![]() |
NO i ....a jest! HALA MADRID
|
haha nieobiektywni komentatorzy dopierdzielali sie co chwile do Ronaldo a tu prosze :D
|
Rozklepani jak dzieci..Vamos REAL !
|
Real dotrwac do konca. Miny zapyzialych kibicow Barcelony beda bezcenne :rotfl:
|
Boże wy na serio tacy fanatycy Realu? Żałosny ten mecz, jednak nie ma to jak liga Angielska. :)
|
nie, MY sympatyzujący z Realem, a fanatycy WISŁY
|
Brawo, brawo, brawo! Jeszcze proszę powtórkę w LM. :D
|
Mi tam się komentarz Trzeciaka bardzo podobał. Może dlatego, że nie kibicuję żadnej z drużyn i nie szukam dziury w całym.
|
Cytat:
choć fanem nie jestem |
ja jestem symatykiem Barcy ale nie mam zamiaru przeżywać tego jak co poniektórzy forumowicze. Mecz sam w sobie nieładny coraz więcej aktorstwa niż samej gry. Wkurzało mnie to trochę. A wynik? cóż gratulacje dla Realu. Trzeciak dobrze to ujął, Realowi naprawdę zależało na wygranej...
Poza tym to bdb wynik przed 2meczem w LM :D Real uwierzy że można Barcę pokonać, Barca zaś będzie chciała się zrewanżować za tą porażkę :D mam nadzieję że to będzie niezapomniany 2mecz :) |
¡¡somos campiones de la copa!!
|
Tak żeśmy się wszyscy podniecali tym meczem, a w międzyczasie Tottenham grał z Arsenalem i było 3:3 :p
|
Cytat:
co do meczu to brawo Real i prosze o powtórke w LM :) |
Cytat:
Wynik mnie cieszy, bo napinka ze strony Katalończyków sięgała zenitu i przyda im się jeden kubeł zimnej wody dziś, a drugi w dwumeczu LM. Co nie zmienia faktu, że jest to najlepsza drużyna klubowa w historii. Jeszcze... |
Wisła i Real dwa najlepsze kluby na świecie
|
Komentarz Trzeciaka byl niezly ale to "Mou" co kilka minut i wielokrotne powtarzanie "Messi najlepszy pilkarz swiata" (a wiadomo, ze Ronaldo :D) i w pewnym momencie po okresie naporu Realu stwierdzil razem ze Szpakiem cos w stylu, ze "teraz mielismy duzy problem" - takie szczegoly ale sympatyka Realu w takim meczu moga nieco irytowac, zreszta sami wiecie jak to czasem jest podobnie w przypadku Wisły :)
|
Cytat:
|
Ramos chyba za bardzo świętował :rotfl: Podobno to tylko replika była.
Na przyszłóść powinni mu zabronić trzymania pucharu :P http://www.youtube.com/watch?v=i17yG...ure=player_emb edded |
Niestety to był oryginał ...
|
Dzisiaj oglądem TV i coś mówili ze Mourinho zatrzymała policja w związku z tym, ze nieznaleziono jakiejś częsci tego pucharu.
|
W środę kolejny meczyk..wiecie, gdzie pokazują? Polsat czy n?
|
Polsat.... Pierwszy mecz na Santiago i nie widzę innej możliwości oprócz zwycięstwa Blancos :D
|
Ja sadze, ze to Real zagra w Finale. Barcelona troche zmeczona sezonem, Real na prawde w ostatnich 2 spotkaniach spisał sie bardzo dobrze.
|
Barca napewno podejdzie jak Real w Pucharze Krola,bardzo walecznie i ambitne.
Licze na dobry mecz ,ale mam nadzieje ze wywiezie z Santiago chocby bramkowy remis.U siebie ich pykna Naprzód Barca!!! |
Oczywiście wygra Real 2:0, Xabi Alonso i Ronaldo + czerwona kartka dla gracza Barcelony.
|
Hala Madrid! :D Da Real rade dzisiaj. Wierze w Mou. Miłego oglądania !
|
Cytat:
Osobiście liczę na więcej niż 2 bramki tak remis 2-2 i szybka, ciekawa gra i będę zadowolony. |
przecież to gorsze niż Polonia Bytom - GKS Bełchatów.
|
To maja byc najlepsze derby swiata? Pytam sie w ktorym miejscu? 100 razy lepszy byl mecz Tottenhamu z Arsenalem czy nawet derby Manchesteru.
|
Do teatru by się nadali.. piłkarze z obu stron to istni mistrzowie w symulowaniu faulu.. nasi piłkarze to niech się uczą od nich :rotfl:
|
Ten Di Maria to skończył chyba szkołe aktorską.
BTW. Uprzedzam że nie sympatyzuje za żadną z drużyn. |
nie rozumiem czego na Santiago Bernabeu kamera jest umieszczona niżej niż na stadionie Polonii Warszawa. Taż nie widać co się dzieje po drugiej stronie murawy.
|
Problem z takimi meczami jest takowy: jak nie ma zajebistego widowiska tj szybkiej gry, wielu akcji, duzo strzalow na bramke, efektownych parad bramkarzy itd to taki mecz niczym sie nie rozni od typowej kopaniny np z polskiej Ekstraklasy. Po prostu, fajnie jest obejrzce ciekawy mecz, ale jak sie nikomu nie kibicuje a mecz stoi na nawet srednim poziomie to gorzje sie go oglada od naszje ligowje kopaniny
|
Cytat:
Mecz jak na razie dramat. Ale tak to jest jak skupiają się tylko na faulowaniu i udawaniu. Piękno gry umiera... |
Za co wylecioł Pinto?
|
Przesadził chyba z tą czerwoną dla Pepe.
|
kurestwo trochu, byłem bezstronny ale teraz za realem jestem
|
Jak zwykle druk ....a jeszcze karnego dla Barcelony musi podyktować.
|
kolejny raz wypaczony wynik będzie przez sędziego.
|
Jose Mourinho prawie jak kibol taki jutro będzie główny nagłówek w GW:) Będzie remis i minimalnie Barca ogra u siebie Real:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl