Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [31 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 9 maja, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9463)

Barti 10.05.2015 07:59

Brawo Panowie! Pokazaliście że macie jaja! Barawo Panie trenerze! Posadzenie na ławce Barrientosa spowodowało że Wisła miała dużo mniej głupich strat przy wyprowadzaniu ataku, byliśmy przez to bardziej skuteczni. Należy też odnotować świetną interwencję Buchalika.
Jak dla mnie nagłośnienie na wschodniej może być cały czas wyłączone - spikera nie da się słuchać.

szprotson 10.05.2015 08:30

Brawa dla trenera za to co zrobił z Jankowskim.

Uryga nie gra, a my gramy w piłke!

JrQ- 10.05.2015 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1399849)
Moim skromnym zdaniem to wczorajsze zwycięstwo było skutkiem tego, że nasi piłkarze grają w końcu bez presji. Runda po przerwie zimowej to było ciągłe walczenie o pierwszą ósemkę, pechowe straty punktów w Warszawie i Białymstoku. Teraz wreszcie grają bez presji, bez tej świadomości, że jakiś pechowo spadną do drugiej połówki tabeli. Poza tym sytuacja kadrowa wreszcie wygląda całkiem, całkiem. Wrócił Ostoja, mam nadzieję, że niebawem wróci Richard. Możecie się ze mną zgadzać albo nie, ale czuję, że sezon zakończy się dla nas miłą niespodzianką jeśli chodzi o pozycję w tabeli.

Moim zdaniem nie bez presji, a grają o swoje pieniądze. W klubie im nie płacą i piłkarze wiedzą, że jak zajmą wyższe miejsce, to większa szansa, że dostaną swoje pieniądze.

Wynik bardzo dobry, ale kto wie jakby się potoczył, gdyby sędzia nie uznał bramki Garguły, która padła z ewidentnego spalonego (bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!).

jaszczur90 10.05.2015 10:14

Piłkarze mogą sobie sami pomóc.. zajmując czym wyższe miejsce w lidze, jest większa pewność że klub dostanie większą kasę od ligi, tv co skutkuje środkami na wypłatę zaległych pensji. Dobra gra piłkarzy, którym kończy się transfer pozwala na pójście do innego - bardziej wypłacalnego- klubu

Viper 10.05.2015 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1399831)
Byłeś na meczu? A Ty Drozd? Jezeli tak to prosze podepnij skan ze swojego konta z potwierdzeniem zakupu :) To jakies 30s roboty. Jezel nie byłeś to milcz na temat frekwencji Ty i podobna Tobie armia fanów zza monitora.

Sorry ale przez lata regularnie chodziłem na mecze, podczas ostatniego bojkotu zwyzywano mnie od fanów Bednarza i zasugerowano, że nie jestem na stadionie potrzebny. Panowie od bojkotu stwierdzili, że ludzie którzy byli w czasie jego trwania na stadionie nie są potrzebni. Dlaczego niby mam teraz chodzić na stadion?

kerim1906 10.05.2015 10:27

JrQ- "Wynik bardzo dobry, ale kto wie jakby się potoczył, gdyby sędzia nie uznał bramki Garguły, która padła z ewidentnego spalonego (bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."

kto Ci naopowiadał takich głupot ?
"Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz)."

to takie proste , DWÓCH zawodników , bramkarz może być w tym czasie na grzybach , a w rej sytuacji było właśnie dwóch bramkarz i obrońca, jak już coś to czasami piłka wyznacza linię spalonego ale to inna opowieść

Wiślak88 10.05.2015 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1399859)
Sorry ale przez lata regularnie chodziłem na mecze, podczas ostatniego bojkotu zwyzywano mnie od fanów Bednarza i zasugerowano, że nie jestem na stadionie potrzebny. Panowie od bojkotu stwierdzili, że ludzie którzy byli w czasie jego trwania na stadionie nie są potrzebni. Dlaczego niby mam teraz chodzić na stadion?

Dla siebie? dla Wisły? Co to w ogóle za głupie tłumaczenie się? Więc teraz nie chodzisz na mecze dla "Panów od bojkotu"? jak ich nazwałeś.

Drozd 10.05.2015 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1399831)
Byłeś na meczu? A Ty Drozd? Jezeli tak to prosze podepnij skan ze swojego konta z potwierdzeniem zakupu :) To jakies 30s roboty. Jezel nie byłeś to milcz na temat frekwencji Ty i podobna Tobie armia fanów zza monitora.

Do wszystkich którzy zostali w domu: bardzo fajnie ze przyszliscie ! Doping był bez was kozacki i czulo sie, że przyszli ci, którym naprawdę zależy.

A możesz mi wyjaśnić co to ma o rzeczy czy ja byłem na meczu? Skoro ja nie byłem to zostało wolne miejsce, zdradzisz mi może dlaczego nikt go nie wykorzystał? I co to za durne pitolenie, że byli ci którym zależało :). Na czym zależało? Odkąd aby wejść na stadion muszę się dać oznakować jak krowa bywam sporadycznie. I zupełnie mnie nie dziwi że wielu chętnych nie ma. Może gdyby zawsze gra wyglądała tak jak wczoraj to byłoby ich więcej, a tak to na Legię przyjdzie połowa stadionu i co po niektórzy dostają orgazmu. Ja pamiętam czasy kiedy 15 000 było na stadionie mieszczącym 10 000, bez świateł dachu i reszty wydawałoby się atrakcji które dziś jakoś nie przyciągają.

fialo 10.05.2015 10:44

Czyli nie byłeś. Reszta Twoich śmiesznych tłumaczeń mnie interesuje w takim stopniu jak wybory w Leshoto. Kurvva, nie był jeden z drugim na meczu i na frekwencje narzeka, można wspiąć się wyżej w swojej hipokryzji?

Drozd 10.05.2015 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1399849)
Moim skromnym zdaniem to wczorajsze zwycięstwo było skutkiem tego, że nasi piłkarze grają w końcu bez presji. Runda po przerwie zimowej to było ciągłe walczenie o pierwszą ósemkę, pechowe straty punktów w Warszawie i Białymstoku. Teraz wreszcie grają bez presji, bez tej świadomości, że jakiś pechowo spadną do drugiej połówki tabeli. Poza tym sytuacja kadrowa wreszcie wygląda całkiem, całkiem. Wrócił Ostoja, mam nadzieję, że niebawem wróci Richard. Możecie się ze mną zgadzać albo nie, ale czuję, że sezon zakończy się dla nas miłą niespodzianką jeśli chodzi o pozycję w tabeli.

Chciałbym przypomnieć, że na Śląsku też chyba presji nie było. Więc coś nie bardzo ta Twoja opinia. Po ostatnim meczu niezbyt elegancko wypowiadałeś się o trenerze. Długo nie trzeba było czekać na dowód jak bardzo się myliłeś i od kogoś z czerwonym nickiem oczekiwałbym innej postawy niż tłumaczenie pozytywnych efektów pracy trenera bajkami o lepszej sytuacji kadrowej.

Jak się lubi opiniować to potem trzeba potrafić posypać głowę popiołem.

Drozd 10.05.2015 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1399863)
Czyli nie byłeś. Reszta Twoich śmiesznych tłumaczeń mnie interesuje w takim stopniu jak wybory w Leshoto. Kurvva, nie był jeden z drugim na meczu i na frekwencje narzeka, można wspiąć się wyżej w swojej hipokryzji?

A kto ci powiedział ze narzekam? Ja jedynie pokazuje gdzie są przyczyny stanu faktycznego, czyli frekwencja poniżej 30%. Skoro moje tłumaczenia Cię nie interesują to po co się odzywasz? Ty byłeś bo ci zależało :) pytanie tylko na czym. Może na następny mecz zrobisz słomiane kukły co by zasłoniły ten napis na trybunie ?

Grisza1 10.05.2015 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1399865)
Chciałbym przypomnieć, że na Śląsku też chyba presji nie było. Więc coś nie bardzo ta Twoja opinia. Po ostatnim meczu niezbyt elegancko wypowiadałeś się o trenerze. Długo nie trzeba było czekać na dowód jak bardzo się myliłeś i od kogoś z czerwonym nickiem oczekiwałbym innej postawy niż tłumaczenie pozytywnych efektów pracy trenera bajkami o lepszej sytuacji kadrowej.

Jak się lubi opiniować to potem trzeba potrafić posypać głowę popiołem.

Nie przypominam sobie i nie znajduję żadnej opinii na temat naszego trenera po meczu ze Śląskiem. Akurat Kazimierza Moskala znam osobiście, bardzo Go cenię i jako człowieka, i jako trenera, więc albo mnie z kimś pomyliłeś, albo przypisujesz mi słowa, których nie wypowiadałem. Na Śląsku nie było presji, nie było też naszego jedynego napastnika Pawła Brożka, który mimo, że w formie rewelacyjnej nie jest, to jednak skupia uwagę obrońców. Swojej opinii co do meczu z Górnikiem nie zmieniam, a że Ty masz inną - Twoje święte prawo.

force93TS 10.05.2015 11:11

https://www.youtube.com/watch?v=S1OAMl7rYWU skrót

Viper 10.05.2015 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak88 (Post 1399861)
Dla siebie? dla Wisły? Co to w ogóle za głupie tłumaczenie się? Więc teraz nie chodzisz na mecze dla "Panów od bojkotu"? jak ich nazwałeś.

Chodziłem dla Wisły i uważałem, że bojkot to głupota. Nie jestem przez tych panów mile widziany na stadionie więc nie chodzę. BTW mogę przypomnieć kilka wpisów jaką radość wywoływała u niektórych niska frekwencja na stadionie, może to jest stan pożądany?

Drozd 10.05.2015 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1399867)
Nie przypominam sobie i nie znajduję żadnej opinii na temat naszego trenera po meczu ze Śląskiem. Akurat Kazimierza Moskala znam osobiście, bardzo Go cenię i jako człowieka, i jako trenera, więc albo mnie z kimś pomyliłeś, albo przypisujesz mi słowa, których nie wypowiadałem. Na Śląsku nie było presji, nie było też naszego jedynego napastnika Pawła Brożka, który mimo, że w formie rewelacyjnej nie jest, to jednak skupia uwagę obrońców. Swojej opinii co do meczu z Górnikiem nie zmieniam, a że Ty masz inną - Twoje święte prawo.

Przepraszam jeżeli pomyliłem Cię z innym Griszą, ten o którym pisałem pewnie wie że to do niego. Obecność Pawła oczywiście zrobiła swoje, ale mam wrażenie, że nie tyle brak presji co okoliczności umożliwiające powalczenie o coś więcej sprawiły, że się chciało. I tu jet zasługa trenera który potrafił wzbudzić chęć powalczenia, udowodnienia czegoś sobie i innym.

crazykaro 10.05.2015 11:42

Przede wszystkim klub musi zaczac splacac dlugi wobec pilkarzy bo kazdy wie ze zawodnik nie oplacany ma niska motuwacje a opoznienia powyzej 3. miesiecy sa niedopuszczalne i ogolnie jakiekolwiek opoznienia sa karygodne!

lazy 10.05.2015 12:27

Zobaczymy co będzie w kolejnych meczach, ale "dzięki" reformie ekstraklasy to granie na poważnie zaczęło się dopiero teraz. Cały sezon stał sie tylko przygrywką którą można traktować ulgowo bo po podziale punktów różnice są minimalne.

Drozd 10.05.2015 12:30

Byle nie zbyt ulgowo bo można się potem bronić przed spadkiem. Reforma zdała egzamin co by nie mówić, zwłaszcza jeżeli jest podział punktów, co niektórym już nie pasuje.

szprotson 10.05.2015 12:33

W Warszawie na dziś ciężko znaleźć kogoś komu by podział punktów pasował. Dlatego ten podział jest zajebiesty :)

jova 10.05.2015 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1399860)
JrQ- "Wynik bardzo dobry, ale kto wie jakby się potoczył, gdyby sędzia nie uznał bramki Garguły, która padła z ewidentnego spalonego (bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."

kto Ci naopowiadał takich głupot ?
"Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz)."

to takie proste , DWÓCH zawodników , bramkarz może być w tym czasie na grzybach , a w rej sytuacji było właśnie dwóch bramkarz i obrońca, jak już coś to czasami piłka wyznacza linię spalonego ale to inna opowieść

To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis.
Tu bramkarz wyznaczał linię spalonego, a gol Guły ewidentnie nie powinien być uznany.

http://i.imgur.com/jDhQEqD.jpg

St Yabol 10.05.2015 13:26

tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Festence (Post 1399880)
Pogoń 5-0 w zeszłym roku?

A tak, racja. Wyleciało mi to z głowy. Ale tak gwoli ścisłości to konkretnie ilość 4 bramek to chyba z Legią :)

Festence 10.05.2015 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1399879)
tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?

Pogoń 5-0 w zeszłym roku?

Błaszczu_WIŚLAK 10.05.2015 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1399879)
tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?



A tak, racja. Wyleciało mi to z głowy. Ale tak gwoli ścisłości to konkretnie ilość 4 bramek to chyba z Legią :)

Tak, za Maaskanta w 2010 roku. W zeszłym roku wygrali 5-0 z Pogonią.

arti 10.05.2015 13:46

oby tak dalej.

kerim1906 10.05.2015 13:47

jova "To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis."

skupiłem się na tym fragmencie wypowiedzi "(bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."

rozumiejąc że tak kolega zinterpretował przepisy w ogóle , faktycznie chodziło mu o tę sytuacje i stąd moja "wpadka", ze screena spalony , poczekam jeszcze na lepszą jakość wieczorem u kanałowców , na żywo i w powtórkach nie wyglądało mi to na spalonego

jova 10.05.2015 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1399885)
ze screena spalony , poczekam jeszcze na lepszą jakość wieczorem u kanałowców , na żywo i w powtórkach nie wyglądało mi to na spalonego

Oglądałem to z dwóch ujęć kamery, klatka po klatce, i moim zdaniem nie ma tu o czym dyskutować. Ewidentny spalony. Akcja była na tyle dynamiczna, że zupełnie nie wychwyciłem tego podczas meczu, ale powtórki nie pozostawiają wątpliwości.

kerim1906 10.05.2015 14:03

jova "Akcja była na tyle dynamiczna, że zupełnie nie wychwyciłem tego podczas meczu, ale powtórki nie pozostawiają wątpliwości."

pewnie też się tym zasugerowałem , bo na żywo i w powtórkach podczas meczu nie miałem wątpliwości , spalonego nie było , przyjmuję że był spalony ,screeny nie pozostawiają wątpliwości chociaż mam do nich ograniczone zaufanie , delikatne przesunięcie momentu dotknięcia piłki zmienia obraz spalonego , co ciekawe komentatorzy z "kaziem" na czele nie szaleli w tym temacie , faktycznie było to dynamiczne i ciężko było dopatrzyć się spalonego

szprotson 10.05.2015 14:21

Panowie.
Spalonego nie było ponieważ sędzie go nie odgwizdał.
A czy była pozycja spalona ? była.
I co z tego? Nic. 4-1 bez zmiany i do zapomnienia od jutra.

wolfu 10.05.2015 15:06

Przykład Jankowskiego, Guerriera i Boguskiego pokazuje, że nie można skreślać nikogo z góry. Barrientos gra totalny muł ale patrząc na resztę można mieć nadzieję, że nagle wystrzeli. Super mecz, super występ, bramka co prawda ze spalonego, ale druga połowa absolutnie dla nas. Spory optymizm przed piątkową Lechia, zza horyzonty wyłaniają się puchary.. :)

!!IRIVER!! 10.05.2015 15:32

Długo czekałem na taki mecz, żeby z umiarkowanym spokojem oglądać większość spotkania. W każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła byliśmy lepsi, cieszy walecznosc i skuteczność. Brawo :)

Kamyczek do ogródka tkto frekwencja. Spodziewałem się niskiej, ale że będzie ponizej 9k?! Dramat. Oby za tą wygraną poszła dobra gra i 3 punkty w Gdańsku. To może przyczynić się do radykalnego wzrostu liczby widzów na meczu z Pogonią.

Ajax 10.05.2015 15:34

Oby to nie był jednorazowy wyskok jak Pogoń w zeszłym roku.

JrQ- 10.05.2015 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1399885)
jova "To chyba oczywiste, że chodziło mu o tę konkretną sytuację, a nie o ogólny przepis."

skupiłem się na tym fragmencie wypowiedzi "(bramkarz wyznacza linię spalonego, a nie obrońca!)."

rozumiejąc że tak kolega zinterpretował przepisy w ogóle , faktycznie chodziło mu o tę sytuacje i stąd moja "wpadka", ze screena spalony , poczekam jeszcze na lepszą jakość wieczorem u kanałowców , na żywo i w powtórkach nie wyglądało mi to na spalonego

wydawało się, bo zmienili się miejscami GK z obrońcą
jednak z tą moją znajomością przepisów nie jest tak źle :alleluja:
pzdr!

edit: też mnie zdziwiło, że nikt tego nie wychwycił, tylko ja :D

Wojtas 10.05.2015 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1399891)
Długo czekałem na taki mecz, żeby z umiarkowanym spokojem oglądać większość spotkania. W każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła byliśmy lepsi, cieszy walecznosc i skuteczność. Brawo :)

Kamyczek do ogródka tkto frekwencja. Spodziewałem się niskiej, ale że będzie ponizej 9k?! Dramat. Oby za tą wygraną poszła dobra gra i 3 punkty w Gdańsku. To może przyczynić się do radykalnego wzrostu liczby widzów na meczu z Pogonią.




Dokladnie

Co jak co ale nie spodziewal bym sie ze na meczu spadniemy ponizej 10 tys,to nieprzystoi

na plus wynik i gra

na minus niestety :frekwencja,choc doping przyzwoity.

inspektor erektor 10.05.2015 20:45

Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie". Nawiasem mówiąc brawa dla piłkarzy za odśpiewanie "Wisełka najlepsza będzie", pokazaliście, że jesteście milion razy inteligentniejsi od bandy "kumatych" ćwierćmózgów.

Jak już o ćwierćmózgach mowa - wie ktoś o co chodziło z incydentem na sektorze D11, po którym wyprowadzono z sektoru pewnego pana o twarzy nieskalanej myślą? Siedziałem parę rzędów dalej i nie wychwyciłem.

Co do samego meczu - piłkarsko bomba. Grajcie tak pany dalej, a reszta sama się ułoży.

kerim1906 10.05.2015 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1399901)
wydawało się, bo zmienili się miejscami GK z obrońcą
jednak z tą moją znajomością przepisów nie jest tak źle :alleluja:
pzdr!

edit: też mnie zdziwiło, że nikt tego nie wychwycił, tylko ja :D

zwracam Ci honor, faktycznie była to szybka wymiana miejsc, zapamiętałem pózniejszy moment, utkwił mi bardziej w głowie i wyparł moment wcześniejszy i stąd błąd oceny :mysli:

luke1906 10.05.2015 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1399904)
Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie".

Ciekawe, że ojcom, synom, matkom, żonom i kochankom nie przeszkadza głośne "legia to stara...". Przy pełnym stadionie wszyscy głośno śpiewają.
Teraz się chyba po prostu obrazili na piłkarzy, że nie dali im szansy na kolejne śpiewy podczas kolejnego meczu z L. I postanowili nie przychodzić na R22.

lopez71 10.05.2015 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1399904)
Niestety, jeżeli na sektorze C nadal będą rządzić bandyci opłakujący śmierć innego bandyty to większych frekwencji nie ma co się spodziewać. Już widzę, jak ojcowie będą brać swoje dzieci w miejsce, gdzie skanduje się, że "zawsze i wszędzie policja j****a będzie". Nawiasem mówiąc brawa dla piłkarzy za odśpiewanie "Wisełka najlepsza będzie", pokazaliście, że jesteście milion razy inteligentniejsi od bandy "kumatych" ćwierćmózgów.

Jak już o ćwierćmózgach mowa - wie ktoś o co chodziło z incydentem na sektorze D11, po którym wyprowadzono z sektoru pewnego pana o twarzy nieskalanej myślą? Siedziałem parę rzędów dalej i nie wychwyciłem.

Co do samego meczu - piłkarsko bomba. Grajcie tak pany dalej, a reszta sama się ułoży.


Mam nadzieje że jesteś posiadaczem Prawa jazdy i jeżdzisz samochodem. Następnym razem jak przekroczysz prędkość o 20km/h to policjant w,,,bie Ci z klamki między oczy bo będziesz bandytą drogowym

AntyMod 10.05.2015 22:27

nie chce umniejszac zaslug zawodnikow w meczu bo bardzo cieszy to okazale zwyciestwo ale .....nastepny mecz zweryfikuje naprawde forme Wisly , cieszy mnie ten wynik i gra, ale oby sie nie okazalo ze ten wczorajszy mecz, -nie oszukujmy sie bardzo slaby Gornik bedzie dostawal od wszystkich takie oklepy , zastanawiam sie tylko czy wczoraj Wisla byla tak dobra czy Gornik tak beznadziejny ....wszystko okaze sie za tydzien w Gdansku , oby obecne erekcje nie zmienily sie ZNOWU w burze depresjii forumowych ...jedna jaskolka wiosny nie czyni ...osobiscie zalezy mi na jak najlepszym wyniku po to zebym uwierzyl ze zawodnikom chce sie grac pomimo zaleglosci finansowych - bo puchaery europejskie to obawiam sie ze bedzie kolejny wstyd typu Levadia, Tibilisi czy jakies inne dzikusy z karabachu ....heheh - to bylby fajny paradoks zakwalifikowac sie do pucharow i zrezygnowac ze wzgladu na brak kasy i umiejetnosci ( taki zarcik dla napinaczy i innych sharksow netowych )

rafkur 11.05.2015 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1399912)
Mam nadzieje że jesteś posiadaczem Prawa jazdy i jeżdzisz samochodem. Następnym razem jak przekroczysz prędkość o 20km/h to policjant w,,,bie Ci z klamki między oczy bo będziesz bandytą drogowym

Ja jestem posiadaczem i jeżdżę dużo i szybko. Miałem okazję być łapanym wiele razy przy przekroczeniu prędkości nawet o 90 km/h i nikt mi klamki nie przykładał a tylko kulturalnie zostałem poinformowany ile mnie ten luksus będzie kosztował.
Skończmy pierd... jak to policja wszędzie czatuje tylko po to żeby pognębić biednych obywateli. Jak obywatele sami się proszę ( czyli lezą w 50 na paru psów z pukawkami albo jadą 200 na ograniczeniu do 110 ) to winnych trzeba szukać gdzie indziej. "Chcącemu nie dzieje się krzywda".
Biedny ojciec 6 letniego syna. To co ....a robił na murawie? Powinien być z tym synem na rodzinnym albo na spacerze w parku.

A co do meczu i "oprawy" - paru dzieciaków sobie pobluzgało na w tym konkretnym przypadku średnio winną policję a reszta odczuwała tylko niesmak.
Co do wymiaru sportowego - aż dziwnie było oglądać mecz w 80 min i nie bać się o wynik. Górnik słaby i zupełnie bez motywacji. Pytanie co kierowało naszymi, że akurat w tym meczu postanowili zagrać tak jak potrafią?

KOMINEK 11.05.2015 08:18

Ok koniec o meczu proszę dalej można dyskutować. Sprawy kibicowski omawiamy tu kibicowanie na polskich stadionach


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl