![]() |
Potrzeba nam będzie duużo szczęścia żeby wygrac ten dwumecz. Drużynowo jestesmy gorsi, a pamiętajmy, że piłka to nadal gra drużynowa, a nie indywidualne popisy.
|
Cytat:
Mimo wszystko dla nas ciezko to tak myslec-Ruch faworytem dwumeczu,bo gra lepiej w piłke. bedzie ciezko,no ale bez jaj nie jest to nie do zrobienia. |
Cały myk polega na tym, że przez fazę pucharową można przejść nie wygrywając meczu. W Chorzowie wyszarpane 1:1, u nas utrzymane, wybronione po dramatycznej obronie częstochowy w końcówce 0:0 i jesteśmy w finale. Pomóc nam w tym mogą takie elementy jak: gra pod faul i ewentualne wykartkowanie chorzowian (co jak co, ale umiejętność wymuszania fauli, to jednak nasi zawodnicy mają na być może najwyższym poziomie w lidze), gra na czas, uprzykrzanie i obrzydzanie tego widowiska ślamazarnym tempem gry i brakiem zamaszystych akcji, przez co chorzowianie dostosują się do naszego poziomu i nie rozwiną skrzydeł do otwartej i szybkiej gry, w jakiej najlepiej się czują.
|
Dzisiaj bedzie podwojnie ciezko bo jeszcze arbiter, ktory lubi Nam przeszkadzac i gwizdac to co nie powinien.
|
Bardzo ciekawa lokalizacja.
1. Od jakiegoś czasu KIelce robią wszystko, żeby nie wpuszczać kibiców Wisły na swój stadion. 2. Po pierwszej propozycji rozegrania meczu na stadionie w Kielcach prezydent tego "pięknego" miasta od razu zgłosił veto - twierdząc - "nie ma k***a takiej możliwości. 3. Nagle wszyscy dochodzą do porozumienia i finał zaklepany. Jakich argumentów mógł użyć PZPN w rozmowach z prezydentem Kielc, który jeszcze 2 dni wcześniej kategorycznie odrzucał możliwość rozegrania meczu finałowego u siebie? 4. Na koniec miło mi poinformować, że w finale zagrają Ruch z Legią. No chyba, że Arka wywinie jakiś numer i wyeliminuje warszawiaków. |
Bedzie bardzo cięzko no ale myśle że drużyna zdaje sobie sprawę że to dwumecz który może w jakiś sposób osłodzić nam ten sezon. Sytułacja ciężka ale trzeba trzymać kciuki. szkoda tylko ze jeszcze kilka miesięcy temu trzymaliśmy kciuki za LM a teraz ... co sie stało z tą drużyną...
|
Cytat:
|
najgorsze że Ruch wciąż sie prezentuje dobrze fizycznie.Widac że nie mają w nogach tak jak My meczów w lidze europy
|
Jjakich meczów w LE w nogach??? To były w tym sezonie 2 mecze ponad miesiąc temu!!!! Jaja sobie robisz??? To nie te mecze, tylko indywidualna wydolność i przygotowanie do sezonu widzimy na boisku.
|
AYALA ale o czym Ty mowisz? Jak u nas chyba każdy kto mógł pauzował minimum 2 tyg z różnych powodów.
|
miałem na myśli też jesienne mecze w Lidze Europy.Większośc z Wiślaków ma o 12-14 meczów więcej niż gracze Ruchu.
6 meczów w el. LM + 6 meczów w LE +2 mecze z Liege |
Ale tak , to można pisać o pilkarzach w Anglii, Hiszpanii, Włoszech. U nich sezon , jak zacznie się we wrześniu, to kończy pod koniec maja. I 60-75 meczy. U nas jest 2 miesiące przerwy w zimie i najlepsi mają w sumie może 40-50 meczy. Nie możesz liczyć im w nogach meczy z jesieni, jeśli mieli 2 miechy przerwy od grania.
|
Najważniejszy mecz pucharowy z tych meczów które nam jeszcze zostały a tu posypała sie cała obrona..Oby dziś nie przegrali w Chorzowie ,bo PP to juz naprawde jedyna szansa dla nas w tym roku
|
Cytat:
|
Cytat:
artykuł z poprzedniego piątku -> http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,352...hcielismy.html |
Większego barana do sędziowania nam dać nie mogli - Paweł Gil to jest po prostu biegająca po boisku katastrofa - meczu z Disco Polo w Krakowie mu nie zapomnę.
Większego qtasa wśród sędziów nie mogli nawet wymyślić..... |
Z jednej strony, zblazowani, zmanierowani, przepłaceni i w większości myślami już w innych klubach zawodnicy kontra przeciętni ale waleczni, ambitni, w wysokiej formie, silnie umotywowani przez trenera rywale. Teoretycznie to się może zakończyć inaczej niż pewnym zwycięstwem Ruchu. Ale piłka nie takie rzeczy widziała. A polska piłka w szczególności. Sędzia też może rozdać karty po swojemu. Serce mówi, że nie będzie tak źle i 1:1 jest możliwe ale rozum podpowiada, że raczej skończy się 2:0 dla gospodarzy w meczu bez większej historii.
|
przyszło nam zmierzyć się z Ruchem ( gdyby to była Arka- która ma duże kłopoty z wystawieniem jedynastki , spałbym spokojniej tak jak w Warszawie legioniści ) to bez watpienia, na stan dziesiejszy - najważniejszy mecz w tym sezonie. Jak z ta presją poradzą sobie piłkarze Wisły ?
|
Cytat:
|
Dzisiaj 1-1 po kopaninie, w Krakowie spokojne kontrolowane 0-0.
|
Cuda sie zdarzaja. Moze dzis tez bedzie.
|
A gdyby ich tak pojechać 4:0? Jutrzejsze gazety: "Przemeblowana Wisła z zimną krwią wykorzystała błędy defensorów Ruchu". ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
1:0 dla Wisły Kraków dzisiaj i 0:0 w rewanżu a więc awans Wisły.
Tak mi wyszło z obliczeń a liczyłem kilka razy:) |
Cytat:
|
Bawi mnie wasz optymizm, kiedy do was dojdzie, że ta 11 teraz biegająca w koszulkach Wisły, umiejętnościami i formą może równać się z GKSem Bełchatów, niestety w tym sezonie jesteśmy zwykłym średniakiem, a wy do każdego meczu podchodzicie tak samo 1 mecz z Ruchem - "mimo wszystko jesteśmy lepszą drużyną, powinniśmy wygrać" mecz z Legią "możemy wygrać, umiejętności nam nie brakuje" teraz przed PP to samo. Panowie nie ma, coś się wypaliło, jesteśmy słabsi od Ruchu obecnie i jeśli wygramy to będzie niespodzianka.
|
Fajne czasy nadchodzą że boimy się dwumeczu z Ruchem. Z racji iż jestem wiecznym optymistą wierzę że wygramy, bo ileż można ?!
|
A ja wyprzedzę fakty i napiszę:
"Zagraliśmy fatalnie, bez pomysłu, Ruch cały mecz kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i powinniśmy dziękować Bogu, że wpakowali nam tylko tyle bramek, że ciągle mamy cień nadziei i złudzeń na odrobienie strat w rewanżu.. Wisła za Probierza z każdym meczem gra coraz gorzej i bez pomysłu.. Zatem jednak nie wierzę w odrobienie strat i Wam też radzę się pogodzić z faktem, że półfinał to maksimum naszych obecnych możliwości. A to co dziś pokazali nasi piłkarze nadaje się na scenariusz filmu pt. "anty futbol roku". Na zakończenie dodam tylko: Czy wygrywasz czy nie..." |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl