![]() |
Cytat:
Kurto - Jovanovic, Chavez ( ale teraz niech odpocznie mecz lub dwa ), Bunoza, Nunez - Sobol, Wilk, Melikson ( Chrapek ) - Małecki, Biton, Kirm Ławka : Jovanic, Nalepa, Czekaj, Pajlic, Iliev, Brud, Biton, Chrapek, Boguski( dać mu czas do końca sezonu ) A reszta OUT i w lecie sprowadzić młodych Polaków albo wprowadzać wychowanków... W Legii jakoś mogą wprowadzać : Wolskiego, Żyro, Kucharczyka, Jędrzejczyka i oni dają coś tej drużynie... W prespektywie czasu, tj. za 1,5 sezonu - 2 sezony : skład by się wiele nie zmienił: odeszliby : Chavez, Melikson, Małecki i Iliev i tu jest zadanie Wisły żeby nie zastępować ich jakimś szrotem z zagranicy tylko 20-22 letnimi Polakami... |
Cytat:
|
Jeszcze tak dodając do mojego ostatniego posta. Nawet w zimie można wyciągnąć po jednym zawodniku z tych średnich klubów ekstraklasy, bo na kogoś z Lecha, Polonii, Legii nie ma szans.... Np.
Olkowski z Górnika Piech z Ruchu Sobota ze Śląska Machaj z Lechii Rakowski z Zagłębia I powrót naszych młodych z wypożyczeń... |
Cytat:
|
Cytat:
Kogo chcesz na bramce zobaczyć Jovanicia :> Gość już miał swoje szansę, jakoś nie jestem przekonany co do trafności tego transferu, niby miał zastąpić Pawełka ale do dziś mnie nie przekonał a widziałem parę meczy z jego udziałem. Interwencje nie były zbyt pewne. Kurto już prędzej powinien dostać szansę na pokazanie się, jest regularnie powoływany do kadry narodowej więc jakiś poziom prezentować musi, samą grą w ME nie zdobędzie uznania w oczach trenera, zastanawia mnie dlaczego on nie dostaje szans bronienia choćby w PP. Wtedy więcej można by o nim powiedzieć. Co do Parejki może i racja, że gość nie prezentuje się tak wspaniale jak w poprzedniej rundzie, ale weźmy pod uwagę fakt, że parę piłek jeszcze nam wyciągnie w meczu.. Może to wina bloku obronnego, Sergiej nie jest w stanie obronić każdej sytuacji w której nasz as obrony doświadczony Holender popełnia błędy na 5 metrze nie umiejąc przypilnować zawodnika. A stąd droga do bramki już bliska. Cytat:
Nunez nie grał u Nas na lewej stronie obrony jeszcze ani razu. Nie wydaje mi się , że najbliższe spotkanie to odpowiedni moment na eksperymenty w bloku defensywnym, który i tak jest ze sobą wystarczająco niezgrany. Para obrońców Czekaj - Bunoza zagrała ze sobą jeden mecz w Kielcach. Również nie wiem czy wymiana jednocześnie dwóch środkowych obrońców jest dobrym pomysłem, przykład sprzedaży Marcelo i Głowackiego podpowiada mi że jednak nie. Przy tak eksperymentalnej obronie, postawienie na bramce Filipa to może być samobójstwo.. Może podczas meczu dojść w paru akcjach do braku zrozumienia między nim a obrońcami co za pewne nie wpłynie pozytywnie na wynik meczu. Zmiany w pierwszym składzie muszą być, ale nie wiem czy będzie ich aż 5. Jak dla mnie Bunoza za Jaliensa, Jovanović za Lamey'a oraz Palijć za Diaza. Czyli w sumie tak czy siak wymieniamy 3/4 bloku obronnego. Sam już nie wiem, mamy problem ze zgraniem obrony ale trudno się dziwić z drugiej strony jak w każdym meczu wymieniamy zawodników.. Gorsze chyba jest to, że w tym momencie na ławce rezerwowych brakuje nam takiego jokera, którym bylibyśmy w stanie zaskoczyć Legię, gościa który po wejściu na boisko poderwie drużynę do walki. Wychodzi na to, że gadka o dwóch równorzędnych 11 jest o d..e rozbić. Wymieniamy 3-4 zawodników w składzie i jest problem z ławką rezerwowych. |
W Lechii pojawił się ostatnio nowy 18-letni bramkarz. Ponoć super mecz zagrał. Trzeba będzie go obserwować. I spróbowałbym Dzalamidze z Widzewa, chociaż ostatnio gorzej mu idzie.
|
Wiesz jeden mecz nie czyni z niego super bramkarza. Zobaczymy jak będzie się dalej rozwijał o ile wygryzie Małkowskiego z bramki. Choc to nie powinno być trudne
|
Jovanic - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Paljic - Sobolewski, Wilk - Iliev, Jirsak, Kirm- Biton
mam jeszcze pytanie co do Daniela Bruda ? jak chłopak zagrał z Twente, bo nie oglądałem niestety końcówki ? |
@Marcelo97 - Brud za wiele nie pokazał bo nie miał ku temu możliwości. Ostatnie minuty meczu to obrona Częstochowy przerzedzona momentami przestojów Twente.
|
Może ze mnie gamoń totalny, ale ja nie widze kompletnie Bunozy na obronie. KOMPLETNIE.Za dużo błędów. Natomiast widze w nim potencjał na def. pomocnika. Ma parcie do przodu, a jako tako juz się ograł na obronie i wie na czym polega odbiór pilek. I jego błędy miałby może jeszcze czas ktoś naprawić jakby nie grał ostatniego przed bramkarzem.
|
Cytat:
|
Owszem i całkiem ładnie zagrał z Bełchatowem. Tylko, że tam właśnie mial okazję grać do przodu, bo Bełchatów był całkowicie schowany na swojej połowie i nawet bał się wyjśc do kontr. I z takim przeciwnikiem, który wogóle nie atakował, to Bunoza wypadł świetnie.
|
Cytat:
to mogłaby być ciekawa opcja ale przypomnę ślepcom aby pooglądali mecze Bunozy może i były błędy ale jeżeli dostałby kilka meczów zaufania to po mojemu byłby naszym najlepszym stoperem |
kadra raczej będzie ta sama co z Twente ?Lecą prosto do Warszawy z Holandii.
|
Cytat:
Gość ma dobre długie podanie, dobrze wyprowadza piłkę, dobrze gra głową, jest silny, szybki i ma 22 lata. Narawdę ma potencjał, czego nie można powiedzieć o Q. |
Bunoza przynajmniej nie odpuszcza, a nasz wspanialy Kew... szkoda gadac.
|
Chyba trzeba zaczac sie bac
Mecz 9. kolejki T-Mobile ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków poprowadzi sędzia Paweł Gil z Lublina. Warto przypomnieć, że arbiter ten sędziował w obecnych rozgrywkach spotkanie, w którym Biała Gwiazda uległa na własnym stadionie Lechii Gdańsk 0:1. W ubiegłym sezonie Wisła rozegrała dwa mecze, które prowadził 35-letni Gil. Wówczas w tych spotkaniach piłkarze spod Wawelu nie zdobyli żadnego punktu. |
Cytat:
|
Cytat:
4-1 1-0 + 1-1 w KrK 0-1 w Sosno 3-2 finał PP superpuchar 3-0 w finale PL Pomijając prehistorię. |
on pisał o meczach o stawkę. Reszta to wyjątki. A Sosnowiec to był mecz ze Skorżą. Nie liczy się
|
Pareiko - Jovanović Chavez Bunoza Paljić - Wilk Sobolewski Jirsak Nunez Iliev - Biton
|
Cytat:
|
Cytat:
czytaj uważnie 12-latku. |
Widzę, ze wszyscy dobrze kombinują, że obrona to podstawa.
Czyli więcej jasnej strony mocy:-D Pytanie co kombinuje Maaskant. No i żeby Biton się nie zaciął. Duże znaczenie będzie miało, jak oba zespoły będą wyglądać kondycyjnie i szybkościowo po czwartkowych meczach. Mimo wszystko Legia chyba więcej biegała. Wielkim optymistą nie jestem, ale wierzyć trzeba. |
A ja życzę sobie dobrego sędziowania i to wszystko ! Kto widział mecz rok temu w Warszawie ten wie co się działo
O nasz skład jestem spokojny,nasza obrona może nie jest cudowna ale Legia też nie ma czym się chwalić Mamy najlepszych piłkarzy w lidze wiec liczę na zwycięstwo lub remis http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26861/sergei...maj11_470.jpeg |
Nie no mnie zaraz krew zaleje jak czytam te wypociny co poniektorych!!!! Jeżdza po Jovaniciu jak po b.... s... Kolego 2 mecze z karabachem Ty nazywasz poważną szansą????? Weź Ty sie lepiej zastanów nad tym co piszesz???? Co on zawalił z Karabachem wdg Was??? Bo wdg mnie cala druzyna byla do Banii, katasrtrofalna obrona z Kowalskim i Diazem, paranoja normalnie!!! Pareiko jest taki pewny wdg Was??? To sobie obejrzyjcie mecz np z Polonia Bytom z wiosny, nie wspominajac o terazniejszych meczach. Gosc ma prawie 35 lat juz lepszy nie bedzie, natomiast Jovanic mial progres z Widzewem... Dla mnie Pareiko jest skonczony tak jak Pawełek, dziwne wszyscy bramkarze na P. robia bledy. To samo Sobol wszystkie pucharowe porazki z jego udzialem, powinien zakonczyc kariere po rundzie jesiennej, ale gdzie tam kto by z kasy rezygnował!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Przypadek Kew pokazuje czy warto inwestowac w goscia ktory wczesniej mial dluzsza przerwe w grze w pilke ,ktory nie jest juz mlody i ktorego forma juz raczej w gore nie pojdzie -czy moze postawic na kogos mlodszego ,i niech nawet robi bledy ale kiedys sie ogra.A Jaliens gra tylko dzieki znajmoscia z Valcksem i tym ze kiedys gral w reprezentacjii Holandii(kiedys.....)...jakby to byl jakis polak to powieszono by i zaszczuto go juz publicznie dawno,ale ze to obckorajowiec .... Dobra,temat Jeliensa to temat rzeka ,mozna go odlozyc co do meczu.. jesli przemebluje sie obrone i zagramy Jovanovic--Chavez--Bunoza--Pajlic to ja widze swiatelko w tunelu ,jelsi w dobrej formie bedzie Sobol i Nunez a Jirsak pchnie cos do przodu ,no i jesli Biton cos wykorzysta to remis bedzie dobry.Legia moze byc troche "wypompowana" entuzjazmem jacy to zajebisci nie sa ,i tutaj tez upatruje szanse:) w kazdym razie szykuje sie ciekawe widowsko,bo graja ekipy ktore stracily sily w Pucharach ale sa na tyle silne zeby zagrac dobry mecz. |
Cytat:
Mecz o superpuchar dałem z przymrużeniem oka. Ale 1-0 w Sosnowcu jest faktem. Trochę słabo jak na 'zawsze wygrywaliśmy i to zdecydowanie'. :lol: Cytat:
Poważnie masz 12 lat skoro nie pamiętasz wymienionych przeze mnie powyżej meczów o stawkę, w których nie wygraliście i to zdecydowanie. Przepraszam więc. |
Mnie ta wyliczanka w ogóle nie interesuje, szczególnie że ona kiepsko odnosi się do dzisiejszego meczu.
Ten mecz niczego nie przesądza, bez względu na wynik jaki padnie, nie jest to też mecz o nic dla jednej z drużyn a takie też bywały. Osobiście gdybym miał x złotych i miał to postawić(pomijając sympatie itp)to z 3 wyników, postawił bym 1. Dla mnie to niestety najbardziej prawdopodobny wynik, gdzie to nie tak że nie wierzę w naszych. Wiara mówi X2, rozsądek(intuicja?) 1 a argumentacja - własne boisko + zdecydowanie lepsza kondycja psychiczna po wspólnym czwartku.Do tego brak mózgu drużyny u nas. Ale mam nadzieje że się mylę i za kilkanaście godzin uciszymy Łazienkowską;) |
Cytat:
2. Przesądza. Jak przegramy to z walki o mistrza jesteśmy oficjalnie 'wyoutowani'. Bez względu na to co będą pisać dziennikarze, twierdzić działacze, piłkarze, trenerzy, a nawet bracia po szalu. |
Cytat:
Odnośnie meczu to arbitrem się nie przejmuję, uważam jak większość na fourm, że trzeba wywalić holendrów na emeryturze (czyt. Lamey i Jaliens), a wprowadzić młodego Jovanovicia (mamy z nim kontrakt do 2016 roku) i Bunozę (do 2014). Reszta w rękach Maaskanta i Bitona. |
ej Panowie, czy Diaz przypadkiem nie grał kiedyś jako defensywny pomocnik ?
czy też pomocnik na skrzydle ? |
Cytat:
|
Tak grał jako defensywny i całkiem dobrze spisywał się,bywały też pojedyńcze mecze na lewej pomocy.
Już nie mogę się doczekać meczu mam dobre przeczucie co do wyniku . |
nie ma sie co sprzeczac z 0 22 on wie swoje a my swoje ,a tak obiektywnie w lidze od sezonu 2007/2008 LEGIA wygrala 4 razy i MY 4 razy zadnego remisu na 8 spotkan nie bylo wiec mecz bedzie ciekawy !
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli traktujesz mecz 4 : 1 jako poważny mecz ligowy, kiedy my już mamy zapewnionego mistrza ok :) Co do PP rzeczywiście zgodzę się, ale o ile mnie pamięć nie myli było 0 : 0 i dopiero w karnych wygrana [aha no i oczywiście mielismy już wtedy zapewnionego mistrza.] Ja sięgałem pamięcią mniej więcej do ostatnich 4 lat, kwestia tego co było w 2003 roku ma raczej mało do utwierdzenia, czy przekonania o szansach zespołu. Tak jakbyśmy grali teraz z Realem Saragossą i napisałbym, że w rewanżu ich spokojnie pykniemy bo jak pamiętamy 11 lat temu strzeliliśmy im 4 bramki u siebie. Co do ostatnich 4 lat miałem na myśli mecze o STAWKĘ m.in. wiosna 2007 - gramy ch*jnię, ale przyjezdzacie i 3 : 1 jesien 2007 - mecz o dużą stawkę bo mogliśmy jeszcze bardziej odskoczyć - wygrana 1 : 0 wiosna 2008 - o ile mnie pamięć nie myli, mistrza mamy i wygrywacie 2 : 1 w meczu o pietruszkę jesien 2008 - tutaj wam przyznaję, środek sezonu, pkt ważne wygrywacie 2 : 1 wiosna 2009 - mecz o być, albo nie być kto mistrzem - wygrywamy 1 : 0 gol Marcelo bodajże jesień 2009 - 1 : 0 przegrywamy u siebie w "Sosnowcu" wiosna 2010 - 3 : 0 nie muszę mówić gdzie jesień 2010 - 4 : 0 - komentarz zbyteczny No i znów wiosna 2011 i mecz o tak zwaną pietruszkę. Wygrywacie 2 : 0 Dyskusja do zamknięcia |
Cytat:
|
A chłopaki od prawie pierwszej przy łazienkowskiej ,tak sprawnie im poszedł przejazd,ale to co robi ochrona to są jaja ,dmuchaja w baloniki,alkomaty ,macaja chlopakow po jajach,wchodza jak na lotnisko karzą im buty sciagac i niestety kilkunastu juz nie weszlo
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl