![]() |
Czy można tym bucom zakazać wstępu na R22? najgorsi od 1993 - będę to powtarzał!!! szkoda tylko paru chłopaków
|
Qrwa, gramy nawet nieźle, całą połowę prowadzimy grę i dostajemy bramkę z niczego - patrze i nagle Piech sam na sam, jeszcze musiał między nogi trafić :/
|
Melikson, gwiazdor p****** nawet 2 razy piłki prosto kopnąć nie potrafi. Oby sie znalazł frajer co go kupi.
|
Czy tylko ja mam wrażenie, że Melikson to taki drugi Jirsak??:)
|
meleks sprawia wrazenie jakby sie cofał w rozwoju
|
Ruch sobie pyka na 40% możliwości... Pozwala na Wiśle traktując ją jak Zdzieszowice i wygrywa... Przerażające.
Wilk i Jovanović to najsłabsi technicznie piłkarze Wisły. Jeśli oni mają być przyszłością tego klubu to ten klub przyszłości nie ma żadnej. |
Cytat:
|
Melikson gral dobrze bo wiedzial ze dobre wystepy w pucharach wypromuja go...a tu dupa :) nikt go w takiej formie nie kupi, zrobil sie z niego drugi Stilic ktory ma w dupie amice i gre w niej choc nawet Stilic potrafil zagrac kilka dobrych pilek a Melikson zaczyna dorownywac Jirsakowi gwiazdor wielki.
Bramka jak z koziej dupy traba...prowadzilismy gre w sumie nie gralismy zle a tu nagle babol i dziekuje. Teraz trzeba strzelic bramke chociaz bo w rewanzu Fornalik postawi 3 przegubowe Solarisy i tylko kontra a nasi jak wszyscy wiedza nie umia grac atakiem pozycyjnym... |
Po tej nędznej grze którą prezentowała nasza drużyna, to dzisiejsza 1 połowa mimo niekorzystnego wyniku podobała mi się. Wreszcie były jakieś akcje i sytuacje, co może chociaż trochę cieszyć. Oby po przerwie nasi dalej tak grali, to może coś strzelą, przynajmniej jest jakaś nadzieja. Obawiam się o Czarka, żeby 2 żółtej kartki nie dostał...
|
Cytat:
Bramka na konto Diaza. |
Cytat:
|
Brud i Wilk to wogule graja piach w srodku
|
Nie jest zle,,widac, ze jakos ta gra sie klei..Ruch jakby troche zdziwiony poczynaniami Wisly. Glupi babol Diaza, ale wierze na pozytywny dla Nas wynik spotkania. Niech sie tylko Melek wezmie w garsc, bo jak na razie padaka w jego wykonaniu.
|
no! wreszcie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
niech się robot-Garguła i płaczek Nunez uczą jak się dośrodkowuje i bije wolne. jak już Zieniu podchodził do piłki wiedziałem, że bramka.
|
co to ....a jest?
|
hahaha 3:1 :)
|
Płakać mi się chce. Mocno wierzyłem w zdobycie PP sam finał przy MP dla Legii dawałby puchary.
|
gdzie był ten faul?? pytam się gdzie??!! to sie ....a w pale nie mieści !!
|
|
Dzień wy.......enia z klubu tego nieudacznika i atrapy piłkarza Garguły będzie jednym z najpiękniejszych w moim życiu.
|
Powiem szczerze, że Nasi grają na prawdę nieźle. Karny z kapelusza chyba już pozamiatał wszystko.
|
Cytat:
Cytat:
|
Ludzie po co nam puchary ? Znowu przyjdzie szrot zza granicy za 5 eurocentów a Boss i tak będzie wymagał gry w finale LE .
Swoją drogą wiecie jaka jest różnica między Gargułą a Zieńczukiem ? Wystarczy popatrzeć jak wykonywał Zieńczuk rzut wolny po którym padł gol i rzut wolny przez Gargułę z podobnego miejsca po przeciwległej stronie boiska - w odstępie kilku minut .Dodatkowo facet z uporem maniaka obija mur przeciwnika a jedyne co mu wyszło w tym meczu to klepka z Gilem . Melikson - najsłabszy na boisku po raz kolejny . Genkov - niech mu ktoś wytłumaczy wreszcie na czym polega spalony . |
Rozumiem że można dać sobie strzelić 3 bramki (z czego jedną z wątpliwego karnego) ale trzeba się wtedy spiąć i też strzelić jeszcze 2 gole a nie siadać i nic nie robić. Po stracie 2 gola zaczeli nasi odstawiać "mi się już nie chce. i tak przegramy". No kurka mać! Jak mnie oni od jakiegoś czasu wkurzają... A Garguła to ma chyba jakiś immunitet bo po meczu z Ległą powinien nie zagrać przynajmniej kilka meczy...
|
Piłkarzyki, W Y P I E R D A L A Ć.
Dziękuje, dobranoc :) |
Cytat:
Idź jutro na trening i daj im premii po 100zł ze swojej kieszeni za dobry występ :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl