![]() |
Ja chcialbym zobaczyc Schäferer u nas na lawce ale zdaje mi sie ze on zostanie trenerem reprezentacji Izraela:
http://transfermarkt.de/de/forum/84/...7/anzeige.html |
Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że na trasie do Krakowa widziany był Jasio Urban :D
|
Podubcony ten cupial, zamiast dać jeszcze czas Skorży, w końcu lidera mamy, to go zwalnia:(
|
Spidey, nawet tak nie strasz...
Ja wam powierm tylko jedno. My tego ruchu jeszcze pozalujemy. |
Taki Shafer mógłby zastosowac metody motywacji piłkarzy poznane w głębokiej Afryce lub Wschodzie:
http://4lol.pl/media/6/2/7/6276.jpg i w tej sytuacji zmiana trenera wyszła by nam na korzyśc. :-/ |
Cytat:
Buric,Arboleda,Djurdevic,Bandrowski,Peszko,Kevac ,Stilic,Lewandowski to zawodncy,którzy przewyzszaja naszych (w obecnej formie). |
Jeśli by to faktycznie był Winfried Schaefer to plusem jest to że nie byłby obciążony schematem że na pewno Brożek musi grać i Mariusz musi bronic. To ktoś zupełnie z zewnątrz. A tak dla rozbawienia wspominamy Dana i te jego napady wściekłości : Gdy pracował w Bundeslidze nazywano go "Czerwonym Winnie", bo bardzo nerwowo reagował na błędy sędziów, co często kończyło się wyrzuceniem go z ławki rezerwowych na trybuny.
|
Cytat:
Buric Pawełek ? obrona mamy porównywalną Stilic Peszko Kriwiec - jedynie Kirma i to jak zlapie forme mozemy pod wzgledem ofensywnym do nich porównać. Brożek niestety to obecnie nawet butów nie może czyścić Lewandowskiemu. |
Obecnie ma ksywę, "Biały Lew". Gej jak nic. Spodoba mu się u nas w szatni...
|
Jeśli to Schaefer to bardzo dobrze. Nie dlatego, że uważam go za dobrego trenera, tylko dlatego, że będzie to oznaczało, że Cupiał nie ma jeszcze totalnie wy...ne na Wisłę.
|
Trener tylko z Niemiec. Jesli chcemy naprawde dobrej, walczacej i mocnej fizycznie druzyny to dac mu pelny kredyt zaufania i 2 lata na zrobienie z truchtaczy prawdziwych mezczyzn. Ale nie na zasadzie, ze jestesmy przemeczeni, chcemy do Galerii i zwolnimy trenera slaba gra... Komu sie nie podoba, opuszcza R22!!!
|
Jakże wielkim problemem było wypełnienie kontraktu do czerwca. Zmiana trenera w czasie trwania sezonu to najgorsze co może być dla klubu. Mało tego po krótkim okresie czasu, za szubko zwolniono Kasperczaka, Engela, Petrescu i teraz Skorżę. Wypada pogratulować mistrzostwa Lechowi Poznań. Może jeszcze kiedyś wróci do nas trener Skorża, jak w końcu zbudujemy profesjonalny klub..... w okolicach 2030, ostatecznie będzie miał wtedy dopiero 58 lat.
|
ruch bez sensu
Jestem przekonany, ze jak niedługo Wisła zacznie grac lepiej, co jest raczej normalne, bo Skorża ewidentnie popełnił błąd w przygotowaniach szykując szczyt formy na kwiecień, to wszyscy będa zachwycali się jak to nowy trener szybko Wisłe pozbierał :-/ Tymczasem taka głupia koniecznosc wynika ze zbyt waskiej kadry. W profesjonalnych klubach, gdzie gra ponad dwudziestu zawodników reprezentujacych wyrównany poziom, przygotowuje się druzynę tak, żeby dołek formy jednego napastnika zbiegał się ze szczytem formy drugiego, który wejdzie w jego miejsce, a słabsza dyspozycja pomocnika z wzrastająca formą jego zmiennika. Niestety, u nas można tylko o tym marzyc i stąd okresy beznadziejnej gry przeplatane z okresami formy całej drużyny. paranoja Nowy trener bez wzmocnień to jak kupno nowego samochodu bez pieniędzy na paliwo - nie ujedzie |
Scheafer z wykształcenia jest dróżnikiem kolejowym, mam nadzieje że Wisła jeśli bedzie jej trenerem będzie zasuwac jak Express Kraków-Berlin a zawodnic będą gryźc trawe że aż miło
|
Ciekawe co będzie z funkcją dyrektora sportowego , menadżera !!!
Przecież ktoś musi za transfery jeszcze odpowiadać . Coś czuje że do klubu w tej roli wróci Mielcarski !!!! tak tak ... A trenerem to oczywiście najlepiej jak by został Kasperczak ale to science fiction. |
Ja mam przeczucie, że jednak będzie to ktoś z Polski, może i Urban tutaj nic nie jest jasne, ale zwróćcie uwagę, że Wisła jest takim klubem, że nawet Ulatowski raczej jak dostał ofertę nie odmówi, bo każdy chce walczyć w europejskich pucharach i się pokazać, dlatego nigdy nie wiadomo co i jak.
|
Zobaczymy co z tego wyjdzie... mam nadzieje ze Cupial przemyslal ten ruch i przyjdzie dobry trener, a nie jakis cudak. Dzieki Maciek za wszystko i good luck...
|
Cytat:
|
tu piszą że Scheafer będzie, myśle że to est dobry pomysł
http://sport.interia.pl/raport/wisla...era,1451889,19 |
Brawo Bogusław Cupiał brawo i jeszcze raz brawo.Za błędy trzeba płacić.A można było nie czekać tak długo tylko zwolnić zaraz po Levadii.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ma wykształcenie prawnicze, włada paroma jezykami, ma doświadczenie oraz znajomości. |
Spidey ty tu takich żartów nawet nie opowiadaj :) A co do trenera to mam tylko nadzieje, że nie przyjdzie jakiś gigant polskiej myśli szkoleniowej.
|
Nie ma znaczenia kto przyjdzie. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy nie ma zawodników gwarantujących sukcesy, a stawiane są takie wymagania. Kto by nie przyszedł to i tak nic z tym nie zrobi bez realnych wzmocnień.
|
Orange sport konferencja na żywo z Maciejem Skorżą
|
Dobrze ale jak będzie nowy trener menadżerem??? Jak myślicie skoro stawiają na nowego trenera to napewno 2-3 transfery po rundzie będą.
|
To jaki trener zostanie zatrudniony pokaże w przybliżeniu jak się myśli o klubie dzisiaj i w perspektywie na następny sezon .
Przestańcie się czarować i powtarzać cały czas te utarte żale , wiadome jest że następne sezony nie mogą być podobne . Czołówka nie przepuści ,popuści, w ogóle zmienii się cały koncept ,warunki, kwestia tylko kto pierwszy ruszy do wyścigu . |
Jeszcze zapłaczemy za Skorżą. Po dwudziestu meczach rozegranych na wyjeździe pozostawił drużynę na pierwszym miejscu. Kompletna paranoja. Dziękuje Panie Maćku za te chwile radości. Szacunek!
|
Cytat:
Mimo że jestem zwolennikiem zwolnienia Skorży, stoję na stanowisku, że niewiele to zmieni w dłuższej perspektywie, jeżeli radykalnie nie zmieni się sposób zarządzania klubem i jego polityka transferowa. |
tylko że ten Scheafer chce 500 tyś za rok pracy to sporo jak dla Pana Cupiała i pewnie kontrakt na dwa lata.
Sam nie wiem czy warto ryzykowac bo to duży pieniądz a On w Bundeslidze pracował ostatnio 10 lat temu |
Cytat:
Tak ale Cupiał nie wróci do niego po pół roku . Bo głupio by mu było że tak się pomylił . Ogólnie Bednarz dobre transfery zrobił też te 2 mistrzostwa to załatwienie do drużyny tych zawodników co mógł . Nie dał rady z napastnikiem i bramkarzem. Z tym że na takiego Nurkovica ciągle były tarcia o kontrakt i dlatego tak wyszłlo |
nie zdziwię się jak to będzie Jan Urban, kiedyś z nim Cupiał negocjował.
Osobiście z polskich trenerów chciałbym Probierza. |
Cytat:
|
Błąd,błąd i jeszcze raz błąd.Obawiam się strzału we własną stopę.Obyśmy na końcu nie płakali.Za mało kolejek do końca aby zmieniać trenera.
|
Duży błąd, cały sezon gramy na wyjeździe i nadal jesteśmy liderem. Teraz będzie sytuacja identyczna jak po odejściu Kasperczaka. Trener będzie się zmieniał co pół sezonu. Zobaczycie
|
Scheafer? czy to ten co ostatni normalny ligowy klub prowadził 12 lat temu? Buahahahahahaha... To w takim razie 0,5 mln euro rocznie na trenera sie znajdzie, a na bramkarza nie było? Żenada, nawet jak przyjdzie i jak sie dowie że nie ma kasy na transfery to zawinie sie po 2 miesiącach... Wracamy do karuzeli, mam nadzieje że na końcu tej drogi przez chaos będzie jakaś normalność...
|
Cytat:
Przecież Lech też gra na wyjazdach ... a Legia ma jeszcze gorzej bo kibice szydzą z graczy a nie dopingują konflikt z iti także pojemność zmniejszyli więc w tym sezonie warunki takie same !!! |
Cytat:
|
Iw idzicie Panowie, zadnych konkretnych trenerow jak juz to jakies propozycje Polakow lub ten Niemiec ktory jak sami mowicie ostatni sukces osiagnał 10 lat temyu. Po prostu my sie nie rozwijamy tylko sciagamy ochłapy!!! Tak samo z pilkarzami, nie robimy transferow tylko sciagamy jakies ochlapy typu Hristow ktory jet bez formy, Ba ktory jest po kontuzji i w slabej formie, starzy Jop i Cleber. Tak samo z trenerami, szukamy zamiast fachowca jakichs ochlapow z zachodu albo Polakow ktorzy nie potrafia trenowac. Fajnie ze Cupiał wyklada kase na nasz klub ale niech powie wprost ze nie bedzie budowal silnej druzyny tylko bedzie sciagał ochlapy oby tylko ta gra wygladała jako tako a najwiekszym sukcesem na jaki nas bedzie stac to MP
|
Nasze opcje to:
Kulawik Schafer Moskal Kaczmarek Michniewicz Stawowy xxx innych wynalazków Ktokolwiek to będzie, cokolwiek oni wymyślą miejmy nadzieję że nas to nie ośmieszy, ogólnie to zostaje się modlić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl