Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Lech Poznań Niedziela 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9954)

piotek 13.05.2018 16:07

Czy przegapiłem jakąś kontuzję Buchalika?

brylant17 13.05.2018 16:08

Fran ma kontuzję....

Hives4 13.05.2018 18:25

Trela: "Kibice Wisły sami podpalili sobie racami oprawę dla Brożka i Głowackiego. Brawo."

Dajcie jeszcze walkowera, bo dla idiotów race to jedyna rozrywka w życiu, widocznie smutnym życiu...

szprotson 13.05.2018 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1501194)
Trela: "Kibice Wisły sami podpalili sobie racami oprawę dla Brożka i Głowackiego. Brawo."

Dajcie jeszcze walkowera, bo dla idiotów race to jedyna rozrywka w życiu, widocznie smutnym życiu...

nie czytaj za duzo internetu bo Cie świat przestraszy

Hives4 13.05.2018 19:15

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...2322978485.jpg

Elendil 13.05.2018 19:17

jest coś wyjątkowo smutnego w tym, że nie będziemy się już cieszyć golami Pawła... ale za to jego pożegnanie wyglądało tak wspaniale, jakby je ktoś wyreżyserował :D

no to po raz ostatni: PAWEŁ! BROŻEK! Żegnaj, królu!

mazo 13.05.2018 19:18

to musiało być wyreżyserowane xd

_ukoL 13.05.2018 19:18

Zadrżało serce. Paweł Brożek i wszystko jasne.

rafalek 13.05.2018 19:20

Ja się po prostu popłakałem jak zobaczyłem tę szczerą radość całego zespołu i to pożegnanie Pawła.. normalnie coś mnie ścisnęło...

Kończy się epoka...

Hives4 13.05.2018 19:20

Żeby nie było wątpliwości:

- wygrywamy z Górnikiem
- Płock przegrywa z Jagą

= europejskie puchary

Niby mało realne, ale po dzisiejszym meczu... ;)

brylant17 13.05.2018 19:31

Wszystko może się zdarzyć :)

Elendil 13.05.2018 19:34

oczywiście pozostaje pytanie, czy my faktycznie chcemy tych pucharów. Czeka nas konkretna przebudowa, a przy pucharach czas na wakacje się mocno skraca... i nie ma pewności, czy nie wywalimy się na pierwszej przeszkodzie.

Wojtas 13.05.2018 19:35

Kurna Hitchock by tego lepiej nie wyreżyserował

coś niesamowicie pięknego

Paweł Byłeś i Jesteś Wielkim ,Dziekujemy za wszytskie lata.

A scenariusz jest taki Jaga Mistrzem , Wisła w Pucharach :)

brylant17 13.05.2018 19:38

Poznańska lokomotywa się wykoleiła :lol:

mitmichael 13.05.2018 19:50

Paweł Brozek przedluza nadzieje na europejskie puchary - cos pieknego, lepiej nie mogl sobie tego wymarzyc, my zreszta tez. Za tydzien zagra juz Carlitos wiec ciezej bedzie mu z graniem chociaz kto wie, moze znowu dostanie szanse i cos ukasi. To byl bardzo ciezki mecz dla nas, bramka troche po frajersku stracona bo Lech byl slaby, znowu kulala skutecznosc, ciezko sie gra bez najlepszego strzelca, musi Junco predko kogos poszukac bo jezeli Carlitos odejdzie to bedziemy mieli ogromny klopot. Zostaje jeden ostatni mecz, latwo nie bedzie ale patrzac na statystyki na wyjazdach w tym sezonie gramy lepiej i to daje dodatkowa nadzieje na dobry wynik. Fajnie byloby wygrac i w koncu wrocic do Europy nawet gdybysmy mieli szybko odpasc

Hives4 13.05.2018 19:54

Cytat:

oczywiście pozostaje pytanie, czy my faktycznie chcemy tych pucharów. Czeka nas konkretna przebudowa, a przy pucharach czas na wakacje się mocno skraca... i nie ma pewności, czy nie wywalimy się na pierwszej przeszkodzie.
Lepiej awansować i potraktować je jak sparingi, ewentualnie szybko odpaść niż nie awansować. To może być 7 sezon z rzędu bez europejskich pucharów, więc lepiej przerwać tę serię. To dobry argument do przyciągania zawodników - gramy w europejskich pucharach, później - rok temu graliśmy w europejskich pucharach. Zawsze lepszy taki tekst niż - 7 lat temu graliśmy w europejskich pucharach ;) Twoje pytanie nie ma sensu, trzeba zagrać z Górnikiem najlepszy mecz w sezonie i liczyć na Jagę.

Kamson 13.05.2018 20:02

Brozio, mistrzu, legendo, coś ty od.......il dzisiaj! Dziękuję!!! Szacun na zawsze! Głowa kapitanie, Broziu strzelcu dziękuję!

Lepszy scenariusz napisało życie niż nawet w filmie "Gol" :)

pepe72 13.05.2018 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1501210)
Lepiej awansować i potraktować je jak sparingi, ewentualnie szybko odpaść niż nie awansować. To może być 7 sezon z rzędu bez europejskich pucharów, więc lepiej przerwać tę serię. To dobry argument do przyciągania zawodników - gramy w europejskich pucharach, później - rok temu graliśmy w europejskich pucharach. Zawsze lepszy taki tekst niż - 7 lat temu graliśmy w europejskich pucharach ;) Twoje pytanie nie ma sensu, trzeba zagrać z Górnikiem najlepszy mecz w sezonie i liczyć na Jagę.

Jeśli mamy puchary to łatwiej się negocjuje z zawodnikami.

El'kabat 13.05.2018 20:17

Mecz, który się bedzie opowiadać wnukom :)

Paweł - brak słów.

LucjuszWielki 13.05.2018 20:40

Piękny mecz, coś tak pieknego, że nie wiem jak zasne.

Pytanie jak graliśmy?? Padake?? Amica wiecej sytuacji stworzyla, szczegolnie nas rozklepali i spłupek nas uratował.

Mitro idelna pilke na głowe Kolara zagrał. Kolar dno wieksze niz Ondrasek, trzeba to jasno napisac. Mecz sredni, ale lepszy niz 1-3 parenaście dni temu.

AS82 13.05.2018 20:42

Takiej korby na trybunach po golu Brozia to nie było od derbów :-D

buczo1985 13.05.2018 20:50

Coś wspaniałego się wydarzyło. Napisał się kolejny wers wspaniałej wiślackiej historii :)
Ukoronowaniem tego dzisiejszego szczęścia byłoby wywindowanie Wisły na 4 miejsce w tabeli...

Pepinho 13.05.2018 20:55

Mecz zakończony happy endem w naszym wykonaniu. Nie można przejść obojętnie wobec faktu, iż nasza gra ofensywna zaczyna się i kończy na Carlitosie. Żaden z zawodników formacji pomocy i ataku poza wspomnianym Hiszpanem nie był w tym sezonie równie regularny w swojej grze. Imaz bardzo mocno irytuje swoją grą nie mniej niż pozostali ofensywni zawodnicy grający w tej formacji.
Kolejna rewolucja oby zakończyła się lepszą jakościowo drużyną w przyszłym sezonie.

Patryko 13.05.2018 21:18

Co za mecz, pod koniec aż się oczy spociły..... Paweł dał nam na pożegnanie wspaniały prezent, nie wyobrażam sobie teraz innego scenariusza niż rzucenie się na Górnika i rozszarpanie go w Zabrzu.

KOMINEK 13.05.2018 21:22

Piękny mecz piękne pożegnanie ostatni raz taki szał był jak awansowaliśmy z grupy LE za Kazia Moskala.

Na dzień dzisiejszy wyniki w grupie mistrzowskiej 1 porażka 2 remisy 3 zwycięstwa i dodatkowo 4 mecz bez porażki

Napiszę coś może nie popularnego ale szacunek dla kibiców Lecha że uszanowali nasze święto.

Vinci 13.05.2018 21:27

Coś tam na Głowackiego szczekali...

FraMat 13.05.2018 21:27

Tak. Zwłaszcza gdy śpiewali o Wiśle - starej k... i skandowali: Cracovia...
Nie oczekiwałem od nich szacunku i się nie zawiodłem

Arkadiusz.Czerepach 13.05.2018 21:33

myśle że wynik mógł być korzystniejszy gdyby nie sędzia, ten jest jednym z gorszych w ekstraklasie

no i kolejny dobry mecz Mitrovica, ech pomarzyć tylko żeby miał do kompletu kogoś z przodu kto takie piłeczki zamienia na bramki

Bene Nati 13.05.2018 21:34

Takie mecze zapadają w pamięć na całe życie.

Co za gol.

Wreszcie konkretny doping z naszej strony.
Czerwony młyn i oprawy na duży plus.

KOMINEK 13.05.2018 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1501243)
Tak. Zwłaszcza gdy śpiewali o Wiśle - starej k... i skandowali: Cracovia...
Nie oczekiwałem od nich szacunku i się nie zawiodłem

Po meczu. Przepraszam bardzo ale wtedy była u nich cisza a swobodnie mogli wylać frustrację

Dzimi 13.05.2018 21:40

To jest właśnie Brożek. Gość jak miał tyle lat co Carlitos to zjadał go na śniadanie.

To co zrobił przy tym golu to WOW. Szybki, wybiegany, dynamiczny - ja 3-4 lata temu. Dlaczego więc wcześniej człapał jak old boy, skoro okazuje się, że możliwości fizyczne nadal są ok? Carlitos w tej sytuacji by się zaplątał o swoje nogi, albo zatrzymał piłkę i chciał się dryblować z cała nadbiegającą obroną. Brożek jak klasowy piłkarz - zrobił odrazu konkret.

Bene Nati 13.05.2018 21:43

Też o tym pomyślałem, fajnie jednak, że Lech po meczu nie bluzgał, gdy piłkarze przemawiali do trybun.

Krzysiek Grabski 13.05.2018 21:44

Piękny gol Pawła jak za dawnych lat.
Dziękuję Pawłowi i Arkowi za występy w Reprezentacji Polski.
Wszystkiego dobrego Panowie!

LucjuszWielki 13.05.2018 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1501248)
To jest właśnie Brożek. Gość jak miał tyle lat co Carlitos to zjadał go na śniadanie.

To co zrobił przy tym golu to WOW. Szybki, wybiegany, dynamiczny - ja 3-4 lata temu. Dlaczego więc wcześniej człapał jak old boy, skoro okazuje się, że możliwości fizyczne nadal są ok? Carlitos w tej sytuacji by się zaplątał o swoje nogi, albo zatrzymał piłkę i chciał się dryblować z cała nadbiegającą obroną. Brożek jak klasowy piłkarz - zrobił odrazu konkret.

Też sie zastanawiam nad tym. Jak to mozliwe, ze przez rok wolny, statyczny żółw a tu nagle akcja jak 5-10 lat wstecz...

Napisze cos banalnego: Brozek jeszcze nie jedna bramke strzeli, szkoda, ze nie w Wiśle :/

papiwislak 13.05.2018 21:48

filmik z dziejszej "zadymy z sektora c" https://youtu.be/0li4FwmvOsc

Bene Nati 13.05.2018 21:52

Trochę się spóźniłeś z nagraniem.

Tu jest fajny filmik z "zadymy".
https://www.youtube.com/watch?v=lcRi1SZSKuw

Dzimi 13.05.2018 21:55

Nie da się ukryć że fizycznie to on wyglądał dużo lepiej niż wcześniej. Duże i szybko stawiane kroki, świetne tempo biegu, dynamika, moc w nodze. On fizycznie się nie zestarzał jeszcze. Widocznie miał jakiś problem kilka miesięcy temu, przez który człapał jak żółw.

Biorąc pod uwagę odejście Carlitosa naprawdę nie miałbym nic przeciwko gdyby dać mu kontrakt jeszcze na rok, pod warunkiem że pensja w 80-90% zależałaby od minut na boisku + premie za gole. Lepszy taki Brożek niż nikt.

Bene Nati 13.05.2018 21:59

Dziś zadziała adrenalina u Pawła. ;-)

Spokojnie z tym umniejszaniem umiejętności Carlitosa...
Docenicie go jak odejdzie...

wislak2214 13.05.2018 22:01

[QUOTE=Dzimi;1501248]To jest właśnie Brożek. Gość jak miał tyle lat co Carlitos to zjadał go na śniadanie.

To co zrobił przy tym golu to WOW. Szybki, wybiegany, dynamiczny - ja 3-4 lata temu. Dlaczego więc wcześniej człapał jak old boy, skoro okazuje się, że możliwości fizyczne nadal są ok? Carlitos w tej sytuacji by się zaplątał o swoje nogi, albo zatrzymał piłkę i chciał się dryblować z cała nadbiegającą obroną. Brożek jak klasowy piłkarz - zrobił odrazu konkret.[/QU

A kiedy on człapał jak oldboj skoro cały sezon na szpicy grał Carlitos, to ile ten Brożek wybiegał ? 100 minut??

KOMINEK 13.05.2018 22:03

Adrenalina +świadomość że to ostatni mecz robią naprawdę wiele


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl