![]() |
ta gra to dramat, Moskal udowodnił, że jest słaby. W 10 nic nie potrafili zrobić i to było pewne, że w końcu coś wpadnie Polonii. Dobrze, że ten mecz nie zakłamał nam sytuacji w klubie. NIe ma mistrzostwa, ale widać, że nie można oszczędzać na trenerze. A jak przyjdzie Smuda to nastanie koniec sportowy klubu.
|
Cytat:
Nie no k***a to są jakieś jaja z tą kartką i brakiem faulu na Bunozie. |
Ten mecz to jakiś cyrk. Ale nie ma co się oszukiwać - nasza gra w tym meczu jest na takim samym poziomie co sędziowanie.
|
pie*dolic wyniki
|
no i porażka....
|
Beznadziejny Biton.... kolejny słaby mecz tego piłkarza;/ Chyba się chłopak wystrzelał i wygrał juz.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie potraficie zrozumieć podstawowych rzeczy. Nie chce mi się gadać na ten temat. Wrzucić do jednego garnka zwolenników młodych utalentowanych polskich zawodników i polskich młodych trenerów z ambicjami... i wyjdzie gó...o. |
Brudne koszule + sędzia złodzieje!
Z Steviem Wonderem z gwizdkiem nie da się wygrać. Jaja jak skurczysyn. Podręcznikowa akcja pt. "Jak przekręcić mecz". Brak czerwieni dla Caniego w pierwszej połowie za uderzenie łokciem, Wilk jest faulowany i dostaje żółtko, Czerwień dla Diaza z kosmosu wyczarowana. Cuda się dzieją na naszych oczach! |
Sędziowanie to jakiś skandal. Dawno nie byłem tak wściekły na sędziów. Poziom okręgówki.
|
Jeszcze świetne decyzja żółta dla Wilka jak zabrał piłkę idealnie czysto
|
Słabiutki nasz mecz, poza tym sędzia to jakis przygłup i powinien zmienić zawód.
|
Cytat:
|
Ten mecz powinniśmy zaczać z Genkovem na boisku ... Chłopak potrafi przyjąć piłkę i odegrać za to Biton ani przyjęcia ani odegrania ;/ same straty ... zła taktyka na ten mecz... no i zmiany chyba nie do końca przemyślane :/ Będzie trzeba ostro zapier**** na wiosnę żeby jeszcze coś w tej lidze ugrać
|
Cytat:
Polonia nie jest słaba i żeby wygrać trzeba się postarać. Niestety jak się ma takich pacanów jak Junior to starania idą na marne. Pewnie że nie trzeba trenera, bo jakby miał przyjść taki ogórek jak Maaskant to lepiej grać bez trenera. |
Cytat:
Mówie, że grał źle tydzień temu? Nie, zagrał świetnie. Co powiedziałem? To, że do momentu objawienia się jego skrajnego debilizmu prowadziliśmy grę dzisiaj. Teraz spróbuj to ogarnąć, to na prawdę nie jest takie trudne. |
Frustraci na shoutboxie (czy jak sie to tam pisze) atakuja:
"[Dzisiaj 22:31] kaza2: baszczyński huj ci na imie huj ci na immi" :rotfl: |
Niech Małecki nauczy się ....a wrzucać i dogrywać do partnerów, ciśnie na lini bramkowej sam, i z zerowego kąta chce strzelać a dwóch mu nabiega. No niech się ogarnie!
|
Fryzjer wraca, Diaz nic nie zrobił na czerwoną kartkę, fryzjer wraca. Ogólnie na zakończenie rundy zagrali do d..y
|
ciekawe co Jez powiedzial Diazowi, moze go sprowokował
Sadlok powinien dostac czerwona kartke w pierwszej polowie, za co kartke dostal Czarek Wilk |
Ta... nie stworzyliśmy sobie praktycznie żadnej "setki", a Wy wszystko zwalacie na sędziów. Nie był to łatwy mecz do prowadzenia. Sędzia czasem się mylił, ale w obie strony! Wolnego raczej nie było (tego, po ktorym padła bramka),a znowu Pareiko na początku meczu faulował Poloniste...
Możnaby tak wymieniać i wymieniać !! Szukajmy powodów porażki w Nas samych!! Wyciągnijmy wnioski, a wyniki przyjdą !! |
Cytat:
- kartka Diaza -Zmiana Ilieva za Kirma Gdyby nie to że nie nasza obrona jest osłabiona brakiem 4 obrońców, to zrobiłby zmianę i po sprawie, ale tak, to zrobił się problem. Zszedł Iliev i zabrał ze sobą do szatni całą naszą grę ofensywną. Wszedł Kirm ale w ogóle go nie było widać (a właśnie, a może on wcale nie wszedł!). Zniknął Iliev, i zniknęli Małecki i Melikson... |
Ja pie***e są teak beznadziejnego sędziego to nie widziałem w lidze z kilka lat. Można sie pomylić, można się nawet pomylic w jednej-dwóch sytuacjach, które wpływają na mecz tak jak z ŁKS-em, ale żeby z KILKANAŚĆIE razy źle gwizdać i to kilkanaście zbliżone do kilkudziesięciu. Ten gość powinien zmienić zawód.
Brawo dla piłkarzy bo można przegrać i nie mieć pretensji i to był taki mecz. Widać że walcxzyli chcieli, nie to co z Lechią i Podbeskidziem. Uważam że mimo braku sytuacji graliśmy dobry mecz. Ale na początku kontuzja Paljicia nas wybiła, potem czerwo Diaza, przez co był misz-masz w składzie i ciągłe faule Polonii oraz te niedojdy z gwizdkiem bo to nie tylko Gil ale i boczni jak z trą sytuacją Bunozy z końcówki. |
Nie chce mi się wierzyć, że ten mecz był sędziowany uczciwie. Ale zacznijmy od początku.
Cani dwa razy wali z łokcia w twarz Diaza, który pada na murawę. Gil na to patrzy i co? Tylko żółta. Wilk czysto odbiera piłkę wślizgiem w środku pola bodajże Trałce, który przeskakuje nad nogami Wilka ale nie upada. Żółta kartka dla Wilka pomimo, że o faulu nie było mowy. Gil stał pół metra od zdarzenia. Końcówka pierwszej połowy, doliczone 6 minut. W samej końcówce mamy rzut rożny, potem powinniśmy mieć następny ale.... Gil kończy połowę przed upływem nawet tych doliczonych 6 minut! A potem już druga połowa i epicka wręcz czerwona kartka dla Diaza. Za rzekome uderzenie łokciem w twarz Jeża, który na dobrą sprawę sam pod ten łokieć Diaza się władował! Poza tym co to za uderzenie? Gdyby Diaz zrobił to z taką siłą jak potraktował go Cani w pierwszej połowie to Jeż z rozwaloną szczęką leżałby na murawie. W porównaniu do tej sytuacji to była pieszczota. Faul Jirsaka na Wszołku po którym Polonia dostała rzut wolny w którego efekcie padł gol też był dość kontrowersyjny. Za dużo tych błędów jak na jeden mecz. Moim zdaniem to nie były błędy tylko premedytacja. A Gil to s....ysyn i drukarz, tyle. - - - Z rozpędu pominąłem "ułaskawienie" Sadloka w pierwszej połowie (notabene największy drwal na boisku) i faul bez piłki na wbiegającym w pole karne Bunozie, którego oczywiście nie zauważył żaden z sędziów. |
Cytat:
|
mecz nudny jak flaki z olejem.Zero jakiś konstruktywnych akcji ze strony Wisły.Trzeba przyznać że na mistrza w tym roku po prostu jesteśmy za słabi...
|
tak, to nie wina Juniora tylko nazisty Jeża. Klasę się pokazuje poprzez trzymanie nerwów. Małecki wrócił do swojej idiotycznej gry kiwaniu z głową w dół, machania łapami i bezproduktywności. Nunez jak grał na środku też grał jak c...a Biton przy każdym prostopadłym podaniu był wolniejszy od każdego z Poloni. A ja narzekałem na Moskala, czemu Genkov, to mi dał odpowiedź.
|
Po trzydziestu minutach polonia powinna grac w 9, sędzia gwizdał wszystko dla poloni i odkładał kartki, prowokacyjne gierki ich grajków, a wojciechowskiemu sie dziecko rodzi. Myślicie że przysłowiowa bańka dla sędziego to dla niego dużo jak na prezent NARODZINOWY dla jego dziecka ? I jeszzce własnie słysze że zieliński gratuluje i ma nadzieje że prezent się udał..
|
Cytat:
A że sądziowie byli jacy byli to tylko dodatkowo obciąża, bo jak kretyn widzi że sędziowie kręcą to nie powinien nawet się zbliżać do tego leszcza z Polonii, a co dopiero walić go z łokcia bez piłki. Małecki jak dziecko we mgle, czy on choć troszeczkę myśli? |
Cytat:
|
Cytat:
Tydzień temu Diaz był najlepszy na boisku, Wiesz, o czym świadczy taka sinusoida? Prowadziłeś kiedykolwiek zespoły? |
wrocil Maor Melikson, byl chyba najlepszy w naszym skladzie
ale znow wrocila jedna zla rzecz, wszystkie pilki do Maora i niech on sobie radzi ;/ |
żenada z tym sedziowaniem naprawde.....szkoda ze nasi pilkarze zrownali poziom gry do poziomu sedziowania....
|
Wiedziałem, że los zabierze nam to, co dał na ŁKS i z Jagą. We wszystkich tych meczach sędziowie tak się popisali, że strach.
|
Mistrze z konwiktorskiej nie grali łokciami? No sorry...
|
Byliśmy dziś słabsi. W pierwszej połowie momentami trudno było nam wyprowadzić piłkę z własnej połowy. Wyprowadzić a nie wybić. Nie zagrażaliśmy bramce przeciwnika ale aspekty sportowe to jedno a zupełnie skandaliczne sędziowanie to drugie. Jak grać gdy Czarek dostaje kartkę za czysty- podręcznikowy wślizg, jak grać gdy Sadlok notorycznie fauluje a arbiter nie karze go kartką, jak grać gdy reszta rywali ucieka się do fauli przy aprobacie rozjemcy, jak grać gdy sędzia pilnuje wyniku? Równie dobrze mógł przed meczem wypełnić protokół. Przynajmniej Dragan nie wylądowałby w szpitalu. Gil dziś pobił Małka ze swoich najlepszych wyczynów.
|
ten sędzia Gil to chyba z nosa wypłynął.Po 1 połowie Dyskopolo powinno grac w 10-tke
|
no niestety proszę państwa, ale teraz sędziowie odbierają to co dali nam w poprzednich kolejkach. wszyscy byli happy jak sędziowie mylili się na naszą korzyć, ale to "szczęście" niestety się skończyło i teraz się równa. i żadne żale tu nie pomogą, należy godnie zagrać z Twente i dobrze przepracować zimę i powalczyć wiosną o puchary, bo o mistrza będzie baaardzo ciężko. nie powinniśmy też odpuszczać PP bo to może być nasza jedyna szansa na LE. pozdrawiam
|
słaby mecz tak i sędzia Zygać mi się chce na to wszystko to co zobaczyłem. ehhhh
DNO i 100000 ton mułu jak i sędziowanie tak i nasza gra. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl