Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

pysio 10.04.2012 19:06

w Orange Sport powiedzieli, że gramy dziś 3 obrońcami! :D

pysio 10.04.2012 19:15

Jaki "Błąd" gra w Wiśle?

syryls 10.04.2012 19:55

I co na razie sprawdza się 3-6-1:) Tak powinniśmy grać zawsze, powinniśmy być drugim Napoli

tofik 10.04.2012 19:57

Im wcześniej piłkarzyki zrozumieją, że bez zapieprzania nic nie zdziałają tym lepiej dla nich i dla Wisły. Gwiazdorzy zasrani dzisiaj jak się już maksymalnie pali widać, że im się chce.

mihaq 10.04.2012 20:22

Czekaj, chłopaku, bój się Boga, Ty może nawet nie chcesz, ale biegasz faul. Mamy szczęście po pierwszych 45 minutach.

syryls 10.04.2012 20:25

Mniej więcej wygląda to tak
Rzut karny ewidentny dla Wisły i dla Ruchu
Pierwszy nieuznany gol dla Wisły, spierałbym się i to bardzo
Wychodzi 2:1,a jest 1:0 wydaje mi się że sytuacja OK

Po prostu Wiślak 10.04.2012 20:27

Widać po raz kolejny, jak słabymi i "niepewnymi" piłkarzami są Czekaj, Jirsak,Kirm, Palić. Czyli "młody, zdolny", ale i niezrównoważony Polak plus wynalazki poprzednich dyrektorów sportowych. Słoweniec znów olewa swoje obowiązki - wraca spacerkiem, .......i. Już tylko za to powinien zostać zmieniony.

Iliev tą ligę wyszkoleniem i możliwościami przerasta o kilka długości. Nie rozumiem, jak to możliwe, że ma tak blade statystyki w obecnym sezonie.

Adenalix 10.04.2012 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1239398)
Im wcześniej piłkarzyki zrozumieją, że bez zapieprzania nic nie zdziałają tym lepiej dla nich i dla Wisły. Gwiazdorzy zasrani dzisiaj jak się już maksymalnie pali widać, że im się chce.

Czy musisz ich obrażać nawet jak grają dobrze?

Kamyk 10.04.2012 20:29

Podsumowując pierwszą połowę powiem tak.
Wreszcie widzę walczącą Wisłę ale pod koniec połowy wydawało mi się, że już siedli.
Co do nieuznanej bramki mam spore wątpliwości bo przy rzutach wolnych czy rożnych większość zawodników walczy o pozycję, więc dla mnie bramka prawidłowa.
Karny dla nas ewidentny.
No i ewidentny faul Czekaja na Janoszce w polu karnym, na nasze szczęście nie odgwizdany.
Najsłabsze ogniwo w naszej drużynie to oczywiście Czekaj. Nie wiem dlaczego wszyscy piali z zachwytu nad nim, ale on jest po prostu słaby.
Drugie słabe ogniwo - tradycyjnie Kirm. Niewidoczny, masa strat, beznadziejne dośrodkowania, zero dryblingu.
Jestem bardzo zadowolony z Ilieva, który ciągnie tę grę do przodu.

Ale niestety wydaję mi się, że skończy się tradycyjnym 1-0.

jurukuru 10.04.2012 20:41

no nareszcie :)

Adenalix 10.04.2012 21:04

Czwarty karny z dupy w czwartym meczu z rzędu.

Po prostu Wiślak 10.04.2012 21:04

Cóż, jeśli się ma takich obrońców jak Czekaj, czy Palić, drużyna nie ma prawa nie tracić bramek i wygrywać.

Jak Probierz może wpuszczać Małeckiego za Ilieva? To tak jakby wstawić poloneza za renault i oczekiwać, że będzie się jechać szybciej...

Dzideek 10.04.2012 21:09

Czwarty karny kretyński. Po cholerę Dragon ciągnął go za koszulkę, ale w sumie to już karny mógł być za faul Czekaja

pawelwislak 10.04.2012 21:10

Bez kitu 2:0 idealna sytuacja wprowadzić 4 obrońce uspokoić grę, a my zaczynamy grać dzidę do przodu. Gramy jak w okręgówce zero taktyki wszystko na farcie...

mic 10.04.2012 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1239409)
Cóż, jeśli się ma takich obrońców jak Czekaj, czy Palić, drużyna nie ma prawa nie tracić bramek i wygrywać.

Jak Probierz może wpuszczać Małeckiego za Ilieva? To tak jakby wstawić poloneza za renault i oczekiwać, że będzie się jechać szybciej...

Lepiej jezdzic polonezem, niz pchac renaulta

Czekaj to jest sabotaz

pawelwislak 10.04.2012 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1239412)
Lepiej jezdzic polonezem, niz pchac renaulta

Czekaj to jest sabotaz

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać

A Czekaj to jest dramat w dniu dzisiejszym

PS. Dobra tym razem lepiej było biegać :D

Dzideek 10.04.2012 21:21

ktoś przed chwilą pisał coś o Małeckim. Teraz, to załatwił nam bramkę :)

Kamyk 10.04.2012 21:25

Fart straszny. A wracając do Czekaja to nawet piłki normalnie kopnąć nie potrafi:/
Mamy dogryweczkę, poczekamy zobaczymy.

A tak swoją drogą to karny dla Ruchu wyglądał równie śmiesznie jak ten niby faul Diaza przy "bramce" dla Nas.

rakieta 10.04.2012 21:27

Pala Palic moze zj...c mecz no i Maly robi swoje

kkbm 10.04.2012 21:28

Mimo że na boisku był człowiek, który powinien więcej czasu spędzać u specjalisty od nóg - ortopedy (Czekaj), osobnik o inteligencji pantofelka (Paljic) i jeździec bez głowy (Kirm), to dzięki zaangażowaniu (po raz pierwszy od niepamiętnych czasów piłkarzom chciało się grać) udało się doprowadzić do dogrywki. Teraz tylko pozostaje czekać na kolejną bramkę.

szprotson 10.04.2012 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1239297)
właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1239339)
Gdyby faktycznie cos wiedzieli to wszystkie buki w interencie już by mecz wycofaly..
To,że na chwile sts zablokował zakład,może znaczyć tyle,że kurs zmieniali.

Tak czy siak remis to maks co dziś zdziałamy.

A jak faktycznie Ruch zacznie chuja grac i przechodzic obok meczu to gram live. :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1239338)
Ty chyba rzeczywiście powienieneś zmienić dilera. Zobacz jak bwin reklamuje "ustawiony" mecz na głównej;)

http://s11.postimage.org/52kmxqw5f/bez_tytu_u.png

ah te zrządzenia losu. Handicap wszedł.

danpe_ 10.04.2012 21:32

Mam dwie teorie.
Pierwsza mówi, że oni się po prostu boją tłumu kibiców i dopingu, pękają jak Mila ze Śląska i chcą do mamy. Wolą grać , jak jest mało ludzi.

Druga głosi, że obstawili awans Wisły u buków po niezłym kursie, bo dostali z opóźnieniem wypłaty i nie mieli na waciki i mleko dla dziecka.
Może się dowiemy kiedyś ,która jest prawdziwa ;)

Griszka30KR 10.04.2012 21:34

Pytanko:w dogrywce w PP tez gole licza sie za 2 na wyjeździe?

heoij 10.04.2012 21:49

Może mi ktoś zorientowany napisać jaki był kurs u bukmacherów na dzisiejszy awans Wisły ?

Speedy 10.04.2012 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1239424)
Może mi ktoś zorientowany napisać jaki był kurs u bukmacherów na dzisiejszy awans Wisły ?


3 z hakiem

Po prostu Wiślak 10.04.2012 21:58

Największym problemem Czekaja nawet nie jest koordynacja ruchowa, ale przede wszystkim technika. On jest przede wszystkim nieprawdopodobnie surowy technicznie.

Po prostu Wiślak 10.04.2012 22:03

Karne... Dotychczas superważne karne w ostatnich latach przegrywaliśmy - Valerenga, superpuchar z Lechem... Oby teraz w końcu było inaczej.

rw88 10.04.2012 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1239426)
Największym problemem Czekaja nawet nie jest koordynacja ruchowa, ale przede wszystkim technika. On jest przede wszystkim nieprawdopodobnie surowy technicznie.

Technika to pikuś, bo na pozycji środkowego obrońcy dobra technika jest raczej mile widziana, niż wymagana, ważne żeby potrafił regularnie przecinać akcję rywala i choćby podać celnie do najbliższego zawodnika. I w sumie pod względem przerywania akcji, zatrzymywania rywala, krycia widać, że ma pewien potencjał i robi to zupełnie nieźle. Natomiast koordynacja ruchowa to rzeczywiście u niego wymaga zdecydowanej poprawy i to się da zrobić, nawet w jego wieku. Moim zdaniem to właśnie koordynacja decyduje u niego, że kiksuje w prostych sytuacjach.

heoij 10.04.2012 22:16

Nie po to sędzia powtarzał nam karnego, żebyśmy nie awansowali :-)

edit/ Nunez ...

Jaro1991 10.04.2012 22:19

No i po kiego grzyba było odrabiać straty, skoro ten sabotażysta Nunez musiał swoje trzy grosze dorzucić...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl