![]() |
Teraz niech te wszystkie mondrale ktore mowily ze juz nic nie osiagnie. Na kolana i buty czyscic
|
Adaś jesteś nie do ocenienia!! Co tu mówić, jeden z niewielu sportowców, któremu można chylić czoła w naszym kraju nad Wisłą. Brawo!!:)
|
Brawo, brawo Adaś! Pokazałeś gówniarzowi z Austrii gdzie jego miejsce!!
Brawa dla Simiego również! |
Brawo Adam
|
Adam pokazał klasę. :-)
|
Brawo Brawo Brawo!
Adam Jest Niesamowity! Amman Poza Zasiegiem Ale Malysz Pokazał Klasę! Brawo! Szaleństwo! |
No i bardzo fajnie :) jest medal na dzień dobry :)
|
Żeby nasi kopacze mieli w sumie choć w połowie takie jaja jak Małysz bylibyśmy potęgą...
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/plantransmisji działają wam transmisje ? |
Brawo Orzeł z Wisły :D
|
Mina Austriaka po skoku Adama nie do zapomnienia :)
|
wielki. WIELKI szacunek dla Adama za to co zrobił.
4 lata temu musieliśmy czekać do ostatniego dnia, na tych Igrzyskach mamy medal już w pierwszym finale. :) |
Cytat:
|
Małysz jest jednym z najlepszych naszych sportowców o ile nie najlepszym - gość wychował się w kraju gdzie była jedna przyzwoita skocznia, ciężką pracą doszedł na sam szczyt i siedzi na nim od lat. Dodatkowo jest człowiekiem skromnym - być może dlatego tak długo jest wielki.
Jak ktoś napisał - gdyby nasi kopacze mieli takie jaja jak on bylibyśmy mistrzami świata. |
Wielki ukłon dla Adama. Ale jest jeszcze jedna rzecz, której brakuje Małyszowi - złoto olimpijskie. Trzeba wierzyć, że może uda się na dużej skoczni, choć będzie ciężko. Było wielu przypadkowych mistrzów olimpijskich, a nasz wybitny skoczek może pozostać bez tego tytułu, podobnie jak Ahonen.
|
Biorąc pod uwagę średnią zdobywanych medali przez Polskę te igrzyska można już zapisać na plus :)
Jutro Sikora ale nie spodziewam się medalu, w sprintach ostatnio mu nie szło, miejsce w 8 będzie dobre w perspektywie biegu na dochodzenie. Największe szanse Tomek ma w biegu indywidualnym i ze startu wspólnego bo w ostatnich startach przed igrzyskami dobrze spisywał się na strzelnicy. |
|
Straszny ten wypadek Gruzina. Dziwnym by było, gdyby przeżył... [*]
Małysz, jak wspominałem, srebro musiał wyrwać i wyrwał :) Teraz utrze nosa Ammanowi na dużej skoczni. Głęboko w to wierzę, bo właśnie tego złota brakuje w tej bogatej kolekcji. DZIĘKUJĘ. |
Adam jest WIELKI! Adam człowieku jesteś historią polskiego sportu! Jestem dumny że mogłem żyć w czasach gdy Ty miażdzysz konkurekcje!! Brawo!!
|
Po prostu Mu sie nalezało za ta skromnosc i za to ze sie nie poddał choc miewal juz słabe okresy. Mysle ze to ukoronowanie jego kariery. Szkoda ze Amman był dzis nie do doscigniecia :)
|
- 2 skoki Małysza
- ceremonia po konkursie Kod:
http://hotfile.com/dl/28453453/62178ff/AG_2010.02.13_srebro_IO_Malysza.zip.html |
brawo dla Adama, i brawa dla Ammanna on tylko potrafi na IO osiagnac swietna forme, podziwiam go,
szkoda ze Adam złota nie zdobyl, ale jest jeszcze szansa.. |
Adam to klasa sama w sobie i potwierdzil to dzisiaj. Swoja droga to znajdowac sie w 10 najlepszych skoczkow od 9 lat to naprawde jest to wielki sukces :)
Mnie tylko martwi to ze zawody w zjezdzie meszczyczn sie nie odbyly...;/;/ moja ulubiona konkurencja i dalej nie wiadomo terminu w ktorym sie odbeda...;/ |
Cytat:
|
jezeli chodzi Ci o pisownie to sorki ale pisalem szybko i sie rablem a jesli chodzi Ci o zjazd to tutaj masz info
http://sport.onet.pl/imprezy/vancouv...wiadomosc.html |
To co zrobil Malysz jest niesamowite. Facet buduje swoją forme tak jak planuje. Ciekaw jestem dużej skoczni. Amman byle niestety poza zasięgiem.Natomiast cieszy postawa Austriakow--już był w ogródku , już witał sie z gąską :P
|
Będzie dzisiaj coś jeszcze ciekawego, czy można już iść spać ?
Tomasz Zimoch jak zwykle dał czadu --------------------->> http://www.polskieradio.pl/_files/20...1309023816.mp3 |
Będą zapierdalać w kółko na łyżwach w short-tracku. :lol: no i saneczkarstwo - mam nadzieję, że już bez tragedii... a i jazda po muldach jeszcze. :D
|
Igrzyska to ciekawa impreza gdzie ogladasz cos co leci np lyzwiarstwo szybkie :D a jak leci to samo co tydzien na Eurosprcie to przełaczasz po minucie :)
Adam Malysz jest poprostu wielki. |
Dokładnie, Adam jest WIELKI!!!Zajebiście wielki szacunek dla niego !Właśnie skończyłem opijac nasz pierwszy medal na tych igrzyskach:D POLSKA BIAŁO CZERWONII !!!!W poniedziałek złoto Justyny !
|
Jak dla mnie igrzysk, czy to zimowych czy letnich mogło by nie być - Zimowe, tylko hokej - skoków nie znoszę, od dłuższego czasu postawa Małysza mnie grubo irytowała i to nie chodzi o wyniki a o jego tłumaczenia...ale jak to się mówi, czapki z głów.
|
Mozna sie smiac, ze nos jak skocznia, ze bulka z bananem, ze ile ****a mozna - ale nawet jak sie tego sportu nie lubi, to naprawde czapki z glow. Takich sportowcow nam brakuje, z taka wewnetrzna sila, pokora i determinacja. To jest jako sportowiec i czlowiek prawdziwie wielki mistrz, a wlasciwie Wielki Mistrz.
Wklejam kawaki wywiadu z Adamam. Cytat:
Cytat:
Pudzianowki kazal mu sie pakowac przed startem i wracac, zeby obciachu Polsce nie robil. Dobrze, ze chudy i glodzony sterydowego nie posluchal. :D |
Cytat:
DO IVORY1906: mezszczyzn? rąbłem? Chłopaku...Za ortografie tez tutaj są "nagrody". |
Medal Adama jest jednak niespodzianką. Bo Austriacy i Amman wydawali się poza zasięgiem. Natomiast Małysz osiągnął szczyt formy na olimpiadę - wielkie brawa dla niego i Lepistoe.
7 punktów przewagi na średniej skoczni to nokaut, bardzo jestem ciekawy czy Amman potwierdzi swoją dominację na dużej. Życzę mu tego, bo Austriaków (w szczególności aroganckiego Schlierenzauera) nie cierpię. Dla nich 3 miejsce we wczorajszym konkursie to porażka, miały być 3 złota. A Małysz? Ma realne szanse na brąz. Niestety, jedyne co naprawdę mnie interesowało z tej olimpiady to hokej, tymczasem jest on w całości pokazywany przez TVP Sport, na Eurosporcie nie ma nic. Czyli olimpiadę można już sobie darować:-D Lubię Kowalczyk i Sikorę, ale ich dyscypliny są niemal tak samo nudne, jak zawody szachowe. |
Dzięki Adam za te wczorajsze emocje, nerwy do samego końca i wielką euforię! W takich momentach człowiek jest dumny z bycia Polakiem! Szacunek Małyszowi należy się bezwzględny za to co zrobił dla Nas i dla skoków narciaskich. Nikt nie może mieć wątpliwości że jest jednym z najwybitniejszych skoczków w historii tej dyscypliny! I tak jak napisał kolego wyżej, chwała że złoto ma Amman a nie żaden z Austryjaków... JESTEŚ ADAŚ WIELKI! :)
|
Cytat:
|
W Skandynawii chyba po prostu każdy biega na nartach wiec każdy tym samym się interesuje nimi a biathlon: w Niemczech 'fioła' mają szczególnie na jego punkcie gdzie biathlonowe MŚ potrafi obejrzec wiecej widzów niż mecze kadry piłkarskiej. ;)
A co do Sikory dziś..to będzie loteria bo forma aktualna Tomka to niestety jedna,wielka niewiadoma. |
Tomek w sprincie nigdy dobrze się nie czuł, więc tutaj wielkich szans na medal nie widzę
bardziej w biegu masowym albo indywidualnym go widzę z szansa na medal, chociaż oczywiście jego forma biegowa jest zagadka... Mam nadzieję że za tydzień Małysz powalczy o upragnione złoto... |
Wielki Szacunek dla Adama. To jest człowiek godny reprezentowania nas Polaków na IO. Szkoda że reszta skoczków nie dorównuje mu do pięt bo sam drużynowego nie wygra...
A co do normalnej skoczni, to liczę na hymn :D |
Cytat:
Brawa dla Adama i oczywiście Ammanna. |
http://www.eurovisionsports.tv/olympics/ <- darmowe, legalne streamy z Olimpiady. Niestety po 30 minutach trzeba odświeżać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl