Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

filemon 01.12.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1020506)
No ale zobacz co jest teraz.W eliminacjach gramy kompletnie nieprzygotowani i większość odpada nim się liga na dobrze zaczyna.Poza tym tak w cywilizowanym piłkarsko świecie już jest.Rywalizuje się o mistrza i gra w pucharach, nie wiem dlaczego u nas by tak nie mogło być

Ja swego czasu zastanawiałem się nad optymalnym kalendarzem i chyba nie ma takiego.Jest za zimno by grać tak jak na zachodzie i za ciepło by grać jak na północy/wschodzie

Mimo wszystko bym optował za wiosna/jesień ale wiadomo że jest to mało realne.Natomiast na pewno liga powinna dostosowywać się do warunków pogodowych.Jest w miarę ok - gramy, jest jak teraz, przekładamy kolejkę na wiosnę.Podobnie w lutym - jest do dupy pogoda, zaczynamy później.

Rozwala mnie ten strach grania 2 razy w tygodniu a przecież spokojnie kilka kolejek można by tak zagrać, pomijając już to że czemu nie możemy grać w czerwcu.

dokładnie! wg mnie wiosna/jesień też jest lepszy, choć fakt, ma swoje minusy. a czy nie ma takiej możliwości, by przenieść mecz ligowy, który jest w bliskiej odległości czasowej od meczu pucharowego? Mógłby nieco związek pójść na ugodę z klubami, które reprezentują Polskę w pucharach.

Feniks1983 01.12.2010 15:55

Kwestia systemu oddawna dzieli kibicow. Faktycznie ciezko wypracowac jakis kompromis bo zawsze znajda sie jakies za i jakies przeciw. Ale skoro PZPN juz kiedy robil eksperymenty z podzialami tabeli na grypu plus inne tego typu to co by im szkodzilo sprobowac wprowadzic system wiosna-jesien?? Jakos w Rosji czy na Ukrainie tak graja i sobie radza zarowno w swojej lidze jak i w pucharach wiec moze gra jest jednak warta swieczki??

Tak czy owak licze ze jednak najblizszy mecz bedzie odwolany :-D

mgła 02.12.2010 12:53

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ka_przelozona/

Kolejka odwołana, meczu nie będzie! No i dobrze

Feniks1983 02.12.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgła (Post 1021030)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ka_przelozona/

Kolejka odwołana, meczu nie będzie! No i dobrze


He he czary sie sprawdzily. Same plusy. Mozniejszy bedzie mam nadzieje skald. Troche cieplej i wiecej o jeden mecz na wiosne :P

RLY 02.12.2010 13:02

Kolejna sprawa to fakt ze bedziemy juz grali na trawie.

tofik 02.12.2010 13:02

Czyli zawieszenia przejdą na 1szy mecz na wiosnę ?
**
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1020506)
No ale zobacz co jest teraz.W eliminacjach gramy kompletnie nieprzygotowani i większość odpada nim się liga na dobrze zaczyna.Poza tym tak w cywilizowanym piłkarsko świecie już jest.Rywalizuje się o mistrza i gra w pucharach, nie wiem dlaczego u nas by tak nie mogło być

Ja swego czasu zastanawiałem się nad optymalnym kalendarzem i chyba nie ma takiego.Jest za zimno by

Nie obwiniałbym terminarza o to :) Słabo trenują cały rok dlatego są słabsi od przeciwników w kulminacyjnym momencie. Nie mozna się opierdalać cały rok a pózniej w miesiac wszystko doprowadzic do ladu. To tak jak zostawianie nauki na ostatnia chwile a pozniej jest po prostu za malo czasu i przychodzimy nieprzygotowani. Głupia wiara w mityczny okres przygotowawczy, który moze odmienic zaleglosci siegajace kilku sezonow. Potrzeba dluzszej pracy.

Karherop 02.12.2010 13:18

Bardzo dobra decyzja . Przynajmniej jest szansa że nie będziemy musieli grać Kowalskim w obronie .

sezon ogórkowy czas zacząć

piter86 02.12.2010 13:47

Bardzo dobra decyzja dla nas. Na wiosnę zgramy na nowym stadionie i mam nadzieję, że uda się ściągnąć jakiegoś obrońce i powinno być łatwiej:D

Donki 02.12.2010 13:48

Czy ten mecz odbedzie sie juz na nowym stadionie Arki ? nie wiem jak oni tam z terminami ;)

suikoden 02.12.2010 13:55

zamknijcie tamat na czas okna zimowego

KOMINEK 02.12.2010 14:01

No niestety albo stety do zobaczenia na wiosnę Wszystkie spotkania 16. kolejki Ekstraklasy, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zostały przełożone na wiosnę 2011 roku - poinformowała Ekstraklasa SA. Do dyskusji o tej decyzji zapraszam do tematu Ekstraklasa sezon 2010/2011

KOMINEK 20.02.2011 23:19

Witam i zapraszam - wreszcie prawdziwy mecz przed nami. Miejmy nadzieję że tym razem pogoda pozwoli na rozegranie kolejki choć patrząc na to co za oknem i co zapowiadają w prognozach głowy by sobie nie dał uciąć że wszystko przebieganie bez problemowo.

Dla naszych niektórych nowych piłkarzy krających w krajach gdzie śnieg to rzadkie zjawisko - taka pogoda to pewnie nie najlepszy bodziec do dobrego grania.

Wojtas 20.02.2011 23:30

Pogoda pogodą ale ja mysle ze kazdy jest juz zdeterminowany zeby zacząć tą lige :)

Moze slaba,toporna,ale jednak gdzie tak dopingują i skaczą za bary jak w Polskiej Ekstraklasie :)

Arka napewno bedzie wyjatkowo zmobilizowana a my mocno przemeblowani w sumie nie wiadomo jak wystartujemy .Oby dobrze.

Karherop 20.02.2011 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1053734)
Witam i zapraszam - wreszcie prawdziwy mecz przed nami. Miejmy nadzieję że tym razem pogoda pozwoli na rozegranie kolejki choć patrząc na to co za oknem i co zapowiadają w prognozach głowy by sobie nie dał uciąć że wszystko przebieganie bez problemowo.

Dla naszych niektórych nowych piłkarzy krających w krajach gdzie śnieg to rzadkie zjawisko - taka pogoda to pewnie nie najlepszy bodziec do dobrego grania.

na Pomorzu zawsze jest łagodniejsza zima , ponadto boisko w Gdyni już przeszło próbę generalną

Gdybyśmy grali w Białym , to bym się bardzo martwił czy sie odbędzie.

Mecz z gatunku tych które trzeba wygrać . Właściwie tak jak każdy do końca rundy , ale puki nie mamy pierwszego miejsca w tabeli , a co dopiero przewagi , na żadną wpadkę nie można sobie pozwolic

Typuje 3-1 dla naszych

szczebrzeszcz 20.02.2011 23:39

ten mecz może skończyć się każdym wynikiem, Wisła nadal jest w okresie przebudowy zespołu...


niechaj będzie choćby i...
1-0 dla Wisełki, będę ukontentowany :-)

Teqcontroller 20.02.2011 23:55

To będzie ciężki mecz , spodziewam się w pierwszych minutach że Śledzie się rzucą na naszych.Najważniejsze będzie to przetrwać i grać swoje czyli szybko i z pomysłem.

Obstawiam 0:2.

Fifiorek 21.02.2011 00:05

Trzeba datę z tematu zmienić ;]
A wynik meczu obstawiam
1:2
Jaliens 37 minuta
Moretto 45 minuta
Małecki 78 minuta
i po ptokach :)
Oby tak było to będzie fajnie.

Simao1 21.02.2011 00:16

Powoli zaczynam odliczać godziny do spotkania. Trochę szkoda, że nie zagramy już od pierwszego spotkania na wiosnę bez Sobola, który bądź co bądź, jest filarem zespołu.Mam nadzieję, że to jedyna zmiana w wyjściowej jedenastce.

Obstawiam 1-4 :)

Genkov, Kirm, Melikson, Małecki :D

Co ja poradzę, że jestem takim optymistą? :P

speedfashion 21.02.2011 00:18

Bramkarz Arki wpakuje nam gola? Naprawdę słabo musi być z naszą defensywą! ;)

Wszystko powinno być dobrze, o ile gospodarzom nie będą sprzyjały ściany w postaci sędziów (tak jak to było na ligowej inauguracji przy ul. Kałuży, nomen omen w meczu z Arką).

vote-for-mikey 21.02.2011 00:19

Ach, wreszcie wraca ta nasza buraczana liga :)

Niby żenujący poziom, ale to jest to, na co chyba wszyscy czekamy całą zimę - mało co dostarcza takich emocji jak mecz w piątek wieczorem.

Pareiko
Cikosz - Jaliens, Chavez - Paljić
Siwakow, Wilk, Melikson
Małecki, Genkow, Kirm

nie pamiętam kiedy ostatnio typowałem skład bez któregoś z Brożków. Nowa era, jak nic :)

Zwitter 21.02.2011 01:08

Jakieś dwa tygodnie temu śniło mi się, że będzie 0:3. Oby!

A tak na serio to nie jestem takim optymistą jak większość z Was i mam obawy co do tego meczu - oby nieuzasadnione.

arti 21.02.2011 10:43

Gramy o mistrza = tylko zwycięstwo!
Poza tym trzymajmy kciuki za dobry wynik Śląska:) i... remis przy Kałuży

wiktorpiekarski 21.02.2011 10:53

Arka-Wisła 0-3 Genkov 7min 22min 45 min :]

Matejas_ 21.02.2011 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1053758)
Trzeba datę z tematu zmienić ;]
A wynik meczu obstawiam
1:2
Jaliens 37 minuta
Moretto 45 minuta
Małecki 78 minuta
i po ptokach :)
Oby tak było to będzie fajnie.

Rozumiem że Moretto w 45 minucie spotkania przyjdzie na przewage przy rożnym?:rotfl:

Donki 21.02.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1053823)
Rozumiem że Moretto w 45 minucie spotkania przyjdzie na przewage przy rożnym?:rotfl:

Ja to widze tak:
Jaliens - samobój
Moretto - samobój
Małecki - Gol

ale niezle to Fifiorek wykombinował :lol:

Kryniu 21.02.2011 12:17

Ostatnio wygraliśmy tam 1-0 po jednym z najpiękniejszych samobójów jakie widziałem. Rok wcześniej wynik był identyczny po ładnej główce Marcelo. Jeśli dobrze pamiętam to zawsze ciężko nam się grało u nich i zwycięstwa było wymęczone. Teraz dochodzi nowy stadion i zapewne pełna mobilizacja na mecz z nami który z pewnością nie zamierzają przegrać. Ciekawostką jest również że ostatnie dwa mecze graliśmy z nimi po tym jak mecz wcześniej został u nich zwolniony trener i może tak na wyrost ale był tam tzw efekt miotły czego nie ma teraz( ale to raczej większego wpływu nie miało na postawę Gdyńskiej drużyny). Czeka nas mecz z drużyną która prawdopodobnie postawi w bramce autobus i będzie liczyć na kontry. Pożyjemy zobaczymy ale stawiam na skromne zwycięstwo

master17 21.02.2011 12:55

Mam podobne zdanie co Kryniu. Otwarcie nowego stadionu, chęć dokopania nam i mocne ciśnienie na pkt, które zapewnią utrzymanie.
obstawiam 1-2 dla nas strzeli Mały i Kirm ;)

Velo 21.02.2011 13:08

Już to widzę jak się Arka na nas rzuca od pierwszej minuty... Zamurują bramkę i będzie problem, obstawiam 0-1 - bramkę jakoś w 89 min strzeli Kirm, specjalista od efektownych końcówek :p

A skłąd pewnie wyjdzie taki
Pareiko
Cikos - Jaliens, Chavez - Paljić (nie wiem jak wygląda tutaj sytuacja z kartkami)
Jirsak, Wilk, Melikson
Małecki, Genkow, Kirm

Orson 21.02.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1053836)
Ja to widze tak:
Jaliens - samobój
Moretto - samobój
Małecki - Gol

ale niezle to Fifiorek wykombinował :lol:

Można jeszcze założyć, że Moretto strzeli nam gola wybijając piłke - jak w meczu Polska-Kolumbia :lol:

asmistrz 21.02.2011 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 1053856)
Można jeszcze założyć, że Moretto strzeli nam gola wybijając piłke - jak w meczu Polska-Kolumbia :lol:

Albo będzie wykonywał jedenastkę :p

Bartosz 21.02.2011 14:36

Co ciekawe Wiślacy do Gdyni udadzą się samolotem, a nie jak dotąd bywało - pociągiem.

tarantulaw2 21.02.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez asmistrz (Post 1053880)
Albo będzie wykonywał jedenastkę :p

Albo będzie rożnego wykonywał albo wrzucał z autu? :rotfl:

PAC 21.02.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1053889)
Co ciekawe Wiślacy do Gdyni udadzą się samolotem, a nie jak dotąd bywało - pociągiem.

Tego nie słyszałem, ale to bardzo dobra wiadomość bo jadąc PKP z Krakowa do Gdańska to schodzi trochę. Jeszcze ostatnie problemy z pociągami.

blanco 21.02.2011 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1053889)
Co ciekawe Wiślacy do Gdyni udadzą się samolotem, a nie jak dotąd bywało - pociągiem.

Skąd to info?

szprotson 21.02.2011 15:29

1. Marcelo Moretto - 32. Adrian Sulima , 2. Ante Rožić 23. Maciej Szmatiuk, 20.Emil Noll - 18. Giovanni, 8. Michał Płotka, 7. Paweł Zawistowski, 25. Filip Burkhardt , 19. Miroslav Božok - 21. Joseph Mawayé
(pierwsza 11`tka przeciwko tej zagrodzie z która grali, brakuje w składzie ich superstrzelca z drewna Tadka Labukasa)

Nowy tylko bramkarz, do tego kolejny obóz z Pasieką. Arka bedzie dobrze przygotowana motorycznie, patrząc na poprzednia runde na pewno podszkolili się w przeszkadzaniu i stosowaniu swej filozofii antyfutbolu.
Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo śniegowo, bo jak przekonaliśmy sie na przykładzie Lecha wystarczy bronić sie i kopac w kierunku bramki przeciwnika a mozna wygrac.
Fajnie by bylo jakbysmy mogli ujrzec nowe oblicze Wisły, lecz mysle ze bedzie o to ciężko, z Arką gra na sie na przebij wybij. Zawsze był to dla Nas niewygodny przeciwnik, którego trzeba ograć i zapomnieć.

tofik 21.02.2011 16:19

Ciężko z samych sparingów wiele wywnioskować. Cudów się nie spodziewam. Najwazniejsze, żeby zapieprzali po calym boisku. Dobrze byłoby też zobaczyć efekty pracy. Może jakieś składne akcje albo zalążek ataku pozycyjnego na połowie przeciwnika ? :)

TymonPRO 21.02.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1053899)
Tego nie słyszałem, ale to bardzo dobra wiadomość bo jadąc PKP z Krakowa do Gdańska to schodzi trochę. Jeszcze ostatnie problemy z pociągami.

Czemu do Gdańska??:shock:

IncognitoTSW 21.02.2011 16:47

Pewnie błąd nieuwagi. Jeździ intercity (a przynajmniej jeździł ) na trasie Kraków - Gdynia.

Billy 21.02.2011 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1053947)
Czemu do Gdańska??:shock:

Bo w Gdańsku jest obowiązkowa zbiórka.

bart1906 21.02.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1053892)
Albo będzie rożnego wykonywał albo wrzucał z autu? :rotfl:

ale z rożnego to bedzie rzucał zza głowy:rotfl::lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl