Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

Dean 10.04.2012 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 1239286)
a coś bardziej ogólnodostępnego?

Reymonta 22

Proud 10.04.2012 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1239239)
A co innego mogło to sprawić?

Dla mnie to oni się starają, ale zupełnie nie wiedzą co mają grać i są po kilkunastu minutach zrezygnowani bo nic im nie idzie...

Każdy z osobna walczy, stara się, ale nie stanowią zespołu. A poza tym umiejętności nie zawsze im pozwalają zagrać lepiej...

funkykoval 10.04.2012 14:02

Mecz z Twente też miał być tylko honorowym pożegnaniem Wisły z europejskimi pucharami. Jak było - wszyscy wiemy, jedyne co zastanawia to to, czy limit cudów został już wyczerpany....

Sędziuje Borski, który ostatnio nie miał takich przypałów jak Gil czy Piasecki, którzy sędziują zawsze w sposób dziwnie niekorzystny dla Wisły - a to nie uznają prawidłowo strzelonej bramki, a to karnego nie podyktują dla Wisły, a dla przeciwnika nawet uda im sie z kapelusza karnego wyjąć.

Jak w skłądzie nie będzie Garguły to wierzę w wygraną i awans. Udział tego kopacza w meczu oznacza, że gramy w 10-kę, a może nawet jeszcze gorzej - przecież jak Łukasz swoją "sportową złością"* zarazi 2-3 graczy - to będzie jeszcze gorzej. Miejsce garguły na trybunach.................. w Bełchatowie.

* Sportowa złość w wykonaniu Ł. Garguły, to poklepanie się po pleckach z piłkarzami przeciwnika + walnięcie misia z nimi, poklaskanie nad głową po przegranym meczu, uściśnięcie dłoni każdemu arbitrowi, nawet takiemu, który nie uznaje prawidłowo strzelonych bramek czy dyktuje rzut karny,bo przeciwnik akurat przewrócił sie w polu karnym......

szprotson 10.04.2012 14:07

właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.

Krzysiek Grabski 10.04.2012 15:02

Życzę Wiśle awansu do finału Pucharu Polski.
W finale Wisła:Legia.

pysio 10.04.2012 15:06

Dziś cały Poznań trzyma kciuki za Ruch, bo tylko awans Ruchu daje im awans do europejskich pucharów z 4 miejsca w lidze..

legol 10.04.2012 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1239297)
właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.

Mam nadzieję że żartujesz. .......ę taki awans. Zresztą na co nam te puchary? Na kolejny Karabach?
Jak się uda to mam nadzieję że uczciwie. Jak się nie uda to będzie więcej czasu na zbudowanie drużyny bo nikt nie będzie się spinał na tą jedną rundę w pucharach, więc tak naprawdę moim zdaniem ten awans może nam tylko zaszkodzić. Znowu na szybko jakiś szrot będą sprowadzać.

Szczerze to mam nadzieję na taki scenariusz:
- pełny jest sektor C - reszta świeci pustkami
- Ruch ogrywa nas bezproblemowo
- piłkarzyki podchodzą pod C po meczu i dostają solidny o.......
- klub w końcu rozumie że jedynymi ludźmi którzy są z Wisła na dobre i na zła to w większości ludzie z sektora C.

Oczywiście bez urazy do osób z innych sektorów którzy chodzą na Wisłę od lat. Chodzi mi po prostu o pokazanie tego w kim klub powinien szukać oparcia a nie zwalczać.

Pozdro i do zobaczenia na R22.

KOMINEK 10.04.2012 15:12

Tylko czy jest o co się bić. Nawet jak zagramy w pucharach to z obecną dyspozycja będą to tylko dwa mecze. Może lepiej przygotować się w miarę możliwości do ligi.

borys 10.04.2012 15:16

No wlasnie w tych 2 meczach kasy nie ma za wiele(UEFA), kibicowsko zbyt atrakcyjne tez nie beda.

Merkury 10.04.2012 15:29

Wiśle nie jest na rękę grać w pucharach przy takiej rewolucji kadrowej, która będzie nas czekać po sezonie. Bednarz nawet nie zdąży zmontować ekipy do czasu pierwszego spotkania eliminacyjnego. Idę o zakład, że dziś honorowo zremisujemy.
Jacek Bednarz po raz kolejny w przypływie "szczerości" okłamał wszystkich jakoby teraz Wisła miała stać się drużyną perspektywiczną a tu proszę w pierwszej kolejności szykują się powroty Głowackiego i Brożka. Deja vu tylko po polsku - kazus zawodników wracających do ligi np. Żurawskiego widać tych dyletantów nic nie nauczył.

KOALIK 10.04.2012 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1239327)
Wiśle nie jest na rękę grać w pucharach przy takiej rewolucji kadrowej, która będzie nas czekać po sezonie. Bednarz nawet nie zdąży zmontować ekipy do czasu pierwszego spotkania eliminacyjnego. Idę o zakład, że dziś honorowo zremisujemy.
Jacek Bednarz po raz kolejny w przypływie "szczerości" okłamał wszystkich jakoby teraz Wisła miała stać się drużyną perspektywiczną a tu proszę w pierwszej kolejności szykują się powroty Głowackiego i Brożka. Deja vu tylko po polsku - kazus zawodników wracających do ligi np. Żurawskiego widać tych dyletantów nic nie nauczył.

Jak Valckx sprowadzał takich samych zawodników, to była euforia - Iliev, Jaliens, Lamey.

fantom chicago 10.04.2012 15:39

Jako niepoprawny optymista mam nadzieje , ze juz za kilka godzin bede czytal wypowiedzi :
"Jak Feniks z popiolow!" ,oraz , ze gdybysmy od poczatku sezonu mieli taka forme spogladalibysmy z gory , z pierwszego miejsca na pozostalych . Nadzieja umiera ostatnia ! Wiecej wiary - przeciez to tylko dwie bramki.

mitmichael 10.04.2012 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1239320)
Tylko czy jest o co się bić. Nawet jak zagramy w pucharach to z obecną dyspozycja będą to tylko dwa mecze. Może lepiej przygotować się w miarę możliwości do ligi.

Dlatego nie bedzie płaczu brakiem pucharami - chyba dosc juz kompromitacji Wisły w Europie

pysio 10.04.2012 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 1239318)
Szczerze to mam nadzieję na taki scenariusz:
- pełny jest sektor C - reszta świeci pustkami
- Ruch ogrywa nas bezproblemowo
- piłkarzyki podchodzą pod C po meczu i dostają solidny o.......
- klub w końcu rozumie że jedynymi ludźmi którzy są z Wisła na dobre i na zła to w większości ludzie z sektora C.

1) Raczej się nie rozczarujesz, nikt z moich kolegów jak i ja nie mamy ochoty marnować dzisiaj czasu.
2) Na pewno się nie rozczarujesz.
3) Rozczarujesz się, piłkarzyki nie podejdą.
4) Rozczarujesz się, dla klubu zawsze to my będziemy ważniejsi niż wy.

blanco 10.04.2012 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1239297)
właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.

Ty chyba rzeczywiście powienieneś zmienić dilera. Zobacz jak bwin reklamuje "ustawiony" mecz na głównej;)

http://s11.postimage.org/52kmxqw5f/bez_tytu_u.png

El'kabat 10.04.2012 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1239297)
właśnie wracam z stsu, chciałem puścić wygraną Wisły z handi,ale okazało sie że zablokowano wszystkie kursy na ten mecz.oby był ustawiony,my im odpuscilismy ligę a oni nam pp.

Gdyby faktycznie cos wiedzieli to wszystkie buki w interencie już by mecz wycofaly..
To,że na chwile sts zablokował zakład,może znaczyć tyle,że kurs zmieniali.

Tak czy siak remis to maks co dziś zdziałamy.

A jak faktycznie Ruch zacznie chuja grac i przechodzic obok meczu to gram live. :lol:

Manhunt 10.04.2012 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1239336)
1) Raczej się nie rozczarujesz, nikt z moich kolegów jak i ja nie mamy ochoty marnować dzisiaj czasu.
2) Na pewno się nie rozczarujesz.
3) Rozczarujesz się, piłkarzyki nie podejdą.
4) Rozczarujesz się, dla klubu zawsze to my będziemy ważniejsi niż wy.



ahahahahahahahahahahahahah

Blaszczu16 10.04.2012 16:09

113 Wisła Kraków Pol 0.3332 2.0000 1.4250 1.9000 9.3250 14.983
Chcecie, żeby znowu przez 5 lat wlekł się oszałamiający ranking 0.333?

Kamil17ABG 10.04.2012 16:34

Nie będzie pełnego C - to jest pewne.
Co do reszty to pewnie i dostaną znowu baty.
W końcu w tym sezonie nie takie zespoły jak Ruch wyjeżdżały z R22 z zwycięstwem. ;)

yoda79 10.04.2012 16:35

Awans do finału, i mam nadzieje Bednarz i spólka zaczynaja działać na rynku transferowym, więc bez siania defetyzmu. Wiem, wiem "znając zycie i Cupiała", ale może wreszcie coś się zmieni w te jmaterii i na pierwszym zgrupowaniu przed nowym sezonie będzie z 15-17 zawodników gotowych do jako takiej gry.

szczebrzeszcz 10.04.2012 16:37

myślisz, że w obecnej sytuacji można ugrac jakies punkty???

Blaszczu16 10.04.2012 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1239349)
myślisz, że w obecnej sytuacji można ugrac jakies punkty???

W obecnej raczej nie, ale skąd wiesz jaka sytuacja będzie w lipcu?

iwan149 10.04.2012 16:48

Ja tam pomimo wszystkiego złego co się wydarzyło podczas tego całego sezonu wierze dzisiaj w zwycięstwo i awans. Swoją nadzieję upatruję w tym, że nie będzie Grodzickiego i Zieńczuka w składzie '"niebieskich". Ruch jest bardzo zgrany, w obronie gra cały czas tym samym składem, a dziś przyjdzie im występować bez podstawowego środkowego obrońcy, więc może jakimś cudem strzelimy minimum 2 bramki nie tracąc przy tym żadnej. Dobrze też, że Zienia nie będzie, bo jego stałe fragmenty gry siały popłoch w naszej defensywie.

Oby było 2:0 dla nas i będzie OK :)

Mistal 10.04.2012 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1239239)
A co innego mogło to sprawić?


Mówiłem to przed meczem ligowym, mówiłem i przed pucharowym mówię i teraz, na chwilę obecną nie jesteśmy lepszą drużyną od Ruchu, nie mamy lepszych piłkarzy, jesteśmy od nich słabsi, nasza jedyna szansa to stworzenie nowego zespołu od podstaw, tu się coś wypaliło, i już nie zapali. Dziś będzie remis 1:1. bo i Ci słabsi nie mogą przegrać w ciągu miesiąca 3 meczów z Ruchem.

Krotochwila 10.04.2012 17:14

Coś czuję, że mogą być spore (jak na PP) emocje i ludzie, którzy zostali w domach będą żałować. Tak podpowiada serce, rozum obstawia 1-1.

WislaFan123 10.04.2012 17:24

Ok godziny temu (17:30) ~3,5 tys biletow sprzedanych. Caly czas ktos podchodzi, ale i tak wogole sie nie czeka. moze 6-7 tys przy dobrych lotach bedzie..

Daja`n 10.04.2012 17:38

Idę na ten mecz w przekonaniu że dzisiaj wieczorem stanie się cud i przejdziemy ten Ruch.Co do ceny biletów na ten mecz to kogoś chyba porąbało gdzie trzeba mieć rozum żeby na PP ustalić takie ceny biletów biorąc jeszcze pod uwagę to co my teraz prezentujemy na boisku.

ziz99 10.04.2012 18:09

Biorąc pod uwagę przyjacielskie relacje właścicieli Wisły i Ruchu, to każdy wynik możliwy...

http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...__Zaczeli.html

silver03 10.04.2012 18:10

Czuje gładkie 2:0... dla Ruchu.

willow 10.04.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1239328)
Jak Valckx sprowadzał takich samych zawodników, to była euforia - Iliev, Jaliens, Lamey.

Owszem była euforia, bo nikt z nas jasnowidzem nie jest. Przed sezonem każdy oceniał nowych zawodników na podstawie ich CV a chyba nie zaprzeczysz, że akurat wymienieni przez Ciebie zawodnicy życiorys - jak na polskie warunki - mieli imponujący. Pamiętam, jak media pisały, że Jaliens wciągnie tę ligę nosem.
Coś nie zadziałało. Co - nie mam zielonego pojęcia. Choć akurat jeśli chodzi o Ilieva to wydaję mi się, że kolejni trenerzy robili mu krzywdę wystawiając go w pomocy. Może należałoby spróbować w ataku?

Tak czy owak, każdy jest teraz mądry post factum, bo to takie proste. Poczekać co się zdarzy a potem pisać: "A nie mówiłem?"

Wracając do tematu - wierzę w awans.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl