![]() |
Czy przegapiłem jakąś kontuzję Buchalika?
|
Fran ma kontuzję....
|
Trela: "Kibice Wisły sami podpalili sobie racami oprawę dla Brożka i Głowackiego. Brawo."
Dajcie jeszcze walkowera, bo dla idiotów race to jedyna rozrywka w życiu, widocznie smutnym życiu... |
Cytat:
|
|
jest coś wyjątkowo smutnego w tym, że nie będziemy się już cieszyć golami Pawła... ale za to jego pożegnanie wyglądało tak wspaniale, jakby je ktoś wyreżyserował :D
no to po raz ostatni: PAWEŁ! BROŻEK! Żegnaj, królu! |
to musiało być wyreżyserowane xd
|
Zadrżało serce. Paweł Brożek i wszystko jasne.
|
Ja się po prostu popłakałem jak zobaczyłem tę szczerą radość całego zespołu i to pożegnanie Pawła.. normalnie coś mnie ścisnęło...
Kończy się epoka... |
Żeby nie było wątpliwości:
- wygrywamy z Górnikiem - Płock przegrywa z Jagą = europejskie puchary Niby mało realne, ale po dzisiejszym meczu... ;) |
Wszystko może się zdarzyć :)
|
oczywiście pozostaje pytanie, czy my faktycznie chcemy tych pucharów. Czeka nas konkretna przebudowa, a przy pucharach czas na wakacje się mocno skraca... i nie ma pewności, czy nie wywalimy się na pierwszej przeszkodzie.
|
Kurna Hitchock by tego lepiej nie wyreżyserował
coś niesamowicie pięknego Paweł Byłeś i Jesteś Wielkim ,Dziekujemy za wszytskie lata. A scenariusz jest taki Jaga Mistrzem , Wisła w Pucharach :) |
Poznańska lokomotywa się wykoleiła :lol:
|
Paweł Brozek przedluza nadzieje na europejskie puchary - cos pieknego, lepiej nie mogl sobie tego wymarzyc, my zreszta tez. Za tydzien zagra juz Carlitos wiec ciezej bedzie mu z graniem chociaz kto wie, moze znowu dostanie szanse i cos ukasi. To byl bardzo ciezki mecz dla nas, bramka troche po frajersku stracona bo Lech byl slaby, znowu kulala skutecznosc, ciezko sie gra bez najlepszego strzelca, musi Junco predko kogos poszukac bo jezeli Carlitos odejdzie to bedziemy mieli ogromny klopot. Zostaje jeden ostatni mecz, latwo nie bedzie ale patrzac na statystyki na wyjazdach w tym sezonie gramy lepiej i to daje dodatkowa nadzieje na dobry wynik. Fajnie byloby wygrac i w koncu wrocic do Europy nawet gdybysmy mieli szybko odpasc
|
Cytat:
|
Brozio, mistrzu, legendo, coś ty od.......il dzisiaj! Dziękuję!!! Szacun na zawsze! Głowa kapitanie, Broziu strzelcu dziękuję!
Lepszy scenariusz napisało życie niż nawet w filmie "Gol" :) |
Cytat:
|
Mecz, który się bedzie opowiadać wnukom :)
Paweł - brak słów. |
Piękny mecz, coś tak pieknego, że nie wiem jak zasne.
Pytanie jak graliśmy?? Padake?? Amica wiecej sytuacji stworzyla, szczegolnie nas rozklepali i spłupek nas uratował. Mitro idelna pilke na głowe Kolara zagrał. Kolar dno wieksze niz Ondrasek, trzeba to jasno napisac. Mecz sredni, ale lepszy niz 1-3 parenaście dni temu. |
Takiej korby na trybunach po golu Brozia to nie było od derbów :-D
|
Coś wspaniałego się wydarzyło. Napisał się kolejny wers wspaniałej wiślackiej historii :)
Ukoronowaniem tego dzisiejszego szczęścia byłoby wywindowanie Wisły na 4 miejsce w tabeli... |
Mecz zakończony happy endem w naszym wykonaniu. Nie można przejść obojętnie wobec faktu, iż nasza gra ofensywna zaczyna się i kończy na Carlitosie. Żaden z zawodników formacji pomocy i ataku poza wspomnianym Hiszpanem nie był w tym sezonie równie regularny w swojej grze. Imaz bardzo mocno irytuje swoją grą nie mniej niż pozostali ofensywni zawodnicy grający w tej formacji.
Kolejna rewolucja oby zakończyła się lepszą jakościowo drużyną w przyszłym sezonie. |
Co za mecz, pod koniec aż się oczy spociły..... Paweł dał nam na pożegnanie wspaniały prezent, nie wyobrażam sobie teraz innego scenariusza niż rzucenie się na Górnika i rozszarpanie go w Zabrzu.
|
Piękny mecz piękne pożegnanie ostatni raz taki szał był jak awansowaliśmy z grupy LE za Kazia Moskala.
Na dzień dzisiejszy wyniki w grupie mistrzowskiej 1 porażka 2 remisy 3 zwycięstwa i dodatkowo 4 mecz bez porażki Napiszę coś może nie popularnego ale szacunek dla kibiców Lecha że uszanowali nasze święto. |
Coś tam na Głowackiego szczekali...
|
Tak. Zwłaszcza gdy śpiewali o Wiśle - starej k... i skandowali: Cracovia...
Nie oczekiwałem od nich szacunku i się nie zawiodłem |
myśle że wynik mógł być korzystniejszy gdyby nie sędzia, ten jest jednym z gorszych w ekstraklasie
no i kolejny dobry mecz Mitrovica, ech pomarzyć tylko żeby miał do kompletu kogoś z przodu kto takie piłeczki zamienia na bramki |
Takie mecze zapadają w pamięć na całe życie.
Co za gol. Wreszcie konkretny doping z naszej strony. Czerwony młyn i oprawy na duży plus. |
Cytat:
|
To jest właśnie Brożek. Gość jak miał tyle lat co Carlitos to zjadał go na śniadanie.
To co zrobił przy tym golu to WOW. Szybki, wybiegany, dynamiczny - ja 3-4 lata temu. Dlaczego więc wcześniej człapał jak old boy, skoro okazuje się, że możliwości fizyczne nadal są ok? Carlitos w tej sytuacji by się zaplątał o swoje nogi, albo zatrzymał piłkę i chciał się dryblować z cała nadbiegającą obroną. Brożek jak klasowy piłkarz - zrobił odrazu konkret. |
Też o tym pomyślałem, fajnie jednak, że Lech po meczu nie bluzgał, gdy piłkarze przemawiali do trybun.
|
Piękny gol Pawła jak za dawnych lat.
Dziękuję Pawłowi i Arkowi za występy w Reprezentacji Polski. Wszystkiego dobrego Panowie! |
Cytat:
Napisze cos banalnego: Brozek jeszcze nie jedna bramke strzeli, szkoda, ze nie w Wiśle :/ |
filmik z dziejszej "zadymy z sektora c" https://youtu.be/0li4FwmvOsc
|
Trochę się spóźniłeś z nagraniem.
Tu jest fajny filmik z "zadymy". https://www.youtube.com/watch?v=lcRi1SZSKuw |
Nie da się ukryć że fizycznie to on wyglądał dużo lepiej niż wcześniej. Duże i szybko stawiane kroki, świetne tempo biegu, dynamika, moc w nodze. On fizycznie się nie zestarzał jeszcze. Widocznie miał jakiś problem kilka miesięcy temu, przez który człapał jak żółw.
Biorąc pod uwagę odejście Carlitosa naprawdę nie miałbym nic przeciwko gdyby dać mu kontrakt jeszcze na rok, pod warunkiem że pensja w 80-90% zależałaby od minut na boisku + premie za gole. Lepszy taki Brożek niż nikt. |
Dziś zadziała adrenalina u Pawła. ;-)
Spokojnie z tym umniejszaniem umiejętności Carlitosa... Docenicie go jak odejdzie... |
[QUOTE=Dzimi;1501248]To jest właśnie Brożek. Gość jak miał tyle lat co Carlitos to zjadał go na śniadanie.
To co zrobił przy tym golu to WOW. Szybki, wybiegany, dynamiczny - ja 3-4 lata temu. Dlaczego więc wcześniej człapał jak old boy, skoro okazuje się, że możliwości fizyczne nadal są ok? Carlitos w tej sytuacji by się zaplątał o swoje nogi, albo zatrzymał piłkę i chciał się dryblować z cała nadbiegającą obroną. Brożek jak klasowy piłkarz - zrobił odrazu konkret.[/QU A kiedy on człapał jak oldboj skoro cały sezon na szpicy grał Carlitos, to ile ten Brożek wybiegał ? 100 minut?? |
Adrenalina +świadomość że to ostatni mecz robią naprawdę wiele
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl