![]() |
Na razie dzielnie się bronimy. Cieszmy się ze tylko 0:1, chociaż legionista Rosłoń juz widział 2:0 przy tej poprzeczce Mijajlovicia...
|
Ale Korona cisnie...powinno juz byc 0 : 3...
Co Juszczyk wyprawia, to ja tego nie wiem...podaje wprost do przeciwnika :D... Narazie nie istniejemy na boisku. |
moze znowu 2 polowa bedzie nasza
|
Powiedzcie mi o co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt??? :) Bo ja to nie wim...:D
|
Cytat:
|
Wywalcie Diaza.
|
Co to ma być?! Po ostatnich meczach można się było wiele więcej spodziewać w tym spotkaniu po Wiśle... Cała drużyna jakas słaba :/ No Juszczyk sie wyróżnia- na tle slabych partnerów jest koszmarny.
Niech już będzie przerwa i niech im Henio coś powie bo mnie szlag trafi |
Co mecz to zaskoczenie... myslałem ze szczyt zenady osiagneli nasi pilkarze w 1 polowie meczu z piastem a tu taka niespodzianka... gorzej juz sie nie da grac i tylko sedziemu zawdzieczamy fakt ze gramy jeszcze w 11 i nie przegrywamy 0:2 albo 0:3... Heh Oni nie umieja pilki przyjmowac ...
|
Cytat:
pilka po strzale Nikoli calym obwodem nie przekroczyla linii bramkowej.. coz, trzeba liczyc na remis.. widac ze mecz calkowicie im nie wyszedl, zoltko, szybko stracona bramka, duzo nerwow i gonienie wyniku |
No idzicie kur** i zagrajcie lepiej.
|
Obraz nędzy i rozpaczy. Naprawdę to Wisła gra o mistrza Polski?? Czy któryś z polskich zawodników potrafi dokładnie przyjąć piłkę??!!
|
Cytat:
|
Nasi kopacze nie nadają się na granie co 3-4 dni Jeden mecz i tydzień przerwy jakby grali w Anglii wszyscy byli by zaj...
|
poczekajmy z ocenami do II połowy
|
Zagadka:
Wskaż 3 różnice w grze Wisły dzisiaj i w meczu z Arką. |
Cytat:
Cytat:
Natomiast fakt- Nikola gola nie strzelił. Cała nadzieja w przerwie i ewentualnych zmianach. Ja chce zobaczyć jakikolwiek pressing z naszej strony! |
Czemu nie potrafimy wyjść na taką Korone, na takiej ku**ie, jak w meczu z Amiką? Za dużo do biegania dla naszych gwiazdek? Jak sie nie wezmą za siebie w drugiej połowie, to mogą sobie wytatuować na czołach napis "frajerzy".
|
karny to nie bramka
|
Qrcze no masakra. Przede wszystkim fizycznie słabo. Sobol zlany cały potem, inni też bez dynamiki. Ehh.
Jak dla mnie na boisko Ba i Jirsak, nie ma czego bronić. Za Sobola - słabo wygląda i ma już żółć, i za Alvareza. Dobry jest ten Kiełb z Korony. |
Issa Ba od 46 minuty na boisko
będzie dobrze MUSI być |
Cytat:
|
Napewno Isse trzeba wprowadzic, ale jesli ja widze ile naszych pilkarzy biega i wychodzi na pozycje no to ... zal troche
|
Tragedia! Tak słabo grającej Wisły dawno nie widziałem... Mam nadzieję, że Heniu coś im nagada w przerwie.
|
Gramy jak średniak ligowy, a nie jak kandydat na mistrza, nie mamy żadnych atutów, jedna naciągana sytuacja Kirma przeciwko bramce i dwóm bardzo groźym sytuacją dla scyzorów.
Kiepsko to dzisiaj widzę... |
Cytat:
Na razie dno i metr mułu. Albo im się nie chce, albo nie mogą. |
A ja wam mówie, dziś stracimy mistrza :(
|
Znów mentalnie są nieprzygotowani do meczu. Wyraźnie zlekceważyli rywali - nie ma presingu, agresywnego krycia, dokładności. Co oni wyprawiają?! Paru piłkarzy gra żenująco źle: Juszczyk - poziom trampkarzy, Diaz - dno w rozgrywaniu i co najbardziej zaskakuje, także w destrukcji, Alvarez - niedokładnie i mało ofensywnie, Kirm - nieefektywnie...Obaj defensywni pomocnicy odpuszczając krycie przed szesnastką, sprezentowali Koronie parę doskonałych sytuacji, a Sobol bramkę (odpuścił wchodzącego na drugie tempo Kielba).
Liczę, że już w przerwie zostanie wpuszczony Ba, najlepiej za Diaza. Bez wstrząsu i radykalnej zmiany gry punktów i być może mistrzostwa nie będzie. |
Najgorsze, że wszyscy stoją z łapami w kieszeni
czy przeciwnik musi sie nazywac Lech albo Legia żeby należycie go traktować i grac na pełnym zaangażowaniu?? Wszystkie akcje nasza lewą idą Pi. Brożek nie istnieje w defensywie |
Gdzie sie podziali obroncy Skorzy? Maciuś super przygotowal druzyne do sezonu, prawda?
|
Cytat:
jak wygrywamy to super Heniek, jak przegrywamy to Skorza ble ble... czlowieku minelo kilkanscie meczow od przejecia przez Kaspra druzyny, nie kuzwa 5 dni!! Ty masz jakies zboczenie na punkcie Skorzy.. minie 10 lat a on dalej bedzie paplal ze Skorza zle zespol prygotowal :rotfl: nie masz jaj zeby napisac ze Heniek cos namieszal? a przede wszystkim sami pilkarze? wiesz ze popelniasz blad za kazdym razem piszac o Skorzy.. bo tylko to Ci zostalo.. jako wielkiemu przeciwnikowi jego osoby |
Cytat:
|
Cytat:
Juszczyk powinien z Pawełkiem zagrac w beki.... |
Boguski .... ehh siłowo jak panienka
|
Cytat:
|
Te 45 minut zadecyduje o mistrzostwie.
|
I tak mamy sporo szczęścia. Po zagraniu Piotrka Brozka powinna być czerwona i karny.
|
A może grajki usłyszeli że Basałaj wraca i ....
Nie, tak nie może być. |
Kasperczak sie obudzil z Issa Ba , o 45 minut za pozno
|
Nie wiem, co by się musiało zdażyć w szatni, żebym był dobrej myśli na drugą połowę...Jakby tam Adam Musiał wpadł na chwilę i swoim sposobem powiedział piłkarzom co myśli o takiej postawie to by chyba naszym dobrze zrobiło.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl