Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [4 kolejka] Cracovia - Wisla Krakow 31.08.08r 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4772)

amauri1990 31.08.2008 08:02

info telefoniczne?
przynajmniej oficjalna podałaby taką wiadomość jeśli byłoby coś na rzeczy...
chyba.

JrQ- 31.08.2008 08:35

Szkoda, jeśli to będzie prawda, ja osobiście proponowałbym takie ustawienie:
Piotrek Brożek - Cleber - Baszczyński - Singlar
Zieńczuk - Jirsak - Cantoro - Łobodziński
Boguski - Paweł Brożek

Trochę ofensywne, ale na pewno nie powinniśmy się bronić, tylko atakować. Jesteśmy duuużo lepsi.
Ewentualnie Boguski za Łobodziśkiego, Jirsak za Boguskiego, Diaz za Jirsaka.

Ale wolabym wariant 1

karamba 31.08.2008 09:18

miejmy nadzieje ze łobo zagra o niebo lepiej i cos wreszcie strzeli, ja stawiam na 3-0 i oby sie sprawdziło!!

luke1906 31.08.2008 10:04

Info z tego co się orientuje to jest od samego zainteresowanego, czyli Juszczyka :)

To dla niego, jako wychowanka, spełnienie marzeń bronić w Derbach. Więc mam nadzieję, że żadnego babola nie puści.

KOMINEK 31.08.2008 10:10

HISTORIĄ WISŁY ZAJMUJEMY SIĘ TU [http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=3856/ A Cracovi to na ich forum proszę

Maćko 31.08.2008 10:55

No to mamy mały problem.
Ale jest jak napisał luke1906 - dla Marcina to coś fantastycznego, pewnie spełnienie marzeń.
Tak więc wypada wierzyć w umiejętności i chęć pokazania się naszego wychowanka.

sayek89 31.08.2008 11:27

Zagra Pawełek nie ma w ogóle o czym mówić przecież. Po za tym nigdzie nie ma oficjalnego info o tym więc spokojnie panowie wiem że atmosfera derbów ale bez takich info wziętych z nie wiadomo skąd.

ogr 31.08.2008 12:01

Pasiaki byli sie pomodlić przed derbami w kościele u mnie na wiosce (Biały Kościół przy trasie Kraków-Olkusz). Po mszy życzyłem im aby nie przegrali za wysoko, bo by profesor zwolnił dochtóra i jeszcze by się utrzymali w lidze :D
Btw. Ciekawe czy wszyscy piłkarze 'onych' mają magistra, skoro prezes-profesor, trener-dochtór, to piłkarze same magistry (co najmniej) winny być :rotfl:. Jednak, patrząc na wyniki to chyba mało który maturę zdał:lol:

Azulev_A.D._2008 31.08.2008 12:24

ogr ,

porównując z wykształceniem Małeckiego to zawodnicy Cracovii są właśnie magistrami:):):):)

ogr 31.08.2008 12:34

Widzisz, nie zrozumiałeś mnie. To było w stronę ichniego trenera(?)-dochtóra i jego wyników, a nie w strone zawodników...

A Małecki, no cóż, ma jeszcze czas:-p:-)

gris 31.08.2008 12:35

Śmieszy mnie to jak po każdych derbach kibice Cracovii się pocieszają, że to sędzia nam pomógł, że piłka kwadratowa była, murawa krzywa i inne bzdety :) a czytając ich to forum to można naprawdę sobie humor poprawić.
A z tym Pawełkiem to niezła ściema, na pewno, by były jakieś przecieki.
Dziś pewnie 2:0 dla Nas :)

Nalokson 31.08.2008 12:49

Nie no trzeba przyznać, że jak graliśmy u nich to było gorąco w ostatnim meczu i o ile wiem, to sędzia błąd popełnił (nie czasem przy spalonym Boguskiego?) Mam nadzieję, że dziś wygramy bez przeszkód. Spodziewam się jednak BARDZO ZACIĘTEGO meczu i zaledwie jednobramkowego zwycięstwa. Nie liczy się dziś styl, liczą się 3 pkt.

Tiramisu 31.08.2008 16:10

[FONT=Comic Sans MS] Już od rana na podwórzu
wśród patyków i wśród liści
przycupnęli nad kałużą
pracowici kałużyści.
Wygrzebują brud z kałuży,
niech kałuża będzie czysta!
Pełne ręce ma roboty
każdy dobry kałużysta!
Rękawiczką i chusteczką
dwóch błocistów chodnik czyści.
Obrzucają się szyszkami
bardzo dzielni szyszkowiści.
Dwie kocistki pod ławeczką
cukierkami karmią kota...
Świątek, piątek czy niedziela
na podwórku wre robota!
[/FONT]

Wszystko dla Nas :D. A my obiecujemy, że zostawimy po sobie porządek,,, Tak przynajmniej 3 do czysta :).

Devonisch 31.08.2008 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 595690)
Skąd masz wogóle takiego Newsa??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 595766)
Zagra Pawełek nie ma w ogóle o czym mówić przecież. Po za tym nigdzie nie ma oficjalnego info o tym więc spokojnie panowie wiem że atmosfera derbów ale bez takich info wziętych z nie wiadomo skąd.

Jak już luke1906 zaznaczył.........z 1 ręki.......... czyli od Marcina. A czy sztab medyczny zdoła podratować Pawełka to się dziś okaże.

piter116 31.08.2008 17:59

No i Mario jednak nie zagra....
Juszczyk
Singlar
Baszczyński
Cleber
Piotr Brożek
Łobodziński
Diaz
Cantoro
Jirsak
Zieńczuk
Paweł Brożek

DevilMayCry 31.08.2008 17:59

no i jednak Juszczyk. Powodzenia Marcin

Weez3r 31.08.2008 18:05

Boguski też złapał jakąś kontuzję? Trochę zaskakuje jego nieobecność w pierwszej 11...

nesta 31.08.2008 18:06

Co to za sklad w ogole ? Gdzie jest Boguski ? Strasznie mnie denerwuje to przywiazanie do nazwisk Skorzy. Zienczuk jest, Lobodzinski jest, a graja duzo gorzej od Boguskiego.

Stone Island 31.08.2008 18:10

Do boju Wisła !!!!! Liczę na zwycięstwo, w minimalnym stopniu niestety. Wiadomo jak to jest z derbami...

Wasiu 31.08.2008 18:10

Moze chce mu dac odpoczac? Ostatnio gral co dni i nie oszukujmy sie, z kazdym meczem coraz gorzej. Na Camp Nou Skorza posadzil Zienia, wiec tak bardzo do nazwisk sie moze nie przywiazuje.

gris 31.08.2008 18:21

Boguski nic nie pokazywał w ostatnich meczach, no chyba, że to będzie nasz Joker :D

Wislak1906_TS 31.08.2008 18:22

Nie wiem czemu mam złe przeczucia :-p

Juszczyk ma PRAWDZIWĄ okazje do pokazania swoich umiejętności :) Pawełek też kiedyś pauzował, wszedł Dolha i do końca sezonu Dolha bronił :) Może Juszczyk będzie odkryciem? :>

Mam nadzieje, że Zieniu i Łobo zmęczą obronę Cracovii, a potem wejdzie Boguski i strzeli swoje 2 bramy :>

Brożek niech strzeli też coś (może hattrick, by pokazać Ivanovskim i Zakrzewskim, kto jest królem strzelców? :> )

Licze na jakieś 2-1, 2-0 :)


Ale mi serce wali :-D :P

jerry1990 31.08.2008 18:23

Z tego co widze to Pan Maciej Skorża powiedział że gramy dziś 1-4-5-1 więc Boguś w takim ustawieniu raczej Boguś nie gra :) Aczkolwiek można by było go dać na środek pomocy. Widze że nasz Pan Trener dziś bedzie grał tak jak na Tottenham więc myśle że Skorża wie co robi.W sumie to do żadnego trenera nie miałem nigdy takiego zaufania jak teraz do Skorży.

bearex 31.08.2008 18:42

Wie ktos dlaczego nie ma na oficjalnej linku do radia biała gwiazda??? Bo chętnie posłuchałbym relacji z meczu.

Pan Jotka 31.08.2008 18:58

Ale nerwowa...Martwie sie troche bo sklad eksperymentalny. Nie utrzymujemy si eprzed pilka i to tez zly znak. Brawo Cleber.

Nehiar 31.08.2008 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 596102)
Ale nerwowa...Martwie sie troche bo sklad eksperymentalny. Nie utrzymujemy si eprzed pilka i to tez zly znak. Brawo Cleber.

"Brawo Cleber" wykrakałeś :)

Pan Jotka 31.08.2008 19:01

Wlasnie o tym pisalem tylko znaku nie postawilem ironicznego. ;-)

zenobiusz27 31.08.2008 19:05

Dla mnie Łobodziński do zmiany bo kompletnie zagubiony jest.

born2b3k 31.08.2008 19:05

zmiencie tego Lobodzinskiego.. :/ prosze...

zakk 31.08.2008 19:05

Łobodziński i Diaz -żal co oni grają..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl