![]() |
w Orange Sport powiedzieli, że gramy dziś 3 obrońcami! :D
|
Jaki "Błąd" gra w Wiśle?
|
I co na razie sprawdza się 3-6-1:) Tak powinniśmy grać zawsze, powinniśmy być drugim Napoli
|
Im wcześniej piłkarzyki zrozumieją, że bez zapieprzania nic nie zdziałają tym lepiej dla nich i dla Wisły. Gwiazdorzy zasrani dzisiaj jak się już maksymalnie pali widać, że im się chce.
|
Czekaj, chłopaku, bój się Boga, Ty może nawet nie chcesz, ale biegasz faul. Mamy szczęście po pierwszych 45 minutach.
|
Mniej więcej wygląda to tak
Rzut karny ewidentny dla Wisły i dla Ruchu Pierwszy nieuznany gol dla Wisły, spierałbym się i to bardzo Wychodzi 2:1,a jest 1:0 wydaje mi się że sytuacja OK |
Widać po raz kolejny, jak słabymi i "niepewnymi" piłkarzami są Czekaj, Jirsak,Kirm, Palić. Czyli "młody, zdolny", ale i niezrównoważony Polak plus wynalazki poprzednich dyrektorów sportowych. Słoweniec znów olewa swoje obowiązki - wraca spacerkiem, .......i. Już tylko za to powinien zostać zmieniony.
Iliev tą ligę wyszkoleniem i możliwościami przerasta o kilka długości. Nie rozumiem, jak to możliwe, że ma tak blade statystyki w obecnym sezonie. |
Cytat:
|
Podsumowując pierwszą połowę powiem tak.
Wreszcie widzę walczącą Wisłę ale pod koniec połowy wydawało mi się, że już siedli. Co do nieuznanej bramki mam spore wątpliwości bo przy rzutach wolnych czy rożnych większość zawodników walczy o pozycję, więc dla mnie bramka prawidłowa. Karny dla nas ewidentny. No i ewidentny faul Czekaja na Janoszce w polu karnym, na nasze szczęście nie odgwizdany. Najsłabsze ogniwo w naszej drużynie to oczywiście Czekaj. Nie wiem dlaczego wszyscy piali z zachwytu nad nim, ale on jest po prostu słaby. Drugie słabe ogniwo - tradycyjnie Kirm. Niewidoczny, masa strat, beznadziejne dośrodkowania, zero dryblingu. Jestem bardzo zadowolony z Ilieva, który ciągnie tę grę do przodu. Ale niestety wydaję mi się, że skończy się tradycyjnym 1-0. |
no nareszcie :)
|
Czwarty karny z dupy w czwartym meczu z rzędu.
|
Cóż, jeśli się ma takich obrońców jak Czekaj, czy Palić, drużyna nie ma prawa nie tracić bramek i wygrywać.
Jak Probierz może wpuszczać Małeckiego za Ilieva? To tak jakby wstawić poloneza za renault i oczekiwać, że będzie się jechać szybciej... |
Czwarty karny kretyński. Po cholerę Dragon ciągnął go za koszulkę, ale w sumie to już karny mógł być za faul Czekaja
|
Bez kitu 2:0 idealna sytuacja wprowadzić 4 obrońce uspokoić grę, a my zaczynamy grać dzidę do przodu. Gramy jak w okręgówce zero taktyki wszystko na farcie...
|
Cytat:
Czekaj to jest sabotaz |
Cytat:
A Czekaj to jest dramat w dniu dzisiejszym PS. Dobra tym razem lepiej było biegać :D |
ktoś przed chwilą pisał coś o Małeckim. Teraz, to załatwił nam bramkę :)
|
Fart straszny. A wracając do Czekaja to nawet piłki normalnie kopnąć nie potrafi:/
Mamy dogryweczkę, poczekamy zobaczymy. A tak swoją drogą to karny dla Ruchu wyglądał równie śmiesznie jak ten niby faul Diaza przy "bramce" dla Nas. |
Pala Palic moze zj...c mecz no i Maly robi swoje
|
Mimo że na boisku był człowiek, który powinien więcej czasu spędzać u specjalisty od nóg - ortopedy (Czekaj), osobnik o inteligencji pantofelka (Paljic) i jeździec bez głowy (Kirm), to dzięki zaangażowaniu (po raz pierwszy od niepamiętnych czasów piłkarzom chciało się grać) udało się doprowadzić do dogrywki. Teraz tylko pozostaje czekać na kolejną bramkę.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Mam dwie teorie.
Pierwsza mówi, że oni się po prostu boją tłumu kibiców i dopingu, pękają jak Mila ze Śląska i chcą do mamy. Wolą grać , jak jest mało ludzi. Druga głosi, że obstawili awans Wisły u buków po niezłym kursie, bo dostali z opóźnieniem wypłaty i nie mieli na waciki i mleko dla dziecka. Może się dowiemy kiedyś ,która jest prawdziwa ;) |
Pytanko:w dogrywce w PP tez gole licza sie za 2 na wyjeździe?
|
Może mi ktoś zorientowany napisać jaki był kurs u bukmacherów na dzisiejszy awans Wisły ?
|
Cytat:
3 z hakiem |
Największym problemem Czekaja nawet nie jest koordynacja ruchowa, ale przede wszystkim technika. On jest przede wszystkim nieprawdopodobnie surowy technicznie.
|
Karne... Dotychczas superważne karne w ostatnich latach przegrywaliśmy - Valerenga, superpuchar z Lechem... Oby teraz w końcu było inaczej.
|
Cytat:
|
Nie po to sędzia powtarzał nam karnego, żebyśmy nie awansowali :-)
edit/ Nunez ... |
No i po kiego grzyba było odrabiać straty, skoro ten sabotażysta Nunez musiał swoje trzy grosze dorzucić...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl