 bramkami. |
Dzisiaj będzie bardzo ciężko i raczej sukcesu naszym nie wróżę.
Niemcy dużo lepiej prezentują się w obronie, również bramka funkcjonuje u nich lepiej niż u nas. Wenta odesłał Jaszkę już na trybuny, więc wszystko wskazuje na to, że gość jest już ugotowany a my dokończymy mistrzostwa Zdechłym, no chyba że młodszy Lijek będzie mógł grać i Wenta spróbuje go na środku rozegrania. Dobrze, że chociaż skrzydła zaczęły funkcjonować w ataku i nieco lepiej (zwłaszcza Tłuczyński) w obronie. Nasi fatalnie rozgrywają przewagi - z Tunezją dwukrotnie przegraliśmy 2 minuty w stosunku 0:2, raz 1:2 a dwa lub trzy razy był remis. Ta statystyka jest skandaliczna. Zamiast budować przewagę my ją tracimy |
Dzisiaj tak samo ważny jak mecz z Niemcami jest mecz Rosji z Macedonią. Oba mogą nam dać po 2 pkt w następnej fazie. Jeśli wygra Rosja, mamy 2 pkt. Jeśli wygramy i my, mamy razem 4 pkt w drugiej fazie. Wersja pesymistyczna: przegrywa Rosja, i przegrywamy my z Niemcami - w drugiej fazie mamy 0 pkt i możemy praktycznie zapomnieć o półfinale.
|
Wg livescore widzę, że jest nieciekawie. Ruskie przegrywają 11:13, oby to chociaż zremisowali...
|
http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=22198
Tu powinien być mecz ale w tej chwili jest przerwa |
Raczej po ptokach
tzn po Rosji... |
Sędziowie robią co mogą, ale Ruskim będzie ciężko. 4 bramki w plecy na 15 min. przed końcem.
|
okazuje sie, ze Ruscy byli najslabsi, a my i tak potrzebowalismy fenomenalnego bramkarza zeby ich pokonac
|
to co Ruski grają to jest tragedia możemy pomarzyć o miejscu 1-4
|
no nie za ciekawie jest...jak nie wygramy z Niemcami to będziemy mieć falalną sytuację wyjściową...czyli przegrana z Macedonią może nas jednak dużo kosztować.
|
Macedonia 28:23 Rosja będzie ciężko:/
|
Z którą grupą nas łączą później? 30:24... no comment..
|
z gr. D (Dania, Norwegia i Serbia/Brazylia)
|
Ruscy są przerażliwie słabi. Jak nie wygramy z Niemcami, możemy zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie na tych mistrzostwach. Gramy z gr. D (na szczęście).
|
No to muszą Norwegowie dziś z Danią wygrać... no i my ze szkopami.. innej opcji nie ma.. wtedy praktycznie wszyscy będą mieć po 2 pkt.
|
trzeba wygrać z Niemcami...a potem wszystkie 3 mecze w grupie...wtedy wejdziemy do pólfinału...ale z Danią czy Norwegią bardzo ciężko bedzie wygrać...z Niemcami również...
|
Dania - Serbia 37:36
Serbia - Norwegia 27:26 Norwegia - Dania ??? Polska - Macedonia 29:30 Macedonia - Niemcy 23:33 Niemcy - Polska ??? Oby Norwegowie wygrali i my, bo inaczej nie ma szans... ;] ale patrząc na Serbów, to oni chyba też nieźli są... albo cała ta grupa taka cienka, że minimalne zwycięstwa odnoszą :P wtedy wszyscy po 2 pkt i walka zaczyna się od nowa, każdy z takimi samymi szansami ;) Macedonia - Rosja 36:30.. koniec. Daswidania (czy jakoś tak) Ruskie...:-p |
ah ten Łazarow ;] gdyby nie on to... wiadomo ;]
no nic.. jak nie wygramy z Niemcami to jesteśmy w du.. więc mam nadzieje, że wygramy chociażby tą jedną bramką.. |
Macedonia - Rosja 36:30 (15:14)...i znowu wszystko w naszych rękach:D:D:D
|
jeb..... macedonia jak by nie oni to bysmy mieli napewno 2 pkt a tak to oni maja 2 a my narazie 0
|
nasi na razie z Niemcami podobnie jak z Rosją, czyli walą po słupkach i porzeczkach...i za szybko chcą strzelić bramke...w przewadze grali to nie strzelili, a stracili bramke...
7:4...ale błędów z naszej strony...z taką ilością błędów nie mamy czego szukać w następnej fazie...niestety...ale tamte MŚ to chyba taki wyskok naszej kadry...i ewentualne zwycięstwo z Niemcami tego nie zmieni...mamy dobrą drużynę, która może wygrać z każdym, ale jest za malo regularna. edit: co ten Jurasik zrobił...!!! nie, nic nie osiągniemy jak będziemy grać tak lekkomyślnie i nieprofesjonalnie.... trzeba wziąść się w garść!!! |
Też macie takie zakłócenia w transmisji.... POLSKA 3:4 niemcy
|
Cytat:
|
Jaki wynik?
|
Polska 8:8 Niemcy!!!!!!!!!!
|
Jazda z ...nimi, Jezu jak ja ich nie lubię , ale ciężki mecz .
Niemcy śmieją się z Polaków ze to wąsacze a tu prosze ich trener wygląda jak Putra. |
Polska 9:11 Niemcy...zaczyna być nieciekawie :\
|
2 min w przewadze - Lijewski 2 razy w aut, a Niemcy 2 gole
zresztą obie druzyny są slabe |
Nie żebym był jakimś szowinistą, ale zwycięstwo z Niemiaszkami zawsze smakuje wyjątkowo :D . Szkoda tylko, że robimy tyle banalnych błędów...I nie umiemy grać w przewadze...
|
Niedobrze Polacy mają 2 kary 2minutowe... niedobrze
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl