Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

whistar 03.04.2012 18:17

Czy można tym bucom zakazać wstępu na R22? najgorsi od 1993 - będę to powtarzał!!! szkoda tylko paru chłopaków

dynek.pl 03.04.2012 18:17

Qrwa, gramy nawet nieźle, całą połowę prowadzimy grę i dostajemy bramkę z niczego - patrze i nagle Piech sam na sam, jeszcze musiał między nogi trafić :/

cinekw 03.04.2012 18:19

Melikson, gwiazdor p****** nawet 2 razy piłki prosto kopnąć nie potrafi. Oby sie znalazł frajer co go kupi.

ciacho 03.04.2012 18:20

Czy tylko ja mam wrażenie, że Melikson to taki drugi Jirsak??:)

kriswisla 03.04.2012 18:22

meleks sprawia wrazenie jakby sie cofał w rozwoju

thechris 03.04.2012 18:23

Ruch sobie pyka na 40% możliwości... Pozwala na Wiśle traktując ją jak Zdzieszowice i wygrywa... Przerażające.

Wilk i Jovanović to najsłabsi technicznie piłkarze Wisły. Jeśli oni mają być przyszłością tego klubu to ten klub przyszłości nie ma żadnej.

kriswisla 03.04.2012 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1237102)
Ruch sobie pyka na 40% możliwości... Pozwala na Wiśle traktując jak Zdzieszowice i wygrywa... Przerażające.

Wilk i Jovanović to najsłabsi technicznie piłkarze Wisły. Jeśli oni mają być przyszłością tego klubu to ten klub przyszłości nie ma żadnej.

Wilka to trzeba zmienic bo bedziemy konczyc w 10tke:evil:

Ivory1906 03.04.2012 18:25

Melikson gral dobrze bo wiedzial ze dobre wystepy w pucharach wypromuja go...a tu dupa :) nikt go w takiej formie nie kupi, zrobil sie z niego drugi Stilic ktory ma w dupie amice i gre w niej choc nawet Stilic potrafil zagrac kilka dobrych pilek a Melikson zaczyna dorownywac Jirsakowi gwiazdor wielki.
Bramka jak z koziej dupy traba...prowadzilismy gre w sumie nie gralismy zle a tu nagle babol i dziekuje. Teraz trzeba strzelic bramke chociaz bo w rewanzu Fornalik postawi 3 przegubowe Solarisy i tylko kontra a nasi jak wszyscy wiedza nie umia grac atakiem pozycyjnym...

iwan149 03.04.2012 18:25

Po tej nędznej grze którą prezentowała nasza drużyna, to dzisiejsza 1 połowa mimo niekorzystnego wyniku podobała mi się. Wreszcie były jakieś akcje i sytuacje, co może chociaż trochę cieszyć. Oby po przerwie nasi dalej tak grali, to może coś strzelą, przynajmniej jest jakaś nadzieja. Obawiam się o Czarka, żeby 2 żółtej kartki nie dostał...

milosz 03.04.2012 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1237102)
Ruch sobie pyka na 40% możliwości.

Nie trolluj , nie trolluj, na razie Wisła jest lepsza a Ruch to sobie pyka w twojej wyobraźni, szczęśliwie do przerwy dla Ruchu, ale jest jeszcze 45 min. i rewanż, gramy dalej na pohybel różnym thechrisom.
Bramka na konto Diaza.

thechris 03.04.2012 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iwan149 (Post 1237105)
Wreszcie były jakieś akcje i sytuacje, co może chociaż trochę cieszyć

Były akcje i sytuacje bo dla Ruchu to sparing przed sobotnim meczem sezonu. Grają na pół-gwizdka bez pressingu a i tak wygrywają... Jakby za Wilka wszedł Szeliga to by na jedno wyszło. Obydwaj zupełnie bez żadnej techniki.

kriswisla 03.04.2012 18:29

Brud i Wilk to wogule graja piach w srodku

maqz 03.04.2012 18:32

Nie jest zle,,widac, ze jakos ta gra sie klei..Ruch jakby troche zdziwiony poczynaniami Wisly. Glupi babol Diaza, ale wierze na pozytywny dla Nas wynik spotkania. Niech sie tylko Melek wezmie w garsc, bo jak na razie padaka w jego wykonaniu.

whistar 03.04.2012 18:37

no! wreszcie

willow 03.04.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1237106)
Nie trolluj , nie trolluj, na razie Wisła jest lepsza a Ruch to sobie pyka w twojej wyobraźni, szczęśliwie do przerwy dla Ruchu, ale jest jeszcze 45 min. i rewanż, gramy dalej na pohybel różnym thechrisom.
Bramka na konto Diaza.

Jak dla mnie, bramka na konto Czekaja. To już trzecia. Ten chłopak powinien wrócić do MESY.

BigLeb 03.04.2012 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1237108)
Brud i Wilk to wogule graja piach w srodku

weź ty się ogarnij

maTyS. 03.04.2012 18:57

niech się robot-Garguła i płaczek Nunez uczą jak się dośrodkowuje i bije wolne. jak już Zieniu podchodził do piłki wiedziałem, że bramka.

whistar 03.04.2012 19:02

co to ....a jest?

Matejas_ 03.04.2012 19:02

hahaha 3:1 :)

Krakus! 03.04.2012 19:03

Płakać mi się chce. Mocno wierzyłem w zdobycie PP sam finał przy MP dla Legii dawałby puchary.

medyk 03.04.2012 19:05

gdzie był ten faul?? pytam się gdzie??!! to sie ....a w pale nie mieści !!

Teqcontroller 03.04.2012 19:05

Do Wisły, zarządu matołów, i BC

http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

ja .......e...

ChG 03.04.2012 19:06

Dzień wy.......enia z klubu tego nieudacznika i atrapy piłkarza Garguły będzie jednym z najpiękniejszych w moim życiu.

Kamyk 03.04.2012 19:07

Powiem szczerze, że Nasi grają na prawdę nieźle. Karny z kapelusza chyba już pozamiatał wszystko.

milosz 03.04.2012 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1237111)
Jak dla mnie, bramka na konto Czekaja. To już trzecia. Ten chłopak powinien wrócić do MESY.

Pewnie masz racje ale Diaz też dorzucił swoje.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1237117)
hahaha 3:1 :)

To że Wisła gra słabo, to fakt, ale takich też mamy kibiców, jak dla mnie jednak żenada :evil:.

Ciastek1 03.04.2012 19:09

Ludzie po co nam puchary ? Znowu przyjdzie szrot zza granicy za 5 eurocentów a Boss i tak będzie wymagał gry w finale LE .

Swoją drogą wiecie jaka jest różnica między Gargułą a Zieńczukiem ? Wystarczy popatrzeć jak wykonywał Zieńczuk rzut wolny po którym padł gol i rzut wolny przez Gargułę z podobnego miejsca po przeciwległej stronie boiska - w odstępie kilku minut .Dodatkowo facet z uporem maniaka obija mur przeciwnika a jedyne co mu wyszło w tym meczu to klepka z Gilem .
Melikson - najsłabszy na boisku po raz kolejny .
Genkov - niech mu ktoś wytłumaczy wreszcie na czym polega spalony .

bellic88 03.04.2012 19:11

Rozumiem że można dać sobie strzelić 3 bramki (z czego jedną z wątpliwego karnego) ale trzeba się wtedy spiąć i też strzelić jeszcze 2 gole a nie siadać i nic nie robić. Po stracie 2 gola zaczeli nasi odstawiać "mi się już nie chce. i tak przegramy". No kurka mać! Jak mnie oni od jakiegoś czasu wkurzają... A Garguła to ma chyba jakiś immunitet bo po meczu z Ległą powinien nie zagrać przynajmniej kilka meczy...

Kamson 03.04.2012 19:14

Piłkarzyki, W Y P I E R D A L A Ć.

Dziękuje, dobranoc :)

Matejas_ 03.04.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1237127)
To że Wisła gra słabo, to fakt, ale takich też mamy kibiców, jak dla mnie jednak żenada :evil:.

Żenadą jest dla mnie to jak grają. Będzisz się kiedyś miał więcej problemów w życiu niż wynik Wisły to bardziej realistycznie będziesz świat postrzegał ;)
Idź jutro na trening i daj im premii po 100zł ze swojej kieszeni za dobry występ :)

maTyS. 03.04.2012 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1237129)
Rozumiem że można dać sobie strzelić 3 bramki (z czego jedną z wątpliwego karnego) ale trzeba się wtedy spiąć i też strzelić jeszcze 2 gole a nie siadać i nic nie robić. Po stracie 2 gola zaczeli nasi odstawiać "mi się już nie chce. i tak przegramy". No kurka mać! Jak mnie oni od jakiegoś czasu wkurzają... A Garguła to ma chyba jakiś immunitet bo po meczu z Ległą powinien nie zagrać przynajmniej kilka meczy...

tak ma immunitet.. 300 tyś euro rocznie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl