Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   No to gramy!! Wszystko o graniu na PC (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=120)

kch19eg 09.07.2008 15:42

O ile się nie mylę jest to takie 'coś' zwalczające cheaterów. Po zainstalowaniu coda instalator się pyta czy zainstalować tego punkbuster, może tego nie zrobiłeś?

nosu 09.07.2008 15:47

tak on jest zainstalowany.

w tym komunikacie co mi wyskakuje pisze że uzytkownik taki a taki został wyrzucony z serwera. i z tego co pamiętam że jest problem z plikiem .exe i bcośtam. tego punka:|

kch19eg 09.07.2008 16:13

rozumiem że masz oryginała?

dostuffca 09.07.2008 16:46

Pytałem w Mam pytanie ale może to jest lepszy temat do tego:

może ktoś polecić jakiegoś konkurencyjnego do UPC dostawcę internetu na Białym Prądniku (Zachód) - było by miło gdyby nie robił problemów z wifi i większą niż 1 liczbą kompów.

z góry dzięki

by nie ciągąć OT odpowiedzi prosiłbym na prv.
mic - niestety limity ciągle są, a przy najtańszej ofercie mogę podpiąć tylko jeden komp (gdy w mieszkaniu będą 2 lub 3 zależnie od współlokatorów - wi fi jest dodaktowo płatne)
sprint - 2mb, 69zł - 1komputer - http://www.upc.pl/internet/sprint/

mic 09.07.2008 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 564654)
Pytałem w Mam pytanie ale może to jest lepszy temat do tego:

może ktoś polecić jakiegoś konkurencyjnego do UPC dostawcę internetu na Białym Prądniku (Zachód) - było by miło gdyby nie robił problemów z wifi i większą niż 1 liczbą kompów.

z góry dzięki

toche OT, ale w UPC juz nie ma takich limitow

dymek_nhs 09.07.2008 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 564495)
dzieki wielkie :) a jeszzce jak sie robi jakies triki/ zwody i jak sie loobuje bramkarza? (tez wszystko na klawiaturze)

wrzuce ci poradnik na serwer to sobie sciagniesz tam wszystkie zwody i zagrania i wszystko jest opisane

Pro Evolution Soccer 2008 _ Poradnik.pdf

kądzikowski 10.07.2008 09:24

WItam. Sciągnąłem sobie FM-a 08 z torrentów i nie wiem jak go zainstalować. Pomógłby mi ktoś?? Otwieram folder i mam 1 folder "Crack"i 3 pliki Image.ccd , Image i Image.sub ten drugi ma ponad 600MB.

dymek_nhs 10.07.2008 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 565008)
WItam. Sciągnąłem sobie FM-a 08 z torrentów i nie wiem jak go zainstalować. Pomógłby mi ktoś?? Otwieram folder i mam 1 folder "Crack"i 3 pliki Image.ccd , Image i Image.sub ten drugi ma ponad 600MB.

Musisz mistrzu zamontowac obraz takim programem jak alcochol albo daemon tools ten plik co ma ponad 600 mb i zainstalowac tak jak normalnie sie gry instaluje

<Crasch> 10.07.2008 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 564495)
dzieki wielkie :) a jeszzce jak sie robi jakies triki/ zwody i jak sie loobuje bramkarza? (tez wszystko na klawiaturze)

Wyjdź na dwór i sam spróbuj je porobić:P

pirat.z.karaibow 10.07.2008 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 564616)
tak on jest zainstalowany.

w tym komunikacie co mi wyskakuje pisze że uzytkownik taki a taki został wyrzucony z serwera. i z tego co pamiętam że jest problem z plikiem .exe i bcośtam. tego punka:|

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 564616)
tak on jest zainstalowany.

w tym komunikacie co mi wyskakuje pisze że uzytkownik taki a taki został wyrzucony z serwera. i z tego co pamiętam że jest problem z plikiem .exe i bcośtam. tego punka:|

PunkBuster to aplikacja umożliwiająca wyłapywanie ludzi korzystających z oprogramowania, którego celem jest oszukiwanie (cheatowanie).

Prawda jest taka, że z PunkBusterem może być wiele kłopotów różnego rodzaju.

http://evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Wejdź w podanego przeze mnie linka i pobierz aplikację pod dany system operacyjny. Zainsaluj ją w dowolnie wybranym miejscu na dysku, dalej postępuj wedle instrukcji podanej pod linkami z wersjami PB :) Jeśli nie poradzisz sobie, napisz tu na forum, postaram się Ci pomóc. Pozdrawiam.

Lysy 10.07.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 565088)
Wyjdź na dwór i sam spróbuj je porobić:P

Sam sobie wejdź na dwór :lol: Na tym forum wychodzi się na pole :foch:

dymek_nhs 10.07.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 565088)
Wyjdź na dwór i sam spróbuj je porobić:P

Kolega chyba ze wsi Warszawy bo tam sie z pola na dwór wychodzi zaś u nas z dworu na pole

działfinansów 10.07.2008 22:59

W PESie wszystko co znam, niech ktoś dorzuci więcej: (w pesy winningi i iss gram od 98 roku:P)
krzyżyk + L1 - tzw. 1-2 pass
trójkąt + L1 - prostopadłe(lub raczej bym to nazwał na dobieg) górne
kółko + L1 - kiedyś było 1-2 z drugim górnym automatycznym teraz nie mam pojęcia;]
kwadrat + L1 - lobik
przyciskanie(nie trzymanie) R1 w czasie biegu - wypuszcznie piłki przed siebie
przyciskanie L1 - przeplatanka
obrót prawą analogą - ruleta
naładowanie strzału(dośrodkowania) i przyciśnięcie X - zwód "na zamach"
2 razy kółko z bocznego sektora - dosrodkowanie mocne
3 razy kółko z bocznego sektora - płaskie
O rzutach wolnych nie warto pisac, bo kazdy zawodnik inaczej kopie, wiadomo strzałka w dól jak blisko itd, ja dodatkowo robie doładowanie, najpierw 2/3 tego co powinno byc a pozniej reszta
Zeby wyszła przewrotka to oprucz dobrej pozycji trzeba przycisnąc strzał z 2-3 razy, bo po 1 zawsze cudują jakies wygibasy głową
r3 i kierunek analogą - kopnięcie o kierunku i sile które sam wybierasz, trudno sie tym gra.
przyciskanie L1 gdy pilka leci do zawodnika - przepuszczenie.
I napewno troche pominąłem i troche żeczy nie znam ale te wystarczą reszta to już pomysł na gre i ustawinie formacji do zawodników. jezeli przeciwnik gra jednym napastnikiem to ustawiamy Agresive man mark i po robocie. moja ulubiona formacja 3-5-2, lub na komputerowego przeciwnika szalenstwo 3-4-3. Na kolegów 4-4-2 z diamentem w srodku. Najlepsza gra to master league, zaczynamy z castolo itd. 5 gwiazdek i cięzkie transfery.

dymek_nhs 11.07.2008 15:35

jak grasz na padzie to prawy analog obkrecasz o 360 stopni i zawodnik robi rulete zreszta co sie bede rozpisywal jak ktos chce zwody i wszystko to jest to zamieszczone w tym poradniku co wrzucilem wyzej

Pavay 13.07.2008 12:38

Co bardziej polecacie: Fifa Manager 2008 czy Championship Manager 2008?

pawel KBN 13.07.2008 12:44

Ja osobiscie polecam Championship Manager 2008:-)

Rob_Zombie 13.07.2008 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 566612)
Co bardziej polecacie: Fifa Manager 2008 czy Championship Manager 2008?

Football Manager 2008, na tamte nawet nie patrz.

Pavay 13.07.2008 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 566623)
Football Manager 2008, na tamte nawet nie patrz.

A co za tym przemawia?

gooro33 13.07.2008 13:04

Sega przejela w 2005 championshipa serie w ktora gram od 1993roku.
Wypuszczajac wspolnie footballmanagera w 2005roku.Teraz i footballmanager i championship wychodza osobno.Nie wiem ktora z tych czesci jest obecnie lepsza bo w te najnowsze nie gralem.ALe gralem w Fife managera2008 i pomimo wielu slow krytki jakie slyszalem gra jest bardzo fajna.Na pewno warto w nia pograc.
Zawiera szereg ciekawych pomyslow laczenie z mozliwoscia gry w meczu jednym z wybranych przez siebie zawodnikow.

Luu... 13.07.2008 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 566631)
Sega przejela w 2005 championshipa serie w ktora gram od 1993roku.
Wypuszczajac wspolnie footballmanagera w 2005roku.Teraz i footballmanager i championship wychodza osobno.Nie wiem ktora z tych czesci jest obecnie lepsza bo w te najnowsze nie gralem.ALe gralem w Fife managera2008 i pomimo wielu slow krytki jakie slyszalem gra jest bardzo fajna.Na pewno warto w nia pograc.
Zawiera szereg ciekawych pomyslow laczenie z mozliwoscia gry w meczu jednym z wybranych przez siebie zawodnikow.

ależ dokładnie wytłumaczył ;/

Football Manager powstało po rozpadzie SI Games i Eidos które razem tworzyły ideał czyli Championship Manager ( a dokładniej SI tworzyło a Eidos sprzedawał) ale niestety drogi tych dwóch firm się rozeszły Eidos dostał prawa do nazwy ale grę musiał stworzyć całkiem "od początku", a SI Games dostało prawa do bazy danych i kodu gry i dzięki pomocy firmy Sage stworzyli faktyczną kontynuacje CM i tak powstał Football Manager. A która gra jest lepsza ? dla mnie odpowiedź jest prosta FM, w CM najnowszego nie grałem, grałem w 07 i to była porażka

a tu jeszcze link http://pl.wikipedia.org/wiki/Football_Manager

vote-for-mikey 13.07.2008 13:43

pavay, najsłabszy zedcydowanie CM 2008, słaba grafika, słaba baza danych, natomiast FM 2008, i FIFAM 2008 musisz sam sprawdzić ;)

devios 13.07.2008 15:01

Jak dla mnie to obie gry są nudnawe, ale i tak FM 08 sto razy lepsze. Ponoć w wersji 09' ma być o wiele więcej opcji. Mam nadzieję, że będzie faktycznie więcej do robienia, niż zmiana składu, rynek transferowy i odpowiedzi na notki prasowe, które i tak prawie nic nie zmieniają. :D

<Crasch> 13.07.2008 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 565515)
Kolega chyba ze wsi Warszawy bo tam sie z pola na dwór wychodzi zaś u nas z dworu na pole

:shock:
U nas sie wychodzi z DOMU na dwór, mieszkasz na polu?
a Warszawe cofnij bo mi pojechałeś...to jest najgorsza z niewaga!

Gucio25 13.07.2008 22:46

w małopolsce mówimy "na pole". :)
a co do FM, czy FIFAM, czy CM, zdecydowanie ten pierwszy. i niech nawet ktoś nie mówi, że jest nudnawy. wystarczy podczas przeładowywania gry, minimalizować i włazić na neta, czy słuchać muzyki itd., itp., czas mija zajebiście szybko przy FMie. ;)

simone 16.07.2008 14:58

Szukam jakiejś fajnej strategii militarnej czasów II WŚ, nic wypasionego z grafika 3D, tylko grywalną starszą gierkę, bez ogromnych wymagań sprzętowych, w której pole bitwy dzielone jest na czworo lub sześciokąty, najlepiej z polskim menu..., polecacie coś?

Bym zapomniał, jakieś wyścigi typu Vipeout'a, znacie coś podobnego?

pirat.z.karaibow 16.07.2008 15:43

"Blitzkrieg", "Faces of War", "Brothers in Arms", "Sudden Strike", "Close Combat" - druga zdecydowanie najlepsza.

gse 16.07.2008 20:11

Sluchajcie bo przyjechal taki jeden malolat do mnie i chcial sobie pograc w jakiegos red alerta 2 ma kto albo wie skad to sciagnac czy cos takiego ...? z gory dzieki (ja i mlody) :P

Gucio25 16.07.2008 20:24

powiedz mu żeby zagrał w nową wersję sapera.
miny są w innych miejscach.

St@chu 16.07.2008 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 568658)
Sluchajcie bo przyjechal taki jeden malolat do mnie i chcial sobie pograc w jakiegos red alerta 2 ma kto albo wie skad to sciagnac czy cos takiego ...? z gory dzieki (ja i mlody) :P

http://peb.pl/gry/

dymek_nhs 16.07.2008 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 566761)
:shock:
U nas sie wychodzi z DOMU na dwór, mieszkasz na polu?
a Warszawe cofnij bo mi pojechałeś...to jest najgorsza z niewaga!

Sory za offtop ale się powstrzymać nie mogłem

Czytaj ze zrozumieniem napisałem że w Małopolsce się wychodzi z Dworu na pole a nie z pola na dwór itd itd (riposta do fragmentu "mieszkasz na polu?")
konczymy konwersacje na tym poscie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl