Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

tofik 02.04.2012 20:43

Potrzeba nam będzie duużo szczęścia żeby wygrac ten dwumecz. Drużynowo jestesmy gorsi, a pamiętajmy, że piłka to nadal gra drużynowa, a nie indywidualne popisy.

Wojtas 02.04.2012 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1236883)
Potrzeba nam będzie duużo szczęścia żeby wygrac ten dwumecz. Drużynowo jestesmy gorsi, a pamiętajmy, że piłka to nadal gra drużynowa, a nie indywidualne popisy.




Mimo wszystko dla nas ciezko to tak myslec-Ruch faworytem dwumeczu,bo gra lepiej w piłke.

bedzie ciezko,no ale bez jaj nie jest to nie do zrobienia.

mihaq 02.04.2012 23:46

Cały myk polega na tym, że przez fazę pucharową można przejść nie wygrywając meczu. W Chorzowie wyszarpane 1:1, u nas utrzymane, wybronione po dramatycznej obronie częstochowy w końcówce 0:0 i jesteśmy w finale. Pomóc nam w tym mogą takie elementy jak: gra pod faul i ewentualne wykartkowanie chorzowian (co jak co, ale umiejętność wymuszania fauli, to jednak nasi zawodnicy mają na być może najwyższym poziomie w lidze), gra na czas, uprzykrzanie i obrzydzanie tego widowiska ślamazarnym tempem gry i brakiem zamaszystych akcji, przez co chorzowianie dostosują się do naszego poziomu i nie rozwiną skrzydeł do otwartej i szybkiej gry, w jakiej najlepiej się czują.

mitmichael 03.04.2012 06:22

Dzisiaj bedzie podwojnie ciezko bo jeszcze arbiter, ktory lubi Nam przeszkadzac i gwizdac to co nie powinien.

TeeS 03.04.2012 06:32

Bardzo ciekawa lokalizacja.
1. Od jakiegoś czasu KIelce robią wszystko, żeby nie wpuszczać kibiców Wisły na swój stadion.
2. Po pierwszej propozycji rozegrania meczu na stadionie w Kielcach prezydent tego "pięknego" miasta od razu zgłosił veto - twierdząc - "nie ma k***a takiej możliwości.
3. Nagle wszyscy dochodzą do porozumienia i finał zaklepany. Jakich argumentów mógł użyć PZPN w rozmowach z prezydentem Kielc, który jeszcze 2 dni wcześniej kategorycznie odrzucał możliwość rozegrania meczu finałowego u siebie?
4. Na koniec miło mi poinformować, że w finale zagrają Ruch z Legią. No chyba, że Arka wywinie jakiś numer i wyeliminuje warszawiaków.

rafaltwsd 03.04.2012 07:03

Bedzie bardzo cięzko no ale myśle że drużyna zdaje sobie sprawę że to dwumecz który może w jakiś sposób osłodzić nam ten sezon. Sytułacja ciężka ale trzeba trzymać kciuki. szkoda tylko ze jeszcze kilka miesięcy temu trzymaliśmy kciuki za LM a teraz ... co sie stało z tą drużyną...

michu-k 03.04.2012 07:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS (Post 1236961)
4. Na koniec miło mi poinformować, że w finale zagrają Ruch z Legią. No chyba, że Arka wywinie jakiś numer i wyeliminuje warszawiaków.

Jeśli już wierzyć w teorie spiskowe, to bardziej prawdopodobne jest pewne przejście do finału Legii niż Ruchu.

AYALA 03.04.2012 07:43

najgorsze że Ruch wciąż sie prezentuje dobrze fizycznie.Widac że nie mają w nogach tak jak My meczów w lidze europy

Smok 03.04.2012 07:51

Jjakich meczów w LE w nogach??? To były w tym sezonie 2 mecze ponad miesiąc temu!!!! Jaja sobie robisz??? To nie te mecze, tylko indywidualna wydolność i przygotowanie do sezonu widzimy na boisku.

sounds_good 03.04.2012 07:52

AYALA ale o czym Ty mowisz? Jak u nas chyba każdy kto mógł pauzował minimum 2 tyg z różnych powodów.

AYALA 03.04.2012 07:58

miałem na myśli też jesienne mecze w Lidze Europy.Większośc z Wiślaków ma o 12-14 meczów więcej niż gracze Ruchu.
6 meczów w el. LM + 6 meczów w LE +2 mecze z Liege

Smok 03.04.2012 08:05

Ale tak , to można pisać o pilkarzach w Anglii, Hiszpanii, Włoszech. U nich sezon , jak zacznie się we wrześniu, to kończy pod koniec maja. I 60-75 meczy. U nas jest 2 miesiące przerwy w zimie i najlepsi mają w sumie może 40-50 meczy. Nie możesz liczyć im w nogach meczy z jesieni, jeśli mieli 2 miechy przerwy od grania.

AS82 03.04.2012 08:40

Najważniejszy mecz pucharowy z tych meczów które nam jeszcze zostały a tu posypała sie cała obrona..Oby dziś nie przegrali w Chorzowie ,bo PP to juz naprawde jedyna szansa dla nas w tym roku

fanfan 03.04.2012 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS (Post 1236961)
Bardzo ciekawa lokalizacja.
1. Od jakiegoś czasu KIelce robią wszystko, żeby nie wpuszczać kibiców Wisły na swój stadion.
2. Po pierwszej propozycji rozegrania meczu na stadionie w Kielcach prezydent tego "pięknego" miasta od razu zgłosił veto - twierdząc - "nie ma k***a takiej możliwości.
3. Nagle wszyscy dochodzą do porozumienia i finał zaklepany. Jakich argumentów mógł użyć PZPN w rozmowach z prezydentem Kielc, który jeszcze 2 dni wcześniej kategorycznie odrzucał możliwość rozegrania meczu finałowego u siebie?
4. Na koniec miło mi poinformować, że w finale zagrają Ruch z Legią. No chyba, że Arka wywinie jakiś numer i wyeliminuje warszawiaków.

5. PZPN deleguje do pierwszego meczu sędziego Gila który wszyscy wiemy jak sędziuje mecze Wisełki więc kontrowersje po tym meczu będą na pewno ! ( na rewanż obstawiam Piaseckiego albo Borskiego ewentualnie Marciniak również mógłby wykonać zadanie ....)

dynek.pl 03.04.2012 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS (Post 1236961)
2. Po pierwszej propozycji rozegrania meczu na stadionie w Kielcach prezydent tego "pięknego" miasta od razu zgłosił veto - twierdząc - "nie ma k***a takiej możliwości.
3. Nagle wszyscy dochodzą do porozumienia i finał zaklepany. Jakich argumentów mógł użyć PZPN w rozmowach z prezydentem Kielc, który jeszcze 2 dni wcześniej kategorycznie odrzucał możliwość rozegrania meczu finałowego u siebie?

uwiebiam te spiskowe teorie dziejow wyssane z palca

artykuł z poprzedniego piątku -> http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,352...hcielismy.html

funkykoval 03.04.2012 10:20

Większego barana do sędziowania nam dać nie mogli - Paweł Gil to jest po prostu biegająca po boisku katastrofa - meczu z Disco Polo w Krakowie mu nie zapomnę.
Większego qtasa wśród sędziów nie mogli nawet wymyślić.....

thechris 03.04.2012 10:33

Z jednej strony, zblazowani, zmanierowani, przepłaceni i w większości myślami już w innych klubach zawodnicy kontra przeciętni ale waleczni, ambitni, w wysokiej formie, silnie umotywowani przez trenera rywale. Teoretycznie to się może zakończyć inaczej niż pewnym zwycięstwem Ruchu. Ale piłka nie takie rzeczy widziała. A polska piłka w szczególności. Sędzia też może rozdać karty po swojemu. Serce mówi, że nie będzie tak źle i 1:1 jest możliwe ale rozum podpowiada, że raczej skończy się 2:0 dla gospodarzy w meczu bez większej historii.

Dubi 03.04.2012 11:24

przyszło nam zmierzyć się z Ruchem ( gdyby to była Arka- która ma duże kłopoty z wystawieniem jedynastki , spałbym spokojniej tak jak w Warszawie legioniści ) to bez watpienia, na stan dziesiejszy - najważniejszy mecz w tym sezonie. Jak z ta presją poradzą sobie piłkarze Wisły ?

mitmichael 03.04.2012 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 1237006)
przyszło nam zmierzyć się z Ruchem ( gdyby to była Arka- która ma duże kłopoty z wystawieniem jedynastki , spałbym spokojniej tak jak w Warszawie legioniści ) to bez watpienia, na stan dziesiejszy - najważniejszy mecz w tym sezonie. Jak z ta presją poradzą sobie piłkarze Wisły ?

No nie wiem czy Oni tak spia spokojnie - to jest jednak puchar polski. W Naszym meczu tez problemy z obrona, Ruch w swietnej formie a nie jest powiedziane, ze tak spokojnie sobie wygrają. Zreszta wiele osob zapowiadało juz, ze odpadniemy z Lechem a tak sie nie stało.

Baala 03.04.2012 14:33

Dzisiaj 1-1 po kopaninie, w Krakowie spokojne kontrolowane 0-0.

chimba 03.04.2012 15:04

Cuda sie zdarzaja. Moze dzis tez bedzie.

mihaq 03.04.2012 15:12

A gdyby ich tak pojechać 4:0? Jutrzejsze gazety: "Przemeblowana Wisła z zimną krwią wykorzystała błędy defensorów Ruchu". ;)

Ajax 03.04.2012 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mihaq (Post 1237050)
A gdyby ich tak pojechać 4:0? Jutrzejsze gazety: "Przemeblowana Wisła z zimną krwią wykorzystała błędy defensorów Ruchu". ;)

To nie jest wątek science - fiction ;)

martin_6 03.04.2012 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mihaq (Post 1237050)
A gdyby ich tak pojechać 4:0? Jutrzejsze gazety: "Przemeblowana Wisła z zimną krwią wykorzystała błędy defensorów Ruchu". ;)

Dobra, w sumie czemu nie? Zróbmy to! Że też przed meczem z Legią nikt nie wpadł na ten pomysł :/

Krzysiek Grabski 03.04.2012 15:49

1:0 dla Wisły Kraków dzisiaj i 0:0 w rewanżu a więc awans Wisły.
Tak mi wyszło z obliczeń a liczyłem kilka razy:)

mitmichael 03.04.2012 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mihaq (Post 1237050)
A gdyby ich tak pojechać 4:0? Jutrzejsze gazety: "Przemeblowana Wisła z zimną krwią wykorzystała błędy defensorów Ruchu". ;)

Czyli co, zamiast efektu nowej miotly bedzie dzisiaj efekt nowych zawodnikow pierwszej druzyny :rotfl:

Mistal 03.04.2012 16:06

Bawi mnie wasz optymizm, kiedy do was dojdzie, że ta 11 teraz biegająca w koszulkach Wisły, umiejętnościami i formą może równać się z GKSem Bełchatów, niestety w tym sezonie jesteśmy zwykłym średniakiem, a wy do każdego meczu podchodzicie tak samo 1 mecz z Ruchem - "mimo wszystko jesteśmy lepszą drużyną, powinniśmy wygrać" mecz z Legią "możemy wygrać, umiejętności nam nie brakuje" teraz przed PP to samo. Panowie nie ma, coś się wypaliło, jesteśmy słabsi od Ruchu obecnie i jeśli wygramy to będzie niespodzianka.

arth_ur 03.04.2012 16:49

Fajne czasy nadchodzą że boimy się dwumeczu z Ruchem. Z racji iż jestem wiecznym optymistą wierzę że wygramy, bo ileż można ?!

pysio 03.04.2012 17:00

A ja wyprzedzę fakty i napiszę:

"Zagraliśmy fatalnie, bez pomysłu, Ruch cały mecz kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i powinniśmy dziękować Bogu, że wpakowali nam tylko tyle bramek, że ciągle mamy cień nadziei i złudzeń na odrobienie strat w rewanżu..

Wisła za Probierza z każdym meczem gra coraz gorzej i bez pomysłu.. Zatem jednak nie wierzę w odrobienie strat i Wam też radzę się pogodzić z faktem, że półfinał to maksimum naszych obecnych możliwości.

A to co dziś pokazali nasi piłkarze nadaje się na scenariusz filmu pt. "anty futbol roku".

Na zakończenie dodam tylko: Czy wygrywasz czy nie..."

arti 03.04.2012 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1237087)
A ja wyprzedzę fakty i napiszę:

"Zagraliśmy fatalnie, bez pomysłu, Ruch cały mecz kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i powinniśmy dziękować Bogu, że wpakowali nam tylko tyle bramek, że ciągle mamy cień nadziei i złudzeń na odrobienie strat w rewanżu..

Wisła za Probierza z każdym meczem gra coraz gorzej i bez pomysłu.. Zatem jednak nie wierzę w odrobienie strat i Wam też radzę się pogodzić z faktem, że półfinał to maksimum naszych obecnych możliwości.

A to co dziś pokazali nasi piłkarze nadaje się na scenariusz filmu pt. "anty futbol roku".

Na zakończenie dodam tylko: Czy wygrywasz czy nie..."

Idź na huśtawki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl