Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Otwieramy czteropak. Real - Barca. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8025)

banasik 20.04.2011 22:38

NO i ....a jest! HALA MADRID

fanTS1906 20.04.2011 22:39

haha nieobiektywni komentatorzy dopierdzielali sie co chwile do Ronaldo a tu prosze :D

Konfliktowy 20.04.2011 22:39

Rozklepani jak dzieci..Vamos REAL !

mitmichael 20.04.2011 22:40

Real dotrwac do konca. Miny zapyzialych kibicow Barcelony beda bezcenne :rotfl:

Syn Kangura z 1984 20.04.2011 22:45

Boże wy na serio tacy fanatycy Realu? Żałosny ten mecz, jednak nie ma to jak liga Angielska. :)

Kolumbus 20.04.2011 22:56

nie, MY sympatyzujący z Realem, a fanatycy WISŁY

Wichar87 20.04.2011 23:03

Brawo, brawo, brawo! Jeszcze proszę powtórkę w LM. :D

Arked 20.04.2011 23:04

Mi tam się komentarz Trzeciaka bardzo podobał. Może dlatego, że nie kibicuję żadnej z drużyn i nie szukam dziury w całym.

szczebrzeszcz 20.04.2011 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1080331)
jednak nie ma to jak liga Angielska. :)

true, true,
choć fanem nie jestem

Kluvi 20.04.2011 23:10

ja jestem symatykiem Barcy ale nie mam zamiaru przeżywać tego jak co poniektórzy forumowicze. Mecz sam w sobie nieładny coraz więcej aktorstwa niż samej gry. Wkurzało mnie to trochę. A wynik? cóż gratulacje dla Realu. Trzeciak dobrze to ujął, Realowi naprawdę zależało na wygranej...
Poza tym to bdb wynik przed 2meczem w LM :D Real uwierzy że można Barcę pokonać, Barca zaś będzie chciała się zrewanżować za tą porażkę :D mam nadzieję że to będzie niezapomniany 2mecz :)

Sensej 20.04.2011 23:17

¡¡somos campiones de la copa!!

!!IRIVER!! 20.04.2011 23:18

Tak żeśmy się wszyscy podniecali tym meczem, a w międzyczasie Tottenham grał z Arsenalem i było 3:3 :p

dynek.pl 20.04.2011 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1080338)
Mi tam się komentarz Trzeciaka bardzo podobał. Może dlatego, że nie kibicuję żadnej z drużyn i nie szukam dziury w całym.

mi tez sie komentarz podobal - specjalnie jak ogladalem derby Londynu na TV to szukalem w necie polskiego streamu żeby mieć komentarz Trzeciaka, a niektorzy to mają paranoje i wszędzie się czegoś doszukują między wierszami

co do meczu to brawo Real i prosze o powtórke w LM :)

emj10 20.04.2011 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1080344)
mi tez sie komentarz podobal

Jestem podobnego zdania. Nie jest to może mistrz erudycji, a także nie posiada on umiejętności nie-usypiania widzów swoim głosem, ale merytorycznie wszystko było okey. Wolę takiego Trzeciaka od Mielcarskich, czy innych gadów.

Wynik mnie cieszy, bo napinka ze strony Katalończyków sięgała zenitu i przyda im się jeden kubeł zimnej wody dziś, a drugi w dwumeczu LM. Co nie zmienia faktu, że jest to najlepsza drużyna klubowa w historii. Jeszcze...

TymonPRO 20.04.2011 23:49

Wisła i Real dwa najlepsze kluby na świecie

fanTS1906 20.04.2011 23:50

Komentarz Trzeciaka byl niezly ale to "Mou" co kilka minut i wielokrotne powtarzanie "Messi najlepszy pilkarz swiata" (a wiadomo, ze Ronaldo :D) i w pewnym momencie po okresie naporu Realu stwierdzil razem ze Szpakiem cos w stylu, ze "teraz mielismy duzy problem" - takie szczegoly ale sympatyka Realu w takim meczu moga nieco irytowac, zreszta sami wiecie jak to czasem jest podobnie w przypadku Wisły :)

SkMk 21.04.2011 05:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1080242)
Dzisiaj wreszcie wielki Real pomści te wszystkie upokorzenia i rozgromi Barcę 1:0. Wszystkie bramki załaduje Ronaldo.:foch:

Jasnowidz, czy co ?

JAR0 21.04.2011 08:40

Ramos chyba za bardzo świętował :rotfl: Podobno to tylko replika była.
Na przyszłóść powinni mu zabronić trzymania pucharu :P
http://www.youtube.com/watch?v=i17yG...ure=player_emb
edded

heoij 21.04.2011 11:08

Niestety to był oryginał ...

LanceTS 21.04.2011 17:46

Dzisiaj oglądem TV i coś mówili ze Mourinho zatrzymała policja w związku z tym, ze nieznaleziono jakiejś częsci tego pucharu.

Antystenes 25.04.2011 08:24

W środę kolejny meczyk..wiecie, gdzie pokazują? Polsat czy n?

Matti1231 25.04.2011 08:29

Polsat.... Pierwszy mecz na Santiago i nie widzę innej możliwości oprócz zwycięstwa Blancos :D

mitmichael 25.04.2011 10:02

Ja sadze, ze to Real zagra w Finale. Barcelona troche zmeczona sezonem, Real na prawde w ostatnich 2 spotkaniach spisał sie bardzo dobrze.

Wojtas 27.04.2011 19:31

Barca napewno podejdzie jak Real w Pucharze Krola,bardzo walecznie i ambitne.
Licze na dobry mecz ,ale mam nadzieje ze wywiezie z Santiago chocby bramkowy remis.U siebie ich pykna

Naprzód Barca!!!

gigant 27.04.2011 19:45

Oczywiście wygra Real 2:0, Xabi Alonso i Ronaldo + czerwona kartka dla gracza Barcelony.

adikos1906 27.04.2011 19:46

Hala Madrid! :D Da Real rade dzisiaj. Wierze w Mou. Miłego oglądania !

WISŁAZWE 27.04.2011 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1082624)
Oczywiście wygra Real 2:0, Xabi Alonso i Ronaldo + czerwona kartka dla gracza Barcelony.

Ostatnio się sprawdziło, więc dlaczego i dziś miałoby się nie sprawdzić :)

Osobiście liczę na więcej niż 2 bramki tak remis 2-2 i szybka, ciekawa gra i będę zadowolony.

Gucio25 27.04.2011 20:27

przecież to gorsze niż Polonia Bytom - GKS Bełchatów.

mitmichael 27.04.2011 20:35

To maja byc najlepsze derby swiata? Pytam sie w ktorym miejscu? 100 razy lepszy byl mecz Tottenhamu z Arsenalem czy nawet derby Manchesteru.

jaszczur90 27.04.2011 20:35

Do teatru by się nadali.. piłkarze z obu stron to istni mistrzowie w symulowaniu faulu.. nasi piłkarze to niech się uczą od nich :rotfl:

hide 27.04.2011 20:36

Ten Di Maria to skończył chyba szkołe aktorską.

BTW. Uprzedzam że nie sympatyzuje za żadną z drużyn.

jabadabaryba 27.04.2011 20:39

nie rozumiem czego na Santiago Bernabeu kamera jest umieszczona niżej niż na stadionie Polonii Warszawa. Taż nie widać co się dzieje po drugiej stronie murawy.

Jaroo1 27.04.2011 20:39

Problem z takimi meczami jest takowy: jak nie ma zajebistego widowiska tj szybkiej gry, wielu akcji, duzo strzalow na bramke, efektownych parad bramkarzy itd to taki mecz niczym sie nie rozni od typowej kopaniny np z polskiej Ekstraklasy. Po prostu, fajnie jest obejrzce ciekawy mecz, ale jak sie nikomu nie kibicuje a mecz stoi na nawet srednim poziomie to gorzje sie go oglada od naszje ligowje kopaniny

Proud 27.04.2011 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1082634)
przecież to gorsze niż Polonia Bytom - GKS Bełchatów.

Lubię to.



Mecz jak na razie dramat. Ale tak to jest jak skupiają się tylko na faulowaniu i udawaniu.
Piękno gry umiera...

Junior_Battle 27.04.2011 20:52

Za co wylecioł Pinto?

Eternit 27.04.2011 21:08

Przesadził chyba z tą czerwoną dla Pepe.

Kamell 27.04.2011 21:09

kurestwo trochu, byłem bezstronny ale teraz za realem jestem

lorddavy 27.04.2011 21:11

Jak zwykle druk ....a jeszcze karnego dla Barcelony musi podyktować.

Junior_Battle 27.04.2011 21:12

kolejny raz wypaczony wynik będzie przez sędziego.

Pepito1999 27.04.2011 21:16

Jose Mourinho prawie jak kibol taki jutro będzie główny nagłówek w GW:) Będzie remis i minimalnie Barca ogra u siebie Real:)



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl