![]() |
Mając Mariusza Pawełka w bramce nie było absolutnie żadnych szans na wygranie karnych,teraz mamy dobrego bramkarza i niezłych wykonawców ale karne to mimo wszystko loteria
Szkoda że Mały był na spalonym w 120 minucie |
Jak widze taki brak odpowiedzialnosci za bledy tych niektorych zagranicznych grajkow to mnie krew zalewa... Pajic bezsensownie fauluje gdzie z tej akcji juz nic by nie wyniklo...Nunez tez te swoje faule przez ktore wiele juz stracilismy w tym sezonie ....MOZE I DOBRZE CZAS NA ZMIANY WIECEJ POLAKOW W DRUZYNIE TO PODSTAWA!!
|
Przyjemnie było patrzec jak Ruch walił te karne. Każdy pewny, mocny, w róg, górna piłka. Nawet Buffon nic by z tym nie zrobił. Widać, że na ten fragment gry trener Fornalik poświęcił dużo czasu. A u nas poza Meliksonem i Małym każdy karny gdzieś fuksem, po rękach... W karnych wyraźnie lepszy był Ruch jesli w ogóle można to tak rozważać.
W meczu powinniśmy byli wygrać. Byliśmy po prostu lepsi. Zwycięstwo dzisiaj dałoby nam energetycznego kopa na końcówkę sezonu. Widać jak wiele siedzi w głowach tych chłopaków. Czasami myślę że te karne gwizdane przeciw nam w ostatnim czasie to jakaś kara, zmowa, bo ci sędziowie albo są oszustami albo ślepymi idiotami. Szczególnie, że sędziego Borskiego zawsze uważałem za jednego z rozsądniejszych w tym środowisku. Wszyscy narzekają na Nuneza, a uważam, że zagrał naprawde niezłę 90 minut (dogrywki nie liczę bo to był chodzony w wykonaniu wszystkich 22 zawodników). Dla mnie niebezpiecznie kiksującym piłkarzem jest Czekaj, który razi mnie taką nonszalancją w grze, a czarny pas w nonszalancji ma Garguła, który każde kopnięcie robi tak jakby od niechcenia. I ja się pytam czemu gość o waleczności gołębia jest naszym kapitanem? Mam nadzieję, że nie dopadnie nas marazm w końcówce sezonu, że marazm nie dopadnie BC i że BC zareaguje pozytywnie na porażkę w tym sezonie jak mawiał klasyk. Obyśmy nie nie stoczyli się w przeciętność jak Widzew kiedyś o czym pisałem gdzieindziej. Wygrać derby i czas na zmiany. Ale nie zmiany personalne tylko zmiany w sposobie myślenia. Brawo za dzisiejszy mecz dla trenera i piłkarzy. |
"Przyjemnie" było patrzec jak Ruch walił te karne. Każdy pewny, mocny, w róg, górna piłka. Nawet Buffon nic by z tym nie zrobił. Widać, że na ten fragment gry trener Fornalik poświęcił dużo czasu. A u nas poza Meliksonem i Małym każdy karny gdzieś fuksem, po rękach... W karnych wyraźnie lepszy był Ruch jesli w ogóle można to tak rozważać.
W meczu powinniśmy byli wygrać. Byliśmy po prostu lepsi. Zwycięstwo dzisiaj dałoby nam energetycznego kopa na końcówkę sezonu. Widać jak wiele siedzi w głowach tych chłopaków. Czasami myślę że te karne gwizdane przeciw nam w ostatnim czasie to jakaś kara, zmowa, bo ci sędziowie albo są oszustami albo ślepymi idiotami. Szczególnie, że sędziego Borskiego zawsze uważałem za jednego z rozsądniejszych w tym środowisku. Wszyscy narzekają na Nuneza, a uważam, że zagrał naprawde niezłę 90 minut (dogrywki nie liczę bo to był chodzony w wykonaniu wszystkich 22 zawodników). Dla mnie niebezpiecznie kiksującym piłkarzem jest Czekaj, który razi mnie taką nonszalancją w grze, a czarny pas w nonszalancji ma Garguła, który każde kopnięcie robi tak jakby od niechcenia. I ja się pytam czemu gość o waleczności gołębia jest naszym kapitanem? Mam nadzieję, że nie dopadnie nas marazm w końcówce sezonu, że marazm nie dopadnie BC i że BC zareaguje pozytywnie na porażkę w tym sezonie jak mawiał klasyk. Obyśmy nie nie stoczyli się w przeciętność jak Widzew kiedyś o czym pisałem gdzieindziej. Wygrać derby i czas na zmiany. Ale nie zmiany personalne tylko zmiany w sposobie myślenia. Brawo za dzisiejszy mecz dla trenera i piłkarzy. |
Cytat:
Zasada jest prosta - jesli bramkarz świruje, a mimo to pada bramka, gola uznajemy i gramy dalej. Jeśli obroni - powtarzamy. I tu sędziemu, Bóg wie czemu, brakło konsekwencji w działaniu. Chyba się wystraszył presji Chorzowian ? |
Teraz wiecie dlaczego w Argentynie tak kochali Nuneza a wręcz dopłacali Wiśle by go sprowadziła na wypożyczenie. Garguła to osobny rozdział ktokolwiek wie ktokolwiek widział jego dobrą grę w ostatnich latach proszony o kontakt z psychiatrą.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak pozwala się grać Paljicowi to tak jest. Drużyna grała dziś bardzo obiecująco, ale ten gość jest totalną pomyłką. Wystawiać go to sabotaż. Skoro mamy kolejną rewolucję to może lepiej przeprowadzić ją w spokoju - bez pucharów?
|
Komentarze w Internecie są bezcennym źródłem informacji. Czego ja się dowiaduje... Otóż według "kibiców z sieci" sędzia... nam pomagał, a więc... "sprawiedliwości stało się zadość". Nikt nie mówi o 2 nieuznanych bramkach z czego jedna była prawidłowo zdobyta, o wątpliwym karnym i braku karnego dla Wisły po zagraniu ręką. Ruch mógł mieć karnego za faul na Janoszce. Jednak więcej błędów kluczowych było na naszą niekorzyść. Niestety media, które po błędach na naszą korzyść informowały wszystkich jutro nie wspomną o niczym.
Wreszcie gra może cieszyć. Szkoda, że odpadliśmy. Zasłużyliśmy na awans my, a nie Ruch... |
Cytat:
|
Karnych nie wolno uważać za jakąś loterię! przecież to element gry w piłkę, podstawowy, dobry strzał w górny róg i bramkarz jest bez szans
|
Cytat:
|
Gargule jedynie co dobrze wychodzi to podziękowania za gre i poklepywanie się z przeciwnikami po zakończeniu spotkania, w tym naprawde jest dobry. Bardzo mnie to wku.wia, widać, że wyniki Wisły gówno dla niego znaczą. Dzis w meczu wszystko psuł jak zwykle, on pierwszy do wywalenia razem z Kirmem, Palijciem i Nunezem. Biton też w sumie ch.ja gra i płakać po nim nie bede. Straszna szkoda tych pucharów i punktów z nimi związanych do rankingu. Zawsze coś byśmy uzbierali.
|
Nie no, akurat Diaz ściągał w dół obrońcę, który mógł wybić piłkę zanim wpadła wtedy do bramki. Powtórka wykazała. Ten karny dla Ruchu natomiast dosyć wyszukany, ale powiedzmy, że Czekaj w końcówce pierwszej połowy ewidentniej faulował, Borski zobaczył to w przerwie na powtórce i znalazł okazję aby "odpłacić" się Ruchowi.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Wisły - kiedy ostatnio strzeliliśmy przez 90 minut u siebie więcej niż jedną bramkę? Przegrana w karnych nie świadczy o niczym, Ruch mógłby nawet z Barceloną w tych karnych wygrać, bo to karne. A to, że Borski narobił cyrku, powtórka strzału, potem brak powtórki przy strzale Nuneza, czyli brak konsekwencji i sędziowanie na widzi-mi-się? To bardzo adekwatne dla tego pana i ogólnie dla pracy polskich arbitrów. Są niekompetentni i krzywdzą wszystkich jak leci. Skandaliczne sędziowanie w każdym szczególe jest jedną z przyczyn niskiej jakości polskiej piłki ligowej, ale to gadka na inny wątek. |
Garguła faktycznie fatalnie grał,zawsze go broniłem ale ostatnio zaczyna grać to samo co grał od początku
Szkoda,miał fajny czas kiedy dobrze grał |
K***wa
ze tez nigdy nie mamy takiego zasranego sczescia do konca karne ,to zawsze byly porazki,czy z Legia czy Lechem w PP dzis tez ,Nunez wali jakby kupe strzelał a nie karnego Gra w koncu cos sie rozkrecilo,ale co z tego. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Garguła strzelił w ostatniej minucie dogrywki piłkę w słupek(obroniony przez bramkarza) i dobitka Maleckiego, więc..
|
Dobrą stroną porażki tego dwumeczu, jest fakt, że Wisła nie skompromituje się z Karabachem Agdam tylko zrobi to Ruch Chorzów.
|
Cytat:
1. Jak już ktoś pisał - zachować trzeba proporcje. Co innego krok w przód przy strzale (bramkarz ostatecznie znajduje się pół metra przed linią), co innego dzisiejsze parady bramkarza Ruchu. Przesadził. 2. Jeśli już asystent podniósł chorągiewkę przy piątym karnym (czyli dostrzega "problem") niech będzie konsekwentny. Bo tak to tylko się wygłupił - już przy powtórce widzimy, że Chorzowianin ma akcję w dupie i dalej robi swoje. Ale już bez reakcji... Oczywiście nie usprawiedliwiam Wisły, Ruch te karne dużo pewniej bił mimo wszystko. Szkoda. |
Szkoda na prawdę szkoda, najlepszy nasz mecz, szkoda tylko, że w dgrywce siadli kondycyjnie i gdyby słaby dzisiaj Ruch miał lepszy dzień to nawet nie byłoby karnych. Co do samych karnych, to tak jak w dogrywce zaważyło zmęczenie naszych piłkarzy= brak precyzji. ALe walka była za to dziękuję.
|
Cytat:
|
W sezonie mamy już tylko derby i to by było na tyle.
A w meczu tym kolejny już raz widzieliśmy że Genkow czy Melikson grać potrafią, a Kirm, a zwłaszcza Paljić niestety nie. |
No i pyta i czy Ruch gral tak slabo czy naszym gwiazdorom zachcialo sie grac oto jest pytanie a Palic dziekujemy ci za babola jelopie dzieki temu niedoszle zwyciestwo nie przeslonilo nam kryzysu jaki panuje w klubie.Czas na derby i tam te glaby maja zydow zjesc i wysrac i miejmy nadzieje ze nowy sezon bedzie lepszy
|
Cytat:
Knurów i te cuda z ostatnich minut pamiętam:-) Dziś w tym wszystkim ostateczny wynik mi nie pasuje, no chyba że w trakcie coś się "pozmieniało"? |
Cytat:
I w podsumowaniu: od co najmniej pięciu meczy wreszcie oglądanie Wisły było przyjemnością, szkoda tego dwumeczu, trzeba było w Chorzowie nie przestać nie było by tej nerwówki. |
Cytat:
Aha, przykre jest to, że obok absolutnie kosmzarnych Paljicia, Kirm i Garguły bardzo słabo zagrał również Meliskon. Najlepszy piłkarz meczu to zdecydowanie Iliev. |
Ocena poszczególnych pilkarzy według mojej opini(skala szkolna):
Pareiko +4, asysta bramkarza ooo:) Czekaj +3, braki orientacyjne i techniczne, pewnie w odbiorze Diaz 3 Paljic 2, taki mały plusik za grę w ataku Jirsak 3, parę ciekawych zagrań Nunez +2, niezły występ gdyby nie... Garguła 3, dobra klepka, ale brak serca w dogrywce Melikson 4, prawie rewelacyjnie, a ta 2 bramka palce lizać Kirm 2, padaka, padaka i jeszcze raz padaka Iliev +3, plus za faul na nim w polu karnym Genkov +4, dwa gole - bo od tego jest napastnik |
Cytat:
|
Wynik powinien brzmieć 5:1 - nie uznana bramka Nuneza - za co wie tylko Borski, no i ewidentna ręka Lisowskiego w polu karnym
Perdijć przy karnych Genkowa, Bitona i Garguły wyskakiwał 2-3 metry w przód- dopiero za 3 razem zarządziłBorski powtórkę. Faulu Czekaja nie było - takie karne to tylko ewentualnie w Polsce, zresztą wystarczy, że Janoszka lub Piech przewracali się o własne nogi i już gwizadny był faul. Odnoszę wrażenie, że Genkowowi to musielby nogę urwać, aby odgwizdano na nim przewinienie bo nawet jak czysto odebrał dzisiaj piłkę to Borski wlepił mu żółtko. PZPN, PZPN, jebać jebać PZPN. Taki gnój sędzia na poziomie okręgówki wracałby do domu pociągiem albo na piechotę, bo samochód chłopaki by mu rozebrały po nie uznanej bramce Nuneza... A Nunez to symbol porażek WIsły w tym sezonie: Standard i nie strzelony karny |
Cytat:
PS:Tekst na temat gry Maora |
Cytat:
Bo jak Wisła gra dobry mecz i to albo fartem, albo sie rywal podłożył, żenada. Byłem na meczu z Knurowem i coś zwidy macie... Z Realem Saragossa (rewanż) pewnikiem też mecz kupiony...;). |
frekwencja żałosna ...
|
Cytat:
|
I .... koniec sezonu. Przyszły też nie zapowiada się ciekawie.
Brawa za walkę. Szkoda, ze Borski miał jakąś nadwzroczność przy bramce Nuneza. Szkoda, ze idiota Paljic musial ciągnąc tego z Ruchu w sytuacji kiedy nie było zagrożenia (nie wiem, chciał go po sutkach polizać znowu?) Szkoda bo cisnęliśmy tych drewniaków przed dwa mecze - taki Abbott to tylko ze stojącej piłki jest w stanie trafić w bramkę. Szkoda, ze takie kluby jak Ruch będą reprezentować Polskę w pucharach - pewnie odpadną zanim się liga zacznie. Graczem meczu dla mnie Genkov - to jeden z największych walczaków w zespole. Szkoda, że Bednarz chce go wyjebać. |
A w drugiej połówce Lewczuk w Kirma wszedł bez piłki - druge żółtko, ale Borski już został po meczu z Łksem określony jako prowiślacki przez niektórych matołów i musiał dzisiaj pokazac, że wcale tak nie jest.
Wisła powinna zarządać na swoje mecze sędziów zagranicznych tak było zdaje się z Unireą w Rumunii, bo po wyczynach sędziów Gila, Pisaeckiego i dzisiaj Borskiego zastanawiam się albo są oni tacy cieńcy, albo coś innego jest tutaj grane...... |
Szkoda , że ci piłkarze na codzień nie mają ambicji i pokazują ją tylko w momentach skrajnych: w europucharach w każdym meczu, no i w Pucharze Polski, czy to z Lechem, czy dziś.
Z taką grą jak dzisiaj, w kilku meczach więcej, dzisiaj bylibyśmy pewnie w samym czubie tabeli i walczyli o mistrzostwo. |
1) pokemony które pisały przed meczem że będzie porażka itp wogóle nie powinni się tutaj wypowiadać.
2) kto wierzył ten przyszedł i NAPEWNO nie żałuje 3) widać że mogą grać dobrze i zapieprzać co cieszy przed derbami |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl