Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8921)

vabanq 25.11.2012 17:28

maly off ale szkoda, ze z mielcarskiego zrobila sie taka menda

ENDRJU 82 25.11.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1288317)
maly off ale szkoda, ze z mielcarskiego zrobila sie taka menda

też mnie to razi, jak typa słucham ...

TSeq 25.11.2012 17:52

Przed kazdym kolejnym meczem mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie lepiej. I za kazdym razem az zeby bola jak sie na to patrzy. To co wyprawia Jovanovic to jakby sie z koszulkami z Frederiksenem pozamienial. Rommel niewidoczny. Melikson po 15 minutach zniknal. A o naszych genialnych srodkowych obroncach juz nie wspomne. Chociaz Kew czasem ratuje dupe Osmanowi. Ech, az sie boje drugiej polowy... Ciezkie czasy przyszly...

INZAGHI 25.11.2012 17:59

No mam to samo. Oglądam mecz i nie mogę słuchać Grzesia, jego mózg jest przepełniony nienawiścią do Wisły, życzy nam czerwonych kartek, ma urojenia jakoby nie było spalonego, a kopacz Ruchu miał wysunięty łeb przed linię spalonego. On dzis by Wisłę spuścił do I ligi, gdyby miał taką mozliwość.

Mam pytanie, poważne, bo taka nienawiść nie mogła sie zrodzić bez przyczyny. Czy ktoś z obecnych władz Wisły molestował Grzesia gdy ten był małym chłopcem?

Któryś z kolei mecz Wisły w C+ i Grześ pluje jadem od 1 do 90 minuty.

wolfy 25.11.2012 18:47

No i proszę!
Pisałem żeby nie wsadzać Garguły do jednego worka z Sikorskim?

EDIT: Wow! Brami mi słów. Dzień cudów!

serek.c2 25.11.2012 18:53

Thechris karmi łabędzie jeszcze...

Watts 25.11.2012 18:53

25.11.2012 – Garguła 2 gole, Sikorski asysta
21.12.2012 – ???

Mieliśmy dzisiaj kilogram farta i szczyptę umiejętności. Przy telewizorze lub na stadionie trzyma mnie tylko dziecięca naiwność i oczekiwanie na takie niespodzianki jak dzisiaj, tak chętnie darowałbym sobie marnowanie czasu na śledzenie poczynań skórokopów. 20 minut pary, a potem 70 minut suchych pierdów w occie - jak długo tak można? Jeżeli to jakiś przemyślany schemat, to niech Kulawik zrobi szybki rachunek i zauważy, że tą metodą utrzymaliśmy punkty tylko w Łodzi. Na Legii i Koronie dostaliśmy potem po uszach, a w Chorzowie brakowało dosłownie centymetrów, żeby scenariusz się powtórzył. Kaprys sędziego Piaseckiego i znowu rypalibyśmy głową w mur aż do końcowego gwizdka.

Tak czy owak - czekam na powrót Małeckiego. On chociaż w 89. minucie będzie spuszczał łeb i pruł ile fabryka dała, tak jak oni wszyscy przez pierwszy kwadrans meczu i ani minuty więcej. To powinno wystarczyć do utrzymania bez większych palpitacji serca.

Więcej Boguskiego. Bednarz musi zimą pojechać do I ligi po bocznych obrońców, bo gorzej już się chyba grać nie da.

wolfy 25.11.2012 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1288327)
Bednarz musi zimą pojechać do I ligi po bocznych obrońców, bo gorzej już się chyba grać nie da.

Dwa mecze Frederiksen nie zagrał i już amnezja...

Nie mam nic przeciwko, żeby Bednarz wyjechał gdziekolwiek, byleby nie wracał.

Reserve 25.11.2012 19:01

Może Gargule sie guma skończyła, albo wypluł biedak przez przypadek na murawe... no i nie miał co robić to strzelił :D

FraMat 25.11.2012 19:08

Wmawiano mi niedawno, że nie ma sensu przychodzić na stadiony tylko po to, żeby oglądac męczarnie naszych piłkarzy. Nie ma sensu nawet włączac telewizora.
I choć przez cały mecz wkurzała mnie fatalna gra Wisły, to jestem pewny, że jest sens.
Może nie dla wszystkich. Dla mnie tak.

thechris 25.11.2012 19:10

Pisałem kilka kolejek temu, że Garguła daje Wiśle więcej niż Melikson. Kolejny przyzwoity mecz Łukasza i kolejny beznadziejny Izraelczyka. Najlepszym z Wiślaków na boisku był jednak Burliga. Najsłabszy oczywiście nie kto inny tylko jak zwykle kiedy się na nim pojawia... Jovanović.

Sędzia liniowy do okulisty. To był k...a metrowy spalony Niedzielana. Mielcarski i Pełką również... nawet na powtórce nie są w stanie stwierdzić, że był spalony tylko będą cały mecz zakłamywać rzeczywistość.

Jak cholernie żal tych 2 punktów w Kielcach...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1288326)
Thechris karmi łabędzie jeszcze...

Prowokuj, prowokuj.

soQlABG 25.11.2012 19:10

Teraz powrót Bunozy niech zagra w środku z Chavezem a na prawą Jaliens, na lewej dosyć solidnie spisywał się Burliga i pełna mobilizacja z Górnikiem, może nie gramy rewelacyjnie ale punkty nam są potrzebne !

markowywislak 25.11.2012 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1288333)
Pisałem kilka kolejek temu, że Garguła daje Wiśle więcej niż Melikson. Kolejny przyzwoity mecz Łukasza i kolejny beznadziejny Izraelczyka. Najlepszym z Wiślaków na boisku był jednak Burliga. Najsłabszy oczywiście nie kto inny tylko jak zwykle kiedy się na nim pojawia... Jovanović.

Sędzia liniowy do okulisty. To był k...a metrowy spalony Niedzielana. Mielcarski i Pełką również... nawet na powtórce nie są w stanie stwierdzić, że był spalony tylko będą cały mecz zakłamywać rzeczywistość.




Prowokuj, prowokuj.

pisałeś że ze Śląskiem będzie 0-3 a z ruchem 1-0 i coś sie nie sprawdziło.

wolfy 25.11.2012 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez soQlABG (Post 1288334)
Teraz powrót Bunozy niech zagra w środku z Chavezem a na prawą Jaliens, na lewej dosyć solidnie spisywał się Burliga i pełna mobilizacja z Górnikiem, może nie gramy rewelacyjnie ale punkty nam są potrzebne !

Chyba jednak lepiej Bunozę na lewą, a Łukasza na prawą.

mitmichael 25.11.2012 19:18

No prosze stawialem na remis, jest zwyciestwo w Chorzowie - trzeba sie cieszyc. Dzisiaj Nasza gra bardzo mi sie podobała, Garguła zawsze krytykowany dzisiaj na prawde spisał sie jak Na niego niezle. Sikorski asysta to teraz tylko czekac az w koncu zdobedzie gola. Wygralismy zasluzenie, mozna tak bylo grac juz wczesniej a nie dopiero teraz. Zobaczymy co pokazemy w nastepnych spotkaniach

del 25.11.2012 19:19

Bunoza to nasz najlepszy aktualnie obronca wiec musi grac, dzis fajnie zagral Burliga, 100 razy lepiej niz Fred ktory sie nie podlacza do akcji i gra tylko do tylu albo do najblizszego. Ogolnie mecz bardzo ciezki do ogladania, chaotyczny ale takie sie zdarzaja, jak dla mnie dosyc pewnie zagrala obrona oprocz Jovanovicia ktory mial duzo strat. Dzis zaimponowali zaangazowaniem wkoncu wygladali jak druzyna a nie jak zlepek pilkarzy, duzo walki i biegania, troche szczescia ale zasluzone 3 punkty.

Elefant 25.11.2012 19:19

Przewidywałem zwycięstwo, pod warunkiem, że nie zagra Frederiksen.
I sprawdziło się.
Czy już można odgrzewać ten temat z punktami rankingami i rozstawieniami ? :lol:

Mecz cudownych przełamań.
Ale jak to z cudami bywa nie należy liczyć na to, że będą się bezustannie powtarzać.

Generalnie - straszliwa kopanina. Nie ma czego komentować. Dobrze, że Bunoza wraca.

domin_czyzyny 25.11.2012 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1288332)
Wmawiano mi niedawno, że nie ma sensu przychodzić na stadiony tylko po to, żeby oglądac męczarnie naszych piłkarzy. Nie ma sensu nawet włączac telewizora.
I choć przez cały mecz wkurzała mnie fatalna gra Wisły, to jestem pewny, że jest sens.
Może nie dla wszystkich. Dla mnie tak.

Masz do tego pełne prawo. Ja jak patrzę na te męczarnie to szlag mnie trafia i myśle ze Cupial chce nam zrobić odwyk od dobrej piłki, abyśmy sie stesknili i gremialnie wrócili na stadion jak już ta dobra piłka wróci.

Ja uważam, ze jednak na mecz z Gornikiem warto przyjść na teren TSu, a nie na stadion aby walczyć o prawa wszystkich kibiców.

tofik 25.11.2012 19:27

Szalejący na skrzydle Sikorski zakładający siatę Sadlokowi i notujący asystę, dwie bramki Garguły. NIemożliwe nie istnieje.
Zabawna liga :)

makiawel 25.11.2012 19:32

no właśnie

wolfy 25.11.2012 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1288344)
Szalejący na skrzydle Sikorski zakładający siatę Sadlokowi i notujący asystę, dwie bramki Garguły. NIemożliwe nie istnieje.
Zabawna liga :)

Ta "siatka" Sikorskiego mnie rozwaliła. Po drodze położył mu jeszcze rękę na ramieniu jakby chciał powiedzieć "nie martw się, zdarza się najlepszym":haha:

Proud 25.11.2012 19:42

Złota Piłka coraz bardziej realna ;D

Messi dziś wyjdzie na boisko spięty.

domin_czyzyny 25.11.2012 19:54

Nawet słynna Barcelona... Wisły z Danielem nie pokona!

comek 25.11.2012 19:56

Widać, że Sikorski dzisiaj, starał się i walczył, oby zaczął strzelać bramki( albo niech w każdym meczu ma taką asystę)... i będzie gitara.

CMSNero 25.11.2012 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1288332)
Wmawiano mi niedawno, że nie ma sensu przychodzić na stadiony tylko po to, żeby oglądac męczarnie naszych piłkarzy. Nie ma sensu nawet włączac telewizora.
I choć przez cały mecz wkurzała mnie fatalna gra Wisły, to jestem pewny, że jest sens.
Może nie dla wszystkich. Dla mnie tak.

mi tez wmawiano a od C+ dowiedzialem sie o co chodzi ....

ps) jak chodzisz na miejsca dla prasy i przed stadionem z identyfikatorem press - to prosze Cie , nie wypowiadaj sie

syryls 25.11.2012 20:08

Wolni jak cholera Jaliens i Chavez jakoś sobie poradzil sobie z Piechem, w następnym Jaliens na prawą, Bunoza obok Chaveza, a na lewą Burliga(?) z tym że ja bym jeszcze trochę pokombinował składem zamiast wystawiać pewnie ten sam. Quioto dziś jedna sytuacja, ale on zdecydownanie nie typem czekającym na piłki jak Genkov.

domin_czyzyny 25.11.2012 20:18

Gargula piłkarzem kolejki, ja już w nic nie wierze...

El'kabat 25.11.2012 20:47

Jovanovic to dzisiaj zagrał porównywalny sabotaż do Frederiksena

3 pkt to miła niespodzianka. Znając życie to z Górnikiem wszystko wróci do normy...

FraMat 25.11.2012 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1288356)
ps) jak chodzisz na miejsca dla prasy i przed stadionem z identyfikatorem press - to prosze Cie , nie wypowiadaj sie

Nie chodzę.
Żeby była jasność: nie chodzę tez jako steward. Nie chodzę jako członek brygady szybkiej interwencji, ani pracownik klubu.
Jeszcze jakieś insynuacje? :rotfl:

thechris 25.11.2012 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1288336)
pisałeś że ze Śląskiem będzie 0-3 a z ruchem 1-0 i coś sie nie sprawdziło.

Dlatego nie gram u buków. Ze Śląskiem akurat powinno być tak około 1:4 ale cóż.. specyficzny mecz z zaprzyjaźnionym klubem ;) Z Lechem obstawiłem 0:0 i też mi się nie sprawdziło.

Ale prowokuj dalej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1288360)
Jovanovic to dzisiaj zagrał porównywalny sabotaż do Frederiksena

U niego to normalka. Ale należy mu się "szacun" bo dostał 6 razy wpie..l w Lidze Mistrzów.

FraMat 25.11.2012 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1288333)
Pisałem kilka kolejek temu, że Garguła daje Wiśle więcej niż Melikson. Kolejny przyzwoity mecz Łukasza i kolejny beznadziejny Izraelczyka. Najlepszym z Wiślaków na boisku był jednak Burliga.

Prowokuj, prowokuj.
Burliga?
Jedno udane podanie. Poza tym dno i wodorosty. To piłkarz na dolne rejony I ligi, ale jak się nie ma co się lubi...

Savik 25.11.2012 21:01

Wisła wygrała, piłkarze walczyli...., a na forum smutek....
No tak teraz jest nie cool cieszyć się z wymęczonych, bo wymęczonych ale zwycięstw...
Ludzie ogarnijcie się - Nasza Wisła wygrała. Chociaż na chwilę odpuśćcie sobie ironizowanie...

Grantar 25.11.2012 21:07

Najbardziej flekowani piłkarze Wisły strzelili bramkę na 2:0 ... piłka jest przekorna.

Pareiko - 6 - dobry mecz, chociaż .... jak dla mnie dzisiaj było widać, że gra na przedpolu to nie jest jego specjalność .. oj zapomniałem o jednym fatalnym wybiciu do przeciwnika
Jovanović -3 - najsłabszy na boisku - tyle strat które mogły się źle skończyć , mały plusik za 1 dobre ofensywne wejście
Chavez - 6 - przytrafiło mu się parę błędów ale ilość interwencji w obronie była imponująca
Jaliens - 5 - mam wrażenie że był dzisiaj asystentem Chaveza
Burliga - 6 - kilka razy zgubił krycie, ale jego przydatność do gry ofensywnej jest zdecydowanie największa wśród obrońców
Chrapek - 4 - słabszy mecz miał okazję strzelić porządnie na bramkę nie wykorzystał tego
Boguski - 6 - o dziwo dobrze panuje nad piłką świetne 1,5 asysty
Garguła - 7 - początek dobry potem zaczął irytować zwłaszcza stałymi fragmentami ...... ale zimną krew przy bramkach zachował
Sobolewski - 4 - sorki Sobol więcej nie dam,
Wilk - 6 - Panie Czarku a jakby jakąś fajną piłę do przodu kopnąć ??
Melikson – 5 - Nadal uważam że jest najlepszym piłkarzem Wisły ale dzisiaj w ogóle nie był wkomponowany w grę drużyny , on musi mieć przy sobie 2 - 3 graczy do klepy (od bidy jest to Chrapek i Burliga)
Quioto - 4 - zjadła go trema ...... raz dostał piłkę na sam na sam i źle przyjął - mimo wszystko powinien grać o czym przekonał mnie akcją pod koniec 1 połowy.
Sikorski - 4 - człowiek już kultowy się robi ...... sytuacja w której ładnie się urwał i dostał prostopadła piłkę na sam na sam to było kuriozum ... po prostu spanikował i na siłę szukał kogoś komu może podać w rezultacie całkiem się pogubił .... widać że ta blokada ze strzelaniem to sprawa głowy ... na szczęście dość mocno przyczynił się do bramki drugiej ...

Kulawik - 7 - ja reaguje alergicznie na zestawianie w pomocy Wilka i Sobola ... ale tym razem było to dobre bo walka o środek pola była wygrana zwłaszcza w destrukcji .. ilość odbiorów i przechwytów naprawdę zepsuła grę Ruchowi. Minus za wstawienie Jovanovica - ja wolę Fredkę .

Blaszczu16 25.11.2012 21:16

Jak zwykle, jedyny facet potrafiący rozegrać piłkę w naszym zespole to Maor. Reszta to takie drewna że szok. Nic nie potrafią przejść. Nawet gdyby piłkarze Ruchu stali jak słupy to podejrzewam, że znaczna część naszych asów nie potrafiłaby ich ominąć z piłką. A Melikson? Z przyjemnością się patrzy na tego piłkarza, ta swoboda, dynamika, ehh. Niech gra w Wiśle jak najdłużej.

Garguła nic szczególnego nie pokazał. Te jego w....iające rzuty wolne ala Ramos.

Jeszcze co do napadu. Kiedyś władcą tej strefy boiska był Żuraw, teraz niestety czasy są inne i musi nas "raczyć" grą Sikorka, niestety. Taka smutna refleksja.

irman 25.11.2012 21:35

Człowiek już patrzeć na tych niedojodów nie może ale jak wygrają to jednak zawsze trochę inaczej się na świat patrzy:). Fajnie że wreszcie pobiliśmy Śmierdzieli w Chorzowie. Od dłuższego czasu nic tam nie mogliśmy ugrać.

Trochę narzekania. Quito - po jakiego wała ściągać z drugiego końca świata takich "utalentowanych" facetów? Ktoś musiał się nakraść przy tym transferze? Nie lepiej kogoś z Puszczy Niepołomice czy Górnika Wielliczka na testy zaprosić? Z taką łysą polityką transferową nie ma wała żeby kiedykolwiek lepiej było.

Dobrze że Sikorski tę asystę zaliczył. Na chwilę zejdą wszyscy z niego. Poza tą akcją był niestety tragiczny. Ten facet potyka się o własne nogi. On w Górniku naprawdę potrafił przyzwoicie zagrać. Teraz zwykle wygląda jak jakiś kibic wpuszczony na boisko w stroju piłkarza.

CMSNero 25.11.2012 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1288361)
Nie chodzę.
Żeby była jasność: nie chodzę tez jako steward. Nie chodzę jako członek brygady szybkiej interwencji, ani pracownik klubu.
Jeszcze jakieś insynuacje? :rotfl:

posta pisalem bez zlosliwosci czy jakichs podjazdow , najzwyczajniej w swiecie po przeczytaniu twoich postow dotyczacych protestu doszedlem do wniosku ze chodzisz z ravem na trybune dla dziennikarzy co sie laczy z tym ze masz identyfikator press co sie zapina w calosc ze nie masz pojecia jaki syf odbywa sie w innych rejonach (przed)stadionu jak i na nim ... stad twoja niewiedza ...

ps) rozumie ze moj nick mozna laczyc z demaskowniem milicjantow na forum , jednak bez przesady , do glowy by mi nie przyszlo by nawet pomyslec o modach czy adminach forum Wislackiege ze sa mudurowymi :shock:

fox mulder 25.11.2012 22:03

Powiedzmy sobie szczerze. Dziś to był zupełnie inny poziom, piłkarska perfekcja. Seria dwóch wygranych meczów pod rząd to jest jakiś kosmos. Golimy frajerów aż miło.

Jesteś legendą, Garguła jesteś legendą!

gizmo 25.11.2012 22:14

Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.

Adenalix 25.11.2012 22:25

Po pierwsze zwyczajnie się cholernie cieszę ze zwycięstwa. Nikt chyba nie oczekiwał włącznie z piłkarzami, że będziemy dzisiaj ładnie grać. Nie styl się liczy, a dwa zwycięstwa z rzędu. Nic tak nie buduje morale i nie dodaje pewności siebie jak wygrane mecze. Ta drużyna nie jest słabsza od większości klubów tej ogórkowej ligi tylko trzeba się napocić, wybiegać swoje zawody i mieć trochę farta. To jasne jednak, że z takim składem nic wielkiego w przyszłości nie zwojujemy i potrzeba nam zmian. Trzeba dziś oddać Gargule co cesarskie: dwa razy pewne wykończenia akcji. Denerwujące miał dogrania ze stałych fragmentów gry - jakby dziś nie zjadł śniadania - ale poza tym, bardzo pewna gra. Zaskakująco niepewnie zagrał dziś Chavez po super meczu ze Śląskiem. Maor Melikson to piłkarz wyprzedzający o lata świetlne każdego innego gracza Białej Gwiazdy. To skrzyżowanie Kalu Uche i Mirka Szymkowiaka. Uważam, że takiemu graczowi warto dać podwyżkę nawet 100% byleby został. Nawet gdyby odszedł z Wisły za 3 mln euro, te pieniądze nigdy nie zostaną zainwestowane. Aż się boje pomyśleć co by było gdybyśmy z Górnikiem w niedzielę zdobyli t..y punkty...

KOMINEK 25.11.2012 22:31

Powiem tak jest teraz moda żeby jechać po piłkarzach i choćby dziś z 4 wbili to i tak była by jazda
Mnie wynik cieszy. Ciekawa jest też reakcja po drugiej bramce http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ula__0_2_.html widać jakie jest w drużynie ciśnienie które chyba trochę zeszło po tym meczu.
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl