Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

saklak1906 13.02.2010 20:43

Teraz niech te wszystkie mondrale ktore mowily ze juz nic nie osiagnie. Na kolana i buty czyscic

igortsw 13.02.2010 20:48

Adaś jesteś nie do ocenienia!! Co tu mówić, jeden z niewielu sportowców, któremu można chylić czoła w naszym kraju nad Wisłą. Brawo!!:)

tomorow 13.02.2010 20:49

Brawo, brawo Adaś! Pokazałeś gówniarzowi z Austrii gdzie jego miejsce!!
Brawa dla Simiego również!

Schabek 13.02.2010 20:52

Brawo Adam

Mario Nh 13.02.2010 20:53

Adam pokazał klasę. :-)

UniaTarnówZKS1928 13.02.2010 20:55

Brawo Brawo Brawo!

Adam Jest Niesamowity!

Amman Poza Zasiegiem Ale Malysz Pokazał Klasę! Brawo!

Szaleństwo!

SZYMEK_TSW 13.02.2010 20:56

No i bardzo fajnie :) jest medal na dzień dobry :)

felipe 13.02.2010 20:57

Żeby nasi kopacze mieli w sumie choć w połowie takie jaja jak Małysz bylibyśmy potęgą...


http://sport.tvp.pl/vancouver2010/plantransmisji

działają wam transmisje ?

orzeu 13.02.2010 21:07

Brawo Orzeł z Wisły :D

LanceTS 13.02.2010 21:10

Mina Austriaka po skoku Adama nie do zapomnienia :)

Gucio25 13.02.2010 21:23

wielki. WIELKI szacunek dla Adama za to co zrobił.
4 lata temu musieliśmy czekać do ostatniego dnia, na tych Igrzyskach mamy medal już w pierwszym finale. :)

brylant17 13.02.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 854505)
wielki. WIELKI szacunek dla Adama za to co zrobił.
4 lata temu musieliśmy czekać do ostatniego dnia, na tych Igrzyskach mamy medal już w pierwszym finale. :)

Jutro Sikora po jutrze Kowalczyk oj będzie pięknie :D 20 lutego Adaś leci po złoto

rafkur 13.02.2010 21:33

Małysz jest jednym z najlepszych naszych sportowców o ile nie najlepszym - gość wychował się w kraju gdzie była jedna przyzwoita skocznia, ciężką pracą doszedł na sam szczyt i siedzi na nim od lat. Dodatkowo jest człowiekiem skromnym - być może dlatego tak długo jest wielki.
Jak ktoś napisał - gdyby nasi kopacze mieli takie jaja jak on bylibyśmy mistrzami świata.

martin_TSW 13.02.2010 21:35

Wielki ukłon dla Adama. Ale jest jeszcze jedna rzecz, której brakuje Małyszowi - złoto olimpijskie. Trzeba wierzyć, że może uda się na dużej skoczni, choć będzie ciężko. Było wielu przypadkowych mistrzów olimpijskich, a nasz wybitny skoczek może pozostać bez tego tytułu, podobnie jak Ahonen.

_gilardino_ 13.02.2010 21:35

Biorąc pod uwagę średnią zdobywanych medali przez Polskę te igrzyska można już zapisać na plus :)
Jutro Sikora ale nie spodziewam się medalu, w sprintach ostatnio mu nie szło, miejsce w 8 będzie dobre w perspektywie biegu na dochodzenie. Największe szanse Tomek ma w biegu indywidualnym i ze startu wspólnego bo w ostatnich startach przed igrzyskami dobrze spisywał się na strzelnicy.

dawidTS 13.02.2010 21:41

http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/...+NA+TORZE.html

!!IRIVER!! 13.02.2010 21:45

Straszny ten wypadek Gruzina. Dziwnym by było, gdyby przeżył... [*]

Małysz, jak wspominałem, srebro musiał wyrwać i wyrwał :) Teraz utrze nosa Ammanowi na dużej skoczni. Głęboko w to wierzę, bo właśnie tego złota brakuje w tej bogatej kolekcji. DZIĘKUJĘ.

rafal777 13.02.2010 21:46

Adam jest WIELKI! Adam człowieku jesteś historią polskiego sportu! Jestem dumny że mogłem żyć w czasach gdy Ty miażdzysz konkurekcje!! Brawo!!

Jaroo1 13.02.2010 21:52

Po prostu Mu sie nalezało za ta skromnosc i za to ze sie nie poddał choc miewal juz słabe okresy. Mysle ze to ukoronowanie jego kariery. Szkoda ze Amman był dzis nie do doscigniecia :)

Szymonito 13.02.2010 22:07

- 2 skoki Małysza
- ceremonia po konkursie
Kod:

http://hotfile.com/dl/28453453/62178ff/AG_2010.02.13_srebro_IO_Malysza.zip.html
w 1 pliku bez hasła, 58 mb

qchar90 13.02.2010 22:14

brawo dla Adama, i brawa dla Ammanna on tylko potrafi na IO osiagnac swietna forme, podziwiam go,
szkoda ze Adam złota nie zdobyl, ale jest jeszcze szansa..

Ivory1906 13.02.2010 22:28

Adam to klasa sama w sobie i potwierdzil to dzisiaj. Swoja droga to znajdowac sie w 10 najlepszych skoczkow od 9 lat to naprawde jest to wielki sukces :)
Mnie tylko martwi to ze zawody w zjezdzie meszczyczn sie nie odbyly...;/;/ moja ulubiona konkurencja i dalej nie wiadomo terminu w ktorym sie odbeda...;/

Devonisch 13.02.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 854537)
Adam to klasa sama w sobie i potwierdzil to dzisiaj. Swoja droga to znajdowac sie w 10 najlepszych skoczkow od 9 lat to naprawde jest to wielki sukces :)
Mnie tylko martwi to ze zawody w zjezdzie meszczyczn sie nie odbyly...;/;/ moja ulubiona konkurencja i dalej nie wiadomo terminu w ktorym sie odbeda...;/

MESZCZYZN???????????????

Ivory1906 13.02.2010 23:02

jezeli chodzi Ci o pisownie to sorki ale pisalem szybko i sie rablem a jesli chodzi Ci o zjazd to tutaj masz info
http://sport.onet.pl/imprezy/vancouv...wiadomosc.html

Pan Jotka 13.02.2010 23:42

To co zrobil Malysz jest niesamowite. Facet buduje swoją forme tak jak planuje. Ciekaw jestem dużej skoczni. Amman byle niestety poza zasięgiem.Natomiast cieszy postawa Austriakow--już był w ogródku , już witał sie z gąską :P

fialo 13.02.2010 23:58

Będzie dzisiaj coś jeszcze ciekawego, czy można już iść spać ?

Tomasz Zimoch jak zwykle dał czadu --------------------->> http://www.polskieradio.pl/_files/20...1309023816.mp3

!!IRIVER!! 14.02.2010 00:20

Będą zapierdalać w kółko na łyżwach w short-tracku. :lol: no i saneczkarstwo - mam nadzieję, że już bez tragedii... a i jazda po muldach jeszcze. :D

Wojtas 14.02.2010 01:35

Igrzyska to ciekawa impreza gdzie ogladasz cos co leci np lyzwiarstwo szybkie :D a jak leci to samo co tydzien na Eurosprcie to przełaczasz po minucie :)

Adam Malysz jest poprostu wielki.

bartek89TS 14.02.2010 01:46

Dokładnie, Adam jest WIELKI!!!Zajebiście wielki szacunek dla niego !Właśnie skończyłem opijac nasz pierwszy medal na tych igrzyskach:D POLSKA BIAŁO CZERWONII !!!!W poniedziałek złoto Justyny !

1q2 14.02.2010 02:07

Jak dla mnie igrzysk, czy to zimowych czy letnich mogło by nie być - Zimowe, tylko hokej - skoków nie znoszę, od dłuższego czasu postawa Małysza mnie grubo irytowała i to nie chodzi o wyniki a o jego tłumaczenia...ale jak to się mówi, czapki z głów.

bulbasek 14.02.2010 03:20

Mozna sie smiac, ze nos jak skocznia, ze bulka z bananem, ze ile ****a mozna - ale nawet jak sie tego sportu nie lubi, to naprawde czapki z glow. Takich sportowcow nam brakuje, z taka wewnetrzna sila, pokora i determinacja. To jest jako sportowiec i czlowiek prawdziwie wielki mistrz, a wlasciwie Wielki Mistrz.

Wklejam kawaki wywiadu z Adamam.

Cytat:

Chciałem, choć jeszcze raz, sprawić kibicom wielką radość. Kiedy zajmuje się wysokie miejsca, a kibice są dumni, wtedy czuje się tą polskość. To wspaniałe uczucie.
Cytat:

Cała grupa we mnie wierzy. Ciesze się, że pracuję z takimi ludźmi. Powinienem ich całować po nogach. Zrobili dla mnie wszystko, co mogli.
Caly wywiad z Adamam do poczytania


Pudzianowki kazal mu sie pakowac przed startem i wracac, zeby obciachu Polsce nie robil. Dobrze, ze chudy i glodzony sterydowego nie posluchal. :D

Pan Jotka 14.02.2010 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 854558)
Będzie dzisiaj coś jeszcze ciekawego, czy można już iść spać ?

Tomasz Zimoch jak zwykle dał czadu --------------------->> http://www.polskieradio.pl/_files/20...1309023816.mp3

Boże święty co ten gościu bredzi...Ale klimat jakis zawsze jest.
DO IVORY1906: mezszczyzn? rąbłem? Chłopaku...Za ortografie tez tutaj są "nagrody".

flamengista 14.02.2010 09:47

Medal Adama jest jednak niespodzianką. Bo Austriacy i Amman wydawali się poza zasięgiem. Natomiast Małysz osiągnął szczyt formy na olimpiadę - wielkie brawa dla niego i Lepistoe.

7 punktów przewagi na średniej skoczni to nokaut, bardzo jestem ciekawy czy Amman potwierdzi swoją dominację na dużej. Życzę mu tego, bo Austriaków (w szczególności aroganckiego Schlierenzauera) nie cierpię. Dla nich 3 miejsce we wczorajszym konkursie to porażka, miały być 3 złota.

A Małysz? Ma realne szanse na brąz.

Niestety, jedyne co naprawdę mnie interesowało z tej olimpiady to hokej, tymczasem jest on w całości pokazywany przez TVP Sport, na Eurosporcie nie ma nic. Czyli olimpiadę można już sobie darować:-D

Lubię Kowalczyk i Sikorę, ale ich dyscypliny są niemal tak samo nudne, jak zawody szachowe.

Łukasz1987 14.02.2010 10:03

Dzięki Adam za te wczorajsze emocje, nerwy do samego końca i wielką euforię! W takich momentach człowiek jest dumny z bycia Polakiem! Szacunek Małyszowi należy się bezwzględny za to co zrobił dla Nas i dla skoków narciaskich. Nikt nie może mieć wątpliwości że jest jednym z najwybitniejszych skoczków w historii tej dyscypliny! I tak jak napisał kolego wyżej, chwała że złoto ma Amman a nie żaden z Austryjaków... JESTEŚ ADAŚ WIELKI! :)

_gilardino_ 14.02.2010 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 854581)
Lubię Kowalczyk i Sikorę, ale ich dyscypliny są niemal tak samo nudne, jak zawody szachowe.

Biegi Narciarskie to akurat najbardziej prestiżowa dyscyplina na igrzyskach, ciesząca się popularnością w wielu krajach, głównie skandynawskich. O Biathlonie powiem tylko tyle że to dla mnie sport zimowy nr. 1, nawet gdy Sikora jest w słabej dyspozycji to warto obejrzeć :) Natomiast hokej, którym wielu się tutaj zachwyca zupełnie mnie nie przekonuje, także wszystko zależy od gustów

Cetnik 14.02.2010 11:41

W Skandynawii chyba po prostu każdy biega na nartach wiec każdy tym samym się interesuje nimi a biathlon: w Niemczech 'fioła' mają szczególnie na jego punkcie gdzie biathlonowe MŚ potrafi obejrzec wiecej widzów niż mecze kadry piłkarskiej. ;)
A co do Sikory dziś..to będzie loteria bo forma aktualna Tomka to niestety jedna,wielka niewiadoma.

qchar90 14.02.2010 11:51

Tomek w sprincie nigdy dobrze się nie czuł, więc tutaj wielkich szans na medal nie widzę
bardziej w biegu masowym albo indywidualnym go widzę z szansa na medal, chociaż oczywiście jego forma biegowa jest zagadka...
Mam nadzieję że za tydzień Małysz powalczy o upragnione złoto...

Arkas 14.02.2010 12:59

Wielki Szacunek dla Adama. To jest człowiek godny reprezentowania nas Polaków na IO. Szkoda że reszta skoczków nie dorównuje mu do pięt bo sam drużynowego nie wygra...
A co do normalnej skoczni, to liczę na hymn :D

ciacho 14.02.2010 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomorow (Post 854489)
Brawo, brawo Adaś! Pokazałeś gówniarzowi z Austrii gdzie jego miejsce!!
Brawa dla Simiego również!

Pohamuj się trochę, bo ten gówniarz z Austrii ma 20 lat i 32 wygrane zawody w PŚ (Małysz w wieku 32 lat -38 ), medale MŚ w skokach i lotach, PŚ i od wczoraj medal olimpijski, więc trochę szacunku.
Brawa dla Adama i oczywiście Ammanna.

Krissu 14.02.2010 14:00

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/ <- darmowe, legalne streamy z Olimpiady. Niestety po 30 minutach trzeba odświeżać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl