Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

murray 03.04.2012 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1237155)
Chyba że Ruch wyjdzie w "ósemkę" na boisko :haha:

No ja staram się zachęcić ludzi do przyjścia.:>

legol 03.04.2012 19:39

Jak dobrze że mam już wyjebane na ten sezon. Dobrze że nie będzie pucharów za rok. Wykruszy się banda gwiazdorków która chciała się tylko w pucharach pokazać + nie będzie kompromitacji. A ruchy korony i inne wynalazki niech się przejadą w 2 czy 3 rundzie ligi europy to skonczy sie nasmiewanie z porazek Wisły w pucharach.

Problemem jest skompletowanie rozsądnej kadry na następny sezon żeby być może włączyć się do walki o puchary. Być może uda się sprzedać Meliksona choć dałbym mu jeszcze szanse bo jakby nawet Messi miał grać w ataku w jednej linii z gargułą jirsakiem i genkowem to prawdopodobnie też by nie zaistniał w takim meczu.

Nie spodziewałem się że w sezonie w którym wyszliśmy z grupy LE osiągniemy aż takie dno.

gigant 03.04.2012 19:39

Samo wyznaczenie na finał kieleckiego kurnika, pokazało wyraźnie że PZPN zadba o to by w finale brakło Wisły.

KrajanTSW 03.04.2012 19:39

Łukasz "lwie serce" Graguła :D

Elefant 03.04.2012 19:39

Stado baranów bezwolnie prowadzone na rzeż z beczącym kozłem na ławce.


Bez rozróżnienia na Polaków i obcych, dobrze opłaconych i żle opłaconych, z wytatuowanym Reymanem i bez.









Skłaniam się do hipotezy, że zatrudnienie Probierza ma spowodowac efekt kozy

http://ballada-z-trupem.blog.pl/efekt-kozy,14350600,n

czyli Smuda wybawieniem.

kriswisla 03.04.2012 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1237164)
I oby mieli jeszcze gorzej. Ci zza miedzy oczywiście :-)

Za kopaczem - jeden mecz mniej do końca sezonu. Na szczęście.
Dziś kopacze przestały kopać od stanu 2-1. Wcześniej o dziwo coś próbowali zdziałać.

Garguła powinie zostać w Chorzowie i poprosić Zieńczuka o kilka godzin korepetycji. Jeżeli nie jest zainteresowany taką formą pomocy to niech wypierdala.

niech wypierdala od razu bo on jest jak pancernik potiomkin bezmozgowiec

SV_ 03.04.2012 19:40

Nigdy nie spadnie, Wisełka nigdy nie spadnie!

Krotochwila 03.04.2012 19:42

Nienawidzę Garguły.
Przyznaję, dziwne to uczucie w stosunku do piłkarza ukochanego klubu ale p.i.z.d.y zwyczajnie nie jestem w stanie znieść. Pozbawiony wszelkiej ambicji, charakteru, kręgosłupa krętacz. Won.
I niech w końcu Probierz zakaże mu wykonywania SFG. Ileż można walić piłką w głowy piłkarzy w murze!?
I ta c.i.p.a ma czelność nosić opaskę. Jak nisko upadła ta drużyna, skoro zasłużyła na takiego "lidera".

Gila nie ma się co czepiać, powinien był gwizdnąć karnego za durne zachowanie Diaza kilka minut po przerwie.

thechris 03.04.2012 19:43

Dobrze, że nie będzie pucharów. Jeszcze "włodarze" gotowi pomyśleć, że tą zbieraniną można "coś" osiągnąć. Niestety nikomu się już takiego kitu nie wciśnie. A ja wolę poważną, konkretną i w dobrym stylu - na przykład jak Zagłębie - obronę przed spadkiem, niż kabaretowe granie o "miszcza". PP miał być pocieszeniem no ale i tak grajki są zbyt słabi choćby na to.

Marcin_fan 03.04.2012 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1237182)
Nigdy nie spadnie, wiseŁka nigdy nie spadnie!

Ale żes ku*** napisał. A tak wogóle gra słaba dziś ale przeciez to był mecz i PP a więc żadnych pkt nie stracilismy dziś..

seta 03.04.2012 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1237134)
kto bedzie umierał za Wisłe wiedząc ze za półtora miesiąca wypierdala?

I to jest cała prawda o tej drużynie a jednocześnie tez prawda o beznadziejnej polityce klubu.

RYBA 03.04.2012 19:45

3/4 drużyny do WY*******ENIA ! Ileż można taką postawę tolerować ?

La Furia Dell' Est 03.04.2012 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1237163)
I co teraz złotousty prombierz powie ?? ze go Gil przekrecił?Gramy piach ruch podkrecil tempo i po wisle ,widac przygotowanie do sexonu Moskala i Taktyke Prombierza ale tu jak juz wielu pisalo i Murinho by nie dał rady.gdyby startowali z pułapu takim sredniakiem jak kelce cz gornik to jeszcze człowiek by te porazki lykal spokojniej ale oni co mecz to coraz bardziej sie błażnią.kocham moj klub lat 40 i wypierdalac psełdo grajki Gargułu ,Jaliensy ,Lameye i inne wynalazki ,z reszta Brud tez niespelnoiny talent z goscia nic nie bedzie typowy sredniaczek,a szkoda juz pisac i sie w....iac ale czy wygrywasz czy nie..........

Piłeś? Nie pisz.

hunter 03.04.2012 19:46

Zamknijcie to forum i ten temat w piz.du. Naprawdę szkoda czasu nas wszystkich na pisanie o tych cip ach.

SV_ 03.04.2012 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1237186)
Ale żes ku*** napisał. A tak wogóle gra słaba dziś ale przeciez to był mecz i PP a więc żadnych pkt nie stracilismy dziś..


Serio? Przecież to się liczy do tabeli normalnie.

zgrybus 03.04.2012 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1237185)
Dobrze, że nie będzie pucharów. Jeszcze "włodarze" gotowi pomyśleć, że tą zbieraniną można "coś" osiągnąć. Niestety nikomu się już takiego kitu nie wciśnie. A ja wolę poważną, konkretną i w dobrym stylu - na przykład jak Zagłębie - obronę przed spadkiem, niż kabaretowe granie o "miszcza". PP miał być pocieszeniem no ale i tak grajki są zbyt słabi choćby na to.

Jesteś głupi czy tylko udajesz? Kabaretowe granie o "miszcza" daje nam środek tabeli . Zaś twoja obrona przed spadkiem 12-14 miejsce.

Griszka30KR 03.04.2012 19:49

Panowie skoro jednym z najlepszych zawodników Ruchu jest Zieńczuk ,to o czym to świadczy....?Najlepszym komentarzem do tego niech będzie porównanie rzutu wolnego,bitego przez Zieńczuka i zraz po nim przez Gargułe.

RYBA 03.04.2012 19:49

3/4 drużyny do WY*******ENIA ! Ileż można taką postawę tolerować ?

bellic88 03.04.2012 19:49

Kiedy najbliższy trening? Uważam że w miare możliwości powinniśmy ich odwiedzać. Albo "mobilizować" żeby nie robili jeszcze większego wstydu albo "podziękować" skoro i tak grają tak bo wiedzą że niedługo tu pokopią w piłke...

Dariook 03.04.2012 19:52

A ja nie mogę patrzeć na Diaza, jest tak słaby i kompletnie nie przydatny drużynie ba... Co mecz stwarza zagrożenia pod naszą bramką.
....a co mecz mam Dejavo, no nie ma tak żeby właśnie Diaz za kimś nie gonił. On niekiedy kończy mecz bez nawet jednej przemyslanej interwencji w defensywy.
On nie broni od Bramki, no on zawsze kogoś goni, fauluje tymi racicami i daje powody by gwizdnac 11. Te jego wslizgi są tak nie przemyślane jak i cala jego postawa! Tak sie cieszylem że znalazł się frajer i bajbaj.
To nie....wrócił jak bumerang .
Jezu !!! Jak on mnie ciśnieniuje, jeszcze te jego oczy...jak widzę te jego minę , gdy udaje zdziwionego to mam wrażenie że mu oczy z orbit wy.......a. Obok Mały będzie przebiegal i niechcący zdepta...znów bedzie na niego nagonka , że po złości to było.

Worcester 03.04.2012 19:52

Jutro ruszam na galerie handlowe.
Jak spotkam splunę na buty lub liścia sprzedam.

Grisza1 03.04.2012 19:54

A czego Wy się spodziewacie? Jaki interes w oddawaniu zdrowia za Wisłę mają w tej chwili zawodnicy, którzy za półtora miesiąca wpiszą sobie Wisłę w CV w rubryce "byłe kluby" albo "doświadczenie zawodowe"? Poza tym mądrze ktoś napisał, że jakbyśmy awansowali do pucharów, to by się okazało, że mamy wspaniałą drużynę. A tak może warto zrobić krok do tyłu, żeby później dać dwa do przodu. I za rok cieszyć się z mistrzostwa.

Grisza1 03.04.2012 19:56

A czego Wy się spodziewacie? Jaki interes w oddawaniu zdrowia za Wisłę mają w tej chwili zawodnicy, którzy za półtora miesiąca wpiszą sobie Wisłę w CV w rubryce "byłe kluby" albo "doświadczenie zawodowe"? Poza tym mądrze ktoś napisał, że jakbyśmy awansowali do pucharów, to by się okazało, że mamy wspaniałą drużynę. A tak może warto zrobić krok do tyłu, żeby później dać dwa do przodu. I za rok cieszyć się z mistrzostwa.

maxurd 03.04.2012 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1237172)
Od kogo? Na pewno nie od Jaliensa - raz ograny przez Piecha + karny dla Ruchu. Ledwo biegał po boisku.

Udawałbyś chociaż trochę obiektywnego.


Wg mnie trzeba pożegnać się z pucharami. Może dobrze nam to zrobi? Wiem, wiem finanse. Ale my nawet zespołu na te puchary mieć nie będziemy. Znowu będzie wstyd?

Tak czy owak to chyba koniec naszego Los Szrotos Internationalos + kilka drzazg polskiego drewna:)

Raczej chodzi o to, że nasi młodzi chłopcy nie są żadną alternatywą...

Ogryzek 03.04.2012 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1237204)
Raczej chodzi o to, że nasi młodzi chłopcy nie są żadną alternatywą...

Bo nie mogą być. Grają równie słabo. Szansa dla nich to wypożyczenie, i jeśli tam błysną dopiero wtedy gra w Wiśle.

Mnie w tym najbardziej w....ia to że taki Jaliens "czyste spodenki" kasuje tyle co utrzymanie z 20 Czekajów. A gra równie tragicznie co Czekaj! Po co nam On? A z tej 20 może jakiś lepszy się znajdzie?

Mecz dramat. Ruch nas upokorzył....

funkykoval 03.04.2012 20:07

Czy ten matoł z numerem 10 płąci Probierzowi za każdy rozegrany mecz ??? Bo inaczej nie znam powodu dla którego miałby przebywać na boisku. Melikson na skrzydle to porażka, a Garguła w środku do porażka do kwadratu. NIe rozumiem - czy nasz treneiro to ciężki przygłup. ???? Przy Gargule to nawet Brud gra przyzwoicie. I jeszcze ten matoł robi go kapitanem, ściąga WIlka, który i tak za tydzień nie zagra, wprowadza kalekę Jiresaka. Lepiej zacznijcie wprowadzać Szewczyka, bo z Kirmów, Jirskaów i innych Gargułów będzie wielkie nic....

bellic88 03.04.2012 20:09

No dobra cały czas się powtarza że przecież życia nie będą oddawać za Wisłe skoro kończy się ich przygoda w tym klubie.Ale czy logicznie po ludzku patrzac nie jest to nienormalne? Kurde chyba każdy w miarę rozwinięty homo sapiens ma zapisaną w dna wolę wygrywania z innymi homo sapiens i wielką radość z odniesienia zwycięstwa nad inną grupą homo sapiens... No ja sam jeśli bym grał obojętnie czy w Gryfie Wejherowo czy Manchesterze Utd i czy za 1000 czy 1mln zł to chciałbym wygrywać i zrobiłbym ku temu wszystko co by się dało dając z siebie maksimum. Bo co mi z wielkiej kasy jakby każdy napotkany przypadkowo człowiek kibicujący klubowi w którym gram patrzył na mnie z pogardą i nie podałby mi ręki. Nosz kuzwa po prostu bym się zapadł pod ziemie i na nic by mi były miliony na koncie... Więc ja po prostu tego nie rozumiem...

FraMat 03.04.2012 20:10

Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje?
Do piłkarzy?
Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE?
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi.

Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom

martin2011 03.04.2012 20:14

Proponuje po tym kolejnym blamażu, zbojkotować rewanż na R22! Może wtedy zaczną się z nami liczyć!

Worcester 03.04.2012 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1237213)
Ludzie, opamiętajcie się...
Do kogo macie pretensje?
Do piłkarzy?
Tych samych, którzy zdobyli mistrzostwo Polski jeszcze niedawno byli o krok od LM i odpadli z jej ćwierćfinalistą , zdobyli zasłużone punkty w LE?
Zgadnijcie czym różni się skład Wisły w meczu z z Ruchem od składu w meczu z Apoelem?

Osobą trenera.

Należało, nawet po porażkach, zostawić Maaskanta wraz z Moskalem i wesprzeć ich, jeszcze bardziej wmacniając drużynę, zamiast szukać kwadratowych jaj i tworzyć mity o wpędzeniu Wisły w długi.

Goście, którzy chcą sprzedawać liście piłkarzom, niech zaczną od sprzedawania liścia Cupiałowi i jego doradcom

:rotfl:
Mam pretensje do wkładów, że nie zapierdalają tak jak piłkarze Korony.
Jak nie potrafią grać w piłke to mają tak zapierdalać, aby się zrzygać, zemdleć, zesrać w spodenki. Cokolwiek.
Mają k***a za to płacone ciężkie pieniądze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl