Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

snyrting 03.04.2012 20:15

FraMat chyba za wcześnie na takie posty ;)

Póki co, musi się przewalić przez forum kilkanaście stron żali i gróźb. Na refleksje przyjdzie czas jutro.

a_r_e_n_a 03.04.2012 20:17

Powoli zaczynam zapominać za co kochałem grę Maora... smutno mi.

westersyl 03.04.2012 20:17

Cytat:

Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich,
Uważam że Ci piłkarze powinni pokazywać za te pieniądze o wiele więcej na boisku nie zależnie od tego czy trenerem jest Maaskant Mokskal,Probierz.... Pokuszę się nawet o stwierdzenie że dysproporcja finansowa pomiędzy piłkarzami Wisły a Podbeskidzia Górnika czy Ruchu powinna sprawiać że ich jakość powinna być tak duże, że nawet jak moja babka byłaby trenerem to oni powinni wygrywać... przynajmniej stwarzać jakieś zagrożenie pod bramką przeciwnika raz na 10 minut.

Broniłem Valckxa ale z coraz gorszą grą coraz bardziej mnie to wkur....
Pomyśleć że nie dawno byłem za tym aby wykupić pana z Argentyny który biega przez 90 minut z ironicznym uśmieszkiem nie okazując żadnych oznak chęci zwycięstwa.

Daja`n 03.04.2012 20:22

Czy to co my gramy to jeszcze można nazywać grą czy już tylko kopaniem gały?Jestem załamany tym co prezentują nasi kopacze gdzie jest dno no gdzie jest kres tej żenady?!

bellic88 03.04.2012 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Ludzie, opamiętajcie się...
(...)
Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom

Wydaje mi się że nie chodzi tutaj tylko o wyniki ale o sposób w jaki są one osiągane. Nie widać po nich jakiegokolwiek zaangażowania w to co robią. A dostają za to niemałe pieniądze. I skoro tak dobrze grali w El. LM i LE to czemu teraz przy innym trenerze już tego nie robią? Bo im się nie podoba nowy treneiro? Moim zdaniem winni są zawodnicy w największej części bo nawet jeśli są tutaj na dorobku albo są już głowami w innych klubach to nie powinni zawstydzać siebie i klubu w jakim grają...

Ogryzek 03.04.2012 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1237218)
Uważam że Ci piłkarze powinni pokazywać za te pieniądze o wiele więcej na boisku nie zależnie od tego czy trenerem jest Maaskant Mokskal,Probierz.... Pokszuę się nawet o stwierdzenie że dyspropocja fiansowa pomiędzy piłkarzami Wisły a Podbeskidzia Górnika czy Ruchu powinna sprawiać że ich jakość powinna być tak duże, że nawet jak moja babka byłaby trenerem to oni powinni wygrywać... przynajmniej stwarzać jakieś zagrożenie pod bramką przeciwnika raz na 10 minut.

Też tak uważam.

Wisła gra jak Legia kilka sezonów temu (kiedy wygraliśmy w Warszawie 3-0). Też wielcy zawodowcy w Legii, ale każdy wiedział że zaraz wyleci z klubu.(Przed przyjściem Skorży). Prowadził ich wtedy Białas. Nic nie dało motywowanie. Przegrali nawet derby z Polonią u siebie. Żenada.

Nasze Los Szrotos Internationales + kilka chabedzi polskiego drewna ma nas dokładnie tak samo w dupie jak wtedy piłkarze Legii mieli w dupie swoich kibiców! Z nami przegrali 3 -0 w Warszawie. U siebie derby z Polonią.

Gdyby oni walczyli, a nie wiedzieli co mają grać! Owszem, wtedy - wina Probierza. Ale oni nie walczą. Leją na nas ciepłym moczem. Wszyscy, łącznie z "boskim" Meliksonem.

Żałosny to widok....

rw88 03.04.2012 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Skład tak, papier różni się tylko osobą trenera. Problem w tym, że drużyna Wisły z meczu z Ruchem i drużna Wisły z meczu przeciwko APOEL-owi różni się przede wszystkim motywacją, podejściem do wykonywania zawodu. Chociaż w żaden sposób nie bronię tutaj Probierza, fakty są takie, że dalej stawia na Jirsaków, Jaliensów, Gargułów i innych pipek zamiast odciąć gniliznę z organizmu i postawić na dwóch, trzech, czterech młodych chłopaków. Chce tonąć razem z tą ferajną, to utonie, jego wybór.

Ktoś powie, nie da się? Nic to nie zmieni? Rumak w Lech przebidował słabszy okres, do składu wstawił Buricia, Drewniaka, Ślusarskiego czy Kikuta (czyli ludzi, którym się chce), odstawił Stilicia, Kotorowskiego i Wojtkowiaka i od razu widać efekt. Może ich gra nie jest porywająca, może rywale trochę dopomogli ostatnio swoją słabościa w osiąganiu wyników, ale fakty są takie, że Lech teraz braki w umiejętnościach nadrabia zapieprzaniem przez cały mecz, trudno im odmówić ambicji, a i gra się powoli poprawia. To jest właśnie to, co na ten moment różni Probierza od Rumaka.

La Furia Dell' Est 03.04.2012 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje?
Do piłkarzy?
Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE?
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi.

Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom

W końcu ROZSĄDNY głos w tej całej..... histerii..:evil:
ps. poza tym, jest sznsa,ze katastrofa z 10.04. bedzie sie kojarzyła w dwójnasób;)))

gigant 03.04.2012 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin2011 (Post 1237214)
Proponuje po tym kolejnym blamażu, zbojkotować rewanż na R22! Może wtedy zaczną się z nami liczyć!

Masz jeszcze jakis zaj.ebisty pomysł? Kur.wa, Mały miał rację.

LucjuszWielki 03.04.2012 20:30

Przestńcie pierd. o poczynaniach zawodnikow bo zagrali lepszy mecz niz w lidze w ekstremalnej obronie, tylko zdajcie sobie sprawę z tego, że jakby sędzia nie wydrukował karnego to wynik 2:1 w perspektywie rewanżu byłby wynikiem dobrym.


Może równo ponapierd..na sędziego ok? Bo za rok gil z nosa może tez nam sedziowac i nawet jak bedziemy grac super to moze znowu nas przekręcić.


Dajcie po 5 liści Gargule, ale napiszcie gdzie tam był karny bo ja nie widziałem, gdzie i za co Jaliens dostał kartke?

Mamy rewanż, ale jak wy zakładacie że po uj przychodzić i spisujecie nas na porażkę to po uj kibicujecie? Po co??

Przyjdzicie na stadion cioty...

Zrozumicie, że na pilkarzy mozna miec wyebane, ale taka postawa szkodzicie Wiśle nie im. Ich za pare chwile nie bedzie, a karty historii sie zapisza, a jak ktos ma podejscie ze nei idzie ogladac tych pajacy, to ma siuter w głowie i kilo mułu z kryspinowa.

cinekw 03.04.2012 20:33

Za tydzien proponuje mecz z Ruchem oglądać tyłem do boiska bo na tą kopanine się patrzeć nie da!

Barti 03.04.2012 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje?
Do piłkarzy?
Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE?
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi.

Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom

W zasadzie inni koledzy odpowiedzieli Ci już, ale i ja dorzucę kamyczek do ogródka. Zawodnicy Wisły są piłkarzami skończonymi - to seniorzy, reprezentanci lub byli reprezentanci swoich krajów. Powinni wiedzieć co do nich należy. Byłeś kiedyś na treningu/meczu żaków czy orlików? Tam trener cały czas wykłada podstawy, kto gdzie ma stać, jak zagrać. Skończmy z tym! Diagnoza jest oczywista - Wisła potrzebowała świeżej krwi w zimie, i upuszczenia zużytej. Gołym okiem widać że niektórzy mają w głębokim poważaniu swoje obowiązki. Część z nich wypaliła się, lub ma inne plany na przyszłą karierę. A Ci co chcą wypłacać liście - to pewnie z bezsilności - bo dostrzegają przyczynę w braku motywacji. Wiedzą że nikt nie nauczy piłkarzy miłości do klubu - ala do cholery - mają jakiś kontrakt do wypełnienia. A my kibice jesteśmy najbardziej uprawnieni do rozliczeń.

P.S.
Zrób sobie analizę od początku sezonu, to wyjdzie Ci jakie wtopy, z kim i kiedy zaliczyliśmy, ile bramek zdobyliśmy. Może wzmocnienia potrzebne już były przed sezonem? Tylko kto to wtedy mógł przewidzieć? Trzeba było działać w zimie.

brylant17 03.04.2012 20:43

Nie wiem co mam powiedzieć napisać, że u siebie wygramy 2-0 i awansujemy? Brak słów,jednak chciałbym abyśmy wygrali te 2:0 i przeszli dalej.A może i lepiej nie? Jak z taką grą i przebudową zespołu czeka nas kompromitacja w LE.

Po prostu Wiślak 03.04.2012 20:47

Mam krótkie pytanie, z małą podpowiedzią dla tych mniej rozgarniętych:

To, że piłkarze grają obecnie dużo gorzej niż np: w meczach z Fulham, Twente, Litexem, Odense (rewanż), Lechem w Poznaniu, Śląskiem, jest winą:

a) Valckxa
b) Trenera
c) Cupiała
d) Myszki Miki?

Zastanówcie się dobrze, zanim znów zaczniecie bezmyślnie ulegać Kapkowo-Bednarzowej propagandzie intensywnie uprawianej w mediach.

LucjuszWielki 03.04.2012 20:49

Jak nie wygramy za tydzień i nie awansujemy to chyba bede musiał jechac do Chorzowa i tego Djokica czy jak mu tam zlapać wsadzić do furgonu i sprzedać do burdelu. Chyba nie pozwolicie aby taka męska ciota, wymalowana, wyczesana, utleniona i opalona nas wydymała?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1237243)
Mam krótkie pytanie, z małą podpowiedzią dla tych mniej rozgarniętych:

To, że piłkarze grają obecnie dużo gorzej niż np: w meczach z Fulham, Twente, Litexem, Odense (rewanż), Lechem w Poznaniu, Śląskiem, jest winą:

a) Valckxa
b) Trenera
c) Cupiała
d) Myszki Miki?

Zastanówcie się dobrze, zanim znów zaczniecie bezmyślnie ulegać Kapkowo-Bednarzowej propagandzie intensywnie uprawianej w mediach.

Problem jest bardziej złozony, nie da się wskazać konkretnie jednej osoby.

thechris 03.04.2012 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1237216)
FraMat chyba za wcześnie na takie posty ;)

Póki co, musi się przewalić przez forum kilkanaście stron żali i gróźb. Na refleksje przyjdzie czas jutro.

To już nie te czasy ;) Porażki spowszedniały... zarówno piłkarzom Wisły jak i jej kibicom... nawet tutaj.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1237229)

Zrozumicie, że na pilkarzy mozna miec wyebane, ale taka postawa szkodzicie Wiśle nie im. Ich za pare chwile nie bedzie, a karty historii sie zapisza, a jak ktos ma podejscie ze nei idzie ogladac tych pajacy, to ma siuter w głowie i kilo mułu z kryspinowa.


Przy takiej grze to ludzie za niedługo będą chodzić do Kryspinowa zamiast na stadion ;) W końcu cieplej się kiedyś musi zrobić. Ale co tam... jeszcze parę meczyków i piłkarze po zajebistym (finansowo) sezonie pojadą się wylegiwać na Malediwach, Seszelach czy innych ciekawych wysepkach ...bo na pewno nie w Kryspinowie ;)



Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1237237)
W zasadzie inni koledzy odpowiedzieli Ci już, ale i ja dorzucę kamyczek do ogródka. Zawodnicy Wisły są piłkarzami skończonymi - to seniorzy, reprezentanci lub byli reprezentanci swoich krajów.

Ja to pisałem po przegranych derbach. Każdy pseudo-piłkarz, z wyjątkiem bramkarza, który się zeszmacił "występem" przy ul. Kałuży i uczestniczył w porażce z połamatorami z Cracovii, których leją wszyscy równo, jest dla mnie skończony, zhańbiony i nie ulega dla mnie wątpliwości, że nic nie osiągnie w tym zawodzie.

Zamiast zhańbione piłkarzyny poleciał Maaskant... kuriozum.

irman 03.04.2012 20:55

No chujowo jest. Odzwyczaił się człowiek od Wisły zbierającej w....... z każdym. 15 lat tego nie było.Obstawiam, że Probierz nie będzie nas trenował w przyszłym sezonie. Jak patrzę na to co się dzieje nawet Smuda nie wydaje mi się złym rozwiązaniem. Straszne to.

Barti 03.04.2012 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1237245)
Ja to pisałem po przegranych derbach. Każdy pseudo-piłkarz, z wyjątkiem bramkarza, który się zeszmacił "występem" przy ul. Kałuży i uczestniczył w porażce z połamatorami z Cracovii, których leją wszyscy równo, jest dla mnie skończony, zhańbiony i nie ulega dla mnie wątpliwości, że nic nie osiągnie w tym zawodzie.

Zamiast zhańbione piłkarzyny poleciał Maaskant... kuriozum.

Pisząc piłkarz skończony - miałem na myśli wyszkolony. Maaskant poleciał - moim zdaniem - słusznie, ponieważ powiedział że przegrał kolejny mecz, a dla nas to były DERBY.

Michal_1990 03.04.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje?
Do piłkarzy?
Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE?
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Zgadnij czym różnił się skład Wisły w meczu z Cracovią i Podbeskidziem od składu w meczu z Apoelem?
Niczym - trener ten sam - przeciętny R. Maaskant, ale czy to Maaskant, czy Moskal, czy Probierz, 80% piłkarzy Wisły ma wyje..ne na ten klub i wyniki, co dobitnie pokazują na boisku.
Twierdzę, że im bliżej lata, to i nawet za "trenerskiego księcia" wyniki byłyby podobne.
Pierwszy z brzegu: Melikson - jak grał w meczu z Liteksem, a co pokazał dziś.
O Gargule nie ma co nawet wspominać.
Tylko gruntowne wietrzenie szatni latem, jakaś stabilizacja może sprawić, by Wisła piłkarsko nie schodziła poniżej pewnego poziomu.

DysoN 03.04.2012 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1237178)
Samo wyznaczenie na finał kieleckiego kurnika, pokazało wyraźnie że PZPN zadba o to by w finale brakło Wisły.

Bez przesady, jak na razie to Wisla sama najabrdziej dba o to by jej w finale zabraklo...

Gra calej druzyny slaba. Najslabiej Wilk, Melikson, Gargula i Czekaj... W miare przywoicie zagral moze Iliew i Genkow.
Cwetan to byl chyba jedyny gracz Wisly ktory wkaldal serce w ten mecz.

Krav 03.04.2012 21:11

o meczu nie chce mi się pisać, nawet - żenada jak zwykle, bez ładu, bez stylu, bez zaangażowania - smutne to się coraz bardziej robi...U nas jest dokładnie to samo (a nawet jeszcze bardziej) co na oprawie Amici - wkłady do koszulek, rzygać mi się chcę jak patrze na tych pseudopiłkarzy którzy kompromitują polski, zasłużony klub o 106-letniej tradycji. Najbardziej rzygam jak patrzę na Gargułę, oczy bolą co ten chłop odpierdala... (btw. ktoś wie kiedy mu się kontrakt kończy ?)

Trudno po takich popisach spodziewać się, że awansujemy do finału, ale może cud jakiś, w końcu cuda się zdarzają....

Abstrahując do pucharu, którym mniej się martwie. Bardziej martwię się o derby....mimo, że tamte wkłady do koszulek grają jeszcze gorzej (niesamowite że można, no nie ?) to mimo wszystko zaczynać się tego meczu obawiać, po tym co ostatnio widzę w wykonaniu piłkarzyków.Dlatego już teraz chyba możemy się mobilizować by przed derbami w mocnej liczbie, głośno i dobitnie wytłumaczyć "panom piłkarzom" że w przypadku o którym myśle, pała zdecydowanie się przegnie. I chyba na jednym treningu się nie zakończy.

W tym momencie PP mało już mnie interesuje, jak dla mnie mogą przejebać 5 meczów w lidze, ale derby mają być wygrane. A potem niech spierdalają.

Glazik 03.04.2012 21:12

Niemiec by powiedzial Scheiße...
Ja jednak uwazam ze powodem tej sytuacji Naszego klubu jest banda pasozytow w strukturach Wisly..
pamietam jeszcze slowa Clebera gdy rezygnowal z funkcji scauta ...
W tym balaganie nie da sie pracowac. Tu trzeba zmian od podstaw,kogos kto to ogarnie... bo jak widac lipa jest i przypuszczam ze bedzie..Skonczyly sie czasy gdy Wisla zgarniala najlepszych w lidze.. juz nie ma tak latwo...

ooona 03.04.2012 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1237155)
Chyba że Ruch wyjdzie w "ósemkę" na boisko :haha:

I tak nie damy wtedy rady.:rotfl:

Flamaster 03.04.2012 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi.

Myślę, że należało kilku nowym, podstarzałym (doświadczonym!) zawodnikom zaoferować bardzo wysokie, dwuletnie kontrakty. Drużyna byłaby solidnie wzmocniona. Oczywiście z myślą o przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Abstrahując od tego, jak obecnie gra drużyna, to strasznie irytuje mnie podejście typu: "głupi Cupiał kasy nie chciał dać!". Z wielu źródeł wiadomo, jak przebiegała budowa tej drużyny. Wystarczy zresztą spojrzeć na skład, by móc wydedukować wnioski podawane przez prasę. Otóż - tak wysokich kontaktów dla tak wielu zawodników jeszcze nie było. W letniej przerwie nie sprzedano żadnego kluczowego zawodnika, za którego klub mógłby otrzymać konkretne pieniądze. Nie pozyskano również sponsora strategicznego. Wniosek jest więc dość prosty - pieniądze na kontrakty musiała pójść a) z zewnętrznych zysków(kasa z LM) b) z kieszeni Cupiała. Jako, że druga opcja jest mocno wątpliwa, to wybór jest oczywisty.

Niejaki Valckx(tak chwalony przez niektórych) podjął ryzyko. Do swojego pomysłu przekonał wszystkich. Holender musiał być pewien, że jeśli to się nie uda, poleci jego głowa.

Może lepiej to wytłumaczyć na przykładzie - powierzasz swoje pieniądze jakiemuś cudakowi. Namawia Cię do pewnych ruchów, które otworzyłyby Ci drogę do uzyskania fortuny, chociaż jest to owiane ryzykiem. Zgadzasz się. Okazuje się jednak, że zostałeś konkretnie zadłużony i zamiast fortuny musisz dopłacać. Co robisz? Czekasz aż w naturalny sposób wygaśnie Wasza współpraca, czy może jednak dajesz mu kolejne pieniądze, żeby ryzykował na Twój koszt?

Oczywiście - wina leży po obu stronach. Wiedząc, że brak sukcesu może wpędzić klub w tarapaty finansowe, nikt nie powinien się zgodzić na taki plan. Valckx jednak zaryzykował i przegrał. A Wisła musi teraz łatać dziury.

Ciekaw jestem, FraMacie, czy też byłbyś skłonny wywalać własne środki na klub piłkarski, wiedząc, że w perspektywie masz ratowanie tego klubu - również z własnej kieszeni.

Aha, pewnie zaraz pojawi się argument, że przecież przy wzmocnieniach i wygranej ze Standardem oraz w lidze, klub wyszedłby na prostą. Cupiał w biznesie chyba nie jest hazardzistą. I dobrze. Bo gdyby był, to być może po takich zabawach, ten klub na lata pogrążyłby się w tarapatach finansowych.

rakieta 03.04.2012 21:22

.... z tym ze nie bedzie mistrza i .... ze nie bedzie pucharu uefa i ze przegrywamy wszystko co sie da ale czy ktos jest wstanie wytlumaczyc tym bezmozgom jak wazny mecz ich czeka i z kim w kwietniu bo kolejnej porazki z tymi imbecylami z ich synagogi nie zniose

Dariook 03.04.2012 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje?
Do piłkarzy?
Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE?
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi.

Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom


Właśnie wszystko sie zaczeło od Maaskanta, pomyłką było zatrudnienie go na samym początkui .
Niczym się nie rózni od Moskala czy Probierza.
Maaskant miał więcej szczęścia nią rozumu, tak badzo bał się przegrać że juz przy 1-0m zamieniał napastnikó na defensywnych graczy. Jego gry się nie dało najzwyczajniej w świecie oglądać i tyle. O strzałow celnych ... - ... to dopiero świadczy jaki z niego magik był

piotrek06 03.04.2012 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Po prostu Wiślak (Post 1237243)
Mam krótkie pytanie, z małą podpowiedzią dla tych mniej rozgarniętych:

To, że piłkarze grają obecnie dużo gorzej niż np: w meczach z Fulham, Twente, Litexem, Odense (rewanż), Lechem w Poznaniu, Śląskiem, jest winą:

a) Valckxa
b) Trenera
c) Cupiała
d) Myszki Miki?

Zastanówcie się dobrze, zanim znów zaczniecie bezmyślnie ulegać Kapkowo-Bednarzowej propagandzie intensywnie uprawianej w mediach.

Nie jestem za Probierzem ale jego praca to akurat tylko jeden z czynników, moim zdaniem każdy z wyżej wymienionych jest winny obecnej sytuacji.
-Stan za bardzo krótką ławkę( ludzie którzy mają pretensje o to że gra Garguła niech sobie odpowiedzą kto miałby zagrać za niego) i euro gwiazdki bez charakteru
- Cupiał za otaczanie sie hujowymi doradcami i brak perspektywicznego myślenia
-Trener za brak jakiegokolwiek stylu u naszych "Bogów" piłki kopanej
-dodałbym jeszcze Złotoustego( choć ten już poleciał) za brak bazy treningowej, brak szkolenia młodzieży, sponsora na koszulki i kłopoty finansowe Wisły

rakieta 03.04.2012 21:31

Zostawic to trzeba bylo Kazka wyj.. czesc szrotu i dokupic paru nastepnych i dac mu czas na ogarniecie ekipy.Ten rok odwalic i walczyc w nastepnym i dopiero wtedy rozliczac.A nie jak zwykle walka o LM i takie tam dyrdymaly a wszystko robione jak w c klasie.K... leje nas kto chce a zblizaja sie derby

dzollo 03.04.2012 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rakieta (Post 1237274)
Zostawic to trzeba bylo Kazka wyj.. czesc szrotu i dokupic paru nastepnych i dac mu czas na ogarniecie ekipy.Ten rok odwalic i walczyc w nastepnym i dopiero wtedy rozliczac.A nie jak zwykle walka o LM i takie tam dyrdymaly a wszystko robione jak w c klasie.K... leje nas kto chce a zblizaja sie derby


Nie gadaj....zdarza nam się czasami zremisować.....potrzeba do tego tylko paru słupków i poprzeczek jak z Lechem lub przeciwnika w liczbie zawodników drużyny halowej jak z Legią:)


Boże ty widzisz tą bandę zleniwiałych darmozjadów z całego świata, a nie grzmisz....

0 22 03.04.2012 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1237223)
Wisła gra jak Legia kilka sezonów temu (kiedy wygraliśmy w Warszawie 3-0). Też wielcy zawodowcy w Legii, ale każdy wiedział że zaraz wyleci z klubu.(Przed przyjściem Skorży). Prowadził ich wtedy Białas. Nic nie dało motywowanie. Przegrali nawet derby z Polonią u siebie. Żenada.

Jak przegraliśmy z Wami 0-3 u siebie to przegraliśmy na Polonii (po raz pierwszy od 50 lat), nie u siebie. (przed Skorżą)

Jak przegraliśmy u siebie z Polonią 0-3 (2000) to przegraliśmy z Wami 0-2.

Mieszasz dwie rzeczy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl