![]() |
Cytat:
|
Kwestia systemu oddawna dzieli kibicow. Faktycznie ciezko wypracowac jakis kompromis bo zawsze znajda sie jakies za i jakies przeciw. Ale skoro PZPN juz kiedy robil eksperymenty z podzialami tabeli na grypu plus inne tego typu to co by im szkodzilo sprobowac wprowadzic system wiosna-jesien?? Jakos w Rosji czy na Ukrainie tak graja i sobie radza zarowno w swojej lidze jak i w pucharach wiec moze gra jest jednak warta swieczki??
Tak czy owak licze ze jednak najblizszy mecz bedzie odwolany :-D |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ka_przelozona/
Kolejka odwołana, meczu nie będzie! No i dobrze |
Cytat:
He he czary sie sprawdzily. Same plusy. Mozniejszy bedzie mam nadzieje skald. Troche cieplej i wiecej o jeden mecz na wiosne :P |
Kolejna sprawa to fakt ze bedziemy juz grali na trawie.
|
Czyli zawieszenia przejdą na 1szy mecz na wiosnę ?
** Cytat:
|
Bardzo dobra decyzja . Przynajmniej jest szansa że nie będziemy musieli grać Kowalskim w obronie .
sezon ogórkowy czas zacząć |
Bardzo dobra decyzja dla nas. Na wiosnę zgramy na nowym stadionie i mam nadzieję, że uda się ściągnąć jakiegoś obrońce i powinno być łatwiej:D
|
Czy ten mecz odbedzie sie juz na nowym stadionie Arki ? nie wiem jak oni tam z terminami ;)
|
zamknijcie tamat na czas okna zimowego
|
No niestety albo stety do zobaczenia na wiosnę Wszystkie spotkania 16. kolejki Ekstraklasy, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zostały przełożone na wiosnę 2011 roku - poinformowała Ekstraklasa SA. Do dyskusji o tej decyzji zapraszam do tematu Ekstraklasa sezon 2010/2011
|
Witam i zapraszam - wreszcie prawdziwy mecz przed nami. Miejmy nadzieję że tym razem pogoda pozwoli na rozegranie kolejki choć patrząc na to co za oknem i co zapowiadają w prognozach głowy by sobie nie dał uciąć że wszystko przebieganie bez problemowo.
Dla naszych niektórych nowych piłkarzy krających w krajach gdzie śnieg to rzadkie zjawisko - taka pogoda to pewnie nie najlepszy bodziec do dobrego grania. |
Pogoda pogodą ale ja mysle ze kazdy jest juz zdeterminowany zeby zacząć tą lige :)
Moze slaba,toporna,ale jednak gdzie tak dopingują i skaczą za bary jak w Polskiej Ekstraklasie :) Arka napewno bedzie wyjatkowo zmobilizowana a my mocno przemeblowani w sumie nie wiadomo jak wystartujemy .Oby dobrze. |
Cytat:
Gdybyśmy grali w Białym , to bym się bardzo martwił czy sie odbędzie. Mecz z gatunku tych które trzeba wygrać . Właściwie tak jak każdy do końca rundy , ale puki nie mamy pierwszego miejsca w tabeli , a co dopiero przewagi , na żadną wpadkę nie można sobie pozwolic Typuje 3-1 dla naszych |
ten mecz może skończyć się każdym wynikiem, Wisła nadal jest w okresie przebudowy zespołu...
niechaj będzie choćby i... 1-0 dla Wisełki, będę ukontentowany :-) |
To będzie ciężki mecz , spodziewam się w pierwszych minutach że Śledzie się rzucą na naszych.Najważniejsze będzie to przetrwać i grać swoje czyli szybko i z pomysłem.
Obstawiam 0:2. |
Trzeba datę z tematu zmienić ;]
A wynik meczu obstawiam 1:2 Jaliens 37 minuta Moretto 45 minuta Małecki 78 minuta i po ptokach :) Oby tak było to będzie fajnie. |
Powoli zaczynam odliczać godziny do spotkania. Trochę szkoda, że nie zagramy już od pierwszego spotkania na wiosnę bez Sobola, który bądź co bądź, jest filarem zespołu.Mam nadzieję, że to jedyna zmiana w wyjściowej jedenastce.
Obstawiam 1-4 :) Genkov, Kirm, Melikson, Małecki :D Co ja poradzę, że jestem takim optymistą? :P |
Bramkarz Arki wpakuje nam gola? Naprawdę słabo musi być z naszą defensywą! ;)
Wszystko powinno być dobrze, o ile gospodarzom nie będą sprzyjały ściany w postaci sędziów (tak jak to było na ligowej inauguracji przy ul. Kałuży, nomen omen w meczu z Arką). |
Ach, wreszcie wraca ta nasza buraczana liga :)
Niby żenujący poziom, ale to jest to, na co chyba wszyscy czekamy całą zimę - mało co dostarcza takich emocji jak mecz w piątek wieczorem. Pareiko Cikosz - Jaliens, Chavez - Paljić Siwakow, Wilk, Melikson Małecki, Genkow, Kirm nie pamiętam kiedy ostatnio typowałem skład bez któregoś z Brożków. Nowa era, jak nic :) |
Jakieś dwa tygodnie temu śniło mi się, że będzie 0:3. Oby!
A tak na serio to nie jestem takim optymistą jak większość z Was i mam obawy co do tego meczu - oby nieuzasadnione. |
Gramy o mistrza = tylko zwycięstwo!
Poza tym trzymajmy kciuki za dobry wynik Śląska:) i... remis przy Kałuży |
Arka-Wisła 0-3 Genkov 7min 22min 45 min :]
|
Cytat:
|
Cytat:
Jaliens - samobój Moretto - samobój Małecki - Gol ale niezle to Fifiorek wykombinował :lol: |
Ostatnio wygraliśmy tam 1-0 po jednym z najpiękniejszych samobójów jakie widziałem. Rok wcześniej wynik był identyczny po ładnej główce Marcelo. Jeśli dobrze pamiętam to zawsze ciężko nam się grało u nich i zwycięstwa było wymęczone. Teraz dochodzi nowy stadion i zapewne pełna mobilizacja na mecz z nami który z pewnością nie zamierzają przegrać. Ciekawostką jest również że ostatnie dwa mecze graliśmy z nimi po tym jak mecz wcześniej został u nich zwolniony trener i może tak na wyrost ale był tam tzw efekt miotły czego nie ma teraz( ale to raczej większego wpływu nie miało na postawę Gdyńskiej drużyny). Czeka nas mecz z drużyną która prawdopodobnie postawi w bramce autobus i będzie liczyć na kontry. Pożyjemy zobaczymy ale stawiam na skromne zwycięstwo
|
Mam podobne zdanie co Kryniu. Otwarcie nowego stadionu, chęć dokopania nam i mocne ciśnienie na pkt, które zapewnią utrzymanie.
obstawiam 1-2 dla nas strzeli Mały i Kirm ;) |
Już to widzę jak się Arka na nas rzuca od pierwszej minuty... Zamurują bramkę i będzie problem, obstawiam 0-1 - bramkę jakoś w 89 min strzeli Kirm, specjalista od efektownych końcówek :p
A skłąd pewnie wyjdzie taki Pareiko Cikos - Jaliens, Chavez - Paljić (nie wiem jak wygląda tutaj sytuacja z kartkami) Jirsak, Wilk, Melikson Małecki, Genkow, Kirm |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co ciekawe Wiślacy do Gdyni udadzą się samolotem, a nie jak dotąd bywało - pociągiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
1. Marcelo Moretto - 32. Adrian Sulima , 2. Ante Rožić 23. Maciej Szmatiuk, 20.Emil Noll - 18. Giovanni, 8. Michał Płotka, 7. Paweł Zawistowski, 25. Filip Burkhardt , 19. Miroslav Božok - 21. Joseph Mawayé
(pierwsza 11`tka przeciwko tej zagrodzie z która grali, brakuje w składzie ich superstrzelca z drewna Tadka Labukasa) Nowy tylko bramkarz, do tego kolejny obóz z Pasieką. Arka bedzie dobrze przygotowana motorycznie, patrząc na poprzednia runde na pewno podszkolili się w przeszkadzaniu i stosowaniu swej filozofii antyfutbolu. Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo śniegowo, bo jak przekonaliśmy sie na przykładzie Lecha wystarczy bronić sie i kopac w kierunku bramki przeciwnika a mozna wygrac. Fajnie by bylo jakbysmy mogli ujrzec nowe oblicze Wisły, lecz mysle ze bedzie o to ciężko, z Arką gra na sie na przebij wybij. Zawsze był to dla Nas niewygodny przeciwnik, którego trzeba ograć i zapomnieć. |
Ciężko z samych sparingów wiele wywnioskować. Cudów się nie spodziewam. Najwazniejsze, żeby zapieprzali po calym boisku. Dobrze byłoby też zobaczyć efekty pracy. Może jakieś składne akcje albo zalążek ataku pozycyjnego na połowie przeciwnika ? :)
|
Cytat:
|
Pewnie błąd nieuwagi. Jeździ intercity (a przynajmniej jeździł ) na trasie Kraków - Gdynia.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl